- Reklama -

Money Heist 5: Miguel Herran alias „Rio“ říká, že se „nemůže dočkat 3. září“

Money Heist 5 je na cestě a Miguel Herrán alias Rio je nadšený! Herec se na svém Instagramu vyjádřil, jak moc se těší.

- Reklama -

Money Heist 5 má konečně datum vydání a zdá se, že kromě fanoušků jsou z této zprávy stejně nadšení i herci ze seriálu! Představitel Ria alias Miguel Herrán z Money Heist nedávno sdílel příspěvek na Instagramu, na kterém je jeho fotografie ze seriálu. Herec na ní má na sobě neprůstřelnou vestu, v ruce drží útočnou pušku a vypadá dost rozrušeně.

Miguel sdílel příspěvek s popiskem ve španělštině, který zní: „Que ganas tengo de que llegue el 3 de septiembre…“, což ve volném překladu znamená: „Těším se na 3. září“. Herec napsal, jak se na tento den těší, protože na stejný den, tedy 3. září 2021, se plánuje datum premiéry 5. série Money Heist.

V červenci 2020 Netflix prodloužil Money Heist pro pátou a závěrečnou sérii. Vyjde ve dvou pětidílných částech, přičemž první přijde 3. září a druhá 3. prosince. Seriál se natáčel ve španělském Madridu.

Nové tváře

Podle serveru digitalspy se k obsazení Money Heist v páté sérii připojí Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado. Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo a další si zopakují své role z předchozích sezón. Natáčení seriálu skončilo 14. května 2021.

Oficiální popis 5. série seriálu od Netflixu zní: „Gang je zavřený ve Španělské bance více než 100 hodin. Podařilo se jim zachránit Lisabon, ale nejtemnější chvíle je čeká poté, co ztratili jednoho z nich. Profesora zajme Sierra a poprvé nemá únikový plán. Když už se zdá, že se nic nepokazí, objeví se nepřítel, který je mnohem silnější než jakýkoli, kterému dosud čelili: armáda. Blíží se konec největší loupeže v dějinách a to, co začalo jako loupež, se změní ve válku“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -