- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada: Hlavním dějem bude romance Penelope a Colina

Seriál z regentského období se poprvé odchýlí od původní série knižních románů Julie Quinnové, ze kterých vychází. Očekávaná třetí řada Bridgertonových se zaměří na příběh Penelope Featheringtonové v podání Nicoly Coughlanové.

- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada budou nakonec vyprávět úplně jiný příběh, než se čekalo. Hlavní děj dobového dramatu podle knih Julie Quinnové bude v připravovaných epizodách sledovat milostný příběh Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová), prozradila Coughlanová.

Děj tak dál bude o cestách lásky některého ze sourozenců Bridgertonových. První dvě sezóny sledovaly první dva romány. První řada sledovala milostný příběh Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevor) se Simonem (Regé-Jean Page), druhá zase romanci Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) s Kate (Simone Ashleyová).

Třetí kniha Julie Quinnové je o milostném životě Benedicta Bridgertona. Ještě nedávno se mělo za to, že právě on se stane hlavním hrdinou 3. řady. Jenže jeho milostná dobrodružství se pravděpodobně odsunou na pozdější dobu. Téma čtvrté knihy, Penelope, nabídne Netflix divákům už teď.

Proč nedojde na příběh Benedicta Bridgertona?

Coughlanová zprávu zveřejnila na svém ověřeném účtu na Instagramu. „Stejně jako Lady Whistledown jsem dlouho držela docela velké tajemství… Ale konečně vám můžu říct, že @bridgertonnetflix 3. sezóna je příběhem Colina a Penelopy,“ napsala ke společné fotce s Newtonem.

Její slova potvrdila i tvůrkyně pořadu Jess Brownellová. „Opravdu cítím, že přišel čas Colina a Penelopy,“ řekla pro Variety. „Mám pocit, že zejména v poslední sezóně mezi nimi byly momenty napětí, kdy jako by Colin kráčel až k hranici, kdy si téměř uvědomil, že k němu Penelope něco cítí, ale nedošlo k tomu.“

Nepřehlédnutelné jiskření mezi Penelope a Colinem se proto stane novou hlavní linkou seriálu. „Místo toho, abychom s touhle dynamikou přešlapovali na místě, posuneme ji do jejich vlastní sezóny. Připadalo nám, že nastal opravdu ideální okamžik, abychom to rozjeli,“ dodala Brownellová.

Bridgertonovi 3. řada: Nechystá se jen odchylka od knižní série

Pro fanoušky románů o Bridgertonových, které napsala Julia Quinnová, je krok produkce nejspíš překvapením. Milostný příběh Penelopy a Colina se odehrává až ve čtvrté knize série nazvané Čekanka (Romancing Mister Bridgerton). Třetí kniha Nabídka od gentlemana sleduje milostný život bohémského umělce Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

Seriál však jde vlastní cestou a milostný příběh Colina a Penelopy tak přijde o řadu dřív, než původně měl. „Je jen fér, že ve třetím roce této autorské kroniky manželského martýria by se společenská sezóna Mayfair měla ocitnout v centru pozornosti třetího syna… stejně jako třetí dcery,“ oznámila novinku společnost Netflix na Twitteru.

Kromě povýšení Nicoly a Luka do ještě větších rolí Netflix minulý týden potvrdil, že roli Francesky Bridgertonové převezme Hannah Doddová. Roli Francesky ztvárňovala Ruby Stokesová, která odešla do jiného seriálu Netflixu, Lockwood & Co.

Očekává se také, že se ve třetí sérii vrátí Simone Ashleyová a její seriálová sestra, zatímco vévoda Simone Basset se nejspíš zase neobjeví.

Natáčení začne v létě, takže nové epizody se na Netflixu nejspíš objeví v první polovině roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -