- Reklama -

Diplomatické vztahy 2. série: Pokračování je oficiální. Co se zatím ví?

Diplomatické vztahy, politický seriálový thriller, který se na Netflixu objevil v dubnu 2023, na Netflixu výrazně zaujal, a tak není divu, že už společnost ohlásila 2. sérii.

- Reklama -

Keri Russellová se v seriálu Diplomatické vztahy ujala hlavní role Kate Wylerové. Kate je velvyslankyně USA ve Spojeném království, která musí obratně proplouvat mezinárodními krizemi a zároveň zvládat své manželství s Halem (hraje ho Rufus Sewell), bývalým velvyslancem.

Během první řady, která se skládá z osmi napínavých epizod, splétá seriál Diplomatické vztahy složitou síť dramat, která diváky udržuje v napětí. Seriál měl premiéru 20. dubna 2023. A rychle vyšvihl na první místo v týdenním celosvětovém žebříčku 10 nejlepších televizních seriálů v angličtině společnosti Netflix, píše netflix.com. Působivé je, že prodloužení pro 2. sérii přišlo během necelého měsíce od uvedení 1. května.

Diplomatické vztahy by 2. řadu mohli mít v roce 2024

„Měli jsme neuvěřitelnou zkušenost s uváděním seriálu Diplomatické vztahy do života. Být svědkem nadšeného přijetí diváky bylo opravdu vzrušující,“ prozradila Debora Cahnová, tvůrkyně seriálu. „Jsme nesmírně rádi, že máme možnost pokračovat v této strhující cestě!“

Bohužel zatím není úplně jasné, kdy se diváci dočkají druhé série na obrazovkách. Nicméně vzhledem k předchozímu časovému plánu výroby – od schválení Netflixem v lednu 2022 až po premiéru v dubnu 2023 se vše stihlo za přibližně 15 měsíců – lze předpokládat uvedení někdy kolem srpna 2024. Není to ale jisté, protože současné stávky scénáristů mohou tuto prognózu změnit, upozorňuje tvguide.com. Na datum vydání může mít také vliv, pokud se navíc seriál rozhodne ve 2. sérii změnit prostředí, aby odrážel vývoj diplomatického postavení Kate.

O čem bude 2. řada seriálu Diplomatické vztahy?

(Upozornění: v další části článek obsahuje spoilery první řady seriálu Diplomatické vztahy)

I za těchto nejasností slibuje druhá série seriálu Diplomatické vztahy další ponor do poutavého děje. V průběhu úvodní sezóny se diváci stali svědky Kateina neúnavného hledání spojenectví a pravdy o ničivém útoku na britskou letadlovou loď u íránského pobřeží. V posledních okamžicích finále sezóny vyšlo najevo šokující odhalení, že za útokem nestojí nikdo jiný než britský premiér Nicol Trowbridge (Rory Kinnear).

To však nebylo jediné překvapení. Při vrcholu celé série se totiž objevil další překvapivý zvrat, když vyšlo najevo, že Trowbridge zorganizoval druhý útok. Tento nečekaný obrat nechal fanoušky v napjatém očekávání, jaký bude další osud postav, jako je Hal, zástupce vedoucího ambasády Stuart Hayford (Ato Essandoh), úřednice Ronnie (Jess Chanliau) nebo poslanec Merritt Grove.

V další řadě se Diplomatické vztahy budou zabývat následky tohoto druhého výbuchu. Odhalí oběti a prozkoumají hluboké důsledky, které to má pro Kate – jak osobní, tak profesní. To naznačuje i David Gyasi, který ztvárňuje Austina Dennisona, ministra zahraničí Velké Británie. Ten vyjádřil svou touhu být svědkem vyvíjejícího se vztahu mezi Austinem a Kate. „Jsem opravdu nadšený, že budu svědkem růstu jejich vztahu. Jsou zdánlivě v rozporu, ale pod povrchem se skrývá hluboké pouto, které je odlišuje od ostatních postav,“ poznamenal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -