- Reklama -

Bridgertonovi 2: Opustí po vévodovi seriál i Daphne?

Bridgertonovi 2 se už budou muset obejít bez oblíbeného vévody, kterého hrál Regé-Jean Page. A teď navíc po dalším zastavení natáčení hrozí, že seriál opustí i představitelka Daphne, herečka Phoebe Dynevorová.

- Reklama -

Tvůrci už dávno oznámili, že se v seriálu Bridgertonovi 2 objeví i Phoebe Dynevorová a její postava Daphne. Tahle skutečnost je ale momentálně v ohrožení, protože herečka je krom Bridgertonových smluvně vázaná ještě k filmu Exciting Times, který produkuje společnost Amazon. Dostupnost Dynevorové pro historický seriál Netflixu je proto v ohrožení.

Deadline uvádí, že šestadvacetiletá herečka se upsala výkonné produkci a potenciálně i hlavní roli ve výše zmíněném romantickém dramatu studia Amazon, natočeném podle románové prvotiny Naoise Dolana. Ve filmu bude hrát irskou rodačku Avu, která se vydá do zahraničí učit bohaté děti anglickou gramatiku. Jenže při zdánlivě nevinné cestě se „zaplete do milostného trojúhelníku s bankéřem Julianem a právničkou Edith“.

Práce na filmu může jít jen těžko skloubit s natáčením Bridgertonových. Produkce seriálu navíc stále provázejí problémy, jak informuje Daily Mail. Naposledy se natáčení zastavilo 5. září, kdy se potřetí objevila v natáčecím štábu nákaza koronavirem.

Odložené natáčení ohrožuje budoucnost seriálu

Jedinou nadějí pro Bridgertonovi je, že se herečce podaří natočit celý film v průběhu příštích 12 měsíců. Vzhledem k protahujícím se natáčením, které komplikuje pandemie koronaviru, je ale těžké odhadovat, jestli se může něco podobného vůbec povést. Je tak otázkou, jestli seriálové Daphne zůstane v diáři prostor na natáčení 3. série seriálu.

Fanoušci přitom dodnes oplakávají ztrátu svého oblíbeného vévody, kterého v seriálu hrál Regé-Jean Page. Jak už dopředu oznámili tvůrci, jeho role v seriálu skončila a v dalších dílech se už neobjeví. Jeho fanynky ale nemusejí zoufat, z Regého-Jean Page, alias vévody Simona, se totiž možná stane další James Bond.

A abychom jen nestrašili, tak jedna dobrá zpráva nakonec. Producent seriálu Bridgertonovi Chris Van Dusen minulý měsíc potvrdil, že se už v postprodukci upravují první dva díly 2. řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -