- Reklama -

Cillian Murphy při natáčení posledních Peaky Blinders trpěl

Po odchodu jedné ze seriálových hvězd panovala na natáčení poslední řady poměrně ponurá nálada.

- Reklama -

V seriálu Peaky Blinders hraje Tommyho Shelbyho, muže, který umí potlačovat své city mnohem lépe než všichni ostatní. Tentokrát to ale pro Cilliana Muprhyho bylo obzvlášť těžké.

Herec Cillian Murphy prozradil, jaké pro něj bylo pracovat na závěrečném díle úspěšného seriálu Peaky Blinders. Šestá řada je poslední sérií seriálu, a tak herec s láskou hodnotí svou roli Thomase „Tommyho“ Shelbyho.

Přiznal, že pro něj bylo „velmi zvláštní“, když musel na Peaky Blinders pracovat bez své kolegyně Helen McCrory. Populární herečka, který v seriálu hrála nekompromisní tetičku Polly, loni zemřela na rakovinu.

Bolestné dny bez tetičky Polly

Murphy s herečkou na populárním seriálu pracoval jeho začátku v roce 2013. Popisuje ji jako „tlukoucí srdce“ seriálu.

- Reklama -

„Celou dobu jsme se na place potkávali. Byla to naše milovaná kamarádka a byla opravdovým srdcem seriálu. Bylo velmi zvláštní být na place bez ní,“ svěřil se Cillian Murphy pro poslední vydání britské verze časopisu Esquire „Je těžké pochopit, že nebýt covidu, existovala by úplně jiná verze tohohle seriálu s Helen. Ale ona byla tak uzavřená a tak k***vsky statečná a odvážná… Byla inspirativní. Lidé tím slovem často plýtvají, ale ona taková skutečně byla.“

Po konci seriálu natáčení s Nolanem

Jinak ale byla práce na Peaky Blinders pro Cilliana Muprhyho většinou radostí. „Teprve letos mi to přišlo těžké,“ prozradil seriálový Tommy podle webu yah

Herec neskrývá své překvapení, jak kultovním a celosvětově vyhledávaným se nakonec seriál stal. „Stále jsem v šoku z toho, jak se z malého pořadu na BBC Two stal celosvětový fenomén,“ přiznal.

Irský herec se po konci svého angažmá v Peaky Blinders znovu setká s uznávaným režisérem Christopherem Nolanem. S tím pracuje na jeho novém velmi očekávaném filmu Oppenheimer. Není to přitom poprvé, co se jejich cesty pracovně střetnou. V minulosti už spolupracoval na batmanovské trilogii Temný rytíř, Murphy se také objevil v Nolanových filmech Počátek a Dunkerk.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -