- Reklama -

Enola Holmesová 2: Millie Bobby Brownová slibuje detektivní příběh

Za pár dní se sourozenci Holmesovi vrátí na Netflix.

- Reklama -

Podle Millie Bobby Brownové se Enola Holmesová 2 odkloní od „sebepoznávání“ a zaměří se na přímočarou vyšetřovací práci. V prvním díle totiž energická dospívající sestra Sherlocka Holmese předvedla své vlastní schopnosti pro řešení zločinů. A v akčním mysteriózním filmu Enola Holmesová, který byl uveden v roce 2020, se natolik osvědčila, že se ukázalo, že Sherlock Holmes není jediným schopným detektivem v Holmesově rodině. Millie Bobby Brownová si roli mladé dívky, která miluje bojová umění a nyní si založila vlastní soukromou detektivní firmu, zahrála i v pokračování filmu Enola Holmesová 2 od Netflixu.

Z Enoly se v pokračování stane skutečná detektivka

Brownová se vrací jako hlavní hrdinka filmu Enola Holmesová 2, zatímco Henry Cavill se znovu objeví jako Sherlock. Dvojice nesourodých sourozenců bude společně pátrat po zmizelé dívce. Pro Enolu půjde o první případ od událostí prvního filmu. „Oproti prvnímu filmu jsme opravdu zvýšili nároky. První film byl o sebepoznávání, osobním růstu: mladá dívka ztratí matku, vydá se ji hledat, má velmi misogynní bratry, z nichž jeden, Sherlock, je nedořešený,“ řekla Millie Bobby Brown webu digitalspy.com.

„Enola je na cestě sebepoznávání s chlapcem Tewkesburym, který jí na této cestě pomáhá. Tento přístup k prvnímu filmu se mi líbil. Opravdu to všem umožnilo nahlédnout do Enola očima vrstevníků. Ale tento film není o Enole. Je o detektivu Enole Holmesové,“ dodala herečka.

Enola Holmesová se stala idolem mnoha dívek

Ta v nedávném rozhovoru pro GamesRadar.com uvedla, že ji popularita Enoly Holmesové šokovala. „Opravdu jsem si nemyslela, že to bude tak úspěšné, jak to bylo. Samozřejmě to se mnou tak rezonovalo – proto jsem do toho šla. Taky jsem si říkala, že je v tom tolik potenciálu. Ale neuvědomoval jsem si, jak velký ten potenciál je. Lidé jako Blake Livelyová mi psali: „Moje dcera chce být Enolou Holmesovou.“ A mně začalo mi docházet, jak moc to rezonuje s ostatními,“ dodala Brownová.

- Reklama -

Enola Holmesová 2 má na Netflixu premiéru 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -