- Reklama -

Hunter Doohan z Wednesday promluvil o plánech na 2. sérii

Důležitou součástí první řady Wednesday je i její „partner“ Tyler Galpin, kterého hraje herec Hunter Doohan. Co byste o něm měli vědět?

- Reklama -

V novém televizním seriálu Tima Burtona ztvárňuje Hunter Doohan Tylera Galpina, chlapce, který se líbí Wednesday Addamsové (hraje ji Jenna Ortega). Ta se kromě svých citů k němu snaží rozluštit záhadu podivných úmrtí v její nové škole Nikdyvíc.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Wednesday)

Jak do sebe postupně zapadají jednotlivé díly skládačky z jejího pátrání, doplněné Wednesdayinou vizí týkající se Tylera, ukáže se, že zločiny se protínají s jeho přítomností. Později vyjde najevo, že právě Tyler je vrah. Hunter Doohan, který tuto složitou postavu hrál, v nedávném rozhovoru pro ew.com promluvil o své roli a skutečných motivech Tylera. Přiznal, že o jeho vražedném já věděl od samého začátku.

Většinu plánu pro 2. sérii tvůrci tají, přiznal Doohan

„Hned poté, co mě obsadili, mi (tvůrci) Al a Miles plně vysvětlili sled událostí, které vedou k tomu, že se měním v Hyda, a co se stane ke konci. Nevěděl jsem přesně, jak to dopadne, ale věděl jsem, k čemu to celé směřuje. A myslím, že to bylo důležité, abychom to mohli tak trochu zamaskovat a nesnažili se to prozradit,“ přiznal.

- Reklama -

Podle herce je v plánu pokračování seriálu. Doohan dokonce krátce promluvil o možnostech druhé série Wednesday. „Určitě se o tom diskutovalo a plánovalo se to. Už mi pár věcí řekli, ale upřímně řečeno, i Al a Miles si to nechávají pro sebe. Takže jsem stejně zvědavý jako všichni ostatní. Doufám, že to vyjde a všem se to bude líbit a dojde i na scénář druhé série,“ řekl.

Hunter Doohan se nedávno oženil

Mladá hvězda přitom nijak netají, že získání role v seriálu Tima Burtona pro něj byl splněný sen. Hercem se totiž Hunter Doohan chtěl stát už odmalička. Prakticky celý poslední ročník střední školy se maximálně věnoval divadlu a zhruba ve stejné době si našel i komunitní divadlo, kde také vystupoval. Podle serveru tvinsider.com se po absolvování školy přestěhoval do Los Angeles, aby měl větší šanci se prosadit.

A ačkoli je Hunter Doohan stále poměrně mladý herec, už před Wednesday se předvedl v seriálu Westworld na HBO nebo v seriálu CO/KDYBY na Netflixu. A po jeho poslední roli zájem o něj nepochybně ještě vzroste.

Pokud jde o jeho osobní život, Hunter Doohan je ženatý s Fielderem Jewettem. Podle příspěvků z jejich sociálních sítích se Hunter a Fielder zasnoubili 31. prosince 2020. Ze své svatby, kterou 17. června oddával Bryan Cranston, Hunterův herecký kolega, zveřejnili několik nádherných fotografií.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -