- Reklama -

Bridgertonovi 2. řada: Bez vévody, ale s novými tvářemi

Fanoušci originálního dobového dramatu Bridgertonovi už se dlouho těší na další díly. Stejně jako v případě mnoha jiných produkcí i u Bridgertonových globální pandemie narušila natáčecí plány. Jak to se seriálem Bridgertonovi 2 aktuálně vypadá?

- Reklama -

Bridgertonovi 2 si pravděpodobně prošli větším dramatem než samotný seriál. Po dvou náhlých zastaveních kvůli případům nákazy covidem se ale hit Netflixu opět natáčí. Producent seriálu Chris Van Dusen to potvrdil serveru Variety.

Natáčení znovu běží

„Jsme opět v plném proudu. Zdrželi jsme se kvůli covidu, ale už zase natáčíme,“ řekl Van Dusen, který momentálně pendluje mezi Los Angeles a natáčením v Londýně. „Právě teď jsem v postprodukci a upravuji našich prvních pár epizod, které vypadají skvěle.“

Skvěle? To je pro mnoho fanoušků po oznámeném odchodu obdivovaného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page, těžko představitelné. Pravdou ale je, že by jim některé nové postavy mohli pomoct se vyrovnat se ztrátou oblíbené postavy.

Netflix už představil nové herce, na které se můžeme v seriálu těšit. K obsazení se připojují Simone Ashley (Sexuální výchova), Charithra Chandran, Shelley Conn (Charlie a továrna na čokoládu), Calam Lynch (Dunkirk, Derry Girls) a Rupert Young (Bílá královna).

- Reklama -

Bridgertonovi 2: Jaké jsou nové postavy?

Druhá série příběhově odpovídá knize The Viscount Who Loved Me (Vikomt, který mě miloval) od Julie Quinn. Tentokrát se příběh zaměří na Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) a jeho hledání lásky (více jsme psali zde). Jeho novou vyvolenou hraje Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova, která bude v seriálu vystupovat pod jménem Kate Sharma.

„Anthonyho se ujmeme po tom, co jsme viděli, čím si prošel se svou milenkou. Přemýšlí: ‚Byla to láska? Někdo by to tak nazval, jiný ne. Znovu u něj zkoumáme pojmy povinnosti a cti,“ navnadil v rozhovoru s Variety tvůrce seriálu Van Dusen.

V tiskové zprávě potvrzující obsazení Netflix připojil také stručné shrnutí jednotlivých nových postav. Charithra Chandran bude hrát Kateinu mladší sestru Edwinu, kterou „její starší sestrou Kate naučila, jak být dokonalou debutantkou. Je dobromyslná a nekonečně roztomilá. Ale i když je mladá a naivní, ví, co chce: opravdové milostné vzplanutí.“

Shelley Conn bude hrát lady Mary Sharma, matku Kate a Edwiny. „Hraběcí dcera, díky jejímuž manželství s obchodníkem se kdysi rodina zapletla do skandálu, lady Mary, se nyní vrácí do Londýna s vlastními dcerami a je nucena znovu snášet kritiku společnosti.“

Theo Sharpe, kterého hraje Calam Lynch, je další novou postavou v Bridgertonovi 2. Sharpe je „pracovitý tiskařský pomocník“ a „intelektuál, který bojuje za práva pro všechny“.

Rupert Young pak bude hrát Jacka. O jeho postavě se toho zatím moc neví, ale podle Netflixu jde o „nejnovějšího člena smetánky s vazbou na jednu z nejvýznamnějších rodin“.

Bridgertonovi 2: Kdy bude premiéra?

Oficiální datum vydání 2. série Bridgertonu zatím Netflix neoznámil. Pokud nedojde k dalším odkladům natáčení, mohli by se fanoušci nových epizod na Netflixu dočkat někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -