- Reklama -

Zakletý v čase: Romantický seriál HBO podle slavného sci-fi láká na hvězdu Hry o trůny

Na poli sci-fi patří snímek „Zakletý v čase“ mezi dnes už legendární romantické klasiky. Nyní na tohle téma vznikl seriál, ve kterém se jako žena cestovatele časem představí Rose Leslie, jedna z hvězd seriálu Hra o trůny.

- Reklama -

Romantický seriál HBO The Time Traveler’s Wife (Zakletý v čase) je stejně jako jeho filmový předchůdce natočený podle bestselleru spisovatelky Audrey Niffeneggerové. Vypráví příběh Clare Abshireové (hraje ji Rose Leslie) a Henryho DeTambla (Theo James), muže, který se narodil s paranormální genetickou poruchou, díky níž se náhodně přenáší v čase.

O čem je seriál Zakletý v čase?

Henry, hlavní hrdina seriálu a nedobrovolný cestovatel časem, po sobě vždy zanechá při své „cestě“ jen hromádku oblečení. A může trvat dny, týdny nebo dokonce měsíce, než se Henry vrátí. Jednoho dne se v knihovně, kde pracuje, setkává s Clare. Ačkoli si je jistý, že ji nikdy předtím neviděl, ona tvrdí, že ho zná celý život.

Rose Leslieová hraje totiž v šestidílné romanci „Zakletý v čase“ ženu, která čeká někdy i celé roky na návrat své životní lásky. Když po sobě Henry zanechává jen hromádku oblečení a zmizí v nedohlednu na neurčito, zanechává to Clare v nejistotě, kde a kdy ho opět uvidí.

„Když je pryč, čekám a bojím se,“ shrnula Rose Leslie pro etonline.com. „Zajímá mě, kde je – kdy je. Jestli je v nebezpečí. Vzala jsem si cestovatele v čase. Je to složité.“

- Reklama -

Láska v různých etapách života

Herečka si stejně jako její kolega Theo James užívala, že mohla hrát Clare v různých věkových kategoriích. James si nutnost zahrát Henryho v různém stáří vyloženě pochvaloval.

„Miluji ten kontrast mezi mladými a starými, protože jsem teď zrovna uprostřed,“ vysvětlil herec pro tvinsider.com. „Je mi 37 let a Henryho hraji jako impulzivního, mladého muže před třicítkou, který je tak trochu plný sebe sama. A pak ho hraji jako čerstvého i pokročilého čtyřicátníka. Takže je svým způsobem skvělé, že jsem někde mezi, protože jsem se s ním mohl vždycky tak nějak ztotožnit. Jsem dost mladý na to, abych si pamatoval své hloupé já a chyby, které jsem dělal, všechnu tu namyšlenost mládí a hloupá, impulzivní rozhodnutí. A jsem taky dost starý na to, abych si dokázal představit i své usedlejší já.“

Jak se povedlo tohle zajímavé téma nakonec zvládnout, se na HBO Max dozvíme už 15. května, kdy má seriál „Zakletý v čase“ premiéru.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -