- Reklama -

Kdo je kdo v seriálu Královna Šarlota

Připravte se na další cestu oslnivým světem regentského Londýna s šestidílnou minisérií Královna Šarlota, která proniká do života královny Šarloty a krále Jiřího III a dějově předchází seriálu Bridgertonovi.

- Reklama -

Spin-off Bridgertonových Královna Šarlota nás zavede do počátků vztahu Šarloty a Jiřího, kdy mladá královna přijíždí z Německa a bezhlavě se zamiluje do citlivého a hvězdami posedlého krále Jiřího. Jejich milostný příběh se ovšem neobejde bez řady tajemství a komplikací. Šarlota je zděšená, že její děti nemají královské dědice, zatímco král Jiří se touží zbavit svých královských povinností. Mezitím princezna Augusta, králova matka, ví o některých jeho nekonvenčních životních rozhodnutích.

Časová osa seriálu je rozdělena mezi dvě různá období, přičemž do rolí starších verzí postav se vracejí známé tváře z Bridgertonu, píše marieclaire.com. Lady Danbury, kterou hraje Adjoa Andohová, je šlechtična, která se spřátelí s královnou a zajistí si novou roli u dvora, zatímco mladá Violet, kterou ztvárnila Connie Jenkins-Greigová, se později stane vévodkyní Bridgertonovou.

Povinnost pro fanoušky Bridgertonových

Nejsou to však jen staré známé postavy, na které se fanoušci mohou těšit – v plné síle se znovu projeví i skvostná vizuální stránka a kostýmy, kterými jsou Bridgertonovi proslulí. Luxusní šaty nás přenesou do 18. století a vtáhnou nás do světa plesů, soubojů a aristokratických skandálů.

V průběhu seriálu uvidíme, jak minulost formovala královnu Šarlotu a krále Jiřího a jak se jejich vztah vyvíjí v čase. Seriál má přitom veškerou romantiku a tajemství, která vedla k tak trochu záhadnému páru, který známe z Bridgertonových.

- Reklama -

Takže pokud jste fanoušky dobových dramat nebo se prostě nemůžete nabažit třpytivého světa regentského Londýna, je pro vás Královna Šarlota povinností.

Obsazení seriálu Královna Charlotte:

Královna Charlotte – India Amarteifio a Golda Rosheuvelová

– Mladá královna přijíždí z Německa a později je zděšena tím, že její děti nemají královské dědice.

Král Jiří III – Corey Mylchreest

– Král je citlivá duše se zálibou v pozorování hvězd a touží se zbavit svých královských povinností.

Lady Danburyová – Arsema Thomasová a Adjoa Andohová

– Šlechtična Agatha se spřátelí s královnou a zajistí si novou roli u dvora.

Princezna Augusta – Michelle Fairley

– Matka krále Jiřího si je vědoma některých jeho netradičních životních rozhodnutí.

Violet – Connie Jenkins-Greigová a Ruth Gemmellová

– Dvanáctiletá dívka se později stane vdovou vikomtkou Bridgertonovou.

Adolf – Tunji Kasim

– Charlottin bratr trvá na tom, že neměl jinou možnost než přijmout navrhovaný svazek mezi jejich a britskou královskou rodinou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -