- Reklama -

Zakletý v čase: Romantický seriál HBO podle slavného sci-fi láká na hvězdu Hry o trůny

Na poli sci-fi patří snímek „Zakletý v čase“ mezi dnes už legendární romantické klasiky. Nyní na tohle téma vznikl seriál, ve kterém se jako žena cestovatele časem představí Rose Leslie, jedna z hvězd seriálu Hra o trůny.

- Reklama -

Romantický seriál HBO The Time Traveler’s Wife (Zakletý v čase) je stejně jako jeho filmový předchůdce natočený podle bestselleru spisovatelky Audrey Niffeneggerové. Vypráví příběh Clare Abshireové (hraje ji Rose Leslie) a Henryho DeTambla (Theo James), muže, který se narodil s paranormální genetickou poruchou, díky níž se náhodně přenáší v čase.

O čem je seriál Zakletý v čase?

Henry, hlavní hrdina seriálu a nedobrovolný cestovatel časem, po sobě vždy zanechá při své „cestě“ jen hromádku oblečení. A může trvat dny, týdny nebo dokonce měsíce, než se Henry vrátí. Jednoho dne se v knihovně, kde pracuje, setkává s Clare. Ačkoli si je jistý, že ji nikdy předtím neviděl, ona tvrdí, že ho zná celý život.

Rose Leslieová hraje totiž v šestidílné romanci „Zakletý v čase“ ženu, která čeká někdy i celé roky na návrat své životní lásky. Když po sobě Henry zanechává jen hromádku oblečení a zmizí v nedohlednu na neurčito, zanechává to Clare v nejistotě, kde a kdy ho opět uvidí.

„Když je pryč, čekám a bojím se,“ shrnula Rose Leslie pro etonline.com. „Zajímá mě, kde je – kdy je. Jestli je v nebezpečí. Vzala jsem si cestovatele v čase. Je to složité.“

Láska v různých etapách života

Herečka si stejně jako její kolega Theo James užívala, že mohla hrát Clare v různých věkových kategoriích. James si nutnost zahrát Henryho v různém stáří vyloženě pochvaloval.

„Miluji ten kontrast mezi mladými a starými, protože jsem teď zrovna uprostřed,“ vysvětlil herec pro tvinsider.com. „Je mi 37 let a Henryho hraji jako impulzivního, mladého muže před třicítkou, který je tak trochu plný sebe sama. A pak ho hraji jako čerstvého i pokročilého čtyřicátníka. Takže je svým způsobem skvělé, že jsem někde mezi, protože jsem se s ním mohl vždycky tak nějak ztotožnit. Jsem dost mladý na to, abych si pamatoval své hloupé já a chyby, které jsem dělal, všechnu tu namyšlenost mládí a hloupá, impulzivní rozhodnutí. A jsem taky dost starý na to, abych si dokázal představit i své usedlejší já.“

Jak se povedlo tohle zajímavé téma nakonec zvládnout, se na HBO Max dozvíme už 15. května, kdy má seriál „Zakletý v čase“ premiéru.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -