- Reklama -

Stranger Things 4 mají další trailer: Odhalil nového protivníka Jedenáctky

Oblíbený seriál Stranger Things konečně ukázal pořádný trailer blížící se 4. řady. A podle všeho nás čeká naprosto fenomenální podívaná.

- Reklama -

Od té doby, co začala pandemie, čekají fanoušci seriálu Stranger Things na nové díly. Epizody 3. série měly premiéru v červenci 2019. A od té doby nic. Nula. A ani žádné velké novinky. Není tedy divu, že se fanoušci nesmírně těší v podstatě na jakékoli nové záběry z nadcházející 4. série. První část této řady se na Netflixu objeví 27. května, druhá polovina dílů pak přijde až 1. července. Teď se naštěstí objevil nový trailer. A je skvělý.

Tvůrci Matt a Ross Dufferovi nedávno označili čtvrtou řadu seriálu svou „sezónou Hry o trůny“. Vypráví totiž rozsáhlý příběh s velkým množstvím postav na různých místech. Aby to celé zvládli, vytvořili zatím nejdelší sezónu (má devět epizod). Co o ní trailer prozradil?

Nové zlo a bezmocná Eleven

Atmosférická upoutávka s písní Separate Ways (Worlds Apart) od Journey z roku 1983 ukázala, že doktor Sam Owens (Paul Reiser) hledá pomoc u bezmocné El (Millie Bobby Brown). Chce, aby se angažovala v nové „válce“, která ohrožuje její přátele v Hawkinsu v Indianě. Mezitím je také naživu šerif Jim Hopper (David Harbour). Ten nové díly začíná v ruském zajateckém táboře, jak se fanoušci dozvěděli už na konci třetí série.

Jenže zvítězit v dalším boji se zlem nebude jednoduché. Nadpřirozené schopnosti Eleven nestojí za řeč a mocný, nový protivník hrozí, že město opět uvrhne do hlubin obráceného světa. Vše se podle oficiální synopse odehrává 6 měsíců po konci posledního dílu.

Nálož novinek o Stranger Things

Zlo v nejnovějším traileru na čtvrtou sérii seriálu Stranger Things slibuje, že „každý konec má svůj začátek.“ Je to narážka na nedávnou zprávu, že pátá série bude závěrečnou sezónou seriálu. Jaká bude? Zatím se to dá jen těžko odhadovat. Jak totiž dodává záhadný protivník partičky z Hawkinsu: „Všechno jste rozbili… vaše utrpení je téměř u konce“.

Trailer je přitom jen jednou z řady nových upoutávek, které se začaly v poslední době objevovat. Podívejte se v naší galerii na nové snímky z nadcházející sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -