- Reklama -

Po Mandalorianovi přichází The Book of Boba Fett. Favreau slibuje vesmírnou gangsterku

Svět Hvězdných válek se o letošních svátcích ještě více rozšíří díky novému spin-offu společnosti Disney+ „The Book of Boba Fett“.

- Reklama -

Seriál se bude soustředit na legendárního lovce odměn. Boba, oděný do své ikonické zbroje, je součástí příběhu Hvězdných válek již od konce 70. let. V letech 2002 až 2005 se objevil v prequelech a nedávno byl v seriálu Mandalorian.

Nový seriál se zabývá minulostí Boba Fetty a tím, co se s ním dělo mezi filmem Návrat Jediho z roku 1983 a jeho dramatickým návratem ve druhé sérii Mandaloriana.

Na začátku seriálu The Book of Boba Fett zjistíme, že se Boba (Temuera Morrison) společně s Fennecem Shandem (Ming-Na Wen), žoldákem a vražedným esem, kterého zachránil v Mandalorianovi, vrací na písky Tatooinu, aby si nárokovali území, kterému kdysi vládl zločinecký lord Jabba Hutt.

Producent Jon Favreau slibuje gangsterský žánr

„Nastalo mocenské vakuum, protože Jabba je pryč,“ vysvětluje děj výkonný producent Jon Favreau pro theplaylist.net. „Jabba byl zjevně velmi silný a impozantní vůdce, kterého se lidé velmi báli a který zřejmě vládl železnou pěstí. Vytáhnete někoho takového z ekosystému Tatooine a máte příležitost, která je obvyklá v gangsterském žánru.“

- Reklama -

Pro novozélandského herce Temuru Morrisona, který Bobu hraje, znamená seriál ještě hlubší proniknutí do Bobovy minulosti, o které už něco málo věděl. Předtím, než hrál Bobu v Mandalorianovi, ztvárnil ve filmu Útok klonů z roku 2002 jeho otce, lovce odměn Jango Fetta.

„Nemůžeme zatím prozradit příliš mnoho, ale budeme sledovat jeho minulost a to, kde se Boba pohyboval od filmu Impérium vrací úder,“ prozradil webu cheetsheet.com. „Byl tak trochu zaseknutý na jednom místě a teď je čas se skutečně vrátit v čase a podívat se na jeho cestu a zjistit o něm víc.“

Maorské válečnictví a sliby Roberta Rodrigueze

Pokud jde o bojové scény postavy, Morrison k nim čerpal inspiraci z maorské kultury. „Pocházím z válečnického prostředí Nového Zélandu,“ řekl. „Jsem Maor a jako malý chlapec jsem byl vycvičen v umění haka (tradiční válečnický tanec). Svůj původ využívám jako zdroj energie a jako zdroj sebedůvěry.“

V sedmidílném seriálu The Book of Boba Fett se objeví také Jennifer Bealsová z The L Word, která namluví Twi’leka, a mezi režiséry nového seriálu patří i proslulý Robert Rodriguez, který natočil epizodu Mandaloriana, v níž došlo k Bobově návratu.

Rodriguez říká, že se nemůže dočkat, až Boba dostane vlastní seriál. „Viděli jste ho přijít v mé epizodě Mandaloriana – ale to ještě vůbec nic nebylo! Lidé budou nadšení, až ho znovu uvidí,“ slíbil v youtubovém pořadu The Nerdy Basement. „Vyrazí vám to dech.“

Seriál bude mít premiéru 29. prosince 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -