- Reklama -

Mandalorian 4. série: Přehled všech dosud známých novinek o další řadě

Din Djarin a Grogu se jistě vrátí, protože Mandalorian 4. série už je potvrzená. Jen ještě není jasné, kdy přesně vyjde. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Čtvrtá série seriálu Mandalorian je podle tvůrce Jona Favreaua už napsaná a fanoušci oblíbeného seriálu z produkce Disney+ netrpělivě očekávají, co se s jejich oblíbenými postavami stane. V poslední sezóně se představitel Dina Džarina v podání Pedra Pascala a jeho adoptivní syn Din Grogu vydali na cestu galaxií a ocitli se tváří v tvář novým hrozbám i starým nepřátelům.

Čtvrtá řada už je napsaná, hlasí tvůrce

V tuto chvíli už nějaký čas není tajemstvím, že scénáře pro čtvrtou sérii byly hotové ještě předtím, než se skončilo vysílání třetí série. Podobná úroveň plánování a promyšlenosti svědčí o odhodlání tvůrců Jona Favreaua a Davea Filoniho poskytnout fanouškům plně zformovaný a ucelený příběh.

„Čtvrtá sezóna? Ano, už jsem ji napsal. Musíme vědět, kam se chystáme, abychom vyprávěli plně zformovaný příběh. Takže jsme to s Davem [Filonim] měli zmapované. A pak už jen pomalu píšete jednotlivé epizody,“ potvrdil před časem Favreau v rozhovoru pro BFMTV INSIDE.

Kdo se objeví ve 4. sérii Mandaloriana?

A ačkoli společnost Lucasfilm zatím oficiálně neoznámila obsazení 4. série, fanoušci mohou očekávat, že se vrátí mnoho jejich oblíbených postav. Bo-Katan Kryze, kterou hraje Katee Sackhoff, a Emily Swallow jako Zbrojířka by se měly vrátit. A i Simon Kassianides jako Axe Woves je další postavou, co se v další řadě pravděpodobně objeví.

Jednou z postav, která se nejspíš nevrátí, je Moff Gideon v podání Giancarla Esposita. Toho jsme na konci třetí série viděli spáleného na uhel poté, co ho porazili Din, Bo-Katan a Grogu. To samozřejmě nemusí nutně znamenat, že se postava v nějaké podobě nevrátí, protože vždy existuje možnost flashbacků nebo alternativních časových linií. Ale vzhledem k okolnostem je nutné s touto variantou počítat.

A zatímco netrpělivě očekáváme vydání 4. série, jedno je jisté už teď – bude to zase naprosto skvělá jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -