- Reklama -

Asa Butterfield ze Sexuální výchovy varuje fanoušky před třetí sérií

Fanoušci seriálu Sexuální výchova v současné době netrpělivě očekávají třetí sérii komediálního dramatu společnosti Netflix. Představitel Otise Asa Butterfield je ale před novými díly varuje!

- Reklama -

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Sex Education od Netflixu je na obzoru a kolem nových dílů panují velká očekávání. Asa Butterfield, který v seriálu hraje Otise Milburna, však nyní fanoušky před novinkami v seriálu varoval.

Třetí série seriálu Sex Education se natáčela na začátku letošního roku a Asa a mnoho dalších herců se v ní objeví stejně jako v minulých řadách.

Seriál sleduje Otise, sociálně neohrabaného studenta a amatérského sexuálního terapeuta, který prochází střední školou. Asa v seriálu hraje Otise a kromě něj v seriálu hrají Gillian Andersonová, Ncuti Gatwa nebo Emma Mackeyová.

Konec, který všechno změní?

V příspěvku sdíleném na Twitteru Butterfield napsal: „Dovolte mi říct, že na třetí sérii nejste připraveni, věřte mi.“

- Reklama -

Fanoušci Sexuální výchovy okamžitě začali halasně uvažovat, co tím herec myslel.

Jeden z diváků hvězdě odpověděl: „Odvážné prohlášení, jen do toho.“

„Jsem připoutaný a připravený na životní jízdu,“ komentoval další.

Asa ale není jediný, kdo ve třetí sezóně čeká něco velkého.

Během nedávného rozhovoru kostýmní výtvarnice Sex Education Rosa Diasová potvrdila, že závěr třetí série „je opravdu dost zajímavý“.

Prozradila, že autoři seriálu budou mít v případě natočení čtvrté série před sebou „obrovskou výzvu“.

„Bude opravdu zajímavé sledovat, pokud udělají další řadu, co přijde. Je to obrovská výzva,“ řekla Rosa pro Metro.co.uk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -