- Reklama -

Stranger Things 4: Nový trailer! Můžeme čekat nejromantičtější sérii?

Stranger Things 4 má venku další tajemný trailer. Nejnovější klip propagující nadcházející čtvrtou řadu naznačuje nečekané věci.

- Reklama -

Začínáme voiceoverem, v němž Eleven píše dopis Mikeovi a těší se na jarní prázdniny, kdy ho opět uvidí. Popisuje, jak se jí líbí ve škole a že si našla spoustu kamarádů (i když ve skutečnosti vidíme, že jsou na ni ostatní děti zlé).

Pak se objeví několik rychlých střihů na kluziště, Eleven sleduje bruslaře a vypadá naštvaně, hraje přitom strašidelná hudba, někdo střílí do oken, Joyce se dívá na strašidelnou panenku, vládní zločinci omezují Eleven, vrtulníky, výbuchy a otočení ciferníku…

V relativně krátkém klipu se toho děje hodně. Ale při tom všem, co se děje, je Eleven prostě nadšená, že brzy s Mikem zažijí „nejlepší jarní prázdniny všech dob“. Montáž výbuchů, výstřelů, ohně a rychlých pohledů na různé scény, dává tušit, že jarní prázdniny partičky z Hawkinsu nebudou zdaleka tak klidné, jak si Eleven myslí.

Anebo vážně budou?

- Reklama -

Noah Schnapp, který hraje Willa Byerse, říká, že 4. série bude „nečekaná“ a „romantická“. V rozhovur s časopisem People o své nové řadě veganských pochutin, nabídl fanouškům malý náhled na to, co čeká oblíbené herce ze seriálu.

Řekl, že si natáčení nové série „užil“, a naznačil, že fanoušci zažijí něco „nečekaného, romantického a vzrušujícího“. Dále naznačil, že nová sezóna bude „zatím nejlepší“.

„Byl jsem se skvělou partou lidí, se všemi jsem se hodně sblížil a užil jsem si to. Myslím, že tato sezóna bude zatím nejlepší. Je to něco, na co se můžeme těšit,“ řekl Noah Schnapp. „Každou sezónu máme nové dějové linie a jiné lidi, se kterými mohu pracovat. Myslím, že ta poslední sezóna byla nejneočekávanější. S některými kolegy jsem předtím ještě nikdy nepracoval. Opravdu mi to otevřelo oči a moc mě to bavilo,“ dodal.


- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -