- Reklama -

Aimee Lou Wood: Sexuální výchova se „blíží svému konci“

Herečka Aimee Lou Wood se o budoucnosti seriálu Sexuální výchova popovídala s tvůrkyní Laurie Nunnovou. Co zjistila?

- Reklama -

Fanoušků seriálu Sexuální výchova je po celém světě spousta. A patří mezi ně i někteří členové hereckého ansámblu. Třeba představitelka Aimee Gibsové Aimee Lou Wood. Ta přiznala, že sama nedokázala ovládnout zvědavost, jak to v seriálu bude dál. A protože má na rozdíl od běžného diváka možnost něco zjistit, udělala to.

„Vlastně jsem s Laurie trochu mluvila o některých příbězích, protože jsem tak nadšená, že jsem prostě chtěla vědět, co se bude dít s Amie – a se všemi ostatními – dál,“ svěřila se Aimee v rozhovoru pro radiotimes.com.

„Řekla mi pár věcí a myslím, že to bude skvělé. Bude to opravdu zvláštní, protože samozřejmě nevím, jak to bude, protože Moordale bude pryč,“ dodala herečka.

Seriál se v další řadě změní

Podle ní nás čeká trochu jiná Sexuální výchova, než kterou jsme dosud znali. „Myslím, že z toho člověk bude mít úplně jiný pocit, než jaký byl doposud, ale pravděpodobně v dobrém slova smyslu, protože si myslím, že dospívají,“ řekla Aimee Lou Wood. „Už třetí sezóna mi připadala mnohem dospělejší, myslím, že ve čtvrté sezóně to půjde ještě dál.“

- Reklama -

Na otázku, zda by chtěla, aby Sexuální výchova pokračovala opravdu dlouho, herečka odpověděla: „Nejsem si jistá, protože je tu část mě, která by to mohla dělat navždy. Ale taky je tu část mě, která si říká: ‚Ne – všichni musíme jít dělat jiné věci a hrát jiné role‘.“

Aimee přiznává, že i když by se jí to asi líbilo, neumí si dlouhodobé pokračování seriálu představit. „Nemůžeme v padesáti nadšeně hulákat: ‚Týden prváků! Takže ta představa, že by to šlo dlouho, je trochu zvláštní,“ svěřila se herečka.

„Je to hořkosladká věc, protože to asi je teď blíž konci, i když se to asi ještě nestane v další řadě. Což je smutné, ale také to asi bude v mnoha ohledech pozitivní. Vždycky si myslím, že je nejlepší přestat, když je ještě o věc zájem. Vždycky by měli věci končit, když lidé ještě chtějí víc,“ myslí si představitelka Aimee.

Problémy s kozou

V září se šestadvacetiletá herečka pro Digital Spy rozpovídala také o logistických problémech, které zažila při natáčení s kozou ve třetí sérii.

„To, jak ten den bude probíhat, záviselo na [koze Folly]. Protože upřímně, nad tou kozou jsem neměla žádnou kontrolu. A ani jsem nechtěla. Chtěla jsem, aby mě vedla. Ale to také znamenalo, že mi práce zabrala spoustu času,“ smála se při vzpomínce Aimee.

„Ale abych byla spravedlivá, ona se vlastně zlepšovala a zlepšovala. Jak získávala v branži více zkušeností, uvědomila si, že čas jsou peníze a že se musí tak trochu snažit,“ zavzpomínala Wood.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -