- Reklama -

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

- Reklama -

Netflix konečně prozradil, kdy se oblíbený seriál Koruna dočká premiéry dlouho očekávané šesté řady. Co ta přinese, je trochu složitější otázka… Série bude rozdělená – jak už to v poslední době bývá na Netflixu zvykem – rozdělená na dvě části. U Koruny k podobnému kroku dojde vůbec poprvé. Nová řada dějově pokryje roky 1997 až 2005.

Svatba Charlese s Camillou a láska Willa s Kate

První část o čtyřech epizodách bude mít celosvětovou premiéru 16. listopadu a bude se týkat událostí kolem smrti princezny Diany. Druhá část o šesti epizodách bude mít premiéru 14. prosince a bude se zabývat tím, jak se královská rodina přesunula v 90. letech do nového tisíciletí po Dianině smrti, a dočkáme se toho, co Netflix popsal jako „královskou pohádkovou“ romanci Williama a Kate.

V posledním sledu dílů se dostane už klasicky do popředí především královna Alžběta II., kterou znovu bude hrát Imelda Staunton. Děj se bude točit okolo chvíle, kdy se královna zamyslela nad svým osobním životem a povinnostmi vůči monarchii.

- Reklama -

Stauntonová není jedinou slavnou tváří v obsazení šesté série, protože Elizabeth Debickiová a Dominic West se vrátí jako princezna Diana a princ Charles. Herec ze seriálu Hra o trůny Jonathan Pryce si zopakuje svou roli prince Phillipa a Lesley Manville se vrátí jako princezna Margaret.

Co prozradil teaser?

Aktualizace o blížící se premiéře navíc dorazila i s teaserem, který napovídá, co se chystá. Kamera se v něm přesouvá do luxusního obývacího pokoje, kde zlověstně odbíjí hodiny. Teaser tak představuje plynutí času v Koruně s tím, že následně ukázal její hvězdy procházející se rozlehlou královskou rezidencí.

Záběry přitom doplňují hlasy hereček představující královnu Alžbětu II. Claire Foy jako královna Alžběta říká: „Koruna je symbolem stálosti. Je to něco, čím jste, ne to, co děláte.“

Po chvíli ji doplní představitelka královny Alžběty z třetí a čtvrté série. „Nějaká část našeho přirozeného já se vždycky ztratí. Všichni jsme se obětovali. Není to volba, je to povinnost,“ dodává Olivia Colmanová. A představitelka Alžběty z posledních dvou řad, Imedla Stauntonová uzavírá: „To je povinnost: „Ale co život, který jsem odložila? Žena, kterou jsem odložila?“

Podle všeho se máme na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Christopher Nolan míří do světa Jamese Bonda: Konec éry Daniela Craiga

Barbara Broccoli, producentka filmů o slavném agentovi 007, Jamesi Bondovi, má odvahu se po skončení éry Daniela Craiga vydat novým směrem. Jejím cílem je přivést k dalšímu pokračování britského režiséra Christophera Nolana, autora mnoha kritiky oceňovaných filmů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -