- Reklama -

Nová řada Bridgertonových bude plná žhavých scén, prozradila Simone Ashley

Simone Ashleyová před 3. sérií navnadila fanoušky, když slíbila, že nová řada Bridgertonových bude mnohem "žhavější" než ta předchozí.

- Reklama -

Druhá sezóna seriálu Bridgertonovi, v níž byli ústředními hrdiny Anthony Bridgerton (hraje ho Jonathan Bailey) a Kate Sharma (Simone Ashley), obsahovala několik milostných scén, ale ve srovnání s první sérií a zachycením lásky mezi Daphne Bridgertonovou (Phoebe Dynevor) a Simonem Hastingsem (Regé-Jean Page) šlo jen o slabý odvar původní zábavy. To by se ale mělo změnit!

Nová řada Bridgertonových se vrátí ke smyslnosti 1. série

Simone Ashleyová, která v seriálu hraje Kate Sharmovou, v rozhovoru pro eonline.com uvedla, že nadcházející série „bude opravdu žhavá“. Seriál by se tak měl vrátit ke svým kořenům. Původně totiž proslul tím, že pikantní setkání seriálových milenců v něm probíhala poměrně často.

Třetí série se už nezabývá románkem mezi Kate Sharmovou a Anthonym Bridgertonem , ale pozornost se zaměří na lásku Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová) a Colina Bridgertona (Luke Newton). A podle všeho bude jejich namlouvání stejně působivé jako byly ty v předchozích sériích. „Jsem velmi šťastná, když čtu scénáře,“ prozradila Ashley. „Když je dostávám, mám na tváři zářivý úsměv.“

Za méně intimností se omlouval i hlavní tvůrce

Nečekanou absenci sexuálních scén v druhé řadě ostatně v minulosti podle webu metro.co.uk obhajoval i Chris Van Dusen, tvůrce seriálu. „Nikdy jsme nedělali sexuální scény jen proto, abychom je dělali, a myslím, že to tak ani nikdy nebude. Všechno to slouží většímu účelu. A v druhé sezóně to byl jiný příběh než v té první,“ uklidňoval rozladěné fanoušky stěžující si na menší odvázanost druhé řady. „Většinu sezóny jsme sledovali Anthonyho s Kate, kteří byli charakterově velmi odlišní od Daphne a Simona,“ dodal Van Dusen.

Jak je již známo, na rozdíl od románů Julie Quinnové, které jsou základem seriálu, se 3. řada seriálu Bridgertonovi místo Benedicta Bridgertona soustředí na Colina a jeho vztah s Penelope Featheringtonovou.

První a druhou sérii Bridgertonu si v současné době můžete pustit na Netflixu, datum uvedení třetí série ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -