- Reklama -

Cobra Kai 4 bude mít premiéru letos v prosinci. Co naznačila upoutávka?

Cobra Kai 4 se nezadržitelně blíží. A dobré zprávy tím nekončí: potvrzená totiž byla i 5. řada. Co všechno se o připravovaných dílech zatím ví?

- Reklama -

Seriál Cobra Kai od Netflixu je jedním z nejlepších seriálů na Netflixu, které můžete sledovat bez ohledu na to, z jaké jste generace. Začátek seriálu Cobra Kai se zaměřuje na návrat Johnnyho Lawrence (William Zabka) a Daniela LaRussa (Ralph Macchio) k bojovým uměním v roli mentorů zhruba 30 let po jejich klasickém zápase v prvním filmu Karate Kid.

Průlomový seriál, který původně začínal na YouTube, se ujal nejen u zavedené fanouškovské základny z 80. let. Přilákal i nové diváky. Nalákat mladou generaci se podařilo díky čerstvým tvářím a vycházejícím hvězdám. Neuvěřitelně pozitivní přijetí seriálu od doby, kdy jej získala společnost Netflix, mu dokonce vyneslo několik nedávných nominací na cenu Emmy.

O čem bude Cobra Kai 4?

cobra kai ralph macchio william zabka
Ralph Macchio jako Daniel LaRusso a William Zabka jako Johnny Lawrence v seriálu Cobra Kai. FOTO: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Každá sezóna seriálu Cobra Kai přinesla něco jiného. Dějový posun. A asi není divu, podle tvůrců je seriál plánováný na minimálně 5-6 sezón. První sezóna představila (nebo v některých případech znovu představila) divákům postavy, druhá sezóna je rozšířila, třetí sezóna pak představila většinu postav v nových situacích a v některých případech nám odhalila pozadí jejich charakteru.

Zatím ale navíme, kam se bude ubírat 4. série (kromě toho, že zamíří na karate turnaj v All Valley). Jisté je totiž zatím jen to, že poprvé uvidíme něco nového: Johnny Lawrence a Daniel LaRusso budou spolupracovat.

Robby bude definitivně záporák?

Cobra Kai - Season 2 robby
Robby se na konci 3. série rozhodl následovat Kreese. Foto: Netflix

Z Cobry Kai jsme odešli se sadistou Johnem Kreesem (Martin Kove), který se vrátil do vedení svého starého dódžó. Johnny a Daniel-san spojili své síly, aby ho v nadcházející sezóně na turnaji v All-Valley zničili. V této teenagerské karate telenovele je však ještě potřeba vyřešit spoustu emocionálních nedořešených zvratů, které je třeba nějak uzavřít.

Největší otázka je, co bude s Robbym? Hraje ho Tanner Buchanan. Na konci 3. řady se zdálo, že se přiklonil k záporákovi Kreesovi.

Kdy se objeví 4. série Cobra Kai?

Cobra Kai 4 se na Netflixu objeví v prosinci 2021, což potvrzuje i nejnovější trailer. Podle teaseru, který vyšel 5. srpna, přistane další sezóna na streamovací platformě v prosinci!

4 řada natáčela od února letošního roku. Natáčelo se zhruba tři a půl měsíce, než byla produkce v květnu dokončena.

Spolutvůrce Jon Hurwitz pak naznačil, kdy se asi fanoušci nové řady dočkají.

„Nemám přesnou odpověď, ale představoval bych si, že 4. série vyjde zhruba rok po 3. sérii,“ napsal. Třetí série vyšla loni na Nový rok. Mohla by Cobra Kai 4 vyjít stejně?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -