- Reklama -

Hunter Doohan z Wednesday promluvil o plánech na 2. sérii

Důležitou součástí první řady Wednesday je i její „partner“ Tyler Galpin, kterého hraje herec Hunter Doohan. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

V novém televizním seriálu Tima Burtona ztvárňuje Hunter Doohan Tylera Galpina, chlapce, který se líbí Wednesday Addamsové (hraje ji Jenna Ortega). Ta se kromě svých citů k němu snaží rozluštit záhadu podivných úmrtí v její nové škole Nikdyvíc.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Wednesday)

Jak do sebe postupně zapadají jednotlivé díly skládačky z jejího pátrání, doplněné Wednesdayinou vizí týkající se Tylera, ukáže se, že zločiny se protínají s jeho přítomností. Později vyjde najevo, že právě Tyler je vrah. Hunter Doohan, který tuto složitou postavu hrál, v nedávném rozhovoru pro ew.com promluvil o své roli a skutečných motivech Tylera. Přiznal, že o jeho vražedném já věděl od samého začátku.

Většinu plánu pro 2. sérii tvůrci tají, přiznal Doohan

„Hned poté, co mě obsadili, mi (tvůrci) Al a Miles plně vysvětlili sled událostí, které vedou k tomu, že se měním v Hyda, a co se stane ke konci. Nevěděl jsem přesně, jak to dopadne, ale věděl jsem, k čemu to celé směřuje. A myslím, že to bylo důležité, abychom to mohli tak trochu zamaskovat a nesnažili se to prozradit,“ přiznal.

- Reklama -

Podle herce je v plánu pokračování seriálu. Doohan dokonce krátce promluvil o možnostech druhé série Wednesday. „Určitě se o tom diskutovalo a plánovalo se to. Už mi pár věcí řekli, ale upřímně řečeno, i Al a Miles si to nechávají pro sebe. Takže jsem stejně zvědavý jako všichni ostatní. Doufám, že to vyjde a všem se to bude líbit a dojde i na scénář druhé série,“ řekl.

Hunter Doohan se nedávno oženil

Mladá hvězda přitom nijak netají, že získání role v seriálu Tima Burtona pro něj byl splněný sen. Hercem se totiž Hunter Doohan chtěl stát už odmalička. Prakticky celý poslední ročník střední školy se maximálně věnoval divadlu a zhruba ve stejné době si našel i komunitní divadlo, kde také vystupoval. Podle serveru tvinsider.com se po absolvování školy přestěhoval do Los Angeles, aby měl větší šanci se prosadit.

A ačkoli je Hunter Doohan stále poměrně mladý herec, už před Wednesday se předvedl v seriálu Westworld na HBO nebo v seriálu CO/KDYBY na Netflixu. A po jeho poslední roli zájem o něj nepochybně ještě vzroste.

Pokud jde o jeho osobní život, Hunter Doohan je ženatý s Fielderem Jewettem. Podle příspěvků z jejich sociálních sítích se Hunter a Fielder zasnoubili 31. prosince 2020. Ze své svatby, kterou 17. června oddával Bryan Cranston, Hunterův herecký kolega, zveřejnili několik nádherných fotografií.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -