- Reklama -

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.

- Reklama -

Netflix konečně prozradil, kdy se oblíbený seriál Koruna dočká premiéry dlouho očekávané šesté řady. Co ta přinese, je trochu složitější otázka… Série bude rozdělená – jak už to v poslední době bývá na Netflixu zvykem – rozdělená na dvě části. U Koruny k podobnému kroku dojde vůbec poprvé. Nová řada dějově pokryje roky 1997 až 2005.

Svatba Charlese s Camillou a láska Willa s Kate

První část o čtyřech epizodách bude mít celosvětovou premiéru 16. listopadu a bude se týkat událostí kolem smrti princezny Diany. Druhá část o šesti epizodách bude mít premiéru 14. prosince a bude se zabývat tím, jak se královská rodina přesunula v 90. letech do nového tisíciletí po Dianině smrti, a dočkáme se toho, co Netflix popsal jako „královskou pohádkovou“ romanci Williama a Kate.

V posledním sledu dílů se dostane už klasicky do popředí především královna Alžběta II., kterou znovu bude hrát Imelda Staunton. Děj se bude točit okolo chvíle, kdy se královna zamyslela nad svým osobním životem a povinnostmi vůči monarchii.

- Reklama -

Stauntonová není jedinou slavnou tváří v obsazení šesté série, protože Elizabeth Debickiová a Dominic West se vrátí jako princezna Diana a princ Charles. Herec ze seriálu Hra o trůny Jonathan Pryce si zopakuje svou roli prince Phillipa a Lesley Manville se vrátí jako princezna Margaret.

Co prozradil teaser?

Aktualizace o blížící se premiéře navíc dorazila i s teaserem, který napovídá, co se chystá. Kamera se v něm přesouvá do luxusního obývacího pokoje, kde zlověstně odbíjí hodiny. Teaser tak představuje plynutí času v Koruně s tím, že následně ukázal její hvězdy procházející se rozlehlou královskou rezidencí.

Záběry přitom doplňují hlasy hereček představující královnu Alžbětu II. Claire Foy jako královna Alžběta říká: „Koruna je symbolem stálosti. Je to něco, čím jste, ne to, co děláte.“

Po chvíli ji doplní představitelka královny Alžběty z třetí a čtvrté série. „Nějaká část našeho přirozeného já se vždycky ztratí. Všichni jsme se obětovali. Není to volba, je to povinnost,“ dodává Olivia Colmanová. A představitelka Alžběty z posledních dvou řad, Imedla Stauntonová uzavírá: „To je povinnost: „Ale co život, který jsem odložila? Žena, kterou jsem odložila?“

Podle všeho se máme na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -