- Reklama -

Nová řada seriálu Koruna ukáže podle bývalého mluvčího královny Alžběty II. nechutné scény

Bývalý tiskový tajemník britské královny Alžběty II. prohlásil, že některé připravované scény 5. řady seriálu Koruna jsou "velmi nechutné" a "nesmyslné".

- Reklama -

Pátá série seriálu Koruna bude mít na Netflixu premiéru již za několik týdnů – přesně 9. listopadu. A zdá se, že královská rodina z toho není příliš nadšená. Jádrem největších obav mají být podle webu cosmopolitan.com připravované scény prince Philipa a jeho blízké přítelkyně Penny Knatchbullové. Ti dva se mají podle zpráv objevit společně v „intimních scénách“, což budí oprávněné pohoršení a obavy.

„Přichází to jen několik týdnů poté, co národ uložil Její Veličenstvo k poslednímu odpočinku vedle prince Philipa. Je to velmi nechutný a upřímně řečeno krutý nesmysl,“ okomentoval pro thesun.co.uk připravovaný děj královnin bývalý tiskový mluvčí Dickie Arbiter. „Pravdou je, že Penny byla dlouholetou přítelkyní celé rodiny. Společnost Netflix se nezajímá o pocity lidí.“

Nestalo by se to ani za milion let, tvrdí odbornice

S tímto názorem souhlasí i odbornice na královskou rodinu Ingrid Sewardová, která označila scény Philipa a Knatchbullové za „velmi urážlivé“. Zdůraznila, že podle jejího názoru „jde o fikci“.

„Nikdy ani za milion let by s nikým nemluvil o svém manželství. Královská rodina se na to v zájmu svého duševního zdraví s největší pravděpodobností dívat nebude,“ myslí si Sewardová.

- Reklama -

Pravdou ale je, že pro neurozeného člověka vše možná až tak moc skandální nebude. Podle královnina tajemníka „nechutné“ a „nesmyslné“ scény mají totiž dle yahoo.com zahrnovat pouze „dotýkání se rukou, zatímco on prozrazuje fakta o svém manželství“. Každý asi může posoudit sám, nakolik je to otřesné a pro běžného člověka „nechutné“…

Dojde i na boj mezi Charlesem a Dianou

Dřívější článek webu telegraph.co.uk zase říká, že nadcházející sezóna seriálu Koruny také vyobrazí „totální boj“ mezi tehdejším princem Charlesem a princeznou Dianou. Což vedlo nejmenovaný urozený zdroj k vyjádření, ve kterém připomněl dříve opakovaná prohlášení, že seriál je „dramatem, nikoliv dokumentem“.

Zdá se, že fanoušci se 9. listopadu, kdy se na Netflixu nová řada seriálu Koruna objeví, opravdu mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -