- Reklama -

Eloise Bridgertonová: Vezme si nakonec tiskaře Thea Sharpa, ve kterém našla zalíbení?

Třetí řada seriálu Bridgertonovi už pomalu vzniká a bude jistě zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet láska, kterou v nedávno uvedených dílech poprvé okusila Eloise Bridgertonová. Jak dopadne její vztah s tiskařem jménem Theo Sharpe?

- Reklama -

I druhá řada seriálu Bridgertonovi se rychle po svém uvedení stala číslem jedna na netflixáckém žebříčku sledovanosti v mnoha zemích světa a Česká republika v tomto případě není výjimkou. Nové díly se už nijak nezabývají vztahem vévody Simona a Daphne Bridgertonové, víc jde o další členy rodiny. Kromě hlavního hrdiny druhé série Anthonyho hraje prim v ději především mladší sestra Daphne Eloise Bridgertonová (hraje ji Claudia Jessieová). Ta má na začátku prvního dílu druhé řady zazářit jako nejnovější debutantka, ale na rozdíl od své sestry se z toho nijak netěší. Její nespokojenost je nepřehlédnutelná až do doby, než potká šarmantního a inteligentního tiskaře Thea Sharpa (Calam Lynch).

Vezme si Eloise Bridgertonová Thea Sharpa?

bridgertonovi calam lynch
Calam Lynch jako Theo v 2. řadě seriálu Bridgertonovi. | Foto: Liam Daniel/Netflix © 2022

(Pozor: článek obsahuje spoilery 2. série seriálu Bridgertonovi)

Druhá série Bridgertonových vychází stejně jako ta první z románu Julie Quinnové. Druhá řada se inspiruje dílem Vikomt, který mě miloval a sleduje snahu Anthonyho Bridgertona (Jonathan Bailey) najít vhodnou manželku. Kromě toho se do centra pozornosti dostává více i temperamentní Eloise Bridgertonová, která právě dosáhla plnoletosti, takže je ve vhodném věku, aby si našla ideálního nápadníka.

Jenže představa nudných plesů a nepohodlných šatů v Eloise budí spíš hrůzu. Mužům se vyhýbá a víc řeší to, jak ženy nemohou mít vlastní názor a svobodu. I díky tomu dojde k nepravděpodobnému propojení urozené Eloise s chudým tiskařem Theem Sharpem, který pracuje v tiskárně, do které Eloise zavede pátrání po Lady Whistledownové.

- Reklama -

Dvojice si rychle vytvoří vztah díky společné lásce k literatuře. Eloise dokonce Thea zasvětí do svého pátrání po totožnosti Lady Whistledownové. Zpočátku Eloise své city popírá, ale na konci seriálu už před sebou nedokáže skrýt, že k Theovi cítí něco zvláštního. Protože si ale uvědomuje, že je spolu nesmí nikdo vidět, Theo vztah, který právě začínal vzkvétat, ukončí.

Kdo je Phillip Crane?

bridgertonovi
Philip Crane | Foto: Netflix

Což se pochopitelně nezdá mnoha seriálovým fanouškům, kteří by rádi viděli dvojici spolu. Dojde k tomu? Odpověď lze najít v knize Siru Phillipovi, s láskou. Právě tato kniha Julie Andrewsové vypráví milostný příběh Eloise Bridgertonové, informuje hitc.com. Jak už název napovídá, Theo Sharpe nakonec není tím, s kým Eloise skončí. V páté knize série naváže Eloise přátelství s Phillipem Cranem (Chris Fulton), se kterým si pak píše dopisy.

Phillip je bratr George Cranea, což je ten, který se měl oženit s Marinou Thompsonovou (Ruby Barkerová). Když se Phillip a Eloise poprvé setkají, Eloise ho rozhodně nepovažuje za ideálního partnera. Přesto se nakonec vezmou a je pravděpodobné, že seriál bude v tomhle případě kopírovat děj knihy.

Ve druhé sérii se Colin Bridgerton (Luke Newton) vydává za Marinou a seznámí se s Phillipem. Mezi dvojicí rychle vzniklo pouto díky společné lásce k cestování, ale Marina z toho není šťastná. Řekne Colinovi, aby ji vyškrtl ze svého života, a tak není jisté, zda Marinu ještě uvidíme v dalších dílech. Přesto to byl první krůček Philipova sblížení s Bridgertonovými, takže se možná brzy dokčáme i jeho seznámení s Eloise.

Existuje však samozřejmě možnost, že se seriál rozhodne jít jinou cestou, než je ta vytyčená v knihách. Podle některých reakcí na redditu totiž Eloise našla v Theovi dokonalý protějšek. Příliš pravděpodobné tohle ale není, protože zatím děj seriálu v nejdůležitějších bodech knihy Julie Andrewsové kopíruje úplně přesně.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -