- Reklama -

Bridgertonovi 2. řada: Bez vévody, ale s novými tvářemi

Fanoušci originálního dobového dramatu Bridgertonovi už se dlouho těší na další díly. Stejně jako v případě mnoha jiných produkcí i u Bridgertonových globální pandemie narušila natáčecí plány. Jak to se seriálem Bridgertonovi 2 aktuálně vypadá?

- Reklama -

Bridgertonovi 2 si pravděpodobně prošli větším dramatem než samotný seriál. Po dvou náhlých zastaveních kvůli případům nákazy covidem se ale hit Netflixu opět natáčí. Producent seriálu Chris Van Dusen to potvrdil serveru Variety.

Natáčení znovu běží

„Jsme opět v plném proudu. Zdrželi jsme se kvůli covidu, ale už zase natáčíme,“ řekl Van Dusen, který momentálně pendluje mezi Los Angeles a natáčením v Londýně. „Právě teď jsem v postprodukci a upravuji našich prvních pár epizod, které vypadají skvěle.“

Skvěle? To je pro mnoho fanoušků po oznámeném odchodu obdivovaného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page, těžko představitelné. Pravdou ale je, že by jim některé nové postavy mohli pomoct se vyrovnat se ztrátou oblíbené postavy.

Netflix už představil nové herce, na které se můžeme v seriálu těšit. K obsazení se připojují Simone Ashley (Sexuální výchova), Charithra Chandran, Shelley Conn (Charlie a továrna na čokoládu), Calam Lynch (Dunkirk, Derry Girls) a Rupert Young (Bílá královna).

Bridgertonovi 2: Jaké jsou nové postavy?

Druhá série příběhově odpovídá knize The Viscount Who Loved Me (Vikomt, který mě miloval) od Julie Quinn. Tentokrát se příběh zaměří na Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) a jeho hledání lásky (více jsme psali zde). Jeho novou vyvolenou hraje Simone Ashley ze seriálu Sexuální výchova, která bude v seriálu vystupovat pod jménem Kate Sharma.

„Anthonyho se ujmeme po tom, co jsme viděli, čím si prošel se svou milenkou. Přemýšlí: ‚Byla to láska? Někdo by to tak nazval, jiný ne. Znovu u něj zkoumáme pojmy povinnosti a cti,“ navnadil v rozhovoru s Variety tvůrce seriálu Van Dusen.

V tiskové zprávě potvrzující obsazení Netflix připojil také stručné shrnutí jednotlivých nových postav. Charithra Chandran bude hrát Kateinu mladší sestru Edwinu, kterou „její starší sestrou Kate naučila, jak být dokonalou debutantkou. Je dobromyslná a nekonečně roztomilá. Ale i když je mladá a naivní, ví, co chce: opravdové milostné vzplanutí.“

Shelley Conn bude hrát lady Mary Sharma, matku Kate a Edwiny. „Hraběcí dcera, díky jejímuž manželství s obchodníkem se kdysi rodina zapletla do skandálu, lady Mary, se nyní vrácí do Londýna s vlastními dcerami a je nucena znovu snášet kritiku společnosti.“

Theo Sharpe, kterého hraje Calam Lynch, je další novou postavou v Bridgertonovi 2. Sharpe je „pracovitý tiskařský pomocník“ a „intelektuál, který bojuje za práva pro všechny“.

Rupert Young pak bude hrát Jacka. O jeho postavě se toho zatím moc neví, ale podle Netflixu jde o „nejnovějšího člena smetánky s vazbou na jednu z nejvýznamnějších rodin“.

Bridgertonovi 2: Kdy bude premiéra?

Oficiální datum vydání 2. série Bridgertonu zatím Netflix neoznámil. Pokud nedojde k dalším odkladům natáčení, mohli by se fanoušci nových epizod na Netflixu dočkat někdy v roce 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -