- Reklama -

Bridgertonovi 2: Opustí po vévodovi seriál i Daphne?

Bridgertonovi 2 se už budou muset obejít bez oblíbeného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page. A teď navíc po dalším zastavení natáčení hrozí, že seriál opustí i představitelka Daphne, herečka Phoebe Dynevorová.

- Reklama -

Tvůrci už dávno oznámili, že se v seriálu Bridgertonovi 2 objeví i Phoebe Dynevorová a její postava Daphne. Tahle skutečnost je ale momentálně v ohrožení, protože herečka je krom Bridgertonových smluvně vázaná ještě k filmu Exciting Times, který produkuje společnost Amazon. Dostupnost Dynevorové pro historický seriál Netflixu je proto v ohrožení.

Deadline uvádí, že šestadvacetiletá herečka se upsala výkonné produkci a potenciálně i hlavní roli ve výše zmíněném romantickém dramatu studia Amazon, natočeném podle románové prvotiny Naoise Dolana. Ve filmu bude hrát irskou rodačku Avu, která se vydá do zahraničí učit bohaté děti anglickou gramatiku. Jenže při zdánlivě nevinné cestě se „zaplete do milostného trojúhelníku s bankéřem Julianem a právničkou Edith“.

Práce na filmu může jít jen těžko skloubit s natáčením Bridgertonových. Produkce seriálu navíc stále provázejí problémy, jak informuje Daily Mail. Naposledy se natáčení zastavilo 5. září, kdy se potřetí objevila v natáčecím štábu nákaza koronavirem.

Odložené natáčení ohrožuje budoucnost seriálu

Jedinou nadějí pro Bridgertonovi je, že se herečce podaří natočit celý film v průběhu příštích 12 měsíců. Vzhledem k protahujícím se natáčením, které komplikuje pandemie koronaviru, je ale těžké odhadovat, jestli se může něco podobného vůbec povést. Je tak otázkou, jestli seriálové Daphne zůstane v diáři prostor na natáčení 3. série seriálu.

- Reklama -

Fanoušci přitom dodnes oplakávají ztrátu svého oblíbeného vévody, kterého v seriálu hrál Regé-Jean Page. Jak už dopředu oznámili tvůrci, jeho role v seriálu skončila a v dalších dílech se už neobjeví. Jeho fanynky ale nemusejí zoufat, z Regého-Jean Page, alias vévody Simona, se totiž možná stane další James Bond.

A abychom jen nestrašili, tak jedna dobrá zpráva nakonec. Producent seriálu Bridgertonovi Chris Van Dusen minulý měsíc potvrdil, že se už v postprodukci upravují první dva díly 2. řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -