- Reklama -

Po Mandalorianovi přichází The Book of Boba Fett. Favreau slibuje vesmírnou gangsterku

Svět Hvězdných válek se o letošních svátcích ještě více rozšíří díky novému spin-offu společnosti Disney+ „The Book of Boba Fett“.

- Reklama -

Seriál se bude soustředit na legendárního lovce odměn. Boba, oděný do své ikonické zbroje, je součástí příběhu Hvězdných válek již od konce 70. let. V letech 2002 až 2005 se objevil v prequelech a nedávno byl v seriálu Mandalorian.

Nový seriál se zabývá minulostí Boba Fetty a tím, co se s ním dělo mezi filmem Návrat Jediho z roku 1983 a jeho dramatickým návratem ve druhé sérii Mandaloriana.

Na začátku seriálu The Book of Boba Fett zjistíme, že se Boba (Temuera Morrison) společně s Fennecem Shandem (Ming-Na Wen), žoldákem a vražedným esem, kterého zachránil v Mandalorianovi, vrací na písky Tatooinu, aby si nárokovali území, kterému kdysi vládl zločinecký lord Jabba Hutt.

Producent Jon Favreau slibuje gangsterský žánr

„Nastalo mocenské vakuum, protože Jabba je pryč,“ vysvětluje děj výkonný producent Jon Favreau pro theplaylist.net. „Jabba byl zjevně velmi silný a impozantní vůdce, kterého se lidé velmi báli a který zřejmě vládl železnou pěstí. Vytáhnete někoho takového z ekosystému Tatooine a máte příležitost, která je obvyklá v gangsterském žánru.“

- Reklama -

Pro novozélandského herce Temuru Morrisona, který Bobu hraje, znamená seriál ještě hlubší proniknutí do Bobovy minulosti, o které už něco málo věděl. Předtím, než hrál Bobu v Mandalorianovi, ztvárnil ve filmu Útok klonů z roku 2002 jeho otce, lovce odměn Jango Fetta.

„Nemůžeme zatím prozradit příliš mnoho, ale budeme sledovat jeho minulost a to, kde se Boba pohyboval od filmu Impérium vrací úder,“ prozradil webu cheetsheet.com. „Byl tak trochu zaseknutý na jednom místě a teď je čas se skutečně vrátit v čase a podívat se na jeho cestu a zjistit o něm víc.“

Maorské válečnictví a sliby Roberta Rodrigueze

Pokud jde o bojové scény postavy, Morrison k nim čerpal inspiraci z maorské kultury. „Pocházím z válečnického prostředí Nového Zélandu,“ řekl. „Jsem Maor a jako malý chlapec jsem byl vycvičen v umění haka (tradiční válečnický tanec). Svůj původ využívám jako zdroj energie a jako zdroj sebedůvěry.“

V sedmidílném seriálu The Book of Boba Fett se objeví také Jennifer Bealsová z The L Word, která namluví Twi’leka, a mezi režiséry nového seriálu patří i proslulý Robert Rodriguez, který natočil epizodu Mandaloriana, v níž došlo k Bobově návratu.

Rodriguez říká, že se nemůže dočkat, až Boba dostane vlastní seriál. „Viděli jste ho přijít v mé epizodě Mandaloriana – ale to ještě vůbec nic nebylo! Lidé budou nadšení, až ho znovu uvidí,“ slíbil v youtubovém pořadu The Nerdy Basement. „Vyrazí vám to dech.“

Seriál bude mít premiéru 29. prosince 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -