- Reklama -

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

- Reklama -

Za úspěchem Wednesday stojí především rozkošné ztvárnění Wednesday Addamsové Jennou Ortegou a její bizarní, ale roztomilá taneční scéna. Přestože Ortega ve Wednesday předvedla své (relativně) „jemnější“ stránky, doufá, že v nadcházející druhé sezóně pořadu prozkoumá „temnější“ témata.

„Tak nějak chci, aby byla temnější. Chci, aby se dostala víc do hloubky a nehrála věci tak na jistotu. Je tam spousta linek o tom, jak zachraňuje školu a dělá cokoli, ale pro mě je její hlavní pohnutkou s monstrem soutěživost. Něco jako: „Člověče, jak to ten chlap dělá?“,“ řekla Ortega nedávno v rozhovoru pro screenrant.com. „Myslím, že bych chtěla pokračovat spíše v cestě antihrdiny než typického hrdiny.“

Temnější Wednesday a více Morticii?

V případně 2. řadě Wednesday je toho ještě hodně k objevování. Spoluscenárista Miles Millar v rozhovoru pro tvline.com řekl, že se v první řadě tvůrci jen tak „lehce sklouzli po povrchu“. A přestože se seriál musí soustředit na Wednesday, Millar netají, že tvůrci do něj chtějí zapojit i původní členy rodiny.

„Catherine je podle mě ikonická Morticia. Vztah mezi Wednesday a Morticií je pro seriál zásadní. A myšlenka, že Wednesday si razí vlastní cestu mimo rodinu, je také důležitá,“ svěřil se Millar.

Dodal, že se svým týmem „rozhodně chtějí rodinu představit v několika epizodách stejně jako v první sérii, pokud vznikne druhá“.

Jak se temnější Wednesday udrží na škole?

Podle cliffhangeru ve finále první řady má Wednesday solidní motivaci k nalezení dalšího skrytého zla. Dostala totiž své stalkerské snímky. Není ale jasné, kdo je vlastně pořídil.

Pokud se děj seriálu vyvine tak, jak doufá Jenna Ortega, bude se Wednesday muset orientovat v prohlubující se temnotě vlastního já. A taky najít způsob, jak zabránit svému vyhození z Nikdyvíc, protože vyloučení bylo opakovaně ve hře jako důsledek jejích riskantních činů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -