- Reklama -

Enola Holmesová 2: Millie Bobby Brownová slibuje detektivní příběh

Za pár dní se sourozenci Holmesovi vrátí na Netflix.

- Reklama -

Podle Millie Bobby Brownové se Enola Holmesová 2 odkloní od „sebepoznávání“ a zaměří se na přímočarou vyšetřovací práci. V prvním díle totiž energická dospívající sestra Sherlocka Holmese předvedla své vlastní schopnosti pro řešení zločinů. A v akčním mysteriózním filmu Enola Holmesová, který byl uveden v roce 2020, se natolik osvědčila, že se ukázalo, že Sherlock Holmes není jediným schopným detektivem v Holmesově rodině. Millie Bobby Brownová si roli mladé dívky, která miluje bojová umění a nyní si založila vlastní soukromou detektivní firmu, zahrála i v pokračování filmu Enola Holmesová 2 od Netflixu.

Z Enoly se v pokračování stane skutečná detektivka

Brownová se vrací jako hlavní hrdinka filmu Enola Holmesová 2, zatímco Henry Cavill se znovu objeví jako Sherlock. Dvojice nesourodých sourozenců bude společně pátrat po zmizelé dívce. Pro Enolu půjde o první případ od událostí prvního filmu. „Oproti prvnímu filmu jsme opravdu zvýšili nároky. První film byl o sebepoznávání, osobním růstu: mladá dívka ztratí matku, vydá se ji hledat, má velmi misogynní bratry, z nichž jeden, Sherlock, je nedořešený,“ řekla Millie Bobby Brown webu digitalspy.com.

„Enola je na cestě sebepoznávání s chlapcem Tewkesburym, který jí na této cestě pomáhá. Tento přístup k prvnímu filmu se mi líbil. Opravdu to všem umožnilo nahlédnout do Enola očima vrstevníků. Ale tento film není o Enole. Je o detektivu Enole Holmesové,“ dodala herečka.

Enola Holmesová se stala idolem mnoha dívek

Ta v nedávném rozhovoru pro GamesRadar.com uvedla, že ji popularita Enoly Holmesové šokovala. „Opravdu jsem si nemyslela, že to bude tak úspěšné, jak to bylo. Samozřejmě to se mnou tak rezonovalo – proto jsem do toho šla. Taky jsem si říkala, že je v tom tolik potenciálu. Ale neuvědomoval jsem si, jak velký ten potenciál je. Lidé jako Blake Livelyová mi psali: „Moje dcera chce být Enolou Holmesovou.“ A mně začalo mi docházet, jak moc to rezonuje s ostatními,“ dodala Brownová.

Enola Holmesová 2 má na Netflixu premiéru 4. listopadu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -