- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada: Hlavním dějem bude romance Penelope a Colina

Seriál z regentského období se poprvé odchýlí od původní série knižních románů Julie Quinnové, ze kterých vychází. Očekávaná třetí řada Bridgertonových se zaměří na příběh Penelope Featheringtonové v podání Nicoly Coughlanové.

- Reklama -

Bridgertonovi 3. řada budou nakonec vyprávět úplně jiný příběh, než se čekalo. Hlavní děj dobového dramatu podle knih Julie Quinnové bude v připravovaných epizodách sledovat milostný příběh Colina Bridgertona (Luke Newton) a Penelope Featheringtonové (Nicola Coughlanová), prozradila Coughlanová.

Děj tak dál bude o cestách lásky některého ze sourozenců Bridgertonových. První dvě sezóny sledovaly první dva romány. První řada sledovala milostný příběh Daphne Bridgertonové (Phoebe Dynevor) se Simonem (Regé-Jean Page), druhá zase romanci Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) s Kate (Simone Ashleyová).

Třetí kniha Julie Quinnové je o milostném životě Benedicta Bridgertona. Ještě nedávno se mělo za to, že právě on se stane hlavním hrdinou 3. řady. Jenže jeho milostná dobrodružství se pravděpodobně odsunou na pozdější dobu. Téma čtvrté knihy, Penelope, nabídne Netflix divákům už teď.

Proč nedojde na příběh Benedicta Bridgertona?

- Reklama -

Coughlanová zprávu zveřejnila na svém ověřeném účtu na Instagramu. „Stejně jako Lady Whistledown jsem dlouho držela docela velké tajemství… Ale konečně vám můžu říct, že @bridgertonnetflix 3. sezóna je příběhem Colina a Penelopy,“ napsala ke společné fotce s Newtonem.

Její slova potvrdila i tvůrkyně pořadu Jess Brownellová. „Opravdu cítím, že přišel čas Colina a Penelopy,“ řekla pro Variety. „Mám pocit, že zejména v poslední sezóně mezi nimi byly momenty napětí, kdy jako by Colin kráčel až k hranici, kdy si téměř uvědomil, že k němu Penelope něco cítí, ale nedošlo k tomu.“

Nepřehlédnutelné jiskření mezi Penelope a Colinem se proto stane novou hlavní linkou seriálu. „Místo toho, abychom s touhle dynamikou přešlapovali na místě, posuneme ji do jejich vlastní sezóny. Připadalo nám, že nastal opravdu ideální okamžik, abychom to rozjeli,“ dodala Brownellová.

Bridgertonovi 3. řada: Nechystá se jen odchylka od knižní série

Pro fanoušky románů o Bridgertonových, které napsala Julia Quinnová, je krok produkce nejspíš překvapením. Milostný příběh Penelopy a Colina se odehrává až ve čtvrté knize série nazvané Čekanka (Romancing Mister Bridgerton). Třetí kniha Nabídka od gentlemana sleduje milostný život bohémského umělce Benedicta Bridgertona (Luke Thompson).

Seriál však jde vlastní cestou a milostný příběh Colina a Penelopy tak přijde o řadu dřív, než původně měl. „Je jen fér, že ve třetím roce této autorské kroniky manželského martýria by se společenská sezóna Mayfair měla ocitnout v centru pozornosti třetího syna… stejně jako třetí dcery,“ oznámila novinku společnost Netflix na Twitteru.

Kromě povýšení Nicoly a Luka do ještě větších rolí Netflix minulý týden potvrdil, že roli Francesky Bridgertonové převezme Hannah Doddová. Roli Francesky ztvárňovala Ruby Stokesová, která odešla do jiného seriálu Netflixu, Lockwood & Co.

Očekává se také, že se ve třetí sérii vrátí Simone Ashleyová a její seriálová sestra, zatímco vévoda Simone Basset se nejspíš zase neobjeví.

Natáčení začne v létě, takže nové epizody se na Netflixu nejspíš objeví v první polovině roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -