- Reklama -

Rod draka 2. série: Hlavní tvůrce slibuje více draků a více krve

Že se fanoušci dočkají a Rod draka 2. série se bude natáčet, tvůrci potvrdili už po odvysílání druhé epizody.

- Reklama -

HBO se překvapivě brzy rozhodla, že Rod draka 2. série dostane zelenou. Ale kdo by se tomu divil, když byl 1. díl nového seriálu tím vůbec nejsledovanějším v historii? Z Rodu draka se rychle stal přesně ten typ hitu, který stanice hledala po ukončení ságy Hra o trůny. A daří se to skvěle, protože kvalita seriálu umožnila většině fanoušků zapomenout na nepovedenou závěrečnou sezónu Hry o trůny.

O čem bude Rod draka 2. série?

Již nyní lze s jistotou předpokládat, že hlavním tématem Rod draka 2. série bude rostoucí nepřátelství mezi Zelenými a Černými. Tyhle dvě strany totiž povedou totální válku. Na červencovém panelu Comic Conu tvůrce seriálu Ryan Condal krátce pohovořil o přípravách druhé sezóny a prozradil, že se v ní objeví noví draci a více krve. Podle stránek variety.com mají tvůrci speciálně pro natáčení vyčleněný „rozpočet na useknuté hlavy“.

Zelení v předposlední epizodě první řady reagovali na Viserysovu smrt rychlým jednáním a dosadili Aegona za krále dřív, než mohl kdokoli zasáhnout. Finále se proto zaměřilo na Rhaenyru a Černé, kteří reagovali na kroky Otto Hightowera z Králova přístaviště. I když se čekalo, že válka začne na konci první série, nyní je jasné, že skutečný začátek občanské války si scénáristé schovali až do 2. série.

Válka v 1. řadě začít nemohla, vysvětluje tvůrce

V novém rozhovoru se pak tvůrce seriálu House of the Dragon Ryan Condal rozpovídal o tom, že první sérii on a ostatní scénáristé věnovali vývoji postav. „K podívané se dostaneme,“ slibil Condal stránkám Deadline.com. „Ale musíte pochopit složitost těchto lidí, než je vrhnete do války.“

Rod draka 2. série podle něj „zasáhne rytmus, který lidé očekávali od prostřední řady Hry o trůny, ale bude vydělaný a diváci pocítí tragédie, protože jsme si s tím opravdu dali práci.“

Premiéra 2. série seriálu Rod draka přitom nebude dřív než za dva roky. Casey Bloys, šéf obsahu HBO a HBO Max, předpovídá, že prequel Hry o trůny se pravděpodobně vrátí s druhou řadou „někdy v roce 24“. „Právě začínáme dávat dohromady plán a stejně jako minule je tu spousta neznámých. Nechci být ostýchavý nebo tajnůstkářský, ale nechci říct, že to bude hotové v tomto termínu, a pak to posunout,“ řekl stránkám volture.com. Dodal, že k premiéře dojde nejspíše v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -