- Reklama -

Cillian Murphy při natáčení posledních Peaky Blinders trpěl

Po odchodu jedné ze seriálových hvězd panovala na natáčení poslední řady poměrně ponurá nálada.

- Reklama -

V seriálu Peaky Blinders hraje Tommyho Shelbyho, muže, který umí potlačovat své city mnohem lépe než všichni ostatní. Tentokrát to ale pro Cilliana Muprhyho bylo obzvlášť těžké.

Herec Cillian Murphy prozradil, jaké pro něj bylo pracovat na závěrečném díle úspěšného seriálu Peaky Blinders. Šestá řada je poslední sérií seriálu, a tak herec s láskou hodnotí svou roli Thomase „Tommyho“ Shelbyho.

Přiznal, že pro něj bylo „velmi zvláštní“, když musel na Peaky Blinders pracovat bez své kolegyně Helen McCrory. Populární herečka, který v seriálu hrála nekompromisní tetičku Polly, loni zemřela na rakovinu.

Bolestné dny bez tetičky Polly

Murphy s herečkou na populárním seriálu pracoval jeho začátku v roce 2013. Popisuje ji jako „tlukoucí srdce“ seriálu.

„Celou dobu jsme se na place potkávali. Byla to naše milovaná kamarádka a byla opravdovým srdcem seriálu. Bylo velmi zvláštní být na place bez ní,“ svěřil se Cillian Murphy pro poslední vydání britské verze časopisu Esquire „Je těžké pochopit, že nebýt covidu, existovala by úplně jiná verze tohohle seriálu s Helen. Ale ona byla tak uzavřená a tak k***vsky statečná a odvážná… Byla inspirativní. Lidé tím slovem často plýtvají, ale ona taková skutečně byla.“

Po konci seriálu natáčení s Nolanem

Jinak ale byla práce na Peaky Blinders pro Cilliana Muprhyho většinou radostí. „Teprve letos mi to přišlo těžké,“ prozradil seriálový Tommy podle webu yah

Herec neskrývá své překvapení, jak kultovním a celosvětově vyhledávaným se nakonec seriál stal. „Stále jsem v šoku z toho, jak se z malého pořadu na BBC Two stal celosvětový fenomén,“ přiznal.

Irský herec se po konci svého angažmá v Peaky Blinders znovu setká s uznávaným režisérem Christopherem Nolanem. S tím pracuje na jeho novém velmi očekávaném filmu Oppenheimer. Není to přitom poprvé, co se jejich cesty pracovně střetnou. V minulosti už spolupracoval na batmanovské trilogii Temný rytíř, Murphy se také objevil v Nolanových filmech Počátek a Dunkerk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -