- Reklama -

Bridgertonovi 2: Opustí po vévodovi seriál i Daphne?

Bridgertonovi 2 se už budou muset obejít bez oblíbeného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page. A teď navíc po dalším zastavení natáčení hrozí, že seriál opustí i představitelka Daphne, herečka Phoebe Dynevorová.

- Reklama -

Tvůrci už dávno oznámili, že se v seriálu Bridgertonovi 2 objeví i Phoebe Dynevorová a její postava Daphne. Tahle skutečnost je ale momentálně v ohrožení, protože herečka je krom Bridgertonových smluvně vázaná ještě k filmu Exciting Times, který produkuje společnost Amazon. Dostupnost Dynevorové pro historický seriál Netflixu je proto v ohrožení.

Deadline uvádí, že šestadvacetiletá herečka se upsala výkonné produkci a potenciálně i hlavní roli ve výše zmíněném romantickém dramatu studia Amazon, natočeném podle románové prvotiny Naoise Dolana. Ve filmu bude hrát irskou rodačku Avu, která se vydá do zahraničí učit bohaté děti anglickou gramatiku. Jenže při zdánlivě nevinné cestě se „zaplete do milostného trojúhelníku s bankéřem Julianem a právničkou Edith“.

Práce na filmu může jít jen těžko skloubit s natáčením Bridgertonových. Produkce seriálu navíc stále provázejí problémy, jak informuje Daily Mail. Naposledy se natáčení zastavilo 5. září, kdy se potřetí objevila v natáčecím štábu nákaza koronavirem.

Odložené natáčení ohrožuje budoucnost seriálu

Jedinou nadějí pro Bridgertonovi je, že se herečce podaří natočit celý film v průběhu příštích 12 měsíců. Vzhledem k protahujícím se natáčením, které komplikuje pandemie koronaviru, je ale těžké odhadovat, jestli se může něco podobného vůbec povést. Je tak otázkou, jestli seriálové Daphne zůstane v diáři prostor na natáčení 3. série seriálu.

Fanoušci přitom dodnes oplakávají ztrátu svého oblíbeného vévody, kterého v seriálu hrál Regé-Jean Page. Jak už dopředu oznámili tvůrci, jeho role v seriálu skončila a v dalších dílech se už neobjeví. Jeho fanynky ale nemusejí zoufat, z Regého-Jean Page, alias vévody Simona, se totiž možná stane další James Bond.

A abychom jen nestrašili, tak jedna dobrá zpráva nakonec. Producent seriálu Bridgertonovi Chris Van Dusen minulý měsíc potvrdil, že se už v postprodukci upravují první dva díly 2. řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -