- Reklama -

Millie Bobby Brown se s rokem 2020 rozloučila ve velkém stylu

Millie Bobby Brown je slavná 16letá britská herečka a modelka, která si ráda užívá každý okamžik svého života. A to co možná nejzábavnějším a nejveselejším způsobem.

- Reklama -

Není žádným tajemstvím, že Millie Bobby Brown se kromě herectví ráda baví na svých sociálních sítích, a proto jsou její oficiální účty na Instagramu a TikToku plné videí. (ten na Tiktoku tedy už dnes ne, protože Millie ho zrušila, ačkoli na něm měla 40 milionů followerů)

Ve videích si hvězda Stranger Things na nic nehraje a ukazuje svou skutečnou osobnost. S fanoušky si tak tvoří silnější pouto. Není to okouzlující?

Millie Bobby Brown slavila úspěšný rok

Ze stejného důvodu se půvabná herečka rozhodla 31. prosince natočit krátké video. V něm se rozloučila spolu s rodinou se „starým rokem“. A kromě toho se ukázala v nádherných šatech.

- Reklama -

Millie se rychle dočkala milionů reakcí od svých nejvěrnějších fanoušků, kteří sledují každý den každý její pohyb. Hvězda Netflixu si rozloučení s rokem 2020 ve velkém stylu mohla dovolit. Během posledních 12 měsíců se slavné dívce podařilo díky svým rolím získat už definitivně slávu po celém světě.

Dlouhá cesta ze Španělska

Britská herečka je nejvíce známá pro roli Eleven ve fantasy seriálu „Stranger Things“. Za svůj výkon byla dokonce nominovaná na cenu Emmy. Narodila se přitom ve Španělsku anglickým rodičům.

S rodinou se pak ze Španělska přestěhovala do Anglie, když jí byly čtyři. O další čtyři roky později se znovu přestěhovala, tentokrát do Orlanda. Ačkoli nikdy neměla zájem o herectví, zúčastnila se hereckého workshopu, když žila v Orlandu. Po několika lekcích upoutal surový talent Millie pozornost vyhledavače talentů. Ten nakonec přesvědčil její rodiče, aby vzali dceru do Hollywoodu. Odtamtud její nově nabytý agent začal posílat mladou herečku na konkurzy.

A po pár letech se z ní stala hvězda světového formátu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -