- Reklama -

Mandalorian: 3. série bude koncem celého seriálu? Kdy vyjde na Disney+?

Od okamžiku, kdy se na Disney+ objevil seriál Mandalorian, je předtím skomírající svět Star Wars jako politý živou vodou.

- Reklama -

Příběhů „Baby Yody“ a Dina Djarina se nemohou nabažit ani lidé, co předtím o Star Wars neměli ani potuchy. Je tedy opravdu možné, že se úspěšný seriál dočká se 3. sérií svého konce, jak se o tom mluví?

Mandalorian 3 jako rozloučení s úspěšným seriálem? Opravdu se to může stát. A nijak tomu nezabrání ani celosvětová popularita Baby Yody. Společný čas s malým padesátiletým nemluvnětem a jeho různými společníky se nejspíš chýlí ke konci.

Zpráva webu comicbookmovie.com mluví o tom, že nadcházející Mandalorian 3 bude pro seriál konečná. Špatné zprávy ale zatím nikdo nepotvrdil z oficiálních zdrojů. Na toto téma mlčí Walt Disney Company i Lucasfilm. Pro fanoušky by to dozajista byla zdrcující zpráva. Ještě nedávno herec Giancarlo Esposito (hraje Moffa Gideona) podle insidethemagic.net naznačoval, že by seriál měl mít minimálně 4. řady.

O čem bude Mandalorian 3?

Z pohledu diváka se zdá téměř nemožné, aby se celý seriál uzavřel v následujících 8 dílech. V mandalorianské sáze producenta a režiséra (a příležitostného kuchaře) Jona Favreaua a výkonného producenta Davea Filoniho zbývá ještě spousta příběhů k dořešení. Když jsme naše hrdiny opouštěli v závěrečné epizodě 2. série Mandaloriana, rytíř řadu Jedi Luke Skywalker se zrovna vracel do galaxie Star Wars.

Přiletěl se svým stíhačem (a světelným mečem) právě včas, aby zachránil Grogu, lovce odměn Dina Djarina, Caru Dune, Fennec Shand, Bo-Katan Kryze a bojovnici Nite Owl Kosku Reeves před Gideonem a jeho oddílem Dark Trooperů.

- Reklama -

Během bitvy na Gideonově imperiálním křižníku nakonec Djarin získal Darksaber – prastarou mandalorianskou zbraň. Tu Kryze potřebuje, aby mohla znovu dobýt Mandalore a pomstít smrt své sestry, vévodkyně Satine Kryze. Předpokládá se, že další řada seriálu Mandalorian bude pokračovat tam, kde končil poslední díl.

Další příběhy ze světa Mandaloriana přijdou i bez seriálu

Není také tajemstvím, že se k Mandalorianovi chystají také 2 spin-offy. The Book of Boba Fett – s Mingem-Na Wenem, který si zopakuje roli Fenneca Shanda, a Temuerou Morrisonem v roli legendárního lovce odměn Boby Fetta. Projekt se fanouškům představí už v prosinci 2021.

Souběžně s 3. sérií Mandaloriana se v roce 2022 objeví na obrazovkách také seriál Ahsoka. V něm se Rosario Dawson představí v roli hrané Ahsoky Tano.

Takže se sluší říct, že i kdyby Mandalorian 3 byl poslední řadou seriálu, se světem Mandaloriana se přesto jen tak loučit nebudeme.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -