- Reklama -

Stranger Things 4 mají další trailer: Odhalil nového protivníka Jedenáctky

Oblíbený seriál Stranger Things konečně ukázal pořádný trailer blížící se 4. řady. A podle všeho nás čeká naprosto fenomenální podívaná.

- Reklama -

Od té doby, co začala pandemie, čekají fanoušci seriálu Stranger Things na nové díly. Epizody 3. série měly premiéru v červenci 2019. A od té doby nic. Nula. A ani žádné velké novinky. Není tedy divu, že se fanoušci nesmírně těší v podstatě na jakékoli nové záběry z nadcházející 4. série. První část této řady se na Netflixu objeví 27. května, druhá polovina dílů pak přijde až 1. července. Teď se naštěstí objevil nový trailer. A je skvělý.

Tvůrci Matt a Ross Dufferovi nedávno označili čtvrtou řadu seriálu svou „sezónou Hry o trůny“. Vypráví totiž rozsáhlý příběh s velkým množstvím postav na různých místech. Aby to celé zvládli, vytvořili zatím nejdelší sezónu (má devět epizod). Co o ní trailer prozradil?

Nové zlo a bezmocná Eleven

Atmosférická upoutávka s písní Separate Ways (Worlds Apart) od Journey z roku 1983 ukázala, že doktor Sam Owens (Paul Reiser) hledá pomoc u bezmocné El (Millie Bobby Brown). Chce, aby se angažovala v nové „válce“, která ohrožuje její přátele v Hawkinsu v Indianě. Mezitím je také naživu šerif Jim Hopper (David Harbour). Ten nové díly začíná v ruském zajateckém táboře, jak se fanoušci dozvěděli už na konci třetí série.

Jenže zvítězit v dalším boji se zlem nebude jednoduché. Nadpřirozené schopnosti Eleven nestojí za řeč a mocný, nový protivník hrozí, že město opět uvrhne do hlubin obráceného světa. Vše se podle oficiální synopse odehrává 6 měsíců po konci posledního dílu.

- Reklama -

Nálož novinek o Stranger Things

Zlo v nejnovějším traileru na čtvrtou sérii seriálu Stranger Things slibuje, že „každý konec má svůj začátek.“ Je to narážka na nedávnou zprávu, že pátá série bude závěrečnou sezónou seriálu. Jaká bude? Zatím se to dá jen těžko odhadovat. Jak totiž dodává záhadný protivník partičky z Hawkinsu: „Všechno jste rozbili… vaše utrpení je téměř u konce“.

Trailer je přitom jen jednou z řady nových upoutávek, které se začaly v poslední době objevovat. Podívejte se v naší galerii na nové snímky z nadcházející sezóny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -