- Reklama -

Millie Bobby Brown se s rokem 2020 rozloučila ve velkém stylu

Millie Bobby Brown je slavná 16letá britská herečka a modelka, která si ráda užívá každý okamžik svého života. A to co možná nejzábavnějším a nejveselejším způsobem.

- Reklama -

Není žádným tajemstvím, že Millie Bobby Brown se kromě herectví ráda baví na svých sociálních sítích, a proto jsou její oficiální účty na Instagramu a TikToku plné videí. (ten na Tiktoku tedy už dnes ne, protože Millie ho zrušila, ačkoli na něm měla 40 milionů followerů)

Ve videích si hvězda Stranger Things na nic nehraje a ukazuje svou skutečnou osobnost. S fanoušky si tak tvoří silnější pouto. Není to okouzlující?

Millie Bobby Brown slavila úspěšný rok

Ze stejného důvodu se půvabná herečka rozhodla 31. prosince natočit krátké video. V něm se rozloučila spolu s rodinou se „starým rokem“. A kromě toho se ukázala v nádherných šatech.

Millie se rychle dočkala milionů reakcí od svých nejvěrnějších fanoušků, kteří sledují každý den každý její pohyb. Hvězda Netflixu si rozloučení s rokem 2020 ve velkém stylu mohla dovolit. Během posledních 12 měsíců se slavné dívce podařilo díky svým rolím získat už definitivně slávu po celém světě.

Dlouhá cesta ze Španělska

Britská herečka je nejvíce známá pro roli Eleven ve fantasy seriálu „Stranger Things“. Za svůj výkon byla dokonce nominovaná na cenu Emmy. Narodila se přitom ve Španělsku anglickým rodičům.

S rodinou se pak ze Španělska přestěhovala do Anglie, když jí byly čtyři. O další čtyři roky později se znovu přestěhovala, tentokrát do Orlanda. Ačkoli nikdy neměla zájem o herectví, zúčastnila se hereckého workshopu, když žila v Orlandu. Po několika lekcích upoutal surový talent Millie pozornost vyhledavače talentů. Ten nakonec přesvědčil její rodiče, aby vzali dceru do Hollywoodu. Odtamtud její nově nabytý agent začal posílat mladou herečku na konkurzy.

A po pár letech se z ní stala hvězda světového formátu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -