- Reklama -

Natalia Dyer se diví, proč fanoušky tolik zajímá její milostný vztah s Charliem Heatonem

Málokdo tuší, že hvězdy Stranger Things Natalia Dyer a Charlie Heaton netvoří pár jen v oblíbeném seriálu, ale i ve skutečnosti. Herečka nyní přiznala, že nechápe, proč tuhle věc tolik lidí řeší.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Natalia Dyer přiznala, že nechápe, proč se lidé stále ptají na její vztah s hercem Charliem Heatonem. Herečka hraje v oblíbeném seriálu společnosti Netflix Nancy Wheelerovou a Charlie Heaton jejího přítele Jonathana Byerse. Kromě toho, že v seriálu hrají partnerskou dvojici, spolu pár chodí i ve skutečném životě – což pochopitelně mnoho fanoušků dostává do stavu neutuchající extáze.

Natalia Dyer moc nerozumí tomu, proč to tak je. Ale uznává, že nad tímhle tématem často přemýšlí. V rozhovoru pro Cosmopolitan podrobně popsala práci po boku svého Charlieho. I z toho mála, co řekla, je patrné, jak moc si s Heatonem lidsky sedli. „Je to porozumění, které se jen tak nestává. Nepopsatelná věc,“ svěřila se s tím, že jí není nijak zvlášť příjemné, jak to většina fanoušků pořád rozebírá.

Natalia Dyer si lásku raději nechává pro sebe

„Myslím, že je přirozený instinkt chtít vědět víc o lidech, kteří jsou celé hodiny na obrazovkách,“ říká Natalia Dyer. „Lidé prostě chtějí vědět o tom, jací jsou jejich oblíbení herci ve skutečném životě. Ale [teď], když to zažívám z druhé strany… Zní to jako klišé, ale jsem taky jenom člověk,“ naznačila, že je tlak na jejich vztah někdy až neúnosný.

I proto pár drží svůj vztah spíše v soukromí, vlastně už od doby, kdy spolu ti dva v roce 2016 začali chodit. „Někteří lidé jsou velmi dobří v tom, že jsou otevření a sdílní, a jiní lidé se cítí trochu pohodlněji, když si některé věci nechávají pro sebe,“ vysvětlila Natalia, proč o svém vztahu s Heatonem nerada mluví.

Seriálová Nancy nechce podlehnout slávě

Natalia za své názory a přístup k soukromí vděčí především rodině. Jak se herečka svěřila, právě nejbližší jí pomáhají držet se při zemi ve chvílích, kdy na ni doléhá současná sláva. „Je to o tom, abych na sebe byla hodná a kontrolovala se. Myslím, že se musíte naučit, jaké jsou vaše hranice,“ myslí si. „Mám štěstí, že mě moje rodina podporuje. Celá ta věc se slávou může nějakým způsobem ovlivnit každého ve vašem okolí. Snažím se respektovat, jak to vnímají, ale zároveň mě tvrdě chrání, což je pro mě velmi cenné. Je velmi uklidňující být v kontaktu s realitou.“

I z toho důvodu se to snaží nepřehánět na svých sociálních sítích. Herečka přiznala, že k některým tématům se raději nevyjadřuje, protože by lidé podle ní měli naslouchat raději různým autoritám. „Role internetu v naší společnosti se tolik vyvíjí a já nevím, jestli se vyvíjíme stejně rychle jako ona. Svým způsobem jsem velmi vděčná za to, že mám platformu a fanoušky, které zajímá, co máte na srdci. Ale také si myslím, že je tu velký tlak na to, abych něco říkala, a v mnoha ohledech se cítím nedostatečně kvalifikovaná,“ vysvětlila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -