- Reklama -

Stranger Things 4: Nový trailer! Můžeme čekat nejromantičtější sérii?

Stranger Things 4 má venku další tajemný trailer. Nejnovější klip propagující nadcházející čtvrtou řadu naznačuje nečekané věci.

- Reklama -

Začínáme voiceoverem, v němž Eleven píše dopis Mikeovi a těší se na jarní prázdniny, kdy ho opět uvidí. Popisuje, jak se jí líbí ve škole a že si našla spoustu kamarádů (i když ve skutečnosti vidíme, že jsou na ni ostatní děti zlé).

Pak se objeví několik rychlých střihů na kluziště, Eleven sleduje bruslaře a vypadá naštvaně, hraje přitom strašidelná hudba, někdo střílí do oken, Joyce se dívá na strašidelnou panenku, vládní zločinci omezují Eleven, vrtulníky, výbuchy a otočení ciferníku…

V relativně krátkém klipu se toho děje hodně. Ale při tom všem, co se děje, je Eleven prostě nadšená, že brzy s Mikem zažijí „nejlepší jarní prázdniny všech dob“. Montáž výbuchů, výstřelů, ohně a rychlých pohledů na různé scény, dává tušit, že jarní prázdniny partičky z Hawkinsu nebudou zdaleka tak klidné, jak si Eleven myslí.

Anebo vážně budou?

Noah Schnapp, který hraje Willa Byerse, říká, že 4. série bude „nečekaná“ a „romantická“. V rozhovur s časopisem People o své nové řadě veganských pochutin, nabídl fanouškům malý náhled na to, co čeká oblíbené herce ze seriálu.

Řekl, že si natáčení nové série „užil“, a naznačil, že fanoušci zažijí něco „nečekaného, romantického a vzrušujícího“. Dále naznačil, že nová sezóna bude „zatím nejlepší“.

„Byl jsem se skvělou partou lidí, se všemi jsem se hodně sblížil a užil jsem si to. Myslím, že tato sezóna bude zatím nejlepší. Je to něco, na co se můžeme těšit,“ řekl Noah Schnapp. „Každou sezónu máme nové dějové linie a jiné lidi, se kterými mohu pracovat. Myslím, že ta poslední sezóna byla nejneočekávanější. S některými kolegy jsem předtím ještě nikdy nepracoval. Opravdu mi to otevřelo oči a moc mě to bavilo,“ dodal.


- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -