- Reklama -

Bridgertonovi 2. řada: Bez vévody, ale s novými tvářemi

Fanoušci originálního dobového dramatu Bridgertonovi už se dlouho těší na další díly. Stejně jako v případě mnoha jiných produkcí i u Bridgertonových globální pandemie narušila natáčecí plány. Jak to se seriálem Bridgertonovi 2 aktuálně vypadá?

- Reklama -

Bridgertonovi 2 si pravděpodobně prošli větším dramatem než samotný seriál. Po dvou náhlých zastaveních kvůli případům nákazy covidem se ale hit Netflixu opět natáčí. Producent seriálu Chris Van Dusen to potvrdil serveru Variety.

Natáčení znovu běží

„Jsme opět v plném proudu. Zdrželi jsme se kvůli covidu, ale už zase natáčíme,“ řekl Van Dusen, který momentálně pendluje mezi Los Angeles a natáčením v Londýně. „Právě teď jsem v postprodukci a upravuji našich prvních pár epizod, které vypadají skvěle.“

Skvěle? To je pro mnoho fanoušků po oznámeném odchodu obdivovaného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page, těžko představitelné. Pravdou ale je, že by jim některé nové postavy mohli pomoct se vyrovnat se ztrátou oblíbené postavy.

Netflix už představil nové herce, na které se můžeme v seriálu těšit. K obsazení se připojují Simone Ashley (Sexuální výchova), Charithra Chandran, Shelley Conn (Charlie a továrna na čokoládu), Calam Lynch (Dunkirk, Derry Girls) a Rupert Young (Bílá královna).

Bridgertonovi 2: Jaké jsou nové postavy?

Druhá série příběhově odpovídá knize The Viscount Who Loved Me (Vikomt, který mě miloval) od Julie Quinn. Tentokrát se příběh zaměří na Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) a jeho hledání lásky (více jsme psali zde). Jeho novou vyvolenou hraje Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova, která bude v seriálu vystupovat pod jménem Kate Sharma.

„Anthonyho se ujmeme po tom, co jsme viděli, čím si prošel se svou milenkou. Přemýšlí: ‚Byla to láska? Někdo by to tak nazval, jiný ne. Znovu u něj zkoumáme pojmy povinnosti a cti,“ navnadil v rozhovoru s Variety tvůrce seriálu Van Dusen.

V tiskové zprávě potvrzující obsazení Netflix připojil také stručné shrnutí jednotlivých nových postav. Charithra Chandran bude hrát Kateinu mladší sestru Edwinu, kterou „její starší sestrou Kate naučila, jak být dokonalou debutantkou. Je dobromyslná a nekonečně roztomilá. Ale i když je mladá a naivní, ví, co chce: opravdové milostné vzplanutí.“

Shelley Conn bude hrát lady Mary Sharma, matku Kate a Edwiny. „Hraběcí dcera, díky jejímuž manželství s obchodníkem se kdysi rodina zapletla do skandálu, lady Mary, se nyní vrácí do Londýna s vlastními dcerami a je nucena znovu snášet kritiku společnosti.“

Theo Sharpe, kterého hraje Calam Lynch, je další novou postavou v Bridgertonovi 2. Sharpe je „pracovitý tiskařský pomocník“ a „intelektuál, který bojuje za práva pro všechny“.

Rupert Young pak bude hrát Jacka. O jeho postavě se toho zatím moc neví, ale podle Netflixu jde o „nejnovějšího člena smetánky s vazbou na jednu z nejvýznamnějších rodin“.

Bridgertonovi 2: Kdy bude premiéra?

Oficiální datum vydání 2. série Bridgertonu zatím Netflix neoznámil. Pokud nedojde k dalším odkladům natáčení, mohli by se fanoušci nových epizod na Netflixu dočkat někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -