- Reklama -

Mandalorian 4. série: Přehled všech dosud známých novinek o další řadě

Din Djarin a Grogu se jistě vrátí, protože Mandalorian 4. série už je potvrzená. Jen ještě není jasné, kdy přesně vyjde. Co se o ní zatím ví?

- Reklama -

Čtvrtá série seriálu Mandalorian je podle tvůrce Jona Favreaua už napsaná a fanoušci oblíbeného seriálu z produkce Disney+ netrpělivě očekávají, co se s jejich oblíbenými postavami stane. V poslední sezóně se představitel Dina Džarina v podání Pedra Pascala a jeho adoptivní syn Din Grogu vydali na cestu galaxií a ocitli se tváří v tvář novým hrozbám i starým nepřátelům.

Čtvrtá řada už je napsaná, hlasí tvůrce

V tuto chvíli už nějaký čas není tajemstvím, že scénáře pro čtvrtou sérii byly hotové ještě předtím, než se skončilo vysílání třetí série. Podobná úroveň plánování a promyšlenosti svědčí o odhodlání tvůrců Jona Favreaua a Davea Filoniho poskytnout fanouškům plně zformovaný a ucelený příběh.

„Čtvrtá sezóna? Ano, už jsem ji napsal. Musíme vědět, kam se chystáme, abychom vyprávěli plně zformovaný příběh. Takže jsme to s Davem [Filonim] měli zmapované. A pak už jen pomalu píšete jednotlivé epizody,“ potvrdil před časem Favreau v rozhovoru pro BFMTV INSIDE.

Kdo se objeví ve 4. sérii Mandaloriana?

A ačkoli společnost Lucasfilm zatím oficiálně neoznámila obsazení 4. série, fanoušci mohou očekávat, že se vrátí mnoho jejich oblíbených postav. Bo-Katan Kryze, kterou hraje Katee Sackhoff, a Emily Swallow jako Zbrojířka by se měly vrátit. A i Simon Kassianides jako Axe Woves je další postavou, co se v další řadě pravděpodobně objeví.

- Reklama -

Jednou z postav, která se nejspíš nevrátí, je Moff Gideon v podání Giancarla Esposita. Toho jsme na konci třetí série viděli spáleného na uhel poté, co ho porazili Din, Bo-Katan a Grogu. To samozřejmě nemusí nutně znamenat, že se postava v nějaké podobě nevrátí, protože vždy existuje možnost flashbacků nebo alternativních časových linií. Ale vzhledem k okolnostem je nutné s touto variantou počítat.

A zatímco netrpělivě očekáváme vydání 4. série, jedno je jisté už teď – bude to zase naprosto skvělá jízda.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -