- Reklama -

Mandalorian 4. série: Přehled všech dosud známých novinek o další řadě

Din Djarin a Grogu se jistě vrátí, protože Mandalorian 4. série už je potvrzená. Jen ještě není jasné, kdy přesně vyjde. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Čtvrtá série seriálu Mandalorian je podle tvůrce Jona Favreaua už napsaná a fanoušci oblíbeného seriálu z produkce Disney+ netrpělivě očekávají, co se s jejich oblíbenými postavami stane. V poslední sezóně se představitel Dina Džarina v podání Pedra Pascala a jeho adoptivní syn Din Grogu vydali na cestu galaxií a ocitli se tváří v tvář novým hrozbám i starým nepřátelům.

Čtvrtá řada už je napsaná, hlasí tvůrce

V tuto chvíli už nějaký čas není tajemstvím, že scénáře pro čtvrtou sérii byly hotové ještě předtím, než se skončilo vysílání třetí série. Podobná úroveň plánování a promyšlenosti svědčí o odhodlání tvůrců Jona Favreaua a Davea Filoniho poskytnout fanouškům plně zformovaný a ucelený příběh.

„Čtvrtá sezóna? Ano, už jsem ji napsal. Musíme vědět, kam se chystáme, abychom vyprávěli plně zformovaný příběh. Takže jsme to s Davem [Filonim] měli zmapované. A pak už jen pomalu píšete jednotlivé epizody,“ potvrdil před časem Favreau v rozhovoru pro BFMTV INSIDE.

Kdo se objeví ve 4. sérii Mandaloriana?

A ačkoli společnost Lucasfilm zatím oficiálně neoznámila obsazení 4. série, fanoušci mohou očekávat, že se vrátí mnoho jejich oblíbených postav. Bo-Katan Kryze, kterou hraje Katee Sackhoff, a Emily Swallow jako Zbrojířka by se měly vrátit. A i Simon Kassianides jako Axe Woves je další postavou, co se v další řadě pravděpodobně objeví.

- Reklama -

Jednou z postav, která se nejspíš nevrátí, je Moff Gideon v podání Giancarla Esposita. Toho jsme na konci třetí série viděli spáleného na uhel poté, co ho porazili Din, Bo-Katan a Grogu. To samozřejmě nemusí nutně znamenat, že se postava v nějaké podobě nevrátí, protože vždy existuje možnost flashbacků nebo alternativních časových linií. Ale vzhledem k okolnostem je nutné s touto variantou počítat.

A zatímco netrpělivě očekáváme vydání 4. série, jedno je jisté už teď – bude to zase naprosto skvělá jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -