- Reklama -

Koruna 5: Elizabeth Debicki promluvila o roli princezny Diany a jak štáb seriálu přistoupil k její smrti

Emma Corrinová, která ve 4. sérii ztvárnila mladou princeznu z Walesu v mládí, "přenechala" v nových dílech roli Diany herečce Elizabeth Debicki. Ta v seriálu ukáže asi nejznámější léta Dianina života.

- Reklama -

Podle Petera Morgana, tvůrce seriálu Koruna, jsou Elizabeth Debicki a její Diana ústředním bodem nadcházející sezóny. „Je jedinečně velkolepá,“ vysvětlil Morgan, proč obsadil do role princezny milované veřejností právě australskou herečku. „Měl jsem na seznamu jen její jméno. Kdyby řekla ne, možná bych musel celý seriál přehodnotit.“

Debicki naštěstí řekla ano. A nebála se ani toho, že měla ve scénáři i poslední hodiny života princezny Diany. Jak Elizabeth Debicki uvedla pro ew.com, věří, že herci a štáb seriálu The Crown se s těžkými chvílemi jejího života vypořádávali velmi citlivě. Nebojí se proto ani toho, že by některé epizody zarmoutili prince Harryho a prince Williama, jak píše cosmopolitan.com.

Tvůrci extrémně řešili každý detail, vysvětlila Debicki

„O žádných obavách opravdu nevím,“ komentovala herečka otázku, zda se nebála, jak show zachytí finální okamžiky princeznina života. Debicki tvrdí, že tvůrce seriálu Peter Morgan zpracoval každou dějovou linii s opravdovým a nefalšovaným soucitem.

„Myslím, že Peter a celý štáb udělali maximum pro to, aby opravdu všechno zvládli s takovou citlivostí, opravdovostí a složitostí, jakou si to zaslouží,“ řekla. „Množství výzkumu a péče a rozhovorů a dialogů, které se odehráli nad, z pohledu diváka, něčím, čeho byste si pravděpodobně nikdy nevšimli, je prostě obrovské. Už od prvního setkání s Peterem jsem věděla, že jsem vstoupila do prostoru, kde se tohle bere vážně [hluboce pečujícím] způsobem. Takže takový je můj zážitek.“

- Reklama -

Okamžik smrti se v seriálu neobjeví

Princezna Diana zahynula při dopravní nehodě v Paříži, když ji v srpnu 1997 pronásledovali paparazzi. Princezna Diana a její milenec Dodi Al-Fayed jeli v autě s řidičem a bodyguardem, když jejich vůz narazil do podpěrného sloupu v tunelu a převrátil se. Smrt se dodnes bere jako důsledek dlouhodobého a intenzivního zájmu médií o její osobu. V seriálu ale okamžik jejího skonu přímo k vidění nebude. „Přesný okamžik nárazu při nehodě se v seriálu neobjeví,“ uvedla společnost Netflix v prohlášení pro deník The Sun.

Pátá série seriálu The Crown bude mít premiéru 9. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -