- Reklama -

Po Mandalorianovi přichází The Book of Boba Fett. Favreau slibuje vesmírnou gangsterku

Svět Hvězdných válek se o letošních svátcích ještě více rozšíří díky novému spin-offu společnosti Disney+ „The Book of Boba Fett“.

- Reklama -

Seriál se bude soustředit na legendárního lovce odměn. Boba, oděný do své ikonické zbroje, je součástí příběhu Hvězdných válek již od konce 70. let. V letech 2002 až 2005 se objevil v prequelech a nedávno byl v seriálu Mandalorian.

Nový seriál se zabývá minulostí Boba Fetty a tím, co se s ním dělo mezi filmem Návrat Jediho z roku 1983 a jeho dramatickým návratem ve druhé sérii Mandaloriana.

Na začátku seriálu The Book of Boba Fett zjistíme, že se Boba (Temuera Morrison) společně s Fennecem Shandem (Ming-Na Wen), žoldákem a vražedným esem, kterého zachránil v Mandalorianovi, vrací na písky Tatooinu, aby si nárokovali území, kterému kdysi vládl zločinecký lord Jabba Hutt.

Producent Jon Favreau slibuje gangsterský žánr

„Nastalo mocenské vakuum, protože Jabba je pryč,“ vysvětluje děj výkonný producent Jon Favreau pro theplaylist.net. „Jabba byl zjevně velmi silný a impozantní vůdce, kterého se lidé velmi báli a který zřejmě vládl železnou pěstí. Vytáhnete někoho takového z ekosystému Tatooine a máte příležitost, která je obvyklá v gangsterském žánru.“

Pro novozélandského herce Temuru Morrisona, který Bobu hraje, znamená seriál ještě hlubší proniknutí do Bobovy minulosti, o které už něco málo věděl. Předtím, než hrál Bobu v Mandalorianovi, ztvárnil ve filmu Útok klonů z roku 2002 jeho otce, lovce odměn Jango Fetta.

„Nemůžeme zatím prozradit příliš mnoho, ale budeme sledovat jeho minulost a to, kde se Boba pohyboval od filmu Impérium vrací úder,“ prozradil webu cheetsheet.com. „Byl tak trochu zaseknutý na jednom místě a teď je čas se skutečně vrátit v čase a podívat se na jeho cestu a zjistit o něm víc.“

Maorské válečnictví a sliby Roberta Rodrigueze

Pokud jde o bojové scény postavy, Morrison k nim čerpal inspiraci z maorské kultury. „Pocházím z válečnického prostředí Nového Zélandu,“ řekl. „Jsem Maor a jako malý chlapec jsem byl vycvičen v umění haka (tradiční válečnický tanec). Svůj původ využívám jako zdroj energie a jako zdroj sebedůvěry.“

V sedmidílném seriálu The Book of Boba Fett se objeví také Jennifer Bealsová z The L Word, která namluví Twi’leka, a mezi režiséry nového seriálu patří i proslulý Robert Rodriguez, který natočil epizodu Mandaloriana, v níž došlo k Bobově návratu.

Rodriguez říká, že se nemůže dočkat, až Boba dostane vlastní seriál. „Viděli jste ho přijít v mé epizodě Mandaloriana – ale to ještě vůbec nic nebylo! Lidé budou nadšení, až ho znovu uvidí,“ slíbil v youtubovém pořadu The Nerdy Basement. „Vyrazí vám to dech.“

Seriál bude mít premiéru 29. prosince 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -