- Reklama -

Enola Holmesová 2: Millie Bobby Brownová slibuje detektivní příběh

Za pár dní se sourozenci Holmesovi vrátí na Netflix.

- Reklama -

Podle Millie Bobby Brownové se Enola Holmesová 2 odkloní od „sebepoznávání“ a zaměří se na přímočarou vyšetřovací práci. V prvním díle totiž energická dospívající sestra Sherlocka Holmese předvedla své vlastní schopnosti pro řešení zločinů. A v akčním mysteriózním filmu Enola Holmesová, který byl uveden v roce 2020, se natolik osvědčila, že se ukázalo, že Sherlock Holmes není jediným schopným detektivem v Holmesově rodině. Millie Bobby Brownová si roli mladé dívky, která miluje bojová umění a nyní si založila vlastní soukromou detektivní firmu, zahrála i v pokračování filmu Enola Holmesová 2 od Netflixu.

Z Enoly se v pokračování stane skutečná detektivka

Brownová se vrací jako hlavní hrdinka filmu Enola Holmesová 2, zatímco Henry Cavill se znovu objeví jako Sherlock. Dvojice nesourodých sourozenců bude společně pátrat po zmizelé dívce. Pro Enolu půjde o první případ od událostí prvního filmu. „Oproti prvnímu filmu jsme opravdu zvýšili nároky. První film byl o sebepoznávání, osobním růstu: mladá dívka ztratí matku, vydá se ji hledat, má velmi misogynní bratry, z nichž jeden, Sherlock, je nedořešený,“ řekla Millie Bobby Brown webu digitalspy.com.

„Enola je na cestě sebepoznávání s chlapcem Tewkesburym, který jí na této cestě pomáhá. Tento přístup k prvnímu filmu se mi líbil. Opravdu to všem umožnilo nahlédnout do Enola očima vrstevníků. Ale tento film není o Enole. Je o detektivu Enole Holmesové,“ dodala herečka.

Enola Holmesová se stala idolem mnoha dívek

Ta v nedávném rozhovoru pro GamesRadar.com uvedla, že ji popularita Enoly Holmesové šokovala. „Opravdu jsem si nemyslela, že to bude tak úspěšné, jak to bylo. Samozřejmě to se mnou tak rezonovalo – proto jsem do toho šla. Taky jsem si říkala, že je v tom tolik potenciálu. Ale neuvědomoval jsem si, jak velký ten potenciál je. Lidé jako Blake Livelyová mi psali: „Moje dcera chce být Enolou Holmesovou.“ A mně začalo mi docházet, jak moc to rezonuje s ostatními,“ dodala Brownová.

Enola Holmesová 2 má na Netflixu premiéru 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -