- Reklama -

Natalia Dyer se diví, proč fanoušky tolik zajímá její milostný vztah s Charliem Heatonem

Málokdo tuší, že hvězdy Stranger Things Natalia Dyer a Charlie Heaton netvoří pár jen v oblíbeném seriálu, ale i ve skutečnosti. Herečka nyní přiznala, že nechápe, proč tuhle věc tolik lidí řeší.

- Reklama -

Hvězda seriálu Stranger Things Natalia Dyer přiznala, že nechápe, proč se lidé stále ptají na její vztah s hercem Charliem Heatonem. Herečka hraje v oblíbeném seriálu společnosti Netflix Nancy Wheelerovou a Charlie Heaton jejího přítele Jonathana Byerse. Kromě toho, že v seriálu hrají partnerskou dvojici, spolu pár chodí i ve skutečném životě – což pochopitelně mnoho fanoušků dostává do stavu neutuchající extáze.

Natalia Dyer moc nerozumí tomu, proč to tak je. Ale uznává, že nad tímhle tématem často přemýšlí. V rozhovoru pro Cosmopolitan podrobně popsala práci po boku svého Charlieho. I z toho mála, co řekla, je patrné, jak moc si s Heatonem lidsky sedli. „Je to porozumění, které se jen tak nestává. Nepopsatelná věc,“ svěřila se s tím, že jí není nijak zvlášť příjemné, jak to většina fanoušků pořád rozebírá.

Natalia Dyer si lásku raději nechává pro sebe

„Myslím, že je přirozený instinkt chtít vědět víc o lidech, kteří jsou celé hodiny na obrazovkách,“ říká Natalia Dyer. „Lidé prostě chtějí vědět o tom, jací jsou jejich oblíbení herci ve skutečném životě. Ale [teď], když to zažívám z druhé strany… Zní to jako klišé, ale jsem taky jenom člověk,“ naznačila, že je tlak na jejich vztah někdy až neúnosný.

- Reklama -

I proto pár drží svůj vztah spíše v soukromí, vlastně už od doby, kdy spolu ti dva v roce 2016 začali chodit. „Někteří lidé jsou velmi dobří v tom, že jsou otevření a sdílní, a jiní lidé se cítí trochu pohodlněji, když si některé věci nechávají pro sebe,“ vysvětlila Natalia, proč o svém vztahu s Heatonem nerada mluví.

Seriálová Nancy nechce podlehnout slávě

Natalia za své názory a přístup k soukromí vděčí především rodině. Jak se herečka svěřila, právě nejbližší jí pomáhají držet se při zemi ve chvílích, kdy na ni doléhá současná sláva. „Je to o tom, abych na sebe byla hodná a kontrolovala se. Myslím, že se musíte naučit, jaké jsou vaše hranice,“ myslí si. „Mám štěstí, že mě moje rodina podporuje. Celá ta věc se slávou může nějakým způsobem ovlivnit každého ve vašem okolí. Snažím se respektovat, jak to vnímají, ale zároveň mě tvrdě chrání, což je pro mě velmi cenné. Je velmi uklidňující být v kontaktu s realitou.“

I z toho důvodu se to snaží nepřehánět na svých sociálních sítích. Herečka přiznala, že k některým tématům se raději nevyjadřuje, protože by lidé podle ní měli naslouchat raději různým autoritám. „Role internetu v naší společnosti se tolik vyvíjí a já nevím, jestli se vyvíjíme stejně rychle jako ona. Svým způsobem jsem velmi vděčná za to, že mám platformu a fanoušky, které zajímá, co máte na srdci. Ale také si myslím, že je tu velký tlak na to, abych něco říkala, a v mnoha ohledech se cítím nedostatečně kvalifikovaná,“ vysvětlila.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články