- Reklama -

Kdo je kdo v seriálu Královna Šarlota

Připravte se na další cestu oslnivým světem regentského Londýna s šestidílnou minisérií Královna Šarlota, která proniká do života královny Šarloty a krále Jiřího III a dějově předchází seriálu Bridgertonovi.

- Reklama -

Spin-off Bridgertonových Královna Šarlota nás zavede do počátků vztahu Šarloty a Jiřího, kdy mladá královna přijíždí z Německa a bezhlavě se zamiluje do citlivého a hvězdami posedlého krále Jiřího. Jejich milostný příběh se ovšem neobejde bez řady tajemství a komplikací. Šarlota je zděšená, že její děti nemají královské dědice, zatímco král Jiří se touží zbavit svých královských povinností. Mezitím princezna Augusta, králova matka, ví o některých jeho nekonvenčních životních rozhodnutích.

Časová osa seriálu je rozdělena mezi dvě různá období, přičemž do rolí starších verzí postav se vracejí známé tváře z Bridgertonu, píše marieclaire.com. Lady Danbury, kterou hraje Adjoa Andohová, je šlechtična, která se spřátelí s královnou a zajistí si novou roli u dvora, zatímco mladá Violet, kterou ztvárnila Connie Jenkins-Greigová, se později stane vévodkyní Bridgertonovou.

Povinnost pro fanoušky Bridgertonových

Nejsou to však jen staré známé postavy, na které se fanoušci mohou těšit – v plné síle se znovu projeví i skvostná vizuální stránka a kostýmy, kterými jsou Bridgertonovi proslulí. Luxusní šaty nás přenesou do 18. století a vtáhnou nás do světa plesů, soubojů a aristokratických skandálů.

V průběhu seriálu uvidíme, jak minulost formovala královnu Šarlotu a krále Jiřího a jak se jejich vztah vyvíjí v čase. Seriál má přitom veškerou romantiku a tajemství, která vedla k tak trochu záhadnému páru, který známe z Bridgertonových.

Takže pokud jste fanoušky dobových dramat nebo se prostě nemůžete nabažit třpytivého světa regentského Londýna, je pro vás Královna Šarlota povinností.

Obsazení seriálu Královna Charlotte:

Královna Charlotte – India Amarteifio a Golda Rosheuvelová

– Mladá královna přijíždí z Německa a později je zděšena tím, že její děti nemají královské dědice.

Král Jiří III – Corey Mylchreest

– Král je citlivá duše se zálibou v pozorování hvězd a touží se zbavit svých královských povinností.

Lady Danburyová – Arsema Thomasová a Adjoa Andohová

– Šlechtična Agatha se spřátelí s královnou a zajistí si novou roli u dvora.

Princezna Augusta – Michelle Fairley

– Matka krále Jiřího si je vědoma některých jeho netradičních životních rozhodnutí.

Violet – Connie Jenkins-Greigová a Ruth Gemmellová

– Dvanáctiletá dívka se později stane vdovou vikomtkou Bridgertonovou.

Adolf – Tunji Kasim

– Charlottin bratr trvá na tom, že neměl jinou možnost než přijmout navrhovaný svazek mezi jejich a britskou královskou rodinou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -