- Reklama -

Bridgertonovi Simon táhne: Stane se z něj nový James Bond?

Když se poprvé objevil seriál Bridgertonovi, okamžitě se vyrojily hlasy, že neuspěje, protože roli britského vévody Simona Basseta dostal černoch.

- Reklama -

Jenže Bridgertonovi Simon dotáhl nakonec k úspěchům po celém světě. Dokonce se mluví o tom, že by Regé-Jean Page, který vévodu Simona hraje, mohl být příštím Jamesem Bondem.

Bridgertonovi se stali hitem. Dokonce tak velkým, že se začalo spekulovat, že by herec Regé-Jean Page mohl být po Danielu Craigovi dalším agentem 007. Bridgertonovi Simon nakonec pozvedl. Proč by se tedy to samé nemělo povést i s příběhem o nejslavnějším agentovi ve službách Jejího veličenstva?

Sázková kancelář Ladbroke dokonce na to, že z něj bude nový James Bond, okamžitě vypsala kurs 5:1. Samotný herec se k úvahám, které se objevily, v pátek vyjádřil v Tonight show Jimmyho Fallona.

„Myslím, že internet si dokáže vymyslet spoustu věcí. Tohle je ta příjemnější z nich,“ bagatelizoval touhu fanoušků, aby se stal novým Jamesem Bondem. „Pochopitelně mě ale podobné úvahy moc těší.“

- Reklama -

Bridgertonovi jako můstek ke hvězdám?

Herec dodal, že zvěsti o jeho nástupu do role Jamese Bonda jsou pravděpodobně výsledkem tendence lidí lichotit každému britskému herci.

„Řekl bych, že je to určitý prvek kulturních zásluh. Když jste Brit, co dělá něco známého, co se lidem líbí, začne se skloňovat to slovo na B!“ zavtipkoval seriálový Simon Basset. „Je to něco jako odznak za zásluhy. Jsem ale velmi rád, že jsem podobný odznak dostal. Jsem díky tomu v úžasné společnosti,“ narážel herec na fakt, že role Bonda je spojováná s velkými jmény. Krom jeho maličkosti byla role Bonde přisuzována jménům jako jsou Idris Elba, Tom Hardy nebo Tom Hiddleston.

A ačkoli se hvězda Bridgertonových údajně podobným věcem nevěnuje, sám před časem rozvířil vír spekulací, když sdílel sebe jako vévodu z Hastingsu. Navíc s titulkem „Neprotřepaný a míchaný“ s jasným odkazem na Bondův slavný styl, jakým si nechá připravovat gin a vodku.

Bridgertonovi 2 série? Regé-Jean Page by souhlasil okamžitě!

bridgertonovi simon basset
René-Jean Page by rád hrál i ve druhé sérii. Foto: LIAM DANIEL/NETFLIX © 2020

Přesto se Regé-Jean Page chce soustředit především na roli, která mu přinesla současnou slávu. Bridgertonovi Simon proto nejspíš jen tak neopustí. Ačkoli zatím Netflixem nebyla potvrzená 2. série, herec se již nechal slyšet, že je „naprosto ochoten“ si roli zopakovat,

„Myslím, že Bridgertonovi mohou vyprávět ještě mnoho krásných příběhů,“ řekl pro Oprah Magazine. „Je tam opravdu hodně postav. Každá z nich má bratrance, strýce a psy, takže myslím, že lidi by ještě dlouho mohlo bavit zkoumat různá zákoutí tohoto světa.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -