- Reklama -

Koruna 6. řada: Do seriálu nastoupí Meg Bellamyová jako Kate Middleton

Úspěšný seriál o britské královské rodině se dočká ještě jedné série. Koruna 6. řada celý příběh uzavře. Závěrečná sezóna se zaměří na konec 90. let a začátek roku 2000.

- Reklama -

Plány na 6. řadu seriálu Koruna odhalil tvůrce seriálu Peter Morgan už v roce 2020. „Když jsme začali diskutovat o ději páté série, brzy se ukázalo, že abychom učinili zadost bohatosti a komplexnosti příběhu, měli bychom se vrátit k původnímu plánu a udělat šest sérií,“ přiznal tehdy podle webu vogue.fr. „Aby bylo jasno, šestá série nás nepřiblíží současnosti – pouze nám umožní pokrýt stejné období podrobněji.“

Hlavní důvod je nasnadě – seriál v páté a šesté řadě pokrývá nelichotivé a poměrně složité období královské rodiny. Mapuje totiž rozvod prince Charlese s Dianou Spencorovou a následné roky, kdy Dianu pronásledovali paparazzi na každém kroku.

Prince Williama si zahrají dva různí herci

Hlavním tématem další řady má být ale především život a vláda královny Alžběty II., jak tomu bylo ve všech předchozích řadách. Koruna 6. řada ale opět oživí obsazení, zapojí se totiž i někteří noví herci. V ději totiž přibude Kate Middletonová, která – jak víme – bude hrát důležitou roli v životě prince Williama.

- Reklama -

Prince Williama si v dalších dílech podobně jako v 5. sérii zahrají dva herci. Na jeho vývoji od mladého adolescenta až po mladého univerzitního studenta se budou podílet Rufus Kampa a Ed McVey. Kampa si zahraje prince v jeho patnácti letech, kdy se vyrovnává se ztrátou své matky Diany. Ed McVey dostal na starosti princovo mládí, kdy se dvoří budoucí vévodkyni z Cambridge dvořil poté, co se s ní poprvé setkal v roce 2001 v St Andrews.

Koruna 6. řada se premiéry dočká v listopadu 2023

Kate Middletonovou bude hrát Meg Bellamyová, která se stane nejdůležitějším nováčkem nové řady.

Koruna 6. řad bude mít deset epizod stejně jako předchozí série. Začala se natáčet v létě 2022. Po smrti královny Alžběty II. bylo z úcty k ní natáčení na krátkou dobu přerušené, ale i tak by se vše mělo stihnout dokončit podle plánu.

Datum premiéry se očekává v listopadu 2023, píše digitalspy.com. Je to pravděpodobné vzhledem k tomu, že všechny předchozí sezóny měly premiéru také na konci podzimu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -