- Reklama -

Aimee Lou Wood: Sexuální výchova se „blíží svému konci“

Herečka Aimee Lou Wood se o budoucnosti seriálu Sexuální výchova popovídala s tvůrkyní Laurie Nunnovou. Co zjistila?

- Reklama -

Fanoušků seriálu Sexuální výchova je po celém světě spousta. A patří mezi ně i někteří členové hereckého ansámblu. Třeba představitelka Aimee Gibsové Aimee Lou Wood. Ta přiznala, že sama nedokázala ovládnout zvědavost, jak to v seriálu bude dál. A protože má na rozdíl od běžného diváka možnost něco zjistit, udělala to.

„Vlastně jsem s Laurie trochu mluvila o některých příbězích, protože jsem tak nadšená, že jsem prostě chtěla vědět, co se bude dít s Amie – a se všemi ostatními – dál,“ svěřila se Aimee v rozhovoru pro radiotimes.com.

„Řekla mi pár věcí a myslím, že to bude skvělé. Bude to opravdu zvláštní, protože samozřejmě nevím, jak to bude, protože Moordale bude pryč,“ dodala herečka.

Seriál se v další řadě změní

Podle ní nás čeká trochu jiná Sexuální výchova, než kterou jsme dosud znali. „Myslím, že z toho člověk bude mít úplně jiný pocit, než jaký byl doposud, ale pravděpodobně v dobrém slova smyslu, protože si myslím, že dospívají,“ řekla Aimee Lou Wood. „Už třetí sezóna mi připadala mnohem dospělejší, myslím, že ve čtvrté sezóně to půjde ještě dál.“

Na otázku, zda by chtěla, aby Sexuální výchova pokračovala opravdu dlouho, herečka odpověděla: „Nejsem si jistá, protože je tu část mě, která by to mohla dělat navždy. Ale taky je tu část mě, která si říká: ‚Ne – všichni musíme jít dělat jiné věci a hrát jiné role‘.“

Aimee přiznává, že i když by se jí to asi líbilo, neumí si dlouhodobé pokračování seriálu představit. „Nemůžeme v padesáti nadšeně hulákat: ‚Týden prváků! Takže ta představa, že by to šlo dlouho, je trochu zvláštní,“ svěřila se herečka.

„Je to hořkosladká věc, protože to asi je teď blíž konci, i když se to asi ještě nestane v další řadě. Což je smutné, ale také to asi bude v mnoha ohledech pozitivní. Vždycky si myslím, že je nejlepší přestat, když je ještě o věc zájem. Vždycky by měli věci končit, když lidé ještě chtějí víc,“ myslí si představitelka Aimee.

Problémy s kozou

V září se šestadvacetiletá herečka pro Digital Spy rozpovídala také o logistických problémech, které zažila při natáčení s kozou ve třetí sérii.

„To, jak ten den bude probíhat, záviselo na [koze Folly]. Protože upřímně, nad tou kozou jsem neměla žádnou kontrolu. A ani jsem nechtěla. Chtěla jsem, aby mě vedla. Ale to také znamenalo, že mi práce zabrala spoustu času,“ smála se při vzpomínce Aimee.

„Ale abych byla spravedlivá, ona se vlastně zlepšovala a zlepšovala. Jak získávala v branži více zkušeností, uvědomila si, že čas jsou peníze a že se musí tak trochu snažit,“ zavzpomínala Wood.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -