- Reklama -

Bridgertonovi 2. řada: Bez vévody, ale s novými tvářemi

Fanoušci originálního dobového dramatu Bridgertonovi už se dlouho těší na další díly. Stejně jako v případě mnoha jiných produkcí i u Bridgertonových globální pandemie narušila natáčecí plány. Jak to se seriálem Bridgertonovi 2 aktuálně vypadá?

- Reklama -

Bridgertonovi 2 si pravděpodobně prošli větším dramatem než samotný seriál. Po dvou náhlých zastaveních kvůli případům nákazy covidem se ale hit Netflixu opět natáčí. Producent seriálu Chris Van Dusen to potvrdil serveru Variety.

Natáčení znovu běží

„Jsme opět v plném proudu. Zdrželi jsme se kvůli covidu, ale už zase natáčíme,“ řekl Van Dusen, který momentálně pendluje mezi Los Angeles a natáčením v Londýně. „Právě teď jsem v postprodukci a upravuji našich prvních pár epizod, které vypadají skvěle.“

Skvěle? To je pro mnoho fanoušků po oznámeném odchodu obdivovaného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page, těžko představitelné. Pravdou ale je, že by jim některé nové postavy mohli pomoct se vyrovnat se ztrátou oblíbené postavy.

Netflix už představil nové herce, na které se můžeme v seriálu těšit. K obsazení se připojují Simone Ashley (Sexuální výchova), Charithra Chandran, Shelley Conn (Charlie a továrna na čokoládu), Calam Lynch (Dunkirk, Derry Girls) a Rupert Young (Bílá královna).

- Reklama -

Bridgertonovi 2: Jaké jsou nové postavy?

Druhá série příběhově odpovídá knize The Viscount Who Loved Me (Vikomt, který mě miloval) od Julie Quinn. Tentokrát se příběh zaměří na Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) a jeho hledání lásky (více jsme psali zde). Jeho novou vyvolenou hraje Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova, která bude v seriálu vystupovat pod jménem Kate Sharma.

„Anthonyho se ujmeme po tom, co jsme viděli, čím si prošel se svou milenkou. Přemýšlí: ‚Byla to láska? Někdo by to tak nazval, jiný ne. Znovu u něj zkoumáme pojmy povinnosti a cti,“ navnadil v rozhovoru s Variety tvůrce seriálu Van Dusen.

V tiskové zprávě potvrzující obsazení Netflix připojil také stručné shrnutí jednotlivých nových postav. Charithra Chandran bude hrát Kateinu mladší sestru Edwinu, kterou „její starší sestrou Kate naučila, jak být dokonalou debutantkou. Je dobromyslná a nekonečně roztomilá. Ale i když je mladá a naivní, ví, co chce: opravdové milostné vzplanutí.“

Shelley Conn bude hrát lady Mary Sharma, matku Kate a Edwiny. „Hraběcí dcera, díky jejímuž manželství s obchodníkem se kdysi rodina zapletla do skandálu, lady Mary, se nyní vrácí do Londýna s vlastními dcerami a je nucena znovu snášet kritiku společnosti.“

Theo Sharpe, kterého hraje Calam Lynch, je další novou postavou v Bridgertonovi 2. Sharpe je „pracovitý tiskařský pomocník“ a „intelektuál, který bojuje za práva pro všechny“.

Rupert Young pak bude hrát Jacka. O jeho postavě se toho zatím moc neví, ale podle Netflixu jde o „nejnovějšího člena smetánky s vazbou na jednu z nejvýznamnějších rodin“.

Bridgertonovi 2: Kdy bude premiéra?

Oficiální datum vydání 2. série Bridgertonu zatím Netflix neoznámil. Pokud nedojde k dalším odkladům natáčení, mohli by se fanoušci nových epizod na Netflixu dočkat někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -