- Reklama -

Bridgertonovi Simon táhne: Stane se z něj nový James Bond?

Když se poprvé objevil seriál Bridgertonovi, okamžitě se vyrojily hlasy, že neuspěje, protože roli britského vévody Simona Basseta dostal černoch.

- Reklama -

Jenže Bridgertonovi Simon dotáhl nakonec k úspěchům po celém světě. Dokonce se mluví o tom, že by Regé-Jean Page, který vévodu Simona hraje, mohl být příštím Jamesem Bondem.

Bridgertonovi se stali hitem. Dokonce tak velkým, že se začalo spekulovat, že by herec Regé-Jean Page mohl být po Danielu Craigovi dalším agentem 007. Bridgertonovi Simon nakonec pozvedl. Proč by se tedy to samé nemělo povést i s příběhem o nejslavnějším agentovi ve službách Jejího veličenstva?

Sázková kancelář Ladbroke dokonce na to, že z něj bude nový James Bond, okamžitě vypsala kurs 5:1. Samotný herec se k úvahám, které se objevily, v pátek vyjádřil v Tonight show Jimmyho Fallona.

„Myslím, že internet si dokáže vymyslet spoustu věcí. Tohle je ta příjemnější z nich,“ bagatelizoval touhu fanoušků, aby se stal novým Jamesem Bondem. „Pochopitelně mě ale podobné úvahy moc těší.“

Bridgertonovi jako můstek ke hvězdám?

Herec dodal, že zvěsti o jeho nástupu do role Jamese Bonda jsou pravděpodobně výsledkem tendence lidí lichotit každému britskému herci.

„Řekl bych, že je to určitý prvek kulturních zásluh. Když jste Brit, co dělá něco známého, co se lidem líbí, začne se skloňovat to slovo na B!“ zavtipkoval seriálový Simon Basset. „Je to něco jako odznak za zásluhy. Jsem ale velmi rád, že jsem podobný odznak dostal. Jsem díky tomu v úžasné společnosti,“ narážel herec na fakt, že role Bonda je spojováná s velkými jmény. Krom jeho maličkosti byla role Bonde přisuzována jménům jako jsou Idris Elba, Tom Hardy nebo Tom Hiddleston.

A ačkoli se hvězda Bridgertonových údajně podobným věcem nevěnuje, sám před časem rozvířil vír spekulací, když sdílel sebe jako vévodu z Hastingsu. Navíc s titulkem „Neprotřepaný a míchaný“ s jasným odkazem na Bondův slavný styl, jakým si nechá připravovat gin a vodku.

Bridgertonovi 2 série? Regé-Jean Page by souhlasil okamžitě!

bridgertonovi simon basset
René-Jean Page by rád hrál i ve druhé sérii. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Přesto se Regé-Jean Page chce soustředit především na roli, která mu přinesla současnou slávu. Bridgertonovi Simon proto nejspíš jen tak neopustí. Ačkoli zatím Netflixem nebyla potvrzená 2. série, herec se již nechal slyšet, že je „naprosto ochoten“ si roli zopakovat,

„Myslím, že Bridgertonovi mohou vyprávět ještě mnoho krásných příběhů,“ řekl pro Oprah Magazine. „Je tam opravdu hodně postav. Každá z nich má bratrance, strýce a psy, takže myslím, že lidi by ještě dlouho mohlo bavit zkoumat různá zákoutí tohoto světa.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -