- Reklama -

Netflix brzy uvede svůj nejdražší film Grey Man. Ryan Gosling slibuje akční jízdu

Hollywoodské hvězdy Ryan Gosling a Chris Evans si spolu už brzy zabojují v akčním filmu Netflixu o pátrání po jednom z nejsmrtonosnějších zabijáků na světě.

- Reklama -

Snímek Grey Man by měl být největší filmovou událostí léta na Netflixu. Už jen proto, že jde o vůbec nejdražší film, do jehož produkce se společnost pustila. Rozpočet tohohle akčního thrilleru se totiž vyšplhal až na 200 milionů dolarů.

Aby také ne! Scénář a režii mají na svědomí bratři Russoovi, kteří stojí za marvelovským hitem Avengers: Endgame. V hlavní roli se objeví hvězda oscarového filmu La La Land Ryan Gosling, jenž hraje agenta CIA Courta Gentryho. To je člen přísně tajného programu Sierra, který byl vytržen z vězení, aby se stal jedním z nejschopnějších zabijáků agentury s krycím jménem Sierra Six.

Six – nebo-li Šestka – je také známý jako Grey man, protože se před útokem umí schovat všem na očích. Jeho život se však totálně změní, když shodou náhod odhalí řadu temných agenturních tajemství. Rychle se stane terčem CIA. Six zjistí, že ho pronásledují jeho bývalí kolegové, protože šéf CIA Lloyd Hansen (Evans) vypsal na jeho hlavu obrovskou odměnu a vyslal na něj flotilu mezinárodních zabijáků, aby ho popravili.

Grey Man láká i hvězdou Bridgertonových

„Na téhle postavě se mi líbilo, že chce něco, co chce většina z nás, a to být prostě svobodný,“ řekl Gosling webu empireonline.com. „Jeho cíle nejsou peněžní, nejde mu o poklad ani o pomstu. Chce jen mít právo sedět na gauči a sledovat Netflix jako my ostatní.“

- Reklama -

To ale s Hansenem v podání Evanse za zády nebude nijak snadné. Jak prozrazuje synopse děje, psychotický Hansen vydržel u CIA necelých šest měsíců, než ho propuštili za nepovolené mučení. Když se ho tedy šéf CIA Denny Carmichael (hvězda Bridgertonových Regé-Jean Page) rozhodně najmout, aby Sixe ulovil, po této šanci skočí.

Záporácký Kapitán Amerika

Pro Chrise Evanse tak půjde o roli zcela opačného charakteru, než jsme u něj zvyklí. Místo přehnaně pozitivního Kapitána Ameriky totiž bude hrát záporáka. „Je to vážně daleko od toho, co dělal jako Kapitán Amerika,“ komentoval to se smíchem režisér Joe Russo pro collider.com. „Připomíná nám to Henryho Fondu ve filmu Tenkrát na Západě, kde si vzal na paškál pověst Američana a ohrozil ji tím, že hrál v podstatě vraha dětí. Evans tu dělá totéž: Hraje krutého psychopata. Velmi zábavně, velmi sarkasticky, ale ve filmu dělá spoustu hrozných věcí. To je riskantní.“

Pro Evanse byla šance spojit se znovu s bratry Russoovými, s nimiž pracoval na Avengers: Endgame, příležitostí, kterou si nešlo nechat ujít. „Nemám příležitost hrát takové role často,“ vysvětlil. „Myslím, že takhle mě nikdo nevnímá. Ale jako herec toužíte hrát takové věci. Hansen je nejnebezpečnější, když je nejpřátelštější.“

Postavit se zavedeným představám se ostatně kvůli bratrům Russelovým rohodl i vévoda z Bridgertonových, britská hvězda Regé-Jean Page. „V této postavě je spousta stínů a kontrastů, je to něco, co si myslím, že lidé předtím ode mě moc neviděli, což pro mě byla velká zábava,“ řekl Regé-Jean Page webu indiewire.com.

Záběry z Prahy hlávní atrakcí filmu

Film hodlá kromě výjimečných hereckých osobností těžit i z okouzlujících exteriérů, natáčel se totiž takřka po celém světě – v Ázerbájdžánu, Thajsku, Los Angeles a Francii, hlavně ale i u nás v Praze.

„Je to typ filmu, který jsem miloval, když jsem vyrůstal,“ svěřil se Gosling. „Nabízí vám všechny ty nadživotní akční sekvence a kulisy, ale zároveň můžete sledovat všechny ty úžasné postavy.“

Grey Man vyjde na Netflixu už 22. července.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -