- Reklama -

Diplomatické vztahy 2. série: Pokračování je oficiální. Co se zatím ví?

Diplomatické vztahy, politický seriálový thriller, který se na Netflixu objevil v dubnu 2023, na Netflixu výrazně zaujal, a tak není divu, že už společnost ohlásila 2. sérii.

- Reklama -

Keri Russellová se v seriálu Diplomatické vztahy ujala hlavní role Kate Wylerové. Kate je velvyslankyně USA ve Spojeném království, která musí obratně proplouvat mezinárodními krizemi a zároveň zvládat své manželství s Halem (hraje ho Rufus Sewell), bývalým velvyslancem.

Během první řady, která se skládá z osmi napínavých epizod, splétá seriál Diplomatické vztahy složitou síť dramat, která diváky udržuje v napětí. Seriál měl premiéru 20. dubna 2023. A rychle vyšvihl na první místo v týdenním celosvětovém žebříčku 10 nejlepších televizních seriálů v angličtině společnosti Netflix, píše netflix.com. Působivé je, že prodloužení pro 2. sérii přišlo během necelého měsíce od uvedení 1. května.

Diplomatické vztahy by 2. řadu mohli mít v roce 2024

„Měli jsme neuvěřitelnou zkušenost s uváděním seriálu Diplomatické vztahy do života. Být svědkem nadšeného přijetí diváky bylo opravdu vzrušující,“ prozradila Debora Cahnová, tvůrkyně seriálu. „Jsme nesmírně rádi, že máme možnost pokračovat v této strhující cestě!“

Bohužel zatím není úplně jasné, kdy se diváci dočkají druhé série na obrazovkách. Nicméně vzhledem k předchozímu časovému plánu výroby – od schválení Netflixem v lednu 2022 až po premiéru v dubnu 2023 se vše stihlo za přibližně 15 měsíců – lze předpokládat uvedení někdy kolem srpna 2024. Není to ale jisté, protože současné stávky scénáristů mohou tuto prognózu změnit, upozorňuje tvguide.com. Na datum vydání může mít také vliv, pokud se navíc seriál rozhodne ve 2. sérii změnit prostředí, aby odrážel vývoj diplomatického postavení Kate.

- Reklama -

O čem bude 2. řada seriálu Diplomatické vztahy?

(Upozornění: v další části článek obsahuje spoilery první řady seriálu Diplomatické vztahy)

I za těchto nejasností slibuje druhá série seriálu Diplomatické vztahy další ponor do poutavého děje. V průběhu úvodní sezóny se diváci stali svědky Kateina neúnavného hledání spojenectví a pravdy o ničivém útoku na britskou letadlovou loď u íránského pobřeží. V posledních okamžicích finále sezóny vyšlo najevo šokující odhalení, že za útokem nestojí nikdo jiný než britský premiér Nicol Trowbridge (Rory Kinnear).

To však nebylo jediné překvapení. Při vrcholu celé série se totiž objevil další překvapivý zvrat, když vyšlo najevo, že Trowbridge zorganizoval druhý útok. Tento nečekaný obrat nechal fanoušky v napjatém očekávání, jaký bude další osud postav, jako je Hal, zástupce vedoucího ambasády Stuart Hayford (Ato Essandoh), úřednice Ronnie (Jess Chanliau) nebo poslanec Merritt Grove.

V další řadě se Diplomatické vztahy budou zabývat následky tohoto druhého výbuchu. Odhalí oběti a prozkoumají hluboké důsledky, které to má pro Kate – jak osobní, tak profesní. To naznačuje i David Gyasi, který ztvárňuje Austina Dennisona, ministra zahraničí Velké Británie. Ten vyjádřil svou touhu být svědkem vyvíjejícího se vztahu mezi Austinem a Kate. „Jsem opravdu nadšený, že budu svědkem růstu jejich vztahu. Jsou zdánlivě v rozporu, ale pod povrchem se skrývá hluboké pouto, které je odlišuje od ostatních postav,“ poznamenal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -