- Reklama -

Stranger Things 4 mají další trailer: Odhalil nového protivníka Jedenáctky

Oblíbený seriál Stranger Things konečně ukázal pořádný trailer blížící se 4. řady. A podle všeho nás čeká naprosto fenomenální podívaná.

- Reklama -

Od té doby, co začala pandemie, čekají fanoušci seriálu Stranger Things na nové díly. Epizody 3. série měly premiéru v červenci 2019. A od té doby nic. Nula. A ani žádné velké novinky. Není tedy divu, že se fanoušci nesmírně těší v podstatě na jakékoli nové záběry z nadcházející 4. série. První část této řady se na Netflixu objeví 27. května, druhá polovina dílů pak přijde až 1. července. Teď se naštěstí objevil nový trailer. A je skvělý.

Tvůrci Matt a Ross Dufferovi nedávno označili čtvrtou řadu seriálu svou „sezónou Hry o trůny“. Vypráví totiž rozsáhlý příběh s velkým množstvím postav na různých místech. Aby to celé zvládli, vytvořili zatím nejdelší sezónu (má devět epizod). Co o ní trailer prozradil?

Nové zlo a bezmocná Eleven

Atmosférická upoutávka s písní Separate Ways (Worlds Apart) od Journey z roku 1983 ukázala, že doktor Sam Owens (Paul Reiser) hledá pomoc u bezmocné El (Millie Bobby Brown). Chce, aby se angažovala v nové „válce“, která ohrožuje její přátele v Hawkinsu v Indianě. Mezitím je také naživu šerif Jim Hopper (David Harbour). Ten nové díly začíná v ruském zajateckém táboře, jak se fanoušci dozvěděli už na konci třetí série.

Jenže zvítězit v dalším boji se zlem nebude jednoduché. Nadpřirozené schopnosti Eleven nestojí za řeč a mocný, nový protivník hrozí, že město opět uvrhne do hlubin obráceného světa. Vše se podle oficiální synopse odehrává 6 měsíců po konci posledního dílu.

- Reklama -

Nálož novinek o Stranger Things

Zlo v nejnovějším traileru na čtvrtou sérii seriálu Stranger Things slibuje, že „každý konec má svůj začátek.“ Je to narážka na nedávnou zprávu, že pátá série bude závěrečnou sezónou seriálu. Jaká bude? Zatím se to dá jen těžko odhadovat. Jak totiž dodává záhadný protivník partičky z Hawkinsu: „Všechno jste rozbili… vaše utrpení je téměř u konce“.

Trailer je přitom jen jednou z řady nových upoutávek, které se začaly v poslední době objevovat. Podívejte se v naší galerii na nové snímky z nadcházející sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -