- Reklama -

Bridgertonovi Simon táhne: Stane se z něj nový James Bond?

Když se poprvé objevil seriál Bridgertonovi, okamžitě se vyrojily hlasy, že neuspěje, protože roli britského vévody Simona Basseta dostal černoch.

- Reklama -

Jenže Bridgertonovi Simon dotáhl nakonec k úspěchům po celém světě. Dokonce se mluví o tom, že by Regé-Jean Page, který vévodu Simona hraje, mohl být příštím Jamesem Bondem.

Bridgertonovi se stali hitem. Dokonce tak velkým, že se začalo spekulovat, že by herec Regé-Jean Page mohl být po Danielu Craigovi dalším agentem 007. Bridgertonovi Simon nakonec pozvedl. Proč by se tedy to samé nemělo povést i s příběhem o nejslavnějším agentovi ve službách Jejího veličenstva?

Sázková kancelář Ladbroke dokonce na to, že z něj bude nový James Bond, okamžitě vypsala kurs 5:1. Samotný herec se k úvahám, které se objevily, v pátek vyjádřil v Tonight show Jimmyho Fallona.

„Myslím, že internet si dokáže vymyslet spoustu věcí. Tohle je ta příjemnější z nich,“ bagatelizoval touhu fanoušků, aby se stal novým Jamesem Bondem. „Pochopitelně mě ale podobné úvahy moc těší.“

Bridgertonovi jako můstek ke hvězdám?

Herec dodal, že zvěsti o jeho nástupu do role Jamese Bonda jsou pravděpodobně výsledkem tendence lidí lichotit každému britskému herci.

„Řekl bych, že je to určitý prvek kulturních zásluh. Když jste Brit, co dělá něco známého, co se lidem líbí, začne se skloňovat to slovo na B!“ zavtipkoval seriálový Simon Basset. „Je to něco jako odznak za zásluhy. Jsem ale velmi rád, že jsem podobný odznak dostal. Jsem díky tomu v úžasné společnosti,“ narážel herec na fakt, že role Bonda je spojováná s velkými jmény. Krom jeho maličkosti byla role Bonde přisuzována jménům jako jsou Idris Elba, Tom Hardy nebo Tom Hiddleston.

A ačkoli se hvězda Bridgertonových údajně podobným věcem nevěnuje, sám před časem rozvířil vír spekulací, když sdílel sebe jako vévodu z Hastingsu. Navíc s titulkem „Neprotřepaný a míchaný“ s jasným odkazem na Bondův slavný styl, jakým si nechá připravovat gin a vodku.

Bridgertonovi 2 série? Regé-Jean Page by souhlasil okamžitě!

bridgertonovi simon basset
René-Jean Page by rád hrál i ve druhé sérii. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Přesto se Regé-Jean Page chce soustředit především na roli, která mu přinesla současnou slávu. Bridgertonovi Simon proto nejspíš jen tak neopustí. Ačkoli zatím Netflixem nebyla potvrzená 2. série, herec se již nechal slyšet, že je „naprosto ochoten“ si roli zopakovat,

„Myslím, že Bridgertonovi mohou vyprávět ještě mnoho krásných příběhů,“ řekl pro Oprah Magazine. „Je tam opravdu hodně postav. Každá z nich má bratrance, strýce a psy, takže myslím, že lidi by ještě dlouho mohlo bavit zkoumat různá zákoutí tohoto světa.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -