- Reklama -

Bridgertonovi Simon táhne: Stane se z něj nový James Bond?

Když se poprvé objevil seriál Bridgertonovi, okamžitě se vyrojily hlasy, že neuspěje, protože roli britského vévody Simona Basseta dostal černoch.

- Reklama -

Jenže Bridgertonovi Simon dotáhl nakonec k úspěchům po celém světě. Dokonce se mluví o tom, že by Regé-Jean Page, který vévodu Simona hraje, mohl být příštím Jamesem Bondem.

Bridgertonovi se stali hitem. Dokonce tak velkým, že se začalo spekulovat, že by herec Regé-Jean Page mohl být po Danielu Craigovi dalším agentem 007. Bridgertonovi Simon nakonec pozvedl. Proč by se tedy to samé nemělo povést i s příběhem o nejslavnějším agentovi ve službách Jejího veličenstva?

Sázková kancelář Ladbroke dokonce na to, že z něj bude nový James Bond, okamžitě vypsala kurs 5:1. Samotný herec se k úvahám, které se objevily, v pátek vyjádřil v Tonight show Jimmyho Fallona.

„Myslím, že internet si dokáže vymyslet spoustu věcí. Tohle je ta příjemnější z nich,“ bagatelizoval touhu fanoušků, aby se stal novým Jamesem Bondem. „Pochopitelně mě ale podobné úvahy moc těší.“

- Reklama -

Bridgertonovi jako můstek ke hvězdám?

Herec dodal, že zvěsti o jeho nástupu do role Jamese Bonda jsou pravděpodobně výsledkem tendence lidí lichotit každému britskému herci.

„Řekl bych, že je to určitý prvek kulturních zásluh. Když jste Brit, co dělá něco známého, co se lidem líbí, začne se skloňovat to slovo na B!“ zavtipkoval seriálový Simon Basset. „Je to něco jako odznak za zásluhy. Jsem ale velmi rád, že jsem podobný odznak dostal. Jsem díky tomu v úžasné společnosti,“ narážel herec na fakt, že role Bonda je spojováná s velkými jmény. Krom jeho maličkosti byla role Bonde přisuzována jménům jako jsou Idris Elba, Tom Hardy nebo Tom Hiddleston.

A ačkoli se hvězda Bridgertonových údajně podobným věcem nevěnuje, sám před časem rozvířil vír spekulací, když sdílel sebe jako vévodu z Hastingsu. Navíc s titulkem „Neprotřepaný a míchaný“ s jasným odkazem na Bondův slavný styl, jakým si nechá připravovat gin a vodku.

Bridgertonovi 2 série? Regé-Jean Page by souhlasil okamžitě!

bridgertonovi simon basset
René-Jean Page by rád hrál i ve druhé sérii. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Přesto se Regé-Jean Page chce soustředit především na roli, která mu přinesla současnou slávu. Bridgertonovi Simon proto nejspíš jen tak neopustí. Ačkoli zatím Netflixem nebyla potvrzená 2. série, herec se již nechal slyšet, že je „naprosto ochoten“ si roli zopakovat,

„Myslím, že Bridgertonovi mohou vyprávět ještě mnoho krásných příběhů,“ řekl pro Oprah Magazine. „Je tam opravdu hodně postav. Každá z nich má bratrance, strýce a psy, takže myslím, že lidi by ještě dlouho mohlo bavit zkoumat různá zákoutí tohoto světa.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -