- Reklama -

Money Heist 5: Miguel Herran alias „Rio“ říká, že se „nemůže dočkat 3. září“

Money Heist 5 je na cestě a Miguel Herrán alias Rio je nadšený! Herec se na svém Instagramu vyjádřil, jak moc se těší.

- Reklama -

Money Heist 5 má konečně datum vydání a zdá se, že kromě fanoušků jsou z této zprávy stejně nadšení i herci ze seriálu! Představitel Ria alias Miguel Herrán z Money Heist nedávno sdílel příspěvek na Instagramu, na kterém je jeho fotografie ze seriálu. Herec na ní má na sobě neprůstřelnou vestu, v ruce drží útočnou pušku a vypadá dost rozrušeně.

Miguel sdílel příspěvek s popiskem ve španělštině, který zní: „Que ganas tengo de que llegue el 3 de septiembre…“, což ve volném překladu znamená: „Těším se na 3. září“. Herec napsal, jak se na tento den těší, protože na stejný den, tedy 3. září 2021, se plánuje datum premiéry 5. série Money Heist.

V červenci 2020 Netflix prodloužil Money Heist pro pátou a závěrečnou sérii. Vyjde ve dvou pětidílných částech, přičemž první přijde 3. září a druhá 3. prosince. Seriál se natáčel ve španělském Madridu.

Nové tváře

Podle serveru digitalspy se k obsazení Money Heist v páté sérii připojí Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado. Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo a další si zopakují své role z předchozích sezón. Natáčení seriálu skončilo 14. května 2021.

- Reklama -

Oficiální popis 5. série seriálu od Netflixu zní: „Gang je zavřený ve Španělské bance více než 100 hodin. Podařilo se jim zachránit Lisabon, ale nejtemnější chvíle je čeká poté, co ztratili jednoho z nich. Profesora zajme Sierra a poprvé nemá únikový plán. Když už se zdá, že se nic nepokazí, objeví se nepřítel, který je mnohem silnější než jakýkoli, kterému dosud čelili: armáda. Blíží se konec největší loupeže v dějinách a to, co začalo jako loupež, se změní ve válku“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -