- Reklama -

Stranger Things 4: Nový trailer! Můžeme čekat nejromantičtější sérii?

Stranger Things 4 má venku další tajemný trailer. Nejnovější klip propagující nadcházející čtvrtou řadu naznačuje nečekané věci.

- Reklama -

Začínáme voiceoverem, v němž Eleven píše dopis Mikeovi a těší se na jarní prázdniny, kdy ho opět uvidí. Popisuje, jak se jí líbí ve škole a že si našla spoustu kamarádů (i když ve skutečnosti vidíme, že jsou na ni ostatní děti zlé).

Pak se objeví několik rychlých střihů na kluziště, Eleven sleduje bruslaře a vypadá naštvaně, hraje přitom strašidelná hudba, někdo střílí do oken, Joyce se dívá na strašidelnou panenku, vládní zločinci omezují Eleven, vrtulníky, výbuchy a otočení ciferníku…

V relativně krátkém klipu se toho děje hodně. Ale při tom všem, co se děje, je Eleven prostě nadšená, že brzy s Mikem zažijí „nejlepší jarní prázdniny všech dob“. Montáž výbuchů, výstřelů, ohně a rychlých pohledů na různé scény, dává tušit, že jarní prázdniny partičky z Hawkinsu nebudou zdaleka tak klidné, jak si Eleven myslí.

Anebo vážně budou?

- Reklama -

Noah Schnapp, který hraje Willa Byerse, říká, že 4. série bude „nečekaná“ a „romantická“. V rozhovur s časopisem People o své nové řadě veganských pochutin, nabídl fanouškům malý náhled na to, co čeká oblíbené herce ze seriálu.

Řekl, že si natáčení nové série „užil“, a naznačil, že fanoušci zažijí něco „nečekaného, romantického a vzrušujícího“. Dále naznačil, že nová sezóna bude „zatím nejlepší“.

„Byl jsem se skvělou partou lidí, se všemi jsem se hodně sblížil a užil jsem si to. Myslím, že tato sezóna bude zatím nejlepší. Je to něco, na co se můžeme těšit,“ řekl Noah Schnapp. „Každou sezónu máme nové dějové linie a jiné lidi, se kterými mohu pracovat. Myslím, že ta poslední sezóna byla nejneočekávanější. S některými kolegy jsem předtím ještě nikdy nepracoval. Opravdu mi to otevřelo oči a moc mě to bavilo,“ dodal.


- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -