- Reklama -

Nová řada seriálu Koruna ukáže podle bývalého mluvčího královny Alžběty II. nechutné scény

Bývalý tiskový tajemník britské královny Alžběty II. prohlásil, že některé připravované scény 5. řady seriálu Koruna jsou "velmi nechutné" a "nesmyslné".

- Reklama -

Pátá série seriálu Koruna bude mít na Netflixu premiéru již za několik týdnů – přesně 9. listopadu. A zdá se, že královská rodina z toho není příliš nadšená. Jádrem největších obav mají být podle webu cosmopolitan.com připravované scény prince Philipa a jeho blízké přítelkyně Penny Knatchbullové. Ti dva se mají podle zpráv objevit společně v „intimních scénách“, což budí oprávněné pohoršení a obavy.

„Přichází to jen několik týdnů poté, co národ uložil Její Veličenstvo k poslednímu odpočinku vedle prince Philipa. Je to velmi nechutný a upřímně řečeno krutý nesmysl,“ okomentoval pro thesun.co.uk připravovaný děj královnin bývalý tiskový mluvčí Dickie Arbiter. „Pravdou je, že Penny byla dlouholetou přítelkyní celé rodiny. Společnost Netflix se nezajímá o pocity lidí.“

Nestalo by se to ani za milion let, tvrdí odbornice

S tímto názorem souhlasí i odbornice na královskou rodinu Ingrid Sewardová, která označila scény Philipa a Knatchbullové za „velmi urážlivé“. Zdůraznila, že podle jejího názoru „jde o fikci“.

„Nikdy ani za milion let by s nikým nemluvil o svém manželství. Královská rodina se na to v zájmu svého duševního zdraví s největší pravděpodobností dívat nebude,“ myslí si Sewardová.

Pravdou ale je, že pro neurozeného člověka vše možná až tak moc skandální nebude. Podle královnina tajemníka „nechutné“ a „nesmyslné“ scény mají totiž dle yahoo.com zahrnovat pouze „dotýkání se rukou, zatímco on prozrazuje fakta o svém manželství“. Každý asi může posoudit sám, nakolik je to otřesné a pro běžného člověka „nechutné“…

Dojde i na boj mezi Charlesem a Dianou

Dřívější článek webu telegraph.co.uk zase říká, že nadcházející sezóna seriálu Koruny také vyobrazí „totální boj“ mezi tehdejším princem Charlesem a princeznou Dianou. Což vedlo nejmenovaný urozený zdroj k vyjádření, ve kterém připomněl dříve opakovaná prohlášení, že seriál je „dramatem, nikoliv dokumentem“.

Zdá se, že fanoušci se 9. listopadu, kdy se na Netflixu nová řada seriálu Koruna objeví, opravdu mají na co těšit.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -