- Reklama -

Money Heist 5: Miguel Herran alias „Rio“ říká, že se „nemůže dočkat 3. září“

Money Heist 5 je na cestě a Miguel Herrán alias Rio je nadšený! Herec se na svém Instagramu vyjádřil, jak moc se těší.

- Reklama -

Money Heist 5 má konečně datum vydání a zdá se, že kromě fanoušků jsou z této zprávy stejně nadšení i herci ze seriálu! Představitel Ria alias Miguel Herrán z Money Heist nedávno sdílel příspěvek na Instagramu, na kterém je jeho fotografie ze seriálu. Herec na ní má na sobě neprůstřelnou vestu, v ruce drží útočnou pušku a vypadá dost rozrušeně.

Miguel sdílel příspěvek s popiskem ve španělštině, který zní: „Que ganas tengo de que llegue el 3 de septiembre…“, což ve volném překladu znamená: „Těším se na 3. září“. Herec napsal, jak se na tento den těší, protože na stejný den, tedy 3. září 2021, se plánuje datum premiéry 5. série Money Heist.

V červenci 2020 Netflix prodloužil Money Heist pro pátou a závěrečnou sérii. Vyjde ve dvou pětidílných částech, přičemž první přijde 3. září a druhá 3. prosince. Seriál se natáčel ve španělském Madridu.

Nové tváře

Podle serveru digitalspy se k obsazení Money Heist v páté sérii připojí Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado. Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo a další si zopakují své role z předchozích sezón. Natáčení seriálu skončilo 14. května 2021.

- Reklama -

Oficiální popis 5. série seriálu od Netflixu zní: „Gang je zavřený ve Španělské bance více než 100 hodin. Podařilo se jim zachránit Lisabon, ale nejtemnější chvíle je čeká poté, co ztratili jednoho z nich. Profesora zajme Sierra a poprvé nemá únikový plán. Když už se zdá, že se nic nepokazí, objeví se nepřítel, který je mnohem silnější než jakýkoli, kterému dosud čelili: armáda. Blíží se konec největší loupeže v dějinách a to, co začalo jako loupež, se změní ve válku“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -