- Reklama -

Asa Butterfield ze Sexuální výchovy varuje fanoušky před třetí sérií

Fanoušci seriálu Sexuální výchova v současné době netrpělivě očekávají třetí sérii komediálního dramatu společnosti Netflix. Představitel Otise Asa Butterfield je ale před novými díly varuje!

- Reklama -

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Sex Education od Netflixu je na obzoru a kolem nových dílů panují velká očekávání. Asa Butterfield, který v seriálu hraje Otise Milburna, však nyní fanoušky před novinkami v seriálu varoval.

Třetí série seriálu Sex Education se natáčela na začátku letošního roku a Asa a mnoho dalších herců se v ní objeví stejně jako v minulých řadách.

Seriál sleduje Otise, sociálně neohrabaného studenta a amatérského sexuálního terapeuta, který prochází střední školou. Asa v seriálu hraje Otise a kromě něj v seriálu hrají Gillian Andersonová, Ncuti Gatwa nebo Emma Mackeyová.

Konec, který všechno změní?

V příspěvku sdíleném na Twitteru Butterfield napsal: „Dovolte mi říct, že na třetí sérii nejste připraveni, věřte mi.“

- Reklama -

Fanoušci Sexuální výchovy okamžitě začali halasně uvažovat, co tím herec myslel.

Jeden z diváků hvězdě odpověděl: „Odvážné prohlášení, jen do toho.“

„Jsem připoutaný a připravený na životní jízdu,“ komentoval další.

Asa ale není jediný, kdo ve třetí sezóně čeká něco velkého.

Během nedávného rozhovoru kostýmní výtvarnice Sex Education Rosa Diasová potvrdila, že závěr třetí série „je opravdu dost zajímavý“.

Prozradila, že autoři seriálu budou mít v případě natočení čtvrté série před sebou „obrovskou výzvu“.

„Bude opravdu zajímavé sledovat, pokud udělají další řadu, co přijde. Je to obrovská výzva,“ řekla Rosa pro Metro.co.uk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -