- Reklama -

Rod draka 2. série: Hlavní tvůrce slibuje více draků a více krve

Že se fanoušci dočkají a Rod draka 2. série se bude natáčet, tvůrci potvrdili už po odvysílání druhé epizody.

- Reklama -

HBO se překvapivě brzy rozhodla, že Rod draka 2. série dostane zelenou. Ale kdo by se tomu divil, když byl 1. díl nového seriálu tím vůbec nejsledovanějším v historii? Z Rodu draka se rychle stal přesně ten typ hitu, který stanice hledala po ukončení ságy Hra o trůny. A daří se to skvěle, protože kvalita seriálu umožnila většině fanoušků zapomenout na nepovedenou závěrečnou sezónu Hry o trůny.

O čem bude Rod draka 2. série?

Již nyní lze s jistotou předpokládat, že hlavním tématem Rod draka 2. série bude rostoucí nepřátelství mezi Zelenými a Černými. Tyhle dvě strany totiž povedou totální válku. Na červencovém panelu Comic Conu tvůrce seriálu Ryan Condal krátce pohovořil o přípravách druhé sezóny a prozradil, že se v ní objeví noví draci a více krve. Podle stránek variety.com mají tvůrci speciálně pro natáčení vyčleněný „rozpočet na useknuté hlavy“.

Zelení v předposlední epizodě první řady reagovali na Viserysovu smrt rychlým jednáním a dosadili Aegona za krále dřív, než mohl kdokoli zasáhnout. Finále se proto zaměřilo na Rhaenyru a Černé, kteří reagovali na kroky Otto Hightowera z Králova přístaviště. I když se čekalo, že válka začne na konci první série, nyní je jasné, že skutečný začátek občanské války si scénáristé schovali až do 2. série.

Válka v 1. řadě začít nemohla, vysvětluje tvůrce

V novém rozhovoru se pak tvůrce seriálu House of the Dragon Ryan Condal rozpovídal o tom, že první sérii on a ostatní scénáristé věnovali vývoji postav. „K podívané se dostaneme,“ slibil Condal stránkám Deadline.com. „Ale musíte pochopit složitost těchto lidí, než je vrhnete do války.“

- Reklama -

Rod draka 2. série podle něj „zasáhne rytmus, který lidé očekávali od prostřední řady Hry o trůny, ale bude vydělaný a diváci pocítí tragédie, protože jsme si s tím opravdu dali práci.“

Premiéra 2. série seriálu Rod draka přitom nebude dřív než za dva roky. Casey Bloys, šéf obsahu HBO a HBO Max, předpovídá, že prequel Hry o trůny se pravděpodobně vrátí s druhou řadou „někdy v roce 24“. „Právě začínáme dávat dohromady plán a stejně jako minule je tu spousta neznámých. Nechci být ostýchavý nebo tajnůstkářský, ale nechci říct, že to bude hotové v tomto termínu, a pak to posunout,“ řekl stránkám volture.com. Dodal, že k premiéře dojde nejspíše v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -