- Reklama -

Cobra Kai 4 bude mít premiéru letos v prosinci. Co naznačila upoutávka?

Cobra Kai 4 se nezadržitelně blíží. A dobré zprávy tím nekončí: potvrzená totiž byla i 5. řada. Co všechno se o připravovaných dílech zatím ví?

- Reklama -

Seriál Cobra Kai od Netflixu je jedním z nejlepších seriálů na Netflixu, které můžete sledovat bez ohledu na to, z jaké jste generace. Začátek seriálu Cobra Kai se zaměřuje na návrat Johnnyho Lawrence (William Zabka) a Daniela LaRussa (Ralph Macchio) k bojovým uměním v roli mentorů zhruba 30 let po jejich klasickém zápase v prvním filmu Karate Kid.

Průlomový seriál, který původně začínal na YouTube, se ujal nejen u zavedené fanouškovské základny z 80. let. Přilákal i nové diváky. Nalákat mladou generaci se podařilo díky čerstvým tvářím a vycházejícím hvězdám. Neuvěřitelně pozitivní přijetí seriálu od doby, kdy jej získala společnost Netflix, mu dokonce vyneslo několik nedávných nominací na cenu Emmy.

O čem bude Cobra Kai 4?

cobra kai ralph macchio william zabka
Ralph Macchio jako Daniel LaRusso a William Zabka jako Johnny Lawrence v seriálu Cobra Kai. FOTO: CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX © 2020

Každá sezóna seriálu Cobra Kai přinesla něco jiného. Dějový posun. A asi není divu, podle tvůrců je seriál plánováný na minimálně 5-6 sezón. První sezóna představila (nebo v některých případech znovu představila) divákům postavy, druhá sezóna je rozšířila, třetí sezóna pak představila většinu postav v nových situacích a v některých případech nám odhalila pozadí jejich charakteru.

Zatím ale navíme, kam se bude ubírat 4. série (kromě toho, že zamíří na karate turnaj v All Valley). Jisté je totiž zatím jen to, že poprvé uvidíme něco nového: Johnny Lawrence a Daniel LaRusso budou spolupracovat.

- Reklama -

Robby bude definitivně záporák?

Cobra Kai - Season 2 robby
Robby se na konci 3. série rozhodl následovat Kreese. Foto: Netflix

Z Cobry Kai jsme odešli se sadistou Johnem Kreesem (Martin Kove), který se vrátil do vedení svého starého dódžó. Johnny a Daniel-san spojili své síly, aby ho v nadcházející sezóně na turnaji v All-Valley zničili. V této teenagerské karate telenovele je však ještě potřeba vyřešit spoustu emocionálních nedořešených zvratů, které je třeba nějak uzavřít.

Největší otázka je, co bude s Robbym? Hraje ho Tanner Buchanan. Na konci 3. řady se zdálo, že se přiklonil k záporákovi Kreesovi.

Kdy se objeví 4. série Cobra Kai?

Cobra Kai 4 se na Netflixu objeví v prosinci 2021, což potvrzuje i nejnovější trailer. Podle teaseru, který vyšel 5. srpna, přistane další sezóna na streamovací platformě v prosinci!

4 řada natáčela od února letošního roku. Natáčelo se zhruba tři a půl měsíce, než byla produkce v květnu dokončena.

Spolutvůrce Jon Hurwitz pak naznačil, kdy se asi fanoušci nové řady dočkají.

„Nemám přesnou odpověď, ale představoval bych si, že 4. série vyjde zhruba rok po 3. sérii,“ napsal. Třetí série vyšla loni na Nový rok. Mohla by Cobra Kai 4 vyjít stejně?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -