- Reklama -

Seriál Královna Charlotte má první trailer. Odhalil pikantnosti mezi Charlotte a králem Jiřím

Společnost Netflix zveřejnila novou upoutávku na připravovaný seriál "Královna Charlotte." Upoutávka ukázala několik pikantních momentů mezi královnou Charlottou a králem Jiřím, které odstartovaly epickou ságu o sourozencích Bridgertonových.

- Reklama -

V novém traileru diváci vidí mladý pár v počátcích jejich námluv a manželství. Nový šestidílný seriál se totiž zaměří na královnin „vzestup k významu a moci“, uvádí Netflix. Na rozdíl od sourozenců Bridgertonových má královna Charlotte na svých bedrech mnohem větší tlak. A to jak z hlediska sňatku s královskou rodinou, tak z hlediska toho, že je „první svého druhu“, jak upozorňuje lady Danbury (Arsema Thomas).

Ale i když jsou tyto problémy tíživé, trailer je také plný všech mdlých a dusných momentů, které diváci od světa Bridgertonových očekávají. Naznačuje také sladkou, podmanivou chemii mezi herci Goldou Rosheuvel a nováčkem Jessicou Madsenovou. Ty hrají starší, respektive mladší verzi královny Charlotty.

Seriál prozkoumá cestu královny na vrchol

Během živé panelové diskuse mezi Rhimesovou a členy hereckého obsazení Rhimesová vysvětlila propojení limitovaného seriálu v rámci univerza Bridgertonových. A podle stránek hollywoodreporter.com také poškádlila nové postavy, které divákům brzy přibudou do královské linie seriálu.

„Byl to pro mě úplně nový svět. A bylo opravdu vzrušující tuto roli přijmout,“ řekla Golda Rosheuvelová, která hraje starší verzi královny, o výzvách spojených s rolí. Ta se také rozpovídala o tom, jak bude nový seriál zkoumat cestu královny Charlotty na vrchol. „Není to jen figurka, ale osoba, která se dostala k moci a dělala vlastní rozhodnutí,“ řekla. Dodala, že seriál se bude zabývat zákulisím této postavy. A také vysvětlí, jak se z ní stala královna, kterou diváci viděli v původním seriálu Bridgerton.

Královna Charlotte, první svého druhu

Jessica Madsenová, která si zahrála mladší verzi královny, vyjádřila své nadšení ze seriálu. „Bylo mi velkou ctí být součástí tohoto úžasného seriálu a mít možnost přivést k životu novou postavu,“ přiznala.

Limitovaná série slibuje fanouškům Bridgertonových, že odhalí více o tajemné lady Danburyové, která byla v původním seriálu oblíbenou postavou fanoušků. V nové upoutávce lady Danburyová říká: „Královna je první svého druhu, kdo usedl na trůn, a ty jsi první svého druhu, kdo se za ni oženil. Nikdy nesmíte zapomenout, čeho jste schopni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -