- Reklama -

Dominic West doporučil Koruně syna jako prince Williama. Výkonem ho nadchl

Dominic West se rozpovídal o "zvláštní" zkušenosti hrát prince Charlese v seriálu Koruna po boku svého skutečného syna Senana jako prince Williama.

- Reklama -

V nejnovější řadě seriálu Koruna hraje Dominic West prince Charlese, zatímco jeho syn dostal roli o něco staršího prince Williama. Představuje prince v době, kdy se William začíná vyvíjet v mladého muže. V seriálu se poprvé objeví v závěrečných epizodách sezóny. A Dominic West přiznal, že byl velmi zvláštní zážitek hrát po synově boku, informuje yahoo.com.

Přitom s myšlenkou, že by jeho dítě bylo ideální volbou pro hraní jeho syna na obrazovce, původně přišel za producenty právě Dominic West. Herec přiznal, že když mu producenti řekli, že „hledají někoho s modrýma očima a blond vlasy, řekl: ‚Myslím, že někoho znám!'“

Dominic West syna před Korunou hrát neviděl

Tehdy ale vůbec netušil, jaké hraní se synem bude. Obavy z jeho výkonu totiž na sebe nenechaly dlouho čekat. Naštěstí se ukázaly jako liché. „Bylo to velmi dojemné, protože nikdy předtím nehrál, kvůli covidu přestal hrát jakékoliv školní hry,“ svěřil se West webu thesun.ie. „Takže jsem ho neviděl hrát. A on měl pak tu úžasnou nevinnost, kterou bylo mimořádné sledovat, stejně jako fakt, že je to samozřejmě můj kluk.“

Herec tak po počátečních obavách, jak syn roli zvládne, našel v jeho přítomnosti mnoho pozitiv. „Když hrajete s dětmi, je velmi těžké, když má dojít fyzickou blízkost… Ale s ním to samozřejmě nepřipadá v úvahu, což vše značně usnadnilo,“ přiznal Dominic West.

- Reklama -

Náročné scény kolem rozvodu s Dianou

Dramaticky náročných scén je totiž v 5. řadě seriálu Koruna požehnaně. Děj se v nových dílech přesouvá do 90. let, kdy dojde na Dianin kontroverzní rozhovor s Martinem Bashirem, Charlesův vztah s Camillou a rozvod. Je tedy zřejmé, že seriálový Charles se seriálovým Williamem museli absolvovat několik velmi náročných okamžiků. Dominic West přiznává, že tyto scény pro něj byly nejtěžší. Probírat se synem okolnosti kolem jeho seriálové matky, když skutečná se chová úplně jinak, se ukázalo jako dost náročné.

„Když to bylo emotivnější, v náročnější scéně, bylo to mnohem těžší, protože jste byli rozpolcení v hlavě a říkali si: ‚Dobře, hrajeme tuhle roli, ale je to trochu divné, že. Mluvím o tvé mámě, ale ne o tvé skutečné mámě.‘ A tak jsem si pořád opakoval, že to není pravda,“ přiznal West. „Takže to pro mě bylo i docela těžké, ale obecně to bylo opravdu milé a myslím, že si to Senan užíval. I když nevypadal, že by tak bylo, užíval si to.“

Zcela nové obsazení seriálu Koruna

Princ Charles s princem Williamem nejsou jediné změny v obsazení seriálu, připomíná web metro.co.uk. Ten vzhledem k časovému období, které pokrývá, mění všechny hlavní herce každé 2 série, aby vzhled hlavních představitelů odrážel plynutí času v životě královské rodiny. Proto nově Imelda Stauntonová převzala od Olivie Colmanové roli královny Alžběty II. Do role Charlesova otce, prince Philipa, se tentokrát vtělil Jonathan Pryce, Lesley Manville hraje Charlesovu tetu princeznu Margaret a Jonny Lee Miller se objevuje v roli premiéra Johna Majora.

Seriál Koruna je dostupný na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -