- Reklama -

Rod draka 2. série: Hlavní tvůrce slibuje více draků a více krve

Že se fanoušci dočkají a Rod draka 2. série se bude natáčet, tvůrci potvrdili už po odvysílání druhé epizody.

- Reklama -

HBO se překvapivě brzy rozhodla, že Rod draka 2. série dostane zelenou. Ale kdo by se tomu divil, když byl 1. díl nového seriálu tím vůbec nejsledovanějším v historii? Z Rodu draka se rychle stal přesně ten typ hitu, který stanice hledala po ukončení ságy Hra o trůny. A daří se to skvěle, protože kvalita seriálu umožnila většině fanoušků zapomenout na nepovedenou závěrečnou sezónu Hry o trůny.

O čem bude Rod draka 2. série?

Již nyní lze s jistotou předpokládat, že hlavním tématem Rod draka 2. série bude rostoucí nepřátelství mezi Zelenými a Černými. Tyhle dvě strany totiž povedou totální válku. Na červencovém panelu Comic Conu tvůrce seriálu Ryan Condal krátce pohovořil o přípravách druhé sezóny a prozradil, že se v ní objeví noví draci a více krve. Podle stránek variety.com mají tvůrci speciálně pro natáčení vyčleněný „rozpočet na useknuté hlavy“.

Zelení v předposlední epizodě první řady reagovali na Viserysovu smrt rychlým jednáním a dosadili Aegona za krále dřív, než mohl kdokoli zasáhnout. Finále se proto zaměřilo na Rhaenyru a Černé, kteří reagovali na kroky Otto Hightowera z Králova přístaviště. I když se čekalo, že válka začne na konci první série, nyní je jasné, že skutečný začátek občanské války si scénáristé schovali až do 2. série.

Válka v 1. řadě začít nemohla, vysvětluje tvůrce

V novém rozhovoru se pak tvůrce seriálu House of the Dragon Ryan Condal rozpovídal o tom, že první sérii on a ostatní scénáristé věnovali vývoji postav. „K podívané se dostaneme,“ slibil Condal stránkám Deadline.com. „Ale musíte pochopit složitost těchto lidí, než je vrhnete do války.“

- Reklama -

Rod draka 2. série podle něj „zasáhne rytmus, který lidé očekávali od prostřední řady Hry o trůny, ale bude vydělaný a diváci pocítí tragédie, protože jsme si s tím opravdu dali práci.“

Premiéra 2. série seriálu Rod draka přitom nebude dřív než za dva roky. Casey Bloys, šéf obsahu HBO a HBO Max, předpovídá, že prequel Hry o trůny se pravděpodobně vrátí s druhou řadou „někdy v roce 24“. „Právě začínáme dávat dohromady plán a stejně jako minule je tu spousta neznámých. Nechci být ostýchavý nebo tajnůstkářský, ale nechci říct, že to bude hotové v tomto termínu, a pak to posunout,“ řekl stránkám volture.com. Dodal, že k premiéře dojde nejspíše v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -