- Reklama -

Asa Butterfield ze Sexuální výchovy varuje fanoušky před třetí sérií

Fanoušci seriálu Sexuální výchova v současné době netrpělivě očekávají třetí sérii komediálního dramatu společnosti Netflix. Představitel Otise Asa Butterfield je ale před novými díly varuje!

- Reklama -

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Sex Education od Netflixu je na obzoru a kolem nových dílů panují velká očekávání. Asa Butterfield, který v seriálu hraje Otise Milburna, však nyní fanoušky před novinkami v seriálu varoval.

Třetí série seriálu Sex Education se natáčela na začátku letošního roku a Asa a mnoho dalších herců se v ní objeví stejně jako v minulých řadách.

Seriál sleduje Otise, sociálně neohrabaného studenta a amatérského sexuálního terapeuta, který prochází střední školou. Asa v seriálu hraje Otise a kromě něj v seriálu hrají Gillian Andersonová, Ncuti Gatwa nebo Emma Mackeyová.

Konec, který všechno změní?

V příspěvku sdíleném na Twitteru Butterfield napsal: „Dovolte mi říct, že na třetí sérii nejste připraveni, věřte mi.“

Fanoušci Sexuální výchovy okamžitě začali halasně uvažovat, co tím herec myslel.

Jeden z diváků hvězdě odpověděl: „Odvážné prohlášení, jen do toho.“

„Jsem připoutaný a připravený na životní jízdu,“ komentoval další.

Asa ale není jediný, kdo ve třetí sezóně čeká něco velkého.

Během nedávného rozhovoru kostýmní výtvarnice Sex Education Rosa Diasová potvrdila, že závěr třetí série „je opravdu dost zajímavý“.

Prozradila, že autoři seriálu budou mít v případě natočení čtvrté série před sebou „obrovskou výzvu“.

„Bude opravdu zajímavé sledovat, pokud udělají další řadu, co přijde. Je to obrovská výzva,“ řekla Rosa pro Metro.co.uk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -