- Reklama -

Eloise Bridgertonová: Vezme si nakonec tiskaře Thea Sharpa, ve kterém našla zalíbení?

Třetí řada seriálu Bridgertonovi už pomalu vzniká a bude jistě zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet láska, kterou v nedávno uvedených dílech poprvé okusila Eloise Bridgertonová. Jak dopadne její vztah s tiskařem jménem Theo Sharpe?

- Reklama -

I druhá řada seriálu Bridgertonovi se rychle po svém uvedení stala číslem jedna na netflixáckém žebříčku sledovanosti v mnoha zemích světa a Česká republika v tomto případě není výjimkou. Nové díly se už nijak nezabývají vztahem vévody Simona a Daphne Bridgertonové, víc jde o další členy rodiny. Kromě hlavního hrdiny druhé série Anthonyho hraje prim v ději především mladší sestra Daphne Eloise Bridgertonová (hraje ji Claudia Jessieová). Ta má na začátku prvního dílu druhé řady zazářit jako nejnovější debutantka, ale na rozdíl od své sestry se z toho nijak netěší. Její nespokojenost je nepřehlédnutelná až do doby, než potká šarmantního a inteligentního tiskaře Thea Sharpa (Calam Lynch).

Vezme si Eloise Bridgertonová Thea Sharpa?

bridgertonovi calam lynch
Calam Lynch jako Theo v 2. řadě seriálu Bridgertonovi. | Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. série seriálu Bridgertonovi)

Druhá série Bridgertonových vychází stejně jako ta první z románu Julie Quinnové. Druhá řada se inspiruje dílem Vikomt, který mě miloval a sleduje snahu Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) najít vhodnou manželku. Kromě toho se do centra pozornosti dostává více i temperamentní Eloise Bridgertonová, která právě dosáhla plnoletosti, takže je ve vhodném věku, aby si našla ideálního nápadníka.

Jenže představa nudných plesů a nepohodlných šatů v Eloise budí spíš hrůzu. Mužům se vyhýbá a víc řeší to, jak ženy nemohou mít vlastní názor a svobodu. I díky tomu dojde k nepravděpodobnému propojení urozené Eloise s chudým tiskařem Theem Sharpem, který pracuje v tiskárně, do které Eloise zavede pátrání po Lady Whistledownové.

- Reklama -

Dvojice si rychle vytvoří vztah díky společné lásce k literatuře. Eloise dokonce Thea zasvětí do svého pátrání po totožnosti Lady Whistledownové. Zpočátku Eloise své city popírá, ale na konci seriálu už před sebou nedokáže skrýt, že k Theovi cítí něco zvláštního. Protože si ale uvědomuje, že je spolu nesmí nikdo vidět, Theo vztah, který právě začínal vzkvétat, ukončí.

Kdo je Phillip Crane?

bridgertonovi
Philip Crane | Foto: Netflix

Což se pochopitelně nezdá mnoha seriálovým fanouškům, kteří by rádi viděli dvojici spolu. Dojde k tomu? Odpověď lze najít v knize Siru Phillipovi, s láskou. Právě tato kniha Julie Andrewsové vypráví milostný příběh Eloise Bridgertonové, informuje hitc.com. Jak už název napovídá, Theo Sharpe nakonec není tím, s kým Eloise skončí. V páté knize série naváže Eloise přátelství s Phillipem Cranem (Chris Fulton), se kterým si pak píše dopisy.

Phillip je bratr George Cranea, což je ten, který se měl oženit s Marinou Thompsonovou (Ruby Barkerová). Když se Phillip a Eloise poprvé setkají, Eloise ho rozhodně nepovažuje za ideálního partnera. Přesto se nakonec vezmou a je pravděpodobné, že seriál bude v tomhle případě kopírovat děj knihy.

Ve druhé sérii se Colin Bridgerton (Luke Newton) vydává za Marinou a seznámí se s Phillipem. Mezi dvojicí rychle vzniklo pouto díky společné lásce k cestování, ale Marina z toho není šťastná. Řekne Colinovi, aby ji vyškrtl ze svého života, a tak není jisté, zda Marinu ještě uvidíme v dalších dílech. Přesto to byl první krůček Philipova sblížení s Bridgertonovými, takže se možná brzy dokčáme i jeho seznámení s Eloise.

Existuje však samozřejmě možnost, že se seriál rozhodne jít jinou cestou, než je ta vytyčená v knihách. Podle některých reakcí na redditu totiž Eloise našla v Theovi dokonalý protějšek. Příliš pravděpodobné tohle ale není, protože zatím děj seriálu v nejdůležitějších bodech knihy Julie Andrewsové kopíruje úplně přesně.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -