- Reklama -

Dominic West doporučil Koruně syna jako prince Williama. Výkonem ho nadchl

Dominic West se rozpovídal o "zvláštní" zkušenosti hrát prince Charlese v seriálu Koruna po boku svého skutečného syna Senana jako prince Williama.

- Reklama -

V nejnovější řadě seriálu Koruna hraje Dominic West prince Charlese, zatímco jeho syn dostal roli o něco staršího prince Williama. Představuje prince v době, kdy se William začíná vyvíjet v mladého muže. V seriálu se poprvé objeví v závěrečných epizodách sezóny. A Dominic West přiznal, že byl velmi zvláštní zážitek hrát po synově boku, informuje yahoo.com.

Přitom s myšlenkou, že by jeho dítě bylo ideální volbou pro hraní jeho syna na obrazovce, původně přišel za producenty právě Dominic West. Herec přiznal, že když mu producenti řekli, že „hledají někoho s modrýma očima a blond vlasy, řekl: ‚Myslím, že někoho znám!'“

Dominic West syna před Korunou hrát neviděl

Tehdy ale vůbec netušil, jaké hraní se synem bude. Obavy z jeho výkonu totiž na sebe nenechaly dlouho čekat. Naštěstí se ukázaly jako liché. „Bylo to velmi dojemné, protože nikdy předtím nehrál, kvůli covidu přestal hrát jakékoliv školní hry,“ svěřil se West webu thesun.ie. „Takže jsem ho neviděl hrát. A on měl pak tu úžasnou nevinnost, kterou bylo mimořádné sledovat, stejně jako fakt, že je to samozřejmě můj kluk.“

Herec tak po počátečních obavách, jak syn roli zvládne, našel v jeho přítomnosti mnoho pozitiv. „Když hrajete s dětmi, je velmi těžké, když má dojít fyzickou blízkost… Ale s ním to samozřejmě nepřipadá v úvahu, což vše značně usnadnilo,“ přiznal Dominic West.

- Reklama -

Náročné scény kolem rozvodu s Dianou

Dramaticky náročných scén je totiž v 5. řadě seriálu Koruna požehnaně. Děj se v nových dílech přesouvá do 90. let, kdy dojde na Dianin kontroverzní rozhovor s Martinem Bashirem, Charlesův vztah s Camillou a rozvod. Je tedy zřejmé, že seriálový Charles se seriálovým Williamem museli absolvovat několik velmi náročných okamžiků. Dominic West přiznává, že tyto scény pro něj byly nejtěžší. Probírat se synem okolnosti kolem jeho seriálové matky, když skutečná se chová úplně jinak, se ukázalo jako dost náročné.

„Když to bylo emotivnější, v náročnější scéně, bylo to mnohem těžší, protože jste byli rozpolcení v hlavě a říkali si: ‚Dobře, hrajeme tuhle roli, ale je to trochu divné, že. Mluvím o tvé mámě, ale ne o tvé skutečné mámě.‘ A tak jsem si pořád opakoval, že to není pravda,“ přiznal West. „Takže to pro mě bylo i docela těžké, ale obecně to bylo opravdu milé a myslím, že si to Senan užíval. I když nevypadal, že by tak bylo, užíval si to.“

Zcela nové obsazení seriálu Koruna

Princ Charles s princem Williamem nejsou jediné změny v obsazení seriálu, připomíná web metro.co.uk. Ten vzhledem k časovému období, které pokrývá, mění všechny hlavní herce každé 2 série, aby vzhled hlavních představitelů odrážel plynutí času v životě královské rodiny. Proto nově Imelda Stauntonová převzala od Olivie Colmanové roli královny Alžběty II. Do role Charlesova otce, prince Philipa, se tentokrát vtělil Jonathan Pryce, Lesley Manville hraje Charlesovu tetu princeznu Margaret a Jonny Lee Miller se objevuje v roli premiéra Johna Majora.

Seriál Koruna je dostupný na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -