- Reklama -

Stranger Things 4: Nový trailer! Můžeme čekat nejromantičtější sérii?

Stranger Things 4 má venku další tajemný trailer. Nejnovější klip propagující nadcházející čtvrtou řadu naznačuje nečekané věci.

- Reklama -

Začínáme voiceoverem, v němž Eleven píše dopis Mikeovi a těší se na jarní prázdniny, kdy ho opět uvidí. Popisuje, jak se jí líbí ve škole a že si našla spoustu kamarádů (i když ve skutečnosti vidíme, že jsou na ni ostatní děti zlé).

Pak se objeví několik rychlých střihů na kluziště, Eleven sleduje bruslaře a vypadá naštvaně, hraje přitom strašidelná hudba, někdo střílí do oken, Joyce se dívá na strašidelnou panenku, vládní zločinci omezují Eleven, vrtulníky, výbuchy a otočení ciferníku…

V relativně krátkém klipu se toho děje hodně. Ale při tom všem, co se děje, je Eleven prostě nadšená, že brzy s Mikem zažijí „nejlepší jarní prázdniny všech dob“. Montáž výbuchů, výstřelů, ohně a rychlých pohledů na různé scény, dává tušit, že jarní prázdniny partičky z Hawkinsu nebudou zdaleka tak klidné, jak si Eleven myslí.

Anebo vážně budou?

Noah Schnapp, který hraje Willa Byerse, říká, že 4. série bude „nečekaná“ a „romantická“. V rozhovur s časopisem People o své nové řadě veganských pochutin, nabídl fanouškům malý náhled na to, co čeká oblíbené herce ze seriálu.

Řekl, že si natáčení nové série „užil“, a naznačil, že fanoušci zažijí něco „nečekaného, romantického a vzrušujícího“. Dále naznačil, že nová sezóna bude „zatím nejlepší“.

„Byl jsem se skvělou partou lidí, se všemi jsem se hodně sblížil a užil jsem si to. Myslím, že tato sezóna bude zatím nejlepší. Je to něco, na co se můžeme těšit,“ řekl Noah Schnapp. „Každou sezónu máme nové dějové linie a jiné lidi, se kterými mohu pracovat. Myslím, že ta poslední sezóna byla nejneočekávanější. S některými kolegy jsem předtím ještě nikdy nepracoval. Opravdu mi to otevřelo oči a moc mě to bavilo,“ dodal.


- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -