- Reklama -

Ncuti Gatwa: Opustí Eric Effiong Sexuální výchovu?

Seriál Sexuální výchova se vrátí už za několik týdnů. Už teď ale budí emoce. Trailer vyvolal u fanoušků obavy o další osud Erica Effionga, kterého hraje Ncuti Gatwa.

- Reklama -

Sexuální výchova se zabývá sexuálními otázkami a zkušenostmi teenagerů, které divákům zprostředkovává pomocí společensky nešikovného Otise Milburna (hraje ho Asa Butterfield).

Díky znalostem, které mu poskytla jeho maminka, sexuální terapeutka Jean (Gillian Andersonová), našel Otis své poslání a získal respekt vrstevníků. Než začal nabízet terapeutická sezení, měl Otis po boku jen nejlepšího kamaráda Erica Effionga (Ncuti Gatwa).

Odchází Ncuti Gatwa jako Eric Effiong ze Sexuální výchovy?

Otis s Ericem byli nerozluční. Otis je z dvojice ten zdrženlivější, Eric se raději předvádí.

A zatímco Otis rozjížděl svou sexuální poradnu, Eric se blíž poznával se svým školním tyranem Adamem Groffem (Connor Swindells).

Později zjistil, že Adam je bisexuál, který se ale své city k Ericovi snaží skrývat. Jak? Tím, že ho bije.

Nějakou dobu se zdálo, že se na tom nemůže nic změnit, ale na konci druhé série se Adam před celou školou přiznal, co k Ericovi skutečně cítí. Snad nikdo nezapochyboval, že jde o začátek nového vztahu.

Fanoušci už několik měsíců netrpělivě očekávají, kdy vyjde 3. série Sexuální výchovy. Měli proto obrovskou radost, když Netflix v červenci zveřejnil upoutávku na další řadu. Spolu s datumem, kdy se komediální drama vrátí. Propagační spot ke třetí sérii je reklamou na střední školu Moordale s většinou hlavních herců, kteří mají hlavní roli.


Jen Eric se v upoutávce vůbec neobjevuje. A diváci se tak ptají, zda se ve třetí sérii vrátí?

Jeden z fanoušků na Twitteru napsal: „Kde je sakra Eric? Potřebuju Erica!“

Jiný divák uvedl, že streamovací služba „lidi rozplakala“ tím, že se Eric v traileru vůbec neobjevil.

Opravdu se Ncuti Gatwa nevrátí do třetí série?

sexualni vychova 3 serie
Otis a Eric vyhlížejí 3. sezónu seriálu Sexuální výchova. Foto: Sam Taylor/Netflix

Naštěstí se není čeho obávat, osmadvacetiletý herec se v zářijovém termínu vrátí spolu s ostatními.

Ani není žádný oficiální důvod, proč se Eric v upoutávce neobjevil.

Naštěstí ale Gatwa otevřeně promluvil o tom, co mohou diváci od jeho postavy očekávat, až začne třetí série. Vysvětlil, že Eric směřuje „zpět ke své kultuře“ a bude se nadále snažit najít sám sebe.

„Otis se hodně snaží, aby se mu dařilo. Jsou to velmi zvláštní situace. Už jen to, že jsme měli scénu, kde většina lidí byla černá, bylo opravdu skvělé a silné a představovalo to Ericovu kulturu a jeho rodinu. To jsou pro mě vždycky velmi hluboké momenty,“ svěřil se Ncuti Gatwa deníku Metro.

Podobnou obavu jako nepřítomnost Erica v traileru vyvolalo i to, že se v krátkém klipu neobjevila ani Otisova maminka Jean Milburnová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -