- Reklama -

Mandalorian: 3. série bude koncem celého seriálu? Kdy vyjde na Disney+?

Od okamžiku, kdy se na Disney+ objevil seriál Mandalorian, je předtím skomírající svět Star Wars jako politý živou vodou.

- Reklama -

Příběhů „Baby Yody“ a Dina Djarina se nemohou nabažit ani lidé, co předtím o Star Wars neměli ani potuchy. Je tedy opravdu možné, že se úspěšný seriál dočká se 3. sérií svého konce, jak se o tom mluví?

Mandalorian 3 jako rozloučení s úspěšným seriálem? Opravdu se to může stát. A nijak tomu nezabrání ani celosvětová popularita Baby Yody. Společný čas s malým padesátiletým nemluvnětem a jeho různými společníky se nejspíš chýlí ke konci.

Zpráva webu comicbookmovie.com mluví o tom, že nadcházející Mandalorian 3 bude pro seriál konečná. Špatné zprávy ale zatím nikdo nepotvrdil z oficiálních zdrojů. Na toto téma mlčí Walt Disney Company i Lucasfilm. Pro fanoušky by to dozajista byla zdrcující zpráva. Ještě nedávno herec Giancarlo Esposito (hraje Moffa Gideona) podle insidethemagic.net naznačoval, že by seriál měl mít minimálně 4. řady.

O čem bude Mandalorian 3?

Z pohledu diváka se zdá téměř nemožné, aby se celý seriál uzavřel v následujících 8 dílech. V mandalorianské sáze producenta a režiséra (a příležitostného kuchaře) Jona Favreaua a výkonného producenta Davea Filoniho zbývá ještě spousta příběhů k dořešení. Když jsme naše hrdiny opouštěli v závěrečné epizodě 2. série Mandaloriana, rytíř řadu Jedi Luke Skywalker se zrovna vracel do galaxie Star Wars.

Přiletěl se svým stíhačem (a světelným mečem) právě včas, aby zachránil Grogu, lovce odměn Dina Djarina, Caru Dune, Fennec Shand, Bo-Katan Kryze a bojovnici Nite Owl Kosku Reeves před Gideonem a jeho oddílem Dark Trooperů.

- Reklama -

Během bitvy na Gideonově imperiálním křižníku nakonec Djarin získal Darksaber – prastarou mandalorianskou zbraň. Tu Kryze potřebuje, aby mohla znovu dobýt Mandalore a pomstít smrt své sestry, vévodkyně Satine Kryze. Předpokládá se, že další řada seriálu Mandalorian bude pokračovat tam, kde končil poslední díl.

Další příběhy ze světa Mandaloriana přijdou i bez seriálu

Není také tajemstvím, že se k Mandalorianovi chystají také 2 spin-offy. The Book of Boba Fett – s Mingem-Na Wenem, který si zopakuje roli Fenneca Shanda, a Temuerou Morrisonem v roli legendárního lovce odměn Boby Fetta. Projekt se fanouškům představí už v prosinci 2021.

Souběžně s 3. sérií Mandaloriana se v roce 2022 objeví na obrazovkách také seriál Ahsoka. V něm se Rosario Dawson představí v roli hrané Ahsoky Tano.

Takže se sluší říct, že i kdyby Mandalorian 3 byl poslední řadou seriálu, se světem Mandaloriana se přesto jen tak loučit nebudeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -