- Reklama -

Bridgertonovi: Druhá série má datum premiéry. Kdy bude na Netflixu?

Už nějaký ten čas se fanoušci ptají, kdy bude pokračování seriálu Bridgertonovi. Druhá série se objeví už za pár týdnů!

- Reklama -

Seriál, který je vůbec nejsledovanějším pořadem Netflixu v historii. Bridgertonovi. Druhá série už je pomalu za dveřmi, a tak bychom se měli zblízka podívat, jaké jsou poslední známé novinky.

Takže pokud jste si přáli zjistit, jaké nejnovější drby má Lady Whistledown, jste na správném místě.

Jak už Světohled své čtenáře informoval, Bridgertonovi druhá série se bude hodně soustředit na Daphneina staršího bratra Anthonyho Bridgertona a láska je pro něj navzdory bouřlivému začátku určitě na spadnutí.

O čem byla 1. řada seriálu Bridgertonovi

Mezi postavami představenými v 1. sezóně byli členové domácností Bridgertonových a Featheringtonových. Sledovali jsme vášnivý románek mezi Daphne Bridgertonovou a Simonem Bassetem (vévodou z Hastingsu).

Daphne byla pod velkým tlakem, aby si našla vhodného nápadníka, zatímco Simon dělal vše pro to, aby se svatbě vyhnul. Aby uklidnili členy společnosti, dohodli se ti dva předstírat svůj vztah. Jenže, jak už to tak bývá, nakonec se do sebe zamilovali.

- Reklama -


Do zmatků se zapletl i Daphnein bratr Colin, který začal cítit něco k Marině (v péči Featheringtonových). Mezitím Penelope Featheringtonová své city ke Colinovi až do konce sezóny tajila.

Kdy budou Bridgertonovi druhá série na Netflixu?

Jak informoval web People.com, Netflix oznámil datum premiéry Bridgertonových v den výročí premiéry první série. Další epizody diváci uvidí 25. března.

Zprávu Netflix zveřejnil ve videu, v němž vystupují hlavní hvězdy 2. série Jonathan Bailey a Simone Ashley, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Claudia Jessie, Charithra Chandran a Luke Newton.

Ti všichni dostali vzkaz od seriálové drbny lady Whistledown.

„Je to od Lady Whistledown? Co nám chce říct? Drzá panička,“ komentoval dopis Jonathan Bailey.

A dočetl se, že Bridgertonovi se vrací s druhou řadou na Netflix 25. března.

Bridgertonovi druhá série: Obsazení

Jak už fanoušci Bridgertonových vědí, v 2. sérii se neobjeví vévoda z Hastingsu. Vrátit by se ale rozhodně měla Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgertonová. Kdo další se v seriálu objeví?

– Nicola Coughlan jako Penelope Featheringtonová
– Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton
– Luke Newton jako Colin Bridgerton
– Claudia Jessie jako Eloise Bridgertonová
– Luke Thompson jako Benedict Bridgerton
– Ruth Gemmellová jako Lady Violet Bridgertonová
– Polly Walkerová jako lady Portia Featheringtonová
– Adjoa Andoh jako lady Danbury
– Golda Rosheuvel jako královna Charlotte
– Ruby Barker jako Marina Thompsonová
– Jessica Madsen jako Cressida Cowperová

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -