- Reklama -

Nová řada seriálu Koruna ukáže podle bývalého mluvčího královny Alžběty II. nechutné scény

Bývalý tiskový tajemník britské královny Alžběty II. prohlásil, že některé připravované scény 5. řady seriálu Koruna jsou "velmi nechutné" a "nesmyslné".

- Reklama -

Pátá série seriálu Koruna bude mít na Netflixu premiéru již za několik týdnů – přesně 9. listopadu. A zdá se, že královská rodina z toho není příliš nadšená. Jádrem největších obav mají být podle webu cosmopolitan.com připravované scény prince Philipa a jeho blízké přítelkyně Penny Knatchbullové. Ti dva se mají podle zpráv objevit společně v „intimních scénách“, což budí oprávněné pohoršení a obavy.

„Přichází to jen několik týdnů poté, co národ uložil Její Veličenstvo k poslednímu odpočinku vedle prince Philipa. Je to velmi nechutný a upřímně řečeno krutý nesmysl,“ okomentoval pro thesun.co.uk připravovaný děj královnin bývalý tiskový mluvčí Dickie Arbiter. „Pravdou je, že Penny byla dlouholetou přítelkyní celé rodiny. Společnost Netflix se nezajímá o pocity lidí.“

Nestalo by se to ani za milion let, tvrdí odbornice

S tímto názorem souhlasí i odbornice na královskou rodinu Ingrid Sewardová, která označila scény Philipa a Knatchbullové za „velmi urážlivé“. Zdůraznila, že podle jejího názoru „jde o fikci“.

„Nikdy ani za milion let by s nikým nemluvil o svém manželství. Královská rodina se na to v zájmu svého duševního zdraví s největší pravděpodobností dívat nebude,“ myslí si Sewardová.

- Reklama -

Pravdou ale je, že pro neurozeného člověka vše možná až tak moc skandální nebude. Podle královnina tajemníka „nechutné“ a „nesmyslné“ scény mají totiž dle yahoo.com zahrnovat pouze „dotýkání se rukou, zatímco on prozrazuje fakta o svém manželství“. Každý asi může posoudit sám, nakolik je to otřesné a pro běžného člověka „nechutné“…

Dojde i na boj mezi Charlesem a Dianou

Dřívější článek webu telegraph.co.uk zase říká, že nadcházející sezóna seriálu Koruny také vyobrazí „totální boj“ mezi tehdejším princem Charlesem a princeznou Dianou. Což vedlo nejmenovaný urozený zdroj k vyjádření, ve kterém připomněl dříve opakovaná prohlášení, že seriál je „dramatem, nikoliv dokumentem“.

Zdá se, že fanoušci se 9. listopadu, kdy se na Netflixu nová řada seriálu Koruna objeví, opravdu mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -