- Reklama -

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

- Reklama -

Za úspěchem Wednesday stojí především rozkošné ztvárnění Wednesday Addamsové Jennou Ortegou a její bizarní, ale roztomilá taneční scéna. Přestože Ortega ve Wednesday předvedla své (relativně) „jemnější“ stránky, doufá, že v nadcházející druhé sezóně pořadu prozkoumá „temnější“ témata.

„Tak nějak chci, aby byla temnější. Chci, aby se dostala víc do hloubky a nehrála věci tak na jistotu. Je tam spousta linek o tom, jak zachraňuje školu a dělá cokoli, ale pro mě je její hlavní pohnutkou s monstrem soutěživost. Něco jako: „Člověče, jak to ten chlap dělá?“,“ řekla Ortega nedávno v rozhovoru pro screenrant.com. „Myslím, že bych chtěla pokračovat spíše v cestě antihrdiny než typického hrdiny.“

Temnější Wednesday a více Morticii?

V případně 2. řadě Wednesday je toho ještě hodně k objevování. Spoluscenárista Miles Millar v rozhovoru pro tvline.com řekl, že se v první řadě tvůrci jen tak „lehce sklouzli po povrchu“. A přestože se seriál musí soustředit na Wednesday, Millar netají, že tvůrci do něj chtějí zapojit i původní členy rodiny.

„Catherine je podle mě ikonická Morticia. Vztah mezi Wednesday a Morticií je pro seriál zásadní. A myšlenka, že Wednesday si razí vlastní cestu mimo rodinu, je také důležitá,“ svěřil se Millar.

- Reklama -

Dodal, že se svým týmem „rozhodně chtějí rodinu představit v několika epizodách stejně jako v první sérii, pokud vznikne druhá“.

Jak se temnější Wednesday udrží na škole?

Podle cliffhangeru ve finále první řady má Wednesday solidní motivaci k nalezení dalšího skrytého zla. Dostala totiž své stalkerské snímky. Není ale jasné, kdo je vlastně pořídil.

Pokud se děj seriálu vyvine tak, jak doufá Jenna Ortega, bude se Wednesday muset orientovat v prohlubující se temnotě vlastního já. A taky najít způsob, jak zabránit svému vyhození z Nikdyvíc, protože vyloučení bylo opakovaně ve hře jako důsledek jejích riskantních činů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -