- Reklama -

Ncuti Gatwa: Opustí Eric Effiong Sexuální výchovu?

Seriál Sexuální výchova se vrátí už za několik týdnů. Už teď ale budí emoce. Trailer vyvolal u fanoušků obavy o další osud Erica Effionga, kterého hraje Ncuti Gatwa.

- Reklama -

Sexuální výchova se zabývá sexuálními otázkami a zkušenostmi teenagerů, které divákům zprostředkovává pomocí společensky nešikovného Otise Milburna (hraje ho Asa Butterfield).

Díky znalostem, které mu poskytla jeho maminka, sexuální terapeutka Jean (Gillian Andersonová), našel Otis své poslání a získal respekt vrstevníků. Než začal nabízet terapeutická sezení, měl Otis po boku jen nejlepšího kamaráda Erica Effionga (Ncuti Gatwa).

Odchází Ncuti Gatwa jako Eric Effiong ze Sexuální výchovy?

Otis s Ericem byli nerozluční. Otis je z dvojice ten zdrženlivější, Eric se raději předvádí.

A zatímco Otis rozjížděl svou sexuální poradnu, Eric se blíž poznával se svým školním tyranem Adamem Groffem (Connor Swindells).

Později zjistil, že Adam je bisexuál, který se ale své city k Ericovi snaží skrývat. Jak? Tím, že ho bije.

Nějakou dobu se zdálo, že se na tom nemůže nic změnit, ale na konci druhé série se Adam před celou školou přiznal, co k Ericovi skutečně cítí. Snad nikdo nezapochyboval, že jde o začátek nového vztahu.

Fanoušci už několik měsíců netrpělivě očekávají, kdy vyjde 3. série Sexuální výchovy. Měli proto obrovskou radost, když Netflix v červenci zveřejnil upoutávku na další řadu. Spolu s datumem, kdy se komediální drama vrátí. Propagační spot ke třetí sérii je reklamou na střední školu Moordale s většinou hlavních herců, kteří mají hlavní roli.


Jen Eric se v upoutávce vůbec neobjevuje. A diváci se tak ptají, zda se ve třetí sérii vrátí?

Jeden z fanoušků na Twitteru napsal: „Kde je sakra Eric? Potřebuju Erica!“

Jiný divák uvedl, že streamovací služba „lidi rozplakala“ tím, že se Eric v traileru vůbec neobjevil.

Opravdu se Ncuti Gatwa nevrátí do třetí série?

sexualni vychova 3 serie
Otis a Eric vyhlížejí 3. sezónu seriálu Sexuální výchova. Foto: Sam Taylor/Netflix

Naštěstí se není čeho obávat, osmadvacetiletý herec se v zářijovém termínu vrátí spolu s ostatními.

Ani není žádný oficiální důvod, proč se Eric v upoutávce neobjevil.

Naštěstí ale Gatwa otevřeně promluvil o tom, co mohou diváci od jeho postavy očekávat, až začne třetí série. Vysvětlil, že Eric směřuje „zpět ke své kultuře“ a bude se nadále snažit najít sám sebe.

„Otis se hodně snaží, aby se mu dařilo. Jsou to velmi zvláštní situace. Už jen to, že jsme měli scénu, kde většina lidí byla černá, bylo opravdu skvělé a silné a představovalo to Ericovu kulturu a jeho rodinu. To jsou pro mě vždycky velmi hluboké momenty,“ svěřil se Ncuti Gatwa deníku Metro.

Podobnou obavu jako nepřítomnost Erica v traileru vyvolalo i to, že se v krátkém klipu neobjevila ani Otisova maminka Jean Milburnová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -