- Reklama -

Millie Bobby Brown se s rokem 2020 rozloučila ve velkém stylu

Millie Bobby Brown je slavná 16letá britská herečka a modelka, která si ráda užívá každý okamžik svého života. A to co možná nejzábavnějším a nejveselejším způsobem.

- Reklama -

Není žádným tajemstvím, že Millie Bobby Brown se kromě herectví ráda baví na svých sociálních sítích, a proto jsou její oficiální účty na Instagramu a TikToku plné videí. (ten na Tiktoku tedy už dnes ne, protože Millie ho zrušila, ačkoli na něm měla 40 milionů followerů)

Ve videích si hvězda Stranger Things na nic nehraje a ukazuje svou skutečnou osobnost. S fanoušky si tak tvoří silnější pouto. Není to okouzlující?

Millie Bobby Brown slavila úspěšný rok

Ze stejného důvodu se půvabná herečka rozhodla 31. prosince natočit krátké video. V něm se rozloučila spolu s rodinou se „starým rokem“. A kromě toho se ukázala v nádherných šatech.

Millie se rychle dočkala milionů reakcí od svých nejvěrnějších fanoušků, kteří sledují každý den každý její pohyb. Hvězda Netflixu si rozloučení s rokem 2020 ve velkém stylu mohla dovolit. Během posledních 12 měsíců se slavné dívce podařilo díky svým rolím získat už definitivně slávu po celém světě.

Dlouhá cesta ze Španělska

Britská herečka je nejvíce známá pro roli Eleven ve fantasy seriálu „Stranger Things“. Za svůj výkon byla dokonce nominovaná na cenu Emmy. Narodila se přitom ve Španělsku anglickým rodičům.

S rodinou se pak ze Španělska přestěhovala do Anglie, když jí byly čtyři. O další čtyři roky později se znovu přestěhovala, tentokrát do Orlanda. Ačkoli nikdy neměla zájem o herectví, zúčastnila se hereckého workshopu, když žila v Orlandu. Po několika lekcích upoutal surový talent Millie pozornost vyhledavače talentů. Ten nakonec přesvědčil její rodiče, aby vzali dceru do Hollywoodu. Odtamtud její nově nabytý agent začal posílat mladou herečku na konkurzy.

A po pár letech se z ní stala hvězda světového formátu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -