- Reklama -

Asa Butterfield ze Sexuální výchovy varuje fanoušky před třetí sérií

Fanoušci seriálu Sexuální výchova v současné době netrpělivě očekávají třetí sérii komediálního dramatu společnosti Netflix. Představitel Otise Asa Butterfield je ale před novými díly varuje!

- Reklama -

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Sex Education od Netflixu je na obzoru a kolem nových dílů panují velká očekávání. Asa Butterfield, který v seriálu hraje Otise Milburna, však nyní fanoušky před novinkami v seriálu varoval.

Třetí série seriálu Sex Education se natáčela na začátku letošního roku a Asa a mnoho dalších herců se v ní objeví stejně jako v minulých řadách.

Seriál sleduje Otise, sociálně neohrabaného studenta a amatérského sexuálního terapeuta, který prochází střední školou. Asa v seriálu hraje Otise a kromě něj v seriálu hrají Gillian Andersonová, Ncuti Gatwa nebo Emma Mackeyová.

Konec, který všechno změní?

V příspěvku sdíleném na Twitteru Butterfield napsal: „Dovolte mi říct, že na třetí sérii nejste připraveni, věřte mi.“

Fanoušci Sexuální výchovy okamžitě začali halasně uvažovat, co tím herec myslel.

Jeden z diváků hvězdě odpověděl: „Odvážné prohlášení, jen do toho.“

„Jsem připoutaný a připravený na životní jízdu,“ komentoval další.

Asa ale není jediný, kdo ve třetí sezóně čeká něco velkého.

Během nedávného rozhovoru kostýmní výtvarnice Sex Education Rosa Diasová potvrdila, že závěr třetí série „je opravdu dost zajímavý“.

Prozradila, že autoři seriálu budou mít v případě natočení čtvrté série před sebou „obrovskou výzvu“.

„Bude opravdu zajímavé sledovat, pokud udělají další řadu, co přijde. Je to obrovská výzva,“ řekla Rosa pro Metro.co.uk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -