- Reklama -

Seriál Královna Charlotte má první trailer. Odhalil pikantnosti mezi Charlotte a králem Jiřím

Společnost Netflix zveřejnila novou upoutávku na připravovaný seriál "Královna Charlotte." Upoutávka ukázala několik pikantních momentů mezi královnou Charlottou a králem Jiřím, které odstartovaly epickou ságu o sourozencích Bridgertonových.

- Reklama -

V novém traileru diváci vidí mladý pár v počátcích jejich námluv a manželství. Nový šestidílný seriál se totiž zaměří na královnin „vzestup k významu a moci“, uvádí Netflix. Na rozdíl od sourozenců Bridgertonových má královna Charlotte na svých bedrech mnohem větší tlak. A to jak z hlediska sňatku s královskou rodinou, tak z hlediska toho, že je „první svého druhu“, jak upozorňuje lady Danbury (Arsema Thomas).

Ale i když jsou tyto problémy tíživé, trailer je také plný všech mdlých a dusných momentů, které diváci od světa Bridgertonových očekávají. Naznačuje také sladkou, podmanivou chemii mezi herci Goldou Rosheuvel a nováčkem Jessicou Madsenovou. Ty hrají starší, respektive mladší verzi královny Charlotty.

Seriál prozkoumá cestu královny na vrchol

Během živé panelové diskuse mezi Rhimesovou a členy hereckého obsazení Rhimesová vysvětlila propojení limitovaného seriálu v rámci univerza Bridgertonových. A podle stránek hollywoodreporter.com také poškádlila nové postavy, které divákům brzy přibudou do královské linie seriálu.

„Byl to pro mě úplně nový svět. A bylo opravdu vzrušující tuto roli přijmout,“ řekla Golda Rosheuvelová, která hraje starší verzi královny, o výzvách spojených s rolí. Ta se také rozpovídala o tom, jak bude nový seriál zkoumat cestu královny Charlotty na vrchol. „Není to jen figurka, ale osoba, která se dostala k moci a dělala vlastní rozhodnutí,“ řekla. Dodala, že seriál se bude zabývat zákulisím této postavy. A také vysvětlí, jak se z ní stala královna, kterou diváci viděli v původním seriálu Bridgerton.

- Reklama -

Královna Charlotte, první svého druhu

Jessica Madsenová, která si zahrála mladší verzi královny, vyjádřila své nadšení ze seriálu. „Bylo mi velkou ctí být součástí tohoto úžasného seriálu a mít možnost přivést k životu novou postavu,“ přiznala.

Limitovaná série slibuje fanouškům Bridgertonových, že odhalí více o tajemné lady Danburyové, která byla v původním seriálu oblíbenou postavou fanoušků. V nové upoutávce lady Danburyová říká: „Královna je první svého druhu, kdo usedl na trůn, a ty jsi první svého druhu, kdo se za ni oženil. Nikdy nesmíte zapomenout, čeho jste schopni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -