- Reklama -

Koruna 6. řada: Do seriálu nastoupí Meg Bellamyová jako Kate Middleton

Úspěšný seriál o britské královské rodině se dočká ještě jedné série. Koruna 6. řada celý příběh uzavře. Závěrečná sezóna se zaměří na konec 90. let a začátek roku 2000.

- Reklama -

Plány na 6. řadu seriálu Koruna odhalil tvůrce seriálu Peter Morgan už v roce 2020. „Když jsme začali diskutovat o ději páté série, brzy se ukázalo, že abychom učinili zadost bohatosti a komplexnosti příběhu, měli bychom se vrátit k původnímu plánu a udělat šest sérií,“ přiznal tehdy podle webu vogue.fr. „Aby bylo jasno, šestá série nás nepřiblíží současnosti – pouze nám umožní pokrýt stejné období podrobněji.“

Hlavní důvod je nasnadě – seriál v páté a šesté řadě pokrývá nelichotivé a poměrně složité období královské rodiny. Mapuje totiž rozvod prince Charlese s Dianou Spencorovou a následné roky, kdy Dianu pronásledovali paparazzi na každém kroku.

Prince Williama si zahrají dva různí herci

Hlavním tématem další řady má být ale především život a vláda královny Alžběty II., jak tomu bylo ve všech předchozích řadách. Koruna 6. řada ale opět oživí obsazení, zapojí se totiž i někteří noví herci. V ději totiž přibude Kate Middletonová, která – jak víme – bude hrát důležitou roli v životě prince Williama.

- Reklama -

Prince Williama si v dalších dílech podobně jako v 5. sérii zahrají dva herci. Na jeho vývoji od mladého adolescenta až po mladého univerzitního studenta se budou podílet Rufus Kampa a Ed McVey. Kampa si zahraje prince v jeho patnácti letech, kdy se vyrovnává se ztrátou své matky Diany. Ed McVey dostal na starosti princovo mládí, kdy se dvoří budoucí vévodkyni z Cambridge dvořil poté, co se s ní poprvé setkal v roce 2001 v St Andrews.

Koruna 6. řada se premiéry dočká v listopadu 2023

Kate Middletonovou bude hrát Meg Bellamyová, která se stane nejdůležitějším nováčkem nové řady.

Koruna 6. řad bude mít deset epizod stejně jako předchozí série. Začala se natáčet v létě 2022. Po smrti královny Alžběty II. bylo z úcty k ní natáčení na krátkou dobu přerušené, ale i tak by se vše mělo stihnout dokončit podle plánu.

Datum premiéry se očekává v listopadu 2023, píše digitalspy.com. Je to pravděpodobné vzhledem k tomu, že všechny předchozí sezóny měly premiéru také na konci podzimu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -