- Reklama -

Cillian Murphy při natáčení posledních Peaky Blinders trpěl

Po odchodu jedné ze seriálových hvězd panovala na natáčení poslední řady poměrně ponurá nálada.

- Reklama -

V seriálu Peaky Blinders hraje Tommyho Shelbyho, muže, který umí potlačovat své city mnohem lépe než všichni ostatní. Tentokrát to ale pro Cilliana Muprhyho bylo obzvlášť těžké.

Herec Cillian Murphy prozradil, jaké pro něj bylo pracovat na závěrečném díle úspěšného seriálu Peaky Blinders. Šestá řada je poslední sérií seriálu, a tak herec s láskou hodnotí svou roli Thomase „Tommyho“ Shelbyho.

Přiznal, že pro něj bylo „velmi zvláštní“, když musel na Peaky Blinders pracovat bez své kolegyně Helen McCrory. Populární herečka, který v seriálu hrála nekompromisní tetičku Polly, loni zemřela na rakovinu.

Bolestné dny bez tetičky Polly

Murphy s herečkou na populárním seriálu pracoval jeho začátku v roce 2013. Popisuje ji jako „tlukoucí srdce“ seriálu.

- Reklama -

„Celou dobu jsme se na place potkávali. Byla to naše milovaná kamarádka a byla opravdovým srdcem seriálu. Bylo velmi zvláštní být na place bez ní,“ svěřil se Cillian Murphy pro poslední vydání britské verze časopisu Esquire „Je těžké pochopit, že nebýt covidu, existovala by úplně jiná verze tohohle seriálu s Helen. Ale ona byla tak uzavřená a tak k***vsky statečná a odvážná… Byla inspirativní. Lidé tím slovem často plýtvají, ale ona taková skutečně byla.“

Po konci seriálu natáčení s Nolanem

Jinak ale byla práce na Peaky Blinders pro Cilliana Muprhyho většinou radostí. „Teprve letos mi to přišlo těžké,“ prozradil seriálový Tommy podle webu yah

Herec neskrývá své překvapení, jak kultovním a celosvětově vyhledávaným se nakonec seriál stal. „Stále jsem v šoku z toho, jak se z malého pořadu na BBC Two stal celosvětový fenomén,“ přiznal.

Irský herec se po konci svého angažmá v Peaky Blinders znovu setká s uznávaným režisérem Christopherem Nolanem. S tím pracuje na jeho novém velmi očekávaném filmu Oppenheimer. Není to přitom poprvé, co se jejich cesty pracovně střetnou. V minulosti už spolupracoval na batmanovské trilogii Temný rytíř, Murphy se také objevil v Nolanových filmech Počátek a Dunkerk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -