- Reklama -

Seriál Královna Charlotte má první trailer. Odhalil pikantnosti mezi Charlotte a králem Jiřím

Společnost Netflix zveřejnila novou upoutávku na připravovaný seriál "Královna Charlotte." Upoutávka ukázala několik pikantních momentů mezi královnou Charlottou a králem Jiřím, které odstartovaly epickou ságu o sourozencích Bridgertonových.

- Reklama -

V novém traileru diváci vidí mladý pár v počátcích jejich námluv a manželství. Nový šestidílný seriál se totiž zaměří na královnin „vzestup k významu a moci“, uvádí Netflix. Na rozdíl od sourozenců Bridgertonových má královna Charlotte na svých bedrech mnohem větší tlak. A to jak z hlediska sňatku s královskou rodinou, tak z hlediska toho, že je „první svého druhu“, jak upozorňuje lady Danbury (Arsema Thomas).

Ale i když jsou tyto problémy tíživé, trailer je také plný všech mdlých a dusných momentů, které diváci od světa Bridgertonových očekávají. Naznačuje také sladkou, podmanivou chemii mezi herci Goldou Rosheuvel a nováčkem Jessicou Madsenovou. Ty hrají starší, respektive mladší verzi královny Charlotty.

Seriál prozkoumá cestu královny na vrchol

Během živé panelové diskuse mezi Rhimesovou a členy hereckého obsazení Rhimesová vysvětlila propojení limitovaného seriálu v rámci univerza Bridgertonových. A podle stránek hollywoodreporter.com také poškádlila nové postavy, které divákům brzy přibudou do královské linie seriálu.

„Byl to pro mě úplně nový svět. A bylo opravdu vzrušující tuto roli přijmout,“ řekla Golda Rosheuvelová, která hraje starší verzi královny, o výzvách spojených s rolí. Ta se také rozpovídala o tom, jak bude nový seriál zkoumat cestu královny Charlotty na vrchol. „Není to jen figurka, ale osoba, která se dostala k moci a dělala vlastní rozhodnutí,“ řekla. Dodala, že seriál se bude zabývat zákulisím této postavy. A také vysvětlí, jak se z ní stala královna, kterou diváci viděli v původním seriálu Bridgerton.

- Reklama -

Královna Charlotte, první svého druhu

Jessica Madsenová, která si zahrála mladší verzi královny, vyjádřila své nadšení ze seriálu. „Bylo mi velkou ctí být součástí tohoto úžasného seriálu a mít možnost přivést k životu novou postavu,“ přiznala.

Limitovaná série slibuje fanouškům Bridgertonových, že odhalí více o tajemné lady Danburyové, která byla v původním seriálu oblíbenou postavou fanoušků. V nové upoutávce lady Danburyová říká: „Královna je první svého druhu, kdo usedl na trůn, a ty jsi první svého druhu, kdo se za ni oženil. Nikdy nesmíte zapomenout, čeho jste schopni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -