- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada: Hlavním dějem bude romance Penelope a Colina

Seriál z regentského období se poprvé odchýlí od původní série knižních románů Julie Quinnové, ze kterých vychází. Očekávaná třetí řada Bridgertonových se zaměří na příběh Penelope Featheringtonové v podání Nicoly Coughlanové.

- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada budou nakonec vyprávět úplně jiný příběh, než se čekalo. Hlavní děj dobového dramatu podle knih Julie Quinnové bude v připravovaných epizodách sledovat milostný příběh Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová), prozradila Coughlanová.

Děj tak dál bude o cestách lásky některého ze sourozenců Bridgertonových. První dvě sezóny sledovaly první dva romány. První řada sledovala milostný příběh Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevor) se Simonem (Regé-Jean Page), druhá zase romanci Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) s Kate (Simone Ashleyová).

Třetí kniha Julie Quinnové je o milostném životě Benedicta Bridgertona. Ještě nedávno se mělo za to, že právě on se stane hlavním hrdinou 3. řady. Jenže jeho milostná dobrodružství se pravděpodobně odsunou na pozdější dobu. Téma čtvrté knihy, Penelope, nabídne Netflix divákům už teď.

Proč nedojde na příběh Benedicta Bridgertona?

- Reklama -

Coughlanová zprávu zveřejnila na svém ověřeném účtu na Instagramu. „Stejně jako Lady Whistledown jsem dlouho držela docela velké tajemství… Ale konečně vám můžu říct, že @bridgertonnetflix 3. sezóna je příběhem Colina a Penelopy,“ napsala ke společné fotce s Newtonem.

Její slova potvrdila i tvůrkyně pořadu Jess Brownellová. „Opravdu cítím, že přišel čas Colina a Penelopy,“ řekla pro Variety. „Mám pocit, že zejména v poslední sezóně mezi nimi byly momenty napětí, kdy jako by Colin kráčel až k hranici, kdy si téměř uvědomil, že k němu Penelope něco cítí, ale nedošlo k tomu.“

Nepřehlédnutelné jiskření mezi Penelope a Colinem se proto stane novou hlavní linkou seriálu. „Místo toho, abychom s touhle dynamikou přešlapovali na místě, posuneme ji do jejich vlastní sezóny. Připadalo nám, že nastal opravdu ideální okamžik, abychom to rozjeli,“ dodala Brownellová.

Bridgertonovi 3. řada: Nechystá se jen odchylka od knižní série

Pro fanoušky románů o Bridgertonových, které napsala Julia Quinnová, je krok produkce nejspíš překvapením. Milostný příběh Penelopy a Colina se odehrává až ve čtvrté knize série nazvané Čekanka (Romancing Mister Bridgerton). Třetí kniha Nabídka od gentlemana sleduje milostný život bohémského umělce Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

Seriál však jde vlastní cestou a milostný příběh Colina a Penelopy tak přijde o řadu dřív, než původně měl. „Je jen fér, že ve třetím roce této autorské kroniky manželského martýria by se společenská sezóna Mayfair měla ocitnout v centru pozornosti třetího syna… stejně jako třetí dcery,“ oznámila novinku společnost Netflix na Twitteru.

Kromě povýšení Nicoly a Luka do ještě větších rolí Netflix minulý týden potvrdil, že roli Francesky Bridgertonové převezme Hannah Doddová. Roli Francesky ztvárňovala Ruby Stokesová, která odešla do jiného seriálu Netflixu, Lockwood & Co.

Očekává se také, že se ve třetí sérii vrátí Simone Ashleyová a její seriálová sestra, zatímco vévoda Simone Basset se nejspíš zase neobjeví.

Natáčení začne v létě, takže nové epizody se na Netflixu nejspíš objeví v první polovině roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -