- Reklama -

Koruna 6. řada: Do seriálu nastoupí Meg Bellamyová jako Kate Middleton

Úspěšný seriál o britské královské rodině se dočká ještě jedné série. Koruna 6. řada celý příběh uzavře. Závěrečná sezóna se zaměří na konec 90. let a začátek roku 2000.

- Reklama -

Plány na 6. řadu seriálu Koruna odhalil tvůrce seriálu Peter Morgan už v roce 2020. „Když jsme začali diskutovat o ději páté série, brzy se ukázalo, že abychom učinili zadost bohatosti a komplexnosti příběhu, měli bychom se vrátit k původnímu plánu a udělat šest sérií,“ přiznal tehdy podle webu vogue.fr. „Aby bylo jasno, šestá série nás nepřiblíží současnosti – pouze nám umožní pokrýt stejné období podrobněji.“

Hlavní důvod je nasnadě – seriál v páté a šesté řadě pokrývá nelichotivé a poměrně složité období královské rodiny. Mapuje totiž rozvod prince Charlese s Dianou Spencorovou a následné roky, kdy Dianu pronásledovali paparazzi na každém kroku.

Prince Williama si zahrají dva různí herci

Hlavním tématem další řady má být ale především život a vláda královny Alžběty II., jak tomu bylo ve všech předchozích řadách. Koruna 6. řada ale opět oživí obsazení, zapojí se totiž i někteří noví herci. V ději totiž přibude Kate Middletonová, která – jak víme – bude hrát důležitou roli v životě prince Williama.

Prince Williama si v dalších dílech podobně jako v 5. sérii zahrají dva herci. Na jeho vývoji od mladého adolescenta až po mladého univerzitního studenta se budou podílet Rufus Kampa a Ed McVey. Kampa si zahraje prince v jeho patnácti letech, kdy se vyrovnává se ztrátou své matky Diany. Ed McVey dostal na starosti princovo mládí, kdy se dvoří budoucí vévodkyni z Cambridge dvořil poté, co se s ní poprvé setkal v roce 2001 v St Andrews.

Koruna 6. řada se premiéry dočká v listopadu 2023

Kate Middletonovou bude hrát Meg Bellamyová, která se stane nejdůležitějším nováčkem nové řady.

Koruna 6. řad bude mít deset epizod stejně jako předchozí série. Začala se natáčet v létě 2022. Po smrti královny Alžběty II. bylo z úcty k ní natáčení na krátkou dobu přerušené, ale i tak by se vše mělo stihnout dokončit podle plánu.

Datum premiéry se očekává v listopadu 2023, píše digitalspy.com. Je to pravděpodobné vzhledem k tomu, že všechny předchozí sezóny měly premiéru také na konci podzimu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -