- Reklama -

Bridgertonovi: Druhá série má datum premiéry. Kdy bude na Netflixu?

Už nějaký ten čas se fanoušci ptají, kdy bude pokračování seriálu Bridgertonovi. Druhá série se objeví už za pár týdnů!

- Reklama -

Seriál, který je vůbec nejsledovanějším pořadem Netflixu v historii. Bridgertonovi. Druhá série už je pomalu za dveřmi, a tak bychom se měli zblízka podívat, jaké jsou poslední známé novinky.

Takže pokud jste si přáli zjistit, jaké nejnovější drby má Lady Whistledown, jste na správném místě.

Jak už Světohled své čtenáře informoval, Bridgertonovi druhá série se bude hodně soustředit na Daphneina staršího bratra Anthonyho Bridgertona a láska je pro něj navzdory bouřlivému začátku určitě na spadnutí.

O čem byla 1. řada seriálu Bridgertonovi

Mezi postavami představenými v 1. sezóně byli členové domácností Bridgertonových a Featheringtonových. Sledovali jsme vášnivý románek mezi Daphne Bridgertonovou a Simonem Bassetem (vévodou z Hastingsu).

Daphne byla pod velkým tlakem, aby si našla vhodného nápadníka, zatímco Simon dělal vše pro to, aby se svatbě vyhnul. Aby uklidnili členy společnosti, dohodli se ti dva předstírat svůj vztah. Jenže, jak už to tak bývá, nakonec se do sebe zamilovali.


Do zmatků se zapletl i Daphnein bratr Colin, který začal cítit něco k Marině (v péči Featheringtonových). Mezitím Penelope Featheringtonová své city ke Colinovi až do konce sezóny tajila.

Kdy budou Bridgertonovi druhá série na Netflixu?

Jak informoval web People.com, Netflix oznámil datum premiéry Bridgertonových v den výročí premiéry první série. Další epizody diváci uvidí 25. března.

Zprávu Netflix zveřejnil ve videu, v němž vystupují hlavní hvězdy 2. série Jonathan Bailey a Simone Ashley, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Claudia Jessie, Charithra Chandran a Luke Newton.

Ti všichni dostali vzkaz od seriálové drbny lady Whistledown.

„Je to od Lady Whistledown? Co nám chce říct? Drzá panička,“ komentoval dopis Jonathan Bailey.

A dočetl se, že Bridgertonovi se vrací s druhou řadou na Netflix 25. března.

Bridgertonovi druhá série: Obsazení

Jak už fanoušci Bridgertonových vědí, v 2. sérii se neobjeví vévoda z Hastingsu. Vrátit by se ale rozhodně měla Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgertonová. Kdo další se v seriálu objeví?

– Nicola Coughlan jako Penelope Featheringtonová
– Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton
– Luke Newton jako Colin Bridgerton
– Claudia Jessie jako Eloise Bridgertonová
– Luke Thompson jako Benedict Bridgerton
– Ruth Gemmellová jako Lady Violet Bridgertonová
– Polly Walkerová jako lady Portia Featheringtonová
– Adjoa Andoh jako lady Danbury
– Golda Rosheuvel jako královna Charlotte
– Ruby Barker jako Marina Thompsonová
– Jessica Madsen jako Cressida Cowperová

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -