- Reklama -

Natalia Dyer se diví, proč fanoušky tolik zajímá její milostný vztah s Charliem Heatonem

Málokdo tuší, že hvězdy Stranger Things Natalia Dyer a Charlie Heaton netvoří pár jen v oblíbeném seriálu, ale i ve skutečnosti. Herečka nyní přiznala, že nechápe, proč tuhle věc tolik lidí řeší.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Natalia Dyer přiznala, že nechápe, proč se lidé stále ptají na její vztah s hercem Charliem Heatonem. Herečka hraje v oblíbeném seriálu společnosti Netflix Nancy Wheelerovou a Charlie Heaton jejího přítele Jonathana Byerse. Kromě toho, že v seriálu hrají partnerskou dvojici, spolu pár chodí i ve skutečném životě – což pochopitelně mnoho fanoušků dostává do stavu neutuchající extáze.

Natalia Dyer moc nerozumí tomu, proč to tak je. Ale uznává, že nad tímhle tématem často přemýšlí. V rozhovoru pro Cosmopolitan podrobně popsala práci po boku svého Charlieho. I z toho mála, co řekla, je patrné, jak moc si s Heatonem lidsky sedli. „Je to porozumění, které se jen tak nestává. Nepopsatelná věc,“ svěřila se s tím, že jí není nijak zvlášť příjemné, jak to většina fanoušků pořád rozebírá.

Natalia Dyer si lásku raději nechává pro sebe

„Myslím, že je přirozený instinkt chtít vědět víc o lidech, kteří jsou celé hodiny na obrazovkách,“ říká Natalia Dyer. „Lidé prostě chtějí vědět o tom, jací jsou jejich oblíbení herci ve skutečném životě. Ale [teď], když to zažívám z druhé strany… Zní to jako klišé, ale jsem taky jenom člověk,“ naznačila, že je tlak na jejich vztah někdy až neúnosný.

- Reklama -

I proto pár drží svůj vztah spíše v soukromí, vlastně už od doby, kdy spolu ti dva v roce 2016 začali chodit. „Někteří lidé jsou velmi dobří v tom, že jsou otevření a sdílní, a jiní lidé se cítí trochu pohodlněji, když si některé věci nechávají pro sebe,“ vysvětlila Natalia, proč o svém vztahu s Heatonem nerada mluví.

Seriálová Nancy nechce podlehnout slávě

Natalia za své názory a přístup k soukromí vděčí především rodině. Jak se herečka svěřila, právě nejbližší jí pomáhají držet se při zemi ve chvílích, kdy na ni doléhá současná sláva. „Je to o tom, abych na sebe byla hodná a kontrolovala se. Myslím, že se musíte naučit, jaké jsou vaše hranice,“ myslí si. „Mám štěstí, že mě moje rodina podporuje. Celá ta věc se slávou může nějakým způsobem ovlivnit každého ve vašem okolí. Snažím se respektovat, jak to vnímají, ale zároveň mě tvrdě chrání, což je pro mě velmi cenné. Je velmi uklidňující být v kontaktu s realitou.“

I z toho důvodu se to snaží nepřehánět na svých sociálních sítích. Herečka přiznala, že k některým tématům se raději nevyjadřuje, protože by lidé podle ní měli naslouchat raději různým autoritám. „Role internetu v naší společnosti se tolik vyvíjí a já nevím, jestli se vyvíjíme stejně rychle jako ona. Svým způsobem jsem velmi vděčná za to, že mám platformu a fanoušky, které zajímá, co máte na srdci. Ale také si myslím, že je tu velký tlak na to, abych něco říkala, a v mnoha ohledech se cítím nedostatečně kvalifikovaná,“ vysvětlila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -