- Reklama -

Stranger Things 4 mají další trailer: Odhalil nového protivníka Jedenáctky

Oblíbený seriál Stranger Things konečně ukázal pořádný trailer blížící se 4. řady. A podle všeho nás čeká naprosto fenomenální podívaná.

- Reklama -

Od té doby, co začala pandemie, čekají fanoušci seriálu Stranger Things na nové díly. Epizody 3. série měly premiéru v červenci 2019. A od té doby nic. Nula. A ani žádné velké novinky. Není tedy divu, že se fanoušci nesmírně těší v podstatě na jakékoli nové záběry z nadcházející 4. série. První část této řady se na Netflixu objeví 27. května, druhá polovina dílů pak přijde až 1. července. Teď se naštěstí objevil nový trailer. A je skvělý.

Tvůrci Matt a Ross Dufferovi nedávno označili čtvrtou řadu seriálu svou „sezónou Hry o trůny“. Vypráví totiž rozsáhlý příběh s velkým množstvím postav na různých místech. Aby to celé zvládli, vytvořili zatím nejdelší sezónu (má devět epizod). Co o ní trailer prozradil?

Nové zlo a bezmocná Eleven

Atmosférická upoutávka s písní Separate Ways (Worlds Apart) od Journey z roku 1983 ukázala, že doktor Sam Owens (Paul Reiser) hledá pomoc u bezmocné El (Millie Bobby Brown). Chce, aby se angažovala v nové „válce“, která ohrožuje její přátele v Hawkinsu v Indianě. Mezitím je také naživu šerif Jim Hopper (David Harbour). Ten nové díly začíná v ruském zajateckém táboře, jak se fanoušci dozvěděli už na konci třetí série.

Jenže zvítězit v dalším boji se zlem nebude jednoduché. Nadpřirozené schopnosti Eleven nestojí za řeč a mocný, nový protivník hrozí, že město opět uvrhne do hlubin obráceného světa. Vše se podle oficiální synopse odehrává 6 měsíců po konci posledního dílu.

Nálož novinek o Stranger Things

Zlo v nejnovějším traileru na čtvrtou sérii seriálu Stranger Things slibuje, že „každý konec má svůj začátek.“ Je to narážka na nedávnou zprávu, že pátá série bude závěrečnou sezónou seriálu. Jaká bude? Zatím se to dá jen těžko odhadovat. Jak totiž dodává záhadný protivník partičky z Hawkinsu: „Všechno jste rozbili… vaše utrpení je téměř u konce“.

Trailer je přitom jen jednou z řady nových upoutávek, které se začaly v poslední době objevovat. Podívejte se v naší galerii na nové snímky z nadcházející sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -