- Reklama -

Mandalorian: 3. série bude koncem celého seriálu? Kdy vyjde na Disney+?

Od okamžiku, kdy se na Disney+ objevil seriál Mandalorian, je předtím skomírající svět Star Wars jako politý živou vodou.

- Reklama -

Příběhů „Baby Yody“ a Dina Djarina se nemohou nabažit ani lidé, co předtím o Star Wars neměli ani potuchy. Je tedy opravdu možné, že se úspěšný seriál dočká se 3. sérií svého konce, jak se o tom mluví?

Mandalorian 3 jako rozloučení s úspěšným seriálem? Opravdu se to může stát. A nijak tomu nezabrání ani celosvětová popularita Baby Yody. Společný čas s malým padesátiletým nemluvnětem a jeho různými společníky se nejspíš chýlí ke konci.

Zpráva webu comicbookmovie.com mluví o tom, že nadcházející Mandalorian 3 bude pro seriál konečná. Špatné zprávy ale zatím nikdo nepotvrdil z oficiálních zdrojů. Na toto téma mlčí Walt Disney Company i Lucasfilm. Pro fanoušky by to dozajista byla zdrcující zpráva. Ještě nedávno herec Giancarlo Esposito (hraje Moffa Gideona) podle insidethemagic.net naznačoval, že by seriál měl mít minimálně 4. řady.

O čem bude Mandalorian 3?

Z pohledu diváka se zdá téměř nemožné, aby se celý seriál uzavřel v následujících 8 dílech. V mandalorianské sáze producenta a režiséra (a příležitostného kuchaře) Jona Favreaua a výkonného producenta Davea Filoniho zbývá ještě spousta příběhů k dořešení. Když jsme naše hrdiny opouštěli v závěrečné epizodě 2. série Mandaloriana, rytíř řadu Jedi Luke Skywalker se zrovna vracel do galaxie Star Wars.

Přiletěl se svým stíhačem (a světelným mečem) právě včas, aby zachránil Grogu, lovce odměn Dina Djarina, Caru Dune, Fennec Shand, Bo-Katan Kryze a bojovnici Nite Owl Kosku Reeves před Gideonem a jeho oddílem Dark Trooperů.

Během bitvy na Gideonově imperiálním křižníku nakonec Djarin získal Darksaber – prastarou mandalorianskou zbraň. Tu Kryze potřebuje, aby mohla znovu dobýt Mandalore a pomstít smrt své sestry, vévodkyně Satine Kryze. Předpokládá se, že další řada seriálu Mandalorian bude pokračovat tam, kde končil poslední díl.

Další příběhy ze světa Mandaloriana přijdou i bez seriálu

Není také tajemstvím, že se k Mandalorianovi chystají také 2 spin-offy. The Book of Boba Fett – s Mingem-Na Wenem, který si zopakuje roli Fenneca Shanda, a Temuerou Morrisonem v roli legendárního lovce odměn Boby Fetta. Projekt se fanouškům představí už v prosinci 2021.

Souběžně s 3. sérií Mandaloriana se v roce 2022 objeví na obrazovkách také seriál Ahsoka. V něm se Rosario Dawson představí v roli hrané Ahsoky Tano.

Takže se sluší říct, že i kdyby Mandalorian 3 byl poslední řadou seriálu, se světem Mandaloriana se přesto jen tak loučit nebudeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -