- Reklama -

Millie Bobby Brown se s rokem 2020 rozloučila ve velkém stylu

Millie Bobby Brown je slavná 16letá britská herečka a modelka, která si ráda užívá každý okamžik svého života. A to co možná nejzábavnějším a nejveselejším způsobem.

- Reklama -

Není žádným tajemstvím, že Millie Bobby Brown se kromě herectví ráda baví na svých sociálních sítích, a proto jsou její oficiální účty na Instagramu a TikToku plné videí. (ten na Tiktoku tedy už dnes ne, protože Millie ho zrušila, ačkoli na něm měla 40 milionů followerů)

Ve videích si hvězda Stranger Things na nic nehraje a ukazuje svou skutečnou osobnost. S fanoušky si tak tvoří silnější pouto. Není to okouzlující?

Millie Bobby Brown slavila úspěšný rok

Ze stejného důvodu se půvabná herečka rozhodla 31. prosince natočit krátké video. V něm se rozloučila spolu s rodinou se „starým rokem“. A kromě toho se ukázala v nádherných šatech.

- Reklama -

Millie se rychle dočkala milionů reakcí od svých nejvěrnějších fanoušků, kteří sledují každý den každý její pohyb. Hvězda Netflixu si rozloučení s rokem 2020 ve velkém stylu mohla dovolit. Během posledních 12 měsíců se slavné dívce podařilo díky svým rolím získat už definitivně slávu po celém světě.

Dlouhá cesta ze Španělska

Britská herečka je nejvíce známá pro roli Eleven ve fantasy seriálu „Stranger Things“. Za svůj výkon byla dokonce nominovaná na cenu Emmy. Narodila se přitom ve Španělsku anglickým rodičům.

S rodinou se pak ze Španělska přestěhovala do Anglie, když jí byly čtyři. O další čtyři roky později se znovu přestěhovala, tentokrát do Orlanda. Ačkoli nikdy neměla zájem o herectví, zúčastnila se hereckého workshopu, když žila v Orlandu. Po několika lekcích upoutal surový talent Millie pozornost vyhledavače talentů. Ten nakonec přesvědčil její rodiče, aby vzali dceru do Hollywoodu. Odtamtud její nově nabytý agent začal posílat mladou herečku na konkurzy.

A po pár letech se z ní stala hvězda světového formátu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -