- Reklama -

Annabelle Wallisová opouští Peaky Blinders? Proč zmizí role Grace Shelby?

Peaky Blinders 6 se pomalu blíží, jedna z hvězd seriálu se ale na obrazovkách už neobjeví. Proč odchází Annabelle Wallisová, seriálová manželka Tommyho Shelbyho?

- Reklama -

Šestá série Peaky Blinders se snad už brzy objeví na Netflixu. Fanoušci už dlouho netrpělivě vyhlížejí návrat Tommyho Shelbyho (hraje ho Cillian Murphy). Při vzpomínce na Tommyho nelze zapomenout na jeho ženu Grace (Annabelle Wallisová), která v seriálu nakonec zemřela.

Proč vlastně herečka seriál opustila.V počátcích seriálu měla Grace za úkol sblížit se s Tommym. Nakonec se do něj ale zamilovala. On cítil totéž, ale byl v šoku, když zjistil, že celou dobu tajně pracovala proti němu.

Jejich vztah v průběhu seriálu kolísal. Grace se v Americe seznámila s jiným mužem. City k Tommymu však zůstaly silné. A ani on nezapomněl… Po jejím návratu se k sobě vrátili.

Grace otěhotněla a porodila syna Charlese. V roce 1924 se za Tommyho provdala. Štěstí ale dlouho nevydrželo…

- Reklama -

Zemřela, když ji zasáhla kulka určená Tommymu

Tommyho ztráta ženy vykolejila. Měl zlomené srdce, tragickou ztrátu nikdy nepřekonal. Mrtvou ženu vídal ve snech. V páté sérii se Tommyho vize Grace stávaly častějšími, protože se ho snažila přesvědčit, aby si vzal život.

V posledních okamžicích dosud známého příběhu si Tommy míří pistolí na hlavu a křičí a je připraven stisknout spoušť.

Takže odchod Annabelle Wallisové byl nejspíš tvůrčí rozhodnutí.

Scénárista Steven Knight k tomu řekl, že Grace musela zemřít, protože Tommy neměl být šťastný.

„S Grace jde o to, že kdyby žila, Tommy by byl šťastný. Nebylo mu souzeno být šťastný,“ prozradil fanouškům na Redditu.

Záměrem Knighta bylo dát Tommymu vykoupení. Potřeboval dosáhnout nejnižšího bodu, aby se mohl změnit.

V dalších sezónách se Tommy možná bude muset vyrovnat s tím, že ignoroval prosby Grace připojit se k ní v posmrtném životě.

V hloubi duše totiž doufá, že v životě dojde ještě dál, protože Grace by chtěla, aby byl silný.

Sám sebe přesvědčuje, že k ní patří, a proto ho ve vizích láká se k ní vrátit.

Mezi dvojicí vzniklo prostě jedinečné pouto. Wallisová prý dokonce sama prosila Knighta, aby si její postava Tommyho vzala.

Vrátí se postava Grace?

Existuje možnost, že její role v seriálu brzy skončí, pokud ji Tommy přestane ve svých vizích vídat.

Někteří fanoušci alestále věří, že se ještě herečka vrátí.

Jeden z nich na Redditu uvedl: „Proč mám pořád ten pocit, že Grace někde žije a že se v šesté sérii Thomas a Grace znovu setkají. SK (Steven Knight, tvůrce pořadu – pozn. red.) řekl, že chce příběh ukončit s vykoupeným Thomasem. A co by bylo lepšího, než že Grace je naživu- To může skutečně Thomase Shelbyho vykoupit. Co jiného by to, při pohledu na to, jak o ní pořád halucinuje, mohlo být?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -