- Reklama -

Bridgertonovi 2: Opustí po vévodovi seriál i Daphne?

Bridgertonovi 2 se už budou muset obejít bez oblíbeného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page. A teď navíc po dalším zastavení natáčení hrozí, že seriál opustí i představitelka Daphne, herečka Phoebe Dynevorová.

- Reklama -

Tvůrci už dávno oznámili, že se v seriálu Bridgertonovi 2 objeví i Phoebe Dynevorová a její postava Daphne. Tahle skutečnost je ale momentálně v ohrožení, protože herečka je krom Bridgertonových smluvně vázaná ještě k filmu Exciting Times, který produkuje společnost Amazon. Dostupnost Dynevorové pro historický seriál Netflixu je proto v ohrožení.

Deadline uvádí, že šestadvacetiletá herečka se upsala výkonné produkci a potenciálně i hlavní roli ve výše zmíněném romantickém dramatu studia Amazon, natočeném podle románové prvotiny Naoise Dolana. Ve filmu bude hrát irskou rodačku Avu, která se vydá do zahraničí učit bohaté děti anglickou gramatiku. Jenže při zdánlivě nevinné cestě se „zaplete do milostného trojúhelníku s bankéřem Julianem a právničkou Edith“.

Práce na filmu může jít jen těžko skloubit s natáčením Bridgertonových. Produkce seriálu navíc stále provázejí problémy, jak informuje Daily Mail. Naposledy se natáčení zastavilo 5. září, kdy se potřetí objevila v natáčecím štábu nákaza koronavirem.

Odložené natáčení ohrožuje budoucnost seriálu

Jedinou nadějí pro Bridgertonovi je, že se herečce podaří natočit celý film v průběhu příštích 12 měsíců. Vzhledem k protahujícím se natáčením, které komplikuje pandemie koronaviru, je ale těžké odhadovat, jestli se může něco podobného vůbec povést. Je tak otázkou, jestli seriálové Daphne zůstane v diáři prostor na natáčení 3. série seriálu.

Fanoušci přitom dodnes oplakávají ztrátu svého oblíbeného vévody, kterého v seriálu hrál Regé-Jean Page. Jak už dopředu oznámili tvůrci, jeho role v seriálu skončila a v dalších dílech se už neobjeví. Jeho fanynky ale nemusejí zoufat, z Regého-Jean Page, alias vévody Simona, se totiž možná stane další James Bond.

A abychom jen nestrašili, tak jedna dobrá zpráva nakonec. Producent seriálu Bridgertonovi Chris Van Dusen minulý měsíc potvrdil, že se už v postprodukci upravují první dva díly 2. řady.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -