- Reklama -

Koruna 5: Elizabeth Debicki promluvila o roli princezny Diany a jak štáb seriálu přistoupil k její smrti

Emma Corrinová, která ve 4. sérii ztvárnila mladou princeznu z Walesu v mládí, "přenechala" v nových dílech roli Diany herečce Elizabeth Debicki. Ta v seriálu ukáže asi nejznámější léta Dianina života.

- Reklama -

Podle Petera Morgana, tvůrce seriálu Koruna, jsou Elizabeth Debicki a její Diana ústředním bodem nadcházející sezóny. „Je jedinečně velkolepá,“ vysvětlil Morgan, proč obsadil do role princezny milované veřejností právě australskou herečku. „Měl jsem na seznamu jen její jméno. Kdyby řekla ne, možná bych musel celý seriál přehodnotit.“

Debicki naštěstí řekla ano. A nebála se ani toho, že měla ve scénáři i poslední hodiny života princezny Diany. Jak Elizabeth Debicki uvedla pro ew.com, věří, že herci a štáb seriálu The Crown se s těžkými chvílemi jejího života vypořádávali velmi citlivě. Nebojí se proto ani toho, že by některé epizody zarmoutili prince Harryho a prince Williama, jak píše cosmopolitan.com.

Tvůrci extrémně řešili každý detail, vysvětlila Debicki

„O žádných obavách opravdu nevím,“ komentovala herečka otázku, zda se nebála, jak show zachytí finální okamžiky princeznina života. Debicki tvrdí, že tvůrce seriálu Peter Morgan zpracoval každou dějovou linii s opravdovým a nefalšovaným soucitem.

„Myslím, že Peter a celý štáb udělali maximum pro to, aby opravdu všechno zvládli s takovou citlivostí, opravdovostí a složitostí, jakou si to zaslouží,“ řekla. „Množství výzkumu a péče a rozhovorů a dialogů, které se odehráli nad, z pohledu diváka, něčím, čeho byste si pravděpodobně nikdy nevšimli, je prostě obrovské. Už od prvního setkání s Peterem jsem věděla, že jsem vstoupila do prostoru, kde se tohle bere vážně [hluboce pečujícím] způsobem. Takže takový je můj zážitek.“

Okamžik smrti se v seriálu neobjeví

Princezna Diana zahynula při dopravní nehodě v Paříži, když ji v srpnu 1997 pronásledovali paparazzi. Princezna Diana a její milenec Dodi Al-Fayed jeli v autě s řidičem a bodyguardem, když jejich vůz narazil do podpěrného sloupu v tunelu a převrátil se. Smrt se dodnes bere jako důsledek dlouhodobého a intenzivního zájmu médií o její osobu. V seriálu ale okamžik jejího skonu přímo k vidění nebude. „Přesný okamžik nárazu při nehodě se v seriálu neobjeví,“ uvedla společnost Netflix v prohlášení pro deník The Sun.

Pátá série seriálu The Crown bude mít premiéru 9. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -