- Reklama -

Bridgertonovi Simon táhne: Stane se z něj nový James Bond?

Když se poprvé objevil seriál Bridgertonovi, okamžitě se vyrojily hlasy, že neuspěje, protože roli britského vévody Simona Basseta dostal černoch.

- Reklama -

Jenže Bridgertonovi Simon dotáhl nakonec k úspěchům po celém světě. Dokonce se mluví o tom, že by Regé-Jean Page, který vévodu Simona hraje, mohl být příštím Jamesem Bondem.

Bridgertonovi se stali hitem. Dokonce tak velkým, že se začalo spekulovat, že by herec Regé-Jean Page mohl být po Danielu Craigovi dalším agentem 007. Bridgertonovi Simon nakonec pozvedl. Proč by se tedy to samé nemělo povést i s příběhem o nejslavnějším agentovi ve službách Jejího veličenstva?

Sázková kancelář Ladbroke dokonce na to, že z něj bude nový James Bond, okamžitě vypsala kurs 5:1. Samotný herec se k úvahám, které se objevily, v pátek vyjádřil v Tonight show Jimmyho Fallona.

„Myslím, že internet si dokáže vymyslet spoustu věcí. Tohle je ta příjemnější z nich,“ bagatelizoval touhu fanoušků, aby se stal novým Jamesem Bondem. „Pochopitelně mě ale podobné úvahy moc těší.“

Bridgertonovi jako můstek ke hvězdám?

Herec dodal, že zvěsti o jeho nástupu do role Jamese Bonda jsou pravděpodobně výsledkem tendence lidí lichotit každému britskému herci.

„Řekl bych, že je to určitý prvek kulturních zásluh. Když jste Brit, co dělá něco známého, co se lidem líbí, začne se skloňovat to slovo na B!“ zavtipkoval seriálový Simon Basset. „Je to něco jako odznak za zásluhy. Jsem ale velmi rád, že jsem podobný odznak dostal. Jsem díky tomu v úžasné společnosti,“ narážel herec na fakt, že role Bonda je spojováná s velkými jmény. Krom jeho maličkosti byla role Bonde přisuzována jménům jako jsou Idris Elba, Tom Hardy nebo Tom Hiddleston.

A ačkoli se hvězda Bridgertonových údajně podobným věcem nevěnuje, sám před časem rozvířil vír spekulací, když sdílel sebe jako vévodu z Hastingsu. Navíc s titulkem „Neprotřepaný a míchaný“ s jasným odkazem na Bondův slavný styl, jakým si nechá připravovat gin a vodku.

Bridgertonovi 2 série? Regé-Jean Page by souhlasil okamžitě!

bridgertonovi simon basset
René-Jean Page by rád hrál i ve druhé sérii. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Přesto se Regé-Jean Page chce soustředit především na roli, která mu přinesla současnou slávu. Bridgertonovi Simon proto nejspíš jen tak neopustí. Ačkoli zatím Netflixem nebyla potvrzená 2. série, herec se již nechal slyšet, že je „naprosto ochoten“ si roli zopakovat,

„Myslím, že Bridgertonovi mohou vyprávět ještě mnoho krásných příběhů,“ řekl pro Oprah Magazine. „Je tam opravdu hodně postav. Každá z nich má bratrance, strýce a psy, takže myslím, že lidi by ještě dlouho mohlo bavit zkoumat různá zákoutí tohoto světa.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -