- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada: Hlavním dějem bude romance Penelope a Colina

Seriál z regentského období se poprvé odchýlí od původní série knižních románů Julie Quinnové, ze kterých vychází. Očekávaná třetí řada Bridgertonových se zaměří na příběh Penelope Featheringtonové v podání Nicoly Coughlanové.

- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada budou nakonec vyprávět úplně jiný příběh, než se čekalo. Hlavní děj dobového dramatu podle knih Julie Quinnové bude v připravovaných epizodách sledovat milostný příběh Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová), prozradila Coughlanová.

Děj tak dál bude o cestách lásky některého ze sourozenců Bridgertonových. První dvě sezóny sledovaly první dva romány. První řada sledovala milostný příběh Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevor) se Simonem (Regé-Jean Page), druhá zase romanci Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) s Kate (Simone Ashleyová).

Třetí kniha Julie Quinnové je o milostném životě Benedicta Bridgertona. Ještě nedávno se mělo za to, že právě on se stane hlavním hrdinou 3. řady. Jenže jeho milostná dobrodružství se pravděpodobně odsunou na pozdější dobu. Téma čtvrté knihy, Penelope, nabídne Netflix divákům už teď.

Proč nedojde na příběh Benedicta Bridgertona?

Coughlanová zprávu zveřejnila na svém ověřeném účtu na Instagramu. „Stejně jako Lady Whistledown jsem dlouho držela docela velké tajemství… Ale konečně vám můžu říct, že @bridgertonnetflix 3. sezóna je příběhem Colina a Penelopy,“ napsala ke společné fotce s Newtonem.

Její slova potvrdila i tvůrkyně pořadu Jess Brownellová. „Opravdu cítím, že přišel čas Colina a Penelopy,“ řekla pro Variety. „Mám pocit, že zejména v poslední sezóně mezi nimi byly momenty napětí, kdy jako by Colin kráčel až k hranici, kdy si téměř uvědomil, že k němu Penelope něco cítí, ale nedošlo k tomu.“

Nepřehlédnutelné jiskření mezi Penelope a Colinem se proto stane novou hlavní linkou seriálu. „Místo toho, abychom s touhle dynamikou přešlapovali na místě, posuneme ji do jejich vlastní sezóny. Připadalo nám, že nastal opravdu ideální okamžik, abychom to rozjeli,“ dodala Brownellová.

Bridgertonovi 3. řada: Nechystá se jen odchylka od knižní série

Pro fanoušky románů o Bridgertonových, které napsala Julia Quinnová, je krok produkce nejspíš překvapením. Milostný příběh Penelopy a Colina se odehrává až ve čtvrté knize série nazvané Čekanka (Romancing Mister Bridgerton). Třetí kniha Nabídka od gentlemana sleduje milostný život bohémského umělce Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

Seriál však jde vlastní cestou a milostný příběh Colina a Penelopy tak přijde o řadu dřív, než původně měl. „Je jen fér, že ve třetím roce této autorské kroniky manželského martýria by se společenská sezóna Mayfair měla ocitnout v centru pozornosti třetího syna… stejně jako třetí dcery,“ oznámila novinku společnost Netflix na Twitteru.

Kromě povýšení Nicoly a Luka do ještě větších rolí Netflix minulý týden potvrdil, že roli Francesky Bridgertonové převezme Hannah Doddová. Roli Francesky ztvárňovala Ruby Stokesová, která odešla do jiného seriálu Netflixu, Lockwood & Co.

Očekává se také, že se ve třetí sérii vrátí Simone Ashleyová a její seriálová sestra, zatímco vévoda Simone Basset se nejspíš zase neobjeví.

Natáčení začne v létě, takže nové epizody se na Netflixu nejspíš objeví v první polovině roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -