- Reklama -

Hunter Doohan z Wednesday promluvil o plánech na 2. sérii

Důležitou součástí první řady Wednesday je i její „partner“ Tyler Galpin, kterého hraje herec Hunter Doohan. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

V novém televizním seriálu Tima Burtona ztvárňuje Hunter Doohan Tylera Galpina, chlapce, který se líbí Wednesday Addamsové (hraje ji Jenna Ortega). Ta se kromě svých citů k němu snaží rozluštit záhadu podivných úmrtí v její nové škole Nikdyvíc.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Wednesday)

Jak do sebe postupně zapadají jednotlivé díly skládačky z jejího pátrání, doplněné Wednesdayinou vizí týkající se Tylera, ukáže se, že zločiny se protínají s jeho přítomností. Později vyjde najevo, že právě Tyler je vrah. Hunter Doohan, který tuto složitou postavu hrál, v nedávném rozhovoru pro ew.com promluvil o své roli a skutečných motivech Tylera. Přiznal, že o jeho vražedném já věděl od samého začátku.

Většinu plánu pro 2. sérii tvůrci tají, přiznal Doohan

„Hned poté, co mě obsadili, mi (tvůrci) Al a Miles plně vysvětlili sled událostí, které vedou k tomu, že se měním v Hyda, a co se stane ke konci. Nevěděl jsem přesně, jak to dopadne, ale věděl jsem, k čemu to celé směřuje. A myslím, že to bylo důležité, abychom to mohli tak trochu zamaskovat a nesnažili se to prozradit,“ přiznal.

- Reklama -

Podle herce je v plánu pokračování seriálu. Doohan dokonce krátce promluvil o možnostech druhé série Wednesday. „Určitě se o tom diskutovalo a plánovalo se to. Už mi pár věcí řekli, ale upřímně řečeno, i Al a Miles si to nechávají pro sebe. Takže jsem stejně zvědavý jako všichni ostatní. Doufám, že to vyjde a všem se to bude líbit a dojde i na scénář druhé série,“ řekl.

Hunter Doohan se nedávno oženil

Mladá hvězda přitom nijak netají, že získání role v seriálu Tima Burtona pro něj byl splněný sen. Hercem se totiž Hunter Doohan chtěl stát už odmalička. Prakticky celý poslední ročník střední školy se maximálně věnoval divadlu a zhruba ve stejné době si našel i komunitní divadlo, kde také vystupoval. Podle serveru tvinsider.com se po absolvování školy přestěhoval do Los Angeles, aby měl větší šanci se prosadit.

A ačkoli je Hunter Doohan stále poměrně mladý herec, už před Wednesday se předvedl v seriálu Westworld na HBO nebo v seriálu CO/KDYBY na Netflixu. A po jeho poslední roli zájem o něj nepochybně ještě vzroste.

Pokud jde o jeho osobní život, Hunter Doohan je ženatý s Fielderem Jewettem. Podle příspěvků z jejich sociálních sítích se Hunter a Fielder zasnoubili 31. prosince 2020. Ze své svatby, kterou 17. června oddával Bryan Cranston, Hunterův herecký kolega, zveřejnili několik nádherných fotografií.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -