- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada: Hlavním dějem bude romance Penelope a Colina

Seriál z regentského období se poprvé odchýlí od původní série knižních románů Julie Quinnové, ze kterých vychází. Očekávaná třetí řada Bridgertonových se zaměří na příběh Penelope Featheringtonové v podání Nicoly Coughlanové.

- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada budou nakonec vyprávět úplně jiný příběh, než se čekalo. Hlavní děj dobového dramatu podle knih Julie Quinnové bude v připravovaných epizodách sledovat milostný příběh Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová), prozradila Coughlanová.

Děj tak dál bude o cestách lásky některého ze sourozenců Bridgertonových. První dvě sezóny sledovaly první dva romány. První řada sledovala milostný příběh Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevor) se Simonem (Regé-Jean Page), druhá zase romanci Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) s Kate (Simone Ashleyová).

Třetí kniha Julie Quinnové je o milostném životě Benedicta Bridgertona. Ještě nedávno se mělo za to, že právě on se stane hlavním hrdinou 3. řady. Jenže jeho milostná dobrodružství se pravděpodobně odsunou na pozdější dobu. Téma čtvrté knihy, Penelope, nabídne Netflix divákům už teď.

Proč nedojde na příběh Benedicta Bridgertona?

Coughlanová zprávu zveřejnila na svém ověřeném účtu na Instagramu. „Stejně jako Lady Whistledown jsem dlouho držela docela velké tajemství… Ale konečně vám můžu říct, že @bridgertonnetflix 3. sezóna je příběhem Colina a Penelopy,“ napsala ke společné fotce s Newtonem.

Její slova potvrdila i tvůrkyně pořadu Jess Brownellová. „Opravdu cítím, že přišel čas Colina a Penelopy,“ řekla pro Variety. „Mám pocit, že zejména v poslední sezóně mezi nimi byly momenty napětí, kdy jako by Colin kráčel až k hranici, kdy si téměř uvědomil, že k němu Penelope něco cítí, ale nedošlo k tomu.“

Nepřehlédnutelné jiskření mezi Penelope a Colinem se proto stane novou hlavní linkou seriálu. „Místo toho, abychom s touhle dynamikou přešlapovali na místě, posuneme ji do jejich vlastní sezóny. Připadalo nám, že nastal opravdu ideální okamžik, abychom to rozjeli,“ dodala Brownellová.

Bridgertonovi 3. řada: Nechystá se jen odchylka od knižní série

Pro fanoušky románů o Bridgertonových, které napsala Julia Quinnová, je krok produkce nejspíš překvapením. Milostný příběh Penelopy a Colina se odehrává až ve čtvrté knize série nazvané Čekanka (Romancing Mister Bridgerton). Třetí kniha Nabídka od gentlemana sleduje milostný život bohémského umělce Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

Seriál však jde vlastní cestou a milostný příběh Colina a Penelopy tak přijde o řadu dřív, než původně měl. „Je jen fér, že ve třetím roce této autorské kroniky manželského martýria by se společenská sezóna Mayfair měla ocitnout v centru pozornosti třetího syna… stejně jako třetí dcery,“ oznámila novinku společnost Netflix na Twitteru.

Kromě povýšení Nicoly a Luka do ještě větších rolí Netflix minulý týden potvrdil, že roli Francesky Bridgertonové převezme Hannah Doddová. Roli Francesky ztvárňovala Ruby Stokesová, která odešla do jiného seriálu Netflixu, Lockwood & Co.

Očekává se také, že se ve třetí sérii vrátí Simone Ashleyová a její seriálová sestra, zatímco vévoda Simone Basset se nejspíš zase neobjeví.

Natáčení začne v létě, takže nové epizody se na Netflixu nejspíš objeví v první polovině roku 2023.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -