- Reklama -

Mandalorian 4. řada: Tvůrce oznámil, že pokračování už je naplánované

Tvůrce seriálu Jon Favreau oznámil, že Mandalorian 4. řada už je celá naplánovaná a nyní se začnou psát jednotlivé epizody.

- Reklama -

V rozhovoru pro francouzskou televizní stanici BFMTV Favreau zdůraznil, že je důležité mít jasnou představu o tom, kam seriál směřuje. Důvod je prostý. Je to kvůli jeho propojení s dalšími projekty Star Wars, jako je připravovaný spin-off Ahsoka a původní příběh s názvem Skeleton Crew. Podle Favreaua mají s Davem Filonim zmapovaný celý příběh. A nyní začnou psát jednotlivé epizody jednu po druhé tak, aby Mandalorian 4. řada byla bez jediné chybičky.

Velké plány kolem pokračování Mandaloriana

„Musíme vědět, kde budeme vyprávět plně zformovaný příběh. Takže jsme si ho s Davem zmapovali. A pak už jde jen o psaní jednotlivých epizod,“ řekl Favreau podle stránek collider.com, když mluvil o nadcházející čtvrté sérii Mandaloriana. „Takže jsem to psal během postprodukce, protože to všechno musí působit jako pokračování a jeden plnohodnotný příběh.“

Favreau a Filoni mají za sebou historii plánování dopředu, pokud jde o vyprávění příběhu, protože minulá série Mandaloriana byla také ve vývoji ještě před uvedením té předchozí. Vzhledem k vysokému rozpočtu spojenému s produkcí a dlouhým natáčecím plánům je nezbytné mít jasnou vizi, kam seriál směřuje. To je obzvlášť důležité vzhledem k tomu, jak hlavní děj navazuje na ostatní spin-offy ve výrobě, které současně vyprávějí stejný zastřešující příběh.

Třetí série už je za rohem

Třetí série Mandaloriana má premiéru 1. března na Disney+. Din Djarin (Pedro Pascal) se vrátí na Mandalore, aby hledal odpuštění poté, co si během finále druhé série sundal helmu. Po hledání rytíře Jedi, který by Grogu vycvičil ve způsobech Síly, se Djarin potká s Lukem Skywalkerem, který dítě odvede do své nové akademie Jedi. Mandalorian přitom poruší pravidla mandalorianského kréda, jímž se má řídit.

Mezi herci, kteří se vracejí do třetí série, jsou Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Katee Sackhoff a Emily Swallow. Režijní stránku mají na starosti Bryce Dallas Howard a Rick Famuyiwa, kteří již dříve režírovali jednotlivé epizody seriálu. Famuyiwa popsal nadcházející sezónu jako „dosud největší a nejambicióznější“. Fanoušci se tak dočkají explozivní podívané. Ale hlavně: mají jistotu, že příběh Dina Džarina a Grogua zdaleka nekončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -