- Reklama -

Bridgertonovi 2: Opustí po vévodovi seriál i Daphne?

Bridgertonovi 2 se už budou muset obejít bez oblíbeného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page. A teď navíc po dalším zastavení natáčení hrozí, že seriál opustí i představitelka Daphne, herečka Phoebe Dynevorová.

- Reklama -

Tvůrci už dávno oznámili, že se v seriálu Bridgertonovi 2 objeví i Phoebe Dynevorová a její postava Daphne. Tahle skutečnost je ale momentálně v ohrožení, protože herečka je krom Bridgertonových smluvně vázaná ještě k filmu Exciting Times, který produkuje společnost Amazon. Dostupnost Dynevorové pro historický seriál Netflixu je proto v ohrožení.

Deadline uvádí, že šestadvacetiletá herečka se upsala výkonné produkci a potenciálně i hlavní roli ve výše zmíněném romantickém dramatu studia Amazon, natočeném podle románové prvotiny Naoise Dolana. Ve filmu bude hrát irskou rodačku Avu, která se vydá do zahraničí učit bohaté děti anglickou gramatiku. Jenže při zdánlivě nevinné cestě se „zaplete do milostného trojúhelníku s bankéřem Julianem a právničkou Edith“.

Práce na filmu může jít jen těžko skloubit s natáčením Bridgertonových. Produkce seriálu navíc stále provázejí problémy, jak informuje Daily Mail. Naposledy se natáčení zastavilo 5. září, kdy se potřetí objevila v natáčecím štábu nákaza koronavirem.

Odložené natáčení ohrožuje budoucnost seriálu

Jedinou nadějí pro Bridgertonovi je, že se herečce podaří natočit celý film v průběhu příštích 12 měsíců. Vzhledem k protahujícím se natáčením, které komplikuje pandemie koronaviru, je ale těžké odhadovat, jestli se může něco podobného vůbec povést. Je tak otázkou, jestli seriálové Daphne zůstane v diáři prostor na natáčení 3. série seriálu.

- Reklama -

Fanoušci přitom dodnes oplakávají ztrátu svého oblíbeného vévody, kterého v seriálu hrál Regé-Jean Page. Jak už dopředu oznámili tvůrci, jeho role v seriálu skončila a v dalších dílech se už neobjeví. Jeho fanynky ale nemusejí zoufat, z Regého-Jean Page, alias vévody Simona, se totiž možná stane další James Bond.

A abychom jen nestrašili, tak jedna dobrá zpráva nakonec. Producent seriálu Bridgertonovi Chris Van Dusen minulý měsíc potvrdil, že se už v postprodukci upravují první dva díly 2. řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -