- Reklama -

La casa de papel 5: Žije Berlín? Tajemný vzkaz týrá fanoušky!

La Casa de Papel 5 se pomalu ale jistě blíží. A s ní přijde odpověď na otázku, zda Berlín ještě stále žije…

- Reklama -

Už od jeho smrti ve druhé sérii La Casa de Papel diváci přemýšleli, zda Berlín (hraje ho Pedro Alonso) mohl přestřelku s policií nějakým způsobem přežít. A tato otázka znovu ožívá! Herec totiž poškádlil fandy seriálu v příspěvku na Instagramu. A všichni jsou z jeho statusu napjatí jak pásek Haliny Pawlowské.

Vždy existovaly teorie, že by postava Berlína mohla být stále naživu.

I kdyby nebyla, rozhodně se objeví v dalších dílech seriálu. 12. srpna 2020 zveřejnil Pedro Alonso foto nového herce Patricka Criada z páté série Papírového domu.

Na snímku je vidět, že spolupracují, protože Berlín mladému herci zdánlivě něco vysvětluje.

- Reklama -

Co však diváky nejvíce vzrušilo, byl popis, který Alonso k příspěvku napsal.

La Casa de Papel 5: Berlinovo zvláštní angažmá

„Monty a Python, podle všeho. Ani minulost, ani budoucnost. @ Patrick.Criado je současnost. # LCDP5. “ napsal představitel Berlina.

Co to znamená? Mohlo by to naznačovat, že se tato scéna odehrává v současném časovém rámci, spíše než v minulosti, ve které se Berlín objevil v sériích, co přišlo po jeho smrti.

Pokud by to měla být pravda, pak by to znamenalo, že je postava Berlína nakonec jaksi naživu…

Alespoň se tak dohadují fanoušci.

Alonsův titulek bohužel zůstává velmi záhadný a nakonec by mohl být klidně i o něčem úplně jiném.

Bohužel se nejspíš vše dozvíme až po uvedení show na Netflixu.

Dosud není jasné, kdy přesně to bude, ale bylo potvrzeno, že premiéra přijde ještě v roce 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -