- Reklama -

Annabelle Wallisová opouští Peaky Blinders? Proč zmizí role Grace Shelby?

Peaky Blinders 6 se pomalu blíží, jedna z hvězd seriálu se ale na obrazovkách už neobjeví. Proč odchází Annabelle Wallisová, seriálová manželka Tommyho Shelbyho?

- Reklama -

Šestá série Peaky Blinders se snad už brzy objeví na Netflixu. Fanoušci už dlouho netrpělivě vyhlížejí návrat Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy). Při vzpomínce na Tommyho nelze zapomenout na jeho ženu Grace (Annabelle Wallisová), která v seriálu nakonec zemřela.

Proč vlastně herečka seriál opustila.V počátcích seriálu měla Grace za úkol sblížit se s Tommym. Nakonec se do něj ale zamilovala. On cítil totéž, ale byl v šoku, když zjistil, že celou dobu tajně pracovala proti němu.

Jejich vztah v průběhu seriálu kolísal. Grace se v Americe seznámila s jiným mužem. City k Tommymu však zůstaly silné. A ani on nezapomněl… Po jejím návratu se k sobě vrátili.

Grace otěhotněla a porodila syna Charlese. V roce 1924 se za Tommyho provdala. Štěstí ale dlouho nevydrželo…

- Reklama -

Zemřela, když ji zasáhla kulka určená Tommymu

Tommyho ztráta ženy vykolejila. Měl zlomené srdce, tragickou ztrátu nikdy nepřekonal. Mrtvou ženu vídal ve snech. V páté sérii se Tommyho vize Grace stávaly častějšími, protože se ho snažila přesvědčit, aby si vzal život.

V posledních okamžicích dosud známého příběhu si Tommy míří pistolí na hlavu a křičí a je připraven stisknout spoušť.

Takže odchod Annabelle Wallisové byl nejspíš tvůrčí rozhodnutí.

Scénárista Steven Knight k tomu řekl, že Grace musela zemřít, protože Tommy neměl být šťastný.

„S Grace jde o to, že kdyby žila, Tommy by byl šťastný. Nebylo mu souzeno být šťastný,“ prozradil fanouškům na Redditu.

Záměrem Knighta bylo dát Tommymu vykoupení. Potřeboval dosáhnout nejnižšího bodu, aby se mohl změnit.

V dalších sezónách se Tommy možná bude muset vyrovnat s tím, že ignoroval prosby Grace připojit se k ní v posmrtném životě.

V hloubi duše totiž doufá, že v životě dojde ještě dál, protože Grace by chtěla, aby byl silný.

Sám sebe přesvědčuje, že k ní patří, a proto ho ve vizích láká se k ní vrátit.

Mezi dvojicí vzniklo prostě jedinečné pouto. Wallisová prý dokonce sama prosila Knighta, aby si její postava Tommyho vzala.

Vrátí se postava Grace?

Existuje možnost, že její role v seriálu brzy skončí, pokud ji Tommy přestane ve svých vizích vídat.

Někteří fanoušci alestále věří, že se ještě herečka vrátí.

Jeden z nich na Redditu uvedl: „Proč mám pořád ten pocit, že Grace někde žije a že se v šesté sérii Thomas a Grace znovu setkají. SK (Steven Knight, tvůrce pořadu – pozn. red.) řekl, že chce příběh ukončit s vykoupeným Thomasem. A co by bylo lepšího, než že Grace je naživu- To může skutečně Thomase Shelbyho vykoupit. Co jiného by to, při pohledu na to, jak o ní pořád halucinuje, mohlo být?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -