- Reklama -

Koruna 6. řada: Do seriálu nastoupí Meg Bellamyová jako Kate Middleton

Úspěšný seriál o britské královské rodině se dočká ještě jedné série. Koruna 6. řada celý příběh uzavře. Závěrečná sezóna se zaměří na konec 90. let a začátek roku 2000.

- Reklama -

Plány na 6. řadu seriálu Koruna odhalil tvůrce seriálu Peter Morgan už v roce 2020. „Když jsme začali diskutovat o ději páté série, brzy se ukázalo, že abychom učinili zadost bohatosti a komplexnosti příběhu, měli bychom se vrátit k původnímu plánu a udělat šest sérií,“ přiznal tehdy podle webu vogue.fr. „Aby bylo jasno, šestá série nás nepřiblíží současnosti – pouze nám umožní pokrýt stejné období podrobněji.“

Hlavní důvod je nasnadě – seriál v páté a šesté řadě pokrývá nelichotivé a poměrně složité období královské rodiny. Mapuje totiž rozvod prince Charlese s Dianou Spencorovou a následné roky, kdy Dianu pronásledovali paparazzi na každém kroku.

Prince Williama si zahrají dva různí herci

Hlavním tématem další řady má být ale především život a vláda královny Alžběty II., jak tomu bylo ve všech předchozích řadách. Koruna 6. řada ale opět oživí obsazení, zapojí se totiž i někteří noví herci. V ději totiž přibude Kate Middletonová, která – jak víme – bude hrát důležitou roli v životě prince Williama.

- Reklama -

Prince Williama si v dalších dílech podobně jako v 5. sérii zahrají dva herci. Na jeho vývoji od mladého adolescenta až po mladého univerzitního studenta se budou podílet Rufus Kampa a Ed McVey. Kampa si zahraje prince v jeho patnácti letech, kdy se vyrovnává se ztrátou své matky Diany. Ed McVey dostal na starosti princovo mládí, kdy se dvoří budoucí vévodkyni z Cambridge dvořil poté, co se s ní poprvé setkal v roce 2001 v St Andrews.

Koruna 6. řada se premiéry dočká v listopadu 2023

Kate Middletonovou bude hrát Meg Bellamyová, která se stane nejdůležitějším nováčkem nové řady.

Koruna 6. řad bude mít deset epizod stejně jako předchozí série. Začala se natáčet v létě 2022. Po smrti královny Alžběty II. bylo z úcty k ní natáčení na krátkou dobu přerušené, ale i tak by se vše mělo stihnout dokončit podle plánu.

Datum premiéry se očekává v listopadu 2023, píše digitalspy.com. Je to pravděpodobné vzhledem k tomu, že všechny předchozí sezóny měly premiéru také na konci podzimu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -