- Reklama -

Mandalorian 4. řada: Tvůrce oznámil, že pokračování už je naplánované

Tvůrce seriálu Jon Favreau oznámil, že Mandalorian 4. řada už je celá naplánovaná a nyní se začnou psát jednotlivé epizody.

- Reklama -

V rozhovoru pro francouzskou televizní stanici BFMTV Favreau zdůraznil, že je důležité mít jasnou představu o tom, kam seriál směřuje. Důvod je prostý. Je to kvůli jeho propojení s dalšími projekty Star Wars, jako je připravovaný spin-off Ahsoka a původní příběh s názvem Skeleton Crew. Podle Favreaua mají s Davem Filonim zmapovaný celý příběh. A nyní začnou psát jednotlivé epizody jednu po druhé tak, aby Mandalorian 4. řada byla bez jediné chybičky.

Velké plány kolem pokračování Mandaloriana

„Musíme vědět, kde budeme vyprávět plně zformovaný příběh. Takže jsme si ho s Davem zmapovali. A pak už jde jen o psaní jednotlivých epizod,“ řekl Favreau podle stránek collider.com, když mluvil o nadcházející čtvrté sérii Mandaloriana. „Takže jsem to psal během postprodukce, protože to všechno musí působit jako pokračování a jeden plnohodnotný příběh.“

Favreau a Filoni mají za sebou historii plánování dopředu, pokud jde o vyprávění příběhu, protože minulá série Mandaloriana byla také ve vývoji ještě před uvedením té předchozí. Vzhledem k vysokému rozpočtu spojenému s produkcí a dlouhým natáčecím plánům je nezbytné mít jasnou vizi, kam seriál směřuje. To je obzvlášť důležité vzhledem k tomu, jak hlavní děj navazuje na ostatní spin-offy ve výrobě, které současně vyprávějí stejný zastřešující příběh.

Třetí série už je za rohem

Třetí série Mandaloriana má premiéru 1. března na Disney+. Din Djarin (Pedro Pascal) se vrátí na Mandalore, aby hledal odpuštění poté, co si během finále druhé série sundal helmu. Po hledání rytíře Jedi, který by Grogu vycvičil ve způsobech Síly, se Djarin potká s Lukem Skywalkerem, který dítě odvede do své nové akademie Jedi. Mandalorian přitom poruší pravidla mandalorianského kréda, jímž se má řídit.

- Reklama -

Mezi herci, kteří se vracejí do třetí série, jsou Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Katee Sackhoff a Emily Swallow. Režijní stránku mají na starosti Bryce Dallas Howard a Rick Famuyiwa, kteří již dříve režírovali jednotlivé epizody seriálu. Famuyiwa popsal nadcházející sezónu jako „dosud největší a nejambicióznější“. Fanoušci se tak dočkají explozivní podívané. Ale hlavně: mají jistotu, že příběh Dina Džarina a Grogua zdaleka nekončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -