- Reklama -

Stranger Things 4: Nový trailer! Můžeme čekat nejromantičtější sérii?

Stranger Things 4 má venku další tajemný trailer. Nejnovější klip propagující nadcházející čtvrtou řadu naznačuje nečekané věci.

- Reklama -

Začínáme voiceoverem, v němž Eleven píše dopis Mikeovi a těší se na jarní prázdniny, kdy ho opět uvidí. Popisuje, jak se jí líbí ve škole a že si našla spoustu kamarádů (i když ve skutečnosti vidíme, že jsou na ni ostatní děti zlé).

Pak se objeví několik rychlých střihů na kluziště, Eleven sleduje bruslaře a vypadá naštvaně, hraje přitom strašidelná hudba, někdo střílí do oken, Joyce se dívá na strašidelnou panenku, vládní zločinci omezují Eleven, vrtulníky, výbuchy a otočení ciferníku…

V relativně krátkém klipu se toho děje hodně. Ale při tom všem, co se děje, je Eleven prostě nadšená, že brzy s Mikem zažijí „nejlepší jarní prázdniny všech dob“. Montáž výbuchů, výstřelů, ohně a rychlých pohledů na různé scény, dává tušit, že jarní prázdniny partičky z Hawkinsu nebudou zdaleka tak klidné, jak si Eleven myslí.

Anebo vážně budou?

- Reklama -

Noah Schnapp, který hraje Willa Byerse, říká, že 4. série bude „nečekaná“ a „romantická“. V rozhovur s časopisem People o své nové řadě veganských pochutin, nabídl fanouškům malý náhled na to, co čeká oblíbené herce ze seriálu.

Řekl, že si natáčení nové série „užil“, a naznačil, že fanoušci zažijí něco „nečekaného, romantického a vzrušujícího“. Dále naznačil, že nová sezóna bude „zatím nejlepší“.

„Byl jsem se skvělou partou lidí, se všemi jsem se hodně sblížil a užil jsem si to. Myslím, že tato sezóna bude zatím nejlepší. Je to něco, na co se můžeme těšit,“ řekl Noah Schnapp. „Každou sezónu máme nové dějové linie a jiné lidi, se kterými mohu pracovat. Myslím, že ta poslední sezóna byla nejneočekávanější. S některými kolegy jsem předtím ještě nikdy nepracoval. Opravdu mi to otevřelo oči a moc mě to bavilo,“ dodal.


- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -