- Reklama -

Nová řada Bridgertonových bude plná žhavých scén, prozradila Simone Ashley

Simone Ashleyová před 3. sérií navnadila fanoušky, když slíbila, že nová řada Bridgertonových bude mnohem "žhavější" než ta předchozí.

- Reklama -

Druhá sezóna seriálu Bridgertonovi, v níž byli ústředními hrdiny Anthony Bridgerton (hraje ho Jonathan Bailey) a Kate Sharma (Simone Ashley), obsahovala několik milostných scén, ale ve srovnání s první sérií a zachycením lásky mezi Daphne Bridgertonovou (Phoebe Dynevor) a Simonem Hastingsem (Regé-Jean Page) šlo jen o slabý odvar původní zábavy. To by se ale mělo změnit!

Nová řada Bridgertonových se vrátí ke smyslnosti 1. série

Simone Ashleyová, která v seriálu hraje Kate Sharmovou, v rozhovoru pro eonline.com uvedla, že nadcházející série „bude opravdu žhavá“. Seriál by se tak měl vrátit ke svým kořenům. Původně totiž proslul tím, že pikantní setkání seriálových milenců v něm probíhala poměrně často.

Třetí série se už nezabývá románkem mezi Kate Sharmovou a Anthonym Bridgertonem , ale pozornost se zaměří na lásku Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová) a Colina Bridgertona (Luke Newton). A podle všeho bude jejich namlouvání stejně působivé jako byly ty v předchozích sériích. „Jsem velmi šťastná, když čtu scénáře,“ prozradila Ashley. „Když je dostávám, mám na tváři zářivý úsměv.“

Za méně intimností se omlouval i hlavní tvůrce

Nečekanou absenci sexuálních scén v druhé řadě ostatně v minulosti podle webu metro.co.uk obhajoval i Chris Van Dusen, tvůrce seriálu. „Nikdy jsme nedělali sexuální scény jen proto, abychom je dělali, a myslím, že to tak ani nikdy nebude. Všechno to slouží většímu účelu. A v druhé sezóně to byl jiný příběh než v té první,“ uklidňoval rozladěné fanoušky stěžující si na menší odvázanost druhé řady. „Většinu sezóny jsme sledovali Anthonyho s Kate, kteří byli charakterově velmi odlišní od Daphne a Simona,“ dodal Van Dusen.

- Reklama -

Jak je již známo, na rozdíl od románů Julie Quinnové, které jsou základem seriálu, se 3. řada seriálu Bridgertonovi místo Benedicta Bridgertona soustředí na Colina a jeho vztah s Penelope Featheringtonovou.

První a druhou sérii Bridgertonu si v současné době můžete pustit na Netflixu, datum uvedení třetí série ještě není známé.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -