- Reklama -

Aimee Lou Wood: Sexuální výchova se „blíží svému konci“

Herečka Aimee Lou Wood se o budoucnosti seriálu Sexuální výchova popovídala s tvůrkyní Laurie Nunnovou. Co zjistila?

- Reklama -

Fanoušků seriálu Sexuální výchova je po celém světě spousta. A patří mezi ně i někteří členové hereckého ansámblu. Třeba představitelka Aimee Gibsové Aimee Lou Wood. Ta přiznala, že sama nedokázala ovládnout zvědavost, jak to v seriálu bude dál. A protože má na rozdíl od běžného diváka možnost něco zjistit, udělala to.

„Vlastně jsem s Laurie trochu mluvila o některých příbězích, protože jsem tak nadšená, že jsem prostě chtěla vědět, co se bude dít s Amie – a se všemi ostatními – dál,“ svěřila se Aimee v rozhovoru pro radiotimes.com.

„Řekla mi pár věcí a myslím, že to bude skvělé. Bude to opravdu zvláštní, protože samozřejmě nevím, jak to bude, protože Moordale bude pryč,“ dodala herečka.

Seriál se v další řadě změní

Podle ní nás čeká trochu jiná Sexuální výchova, než kterou jsme dosud znali. „Myslím, že z toho člověk bude mít úplně jiný pocit, než jaký byl doposud, ale pravděpodobně v dobrém slova smyslu, protože si myslím, že dospívají,“ řekla Aimee Lou Wood. „Už třetí sezóna mi připadala mnohem dospělejší, myslím, že ve čtvrté sezóně to půjde ještě dál.“

- Reklama -

Na otázku, zda by chtěla, aby Sexuální výchova pokračovala opravdu dlouho, herečka odpověděla: „Nejsem si jistá, protože je tu část mě, která by to mohla dělat navždy. Ale taky je tu část mě, která si říká: ‚Ne – všichni musíme jít dělat jiné věci a hrát jiné role‘.“

Aimee přiznává, že i když by se jí to asi líbilo, neumí si dlouhodobé pokračování seriálu představit. „Nemůžeme v padesáti nadšeně hulákat: ‚Týden prváků! Takže ta představa, že by to šlo dlouho, je trochu zvláštní,“ svěřila se herečka.

„Je to hořkosladká věc, protože to asi je teď blíž konci, i když se to asi ještě nestane v další řadě. Což je smutné, ale také to asi bude v mnoha ohledech pozitivní. Vždycky si myslím, že je nejlepší přestat, když je ještě o věc zájem. Vždycky by měli věci končit, když lidé ještě chtějí víc,“ myslí si představitelka Aimee.

Problémy s kozou

V září se šestadvacetiletá herečka pro Digital Spy rozpovídala také o logistických problémech, které zažila při natáčení s kozou ve třetí sérii.

„To, jak ten den bude probíhat, záviselo na [koze Folly]. Protože upřímně, nad tou kozou jsem neměla žádnou kontrolu. A ani jsem nechtěla. Chtěla jsem, aby mě vedla. Ale to také znamenalo, že mi práce zabrala spoustu času,“ smála se při vzpomínce Aimee.

„Ale abych byla spravedlivá, ona se vlastně zlepšovala a zlepšovala. Jak získávala v branži více zkušeností, uvědomila si, že čas jsou peníze a že se musí tak trochu snažit,“ zavzpomínala Wood.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -