- Reklama -

Stranger Things 4 mají další trailer: Odhalil nového protivníka Jedenáctky

Oblíbený seriál Stranger Things konečně ukázal pořádný trailer blížící se 4. řady. A podle všeho nás čeká naprosto fenomenální podívaná.

- Reklama -

Od té doby, co začala pandemie, čekají fanoušci seriálu Stranger Things na nové díly. Epizody 3. série měly premiéru v červenci 2019. A od té doby nic. Nula. A ani žádné velké novinky. Není tedy divu, že se fanoušci nesmírně těší v podstatě na jakékoli nové záběry z nadcházející 4. série. První část této řady se na Netflixu objeví 27. května, druhá polovina dílů pak přijde až 1. července. Teď se naštěstí objevil nový trailer. A je skvělý.

Tvůrci Matt a Ross Dufferovi nedávno označili čtvrtou řadu seriálu svou „sezónou Hry o trůny“. Vypráví totiž rozsáhlý příběh s velkým množstvím postav na různých místech. Aby to celé zvládli, vytvořili zatím nejdelší sezónu (má devět epizod). Co o ní trailer prozradil?

Nové zlo a bezmocná Eleven

Atmosférická upoutávka s písní Separate Ways (Worlds Apart) od Journey z roku 1983 ukázala, že doktor Sam Owens (Paul Reiser) hledá pomoc u bezmocné El (Millie Bobby Brown). Chce, aby se angažovala v nové „válce“, která ohrožuje její přátele v Hawkinsu v Indianě. Mezitím je také naživu šerif Jim Hopper (David Harbour). Ten nové díly začíná v ruském zajateckém táboře, jak se fanoušci dozvěděli už na konci třetí série.

Jenže zvítězit v dalším boji se zlem nebude jednoduché. Nadpřirozené schopnosti Eleven nestojí za řeč a mocný, nový protivník hrozí, že město opět uvrhne do hlubin obráceného světa. Vše se podle oficiální synopse odehrává 6 měsíců po konci posledního dílu.

Nálož novinek o Stranger Things

Zlo v nejnovějším traileru na čtvrtou sérii seriálu Stranger Things slibuje, že „každý konec má svůj začátek.“ Je to narážka na nedávnou zprávu, že pátá série bude závěrečnou sezónou seriálu. Jaká bude? Zatím se to dá jen těžko odhadovat. Jak totiž dodává záhadný protivník partičky z Hawkinsu: „Všechno jste rozbili… vaše utrpení je téměř u konce“.

Trailer je přitom jen jednou z řady nových upoutávek, které se začaly v poslední době objevovat. Podívejte se v naší galerii na nové snímky z nadcházející sezóny.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -