- Reklama -

Ncuti Gatwa: Opustí Eric Effiong Sexuální výchovu?

Seriál Sexuální výchova se vrátí už za několik týdnů. Už teď ale budí emoce. Trailer vyvolal u fanoušků obavy o další osud Erica Effionga, kterého hraje Ncuti Gatwa.

- Reklama -

Sexuální výchova se zabývá sexuálními otázkami a zkušenostmi teenagerů, které divákům zprostředkovává pomocí společensky nešikovného Otise Milburna (hraje ho Asa Butterfield).

Díky znalostem, které mu poskytla jeho maminka, sexuální terapeutka Jean (Gillian Andersonová), našel Otis své poslání a získal respekt vrstevníků. Než začal nabízet terapeutická sezení, měl Otis po boku jen nejlepšího kamaráda Erica Effionga (Ncuti Gatwa).

Odchází Ncuti Gatwa jako Eric Effiong ze Sexuální výchovy?

Otis s Ericem byli nerozluční. Otis je z dvojice ten zdrženlivější, Eric se raději předvádí.

A zatímco Otis rozjížděl svou sexuální poradnu, Eric se blíž poznával se svým školním tyranem Adamem Groffem (Connor Swindells).

- Reklama -

Později zjistil, že Adam je bisexuál, který se ale své city k Ericovi snaží skrývat. Jak? Tím, že ho bije.

Nějakou dobu se zdálo, že se na tom nemůže nic změnit, ale na konci druhé série se Adam před celou školou přiznal, co k Ericovi skutečně cítí. Snad nikdo nezapochyboval, že jde o začátek nového vztahu.

Fanoušci už několik měsíců netrpělivě očekávají, kdy vyjde 3. série Sexuální výchovy. Měli proto obrovskou radost, když Netflix v červenci zveřejnil upoutávku na další řadu. Spolu s datumem, kdy se komediální drama vrátí. Propagační spot ke třetí sérii je reklamou na střední školu Moordale s většinou hlavních herců, kteří mají hlavní roli.


Jen Eric se v upoutávce vůbec neobjevuje. A diváci se tak ptají, zda se ve třetí sérii vrátí?

Jeden z fanoušků na Twitteru napsal: „Kde je sakra Eric? Potřebuju Erica!“

Jiný divák uvedl, že streamovací služba „lidi rozplakala“ tím, že se Eric v traileru vůbec neobjevil.

Opravdu se Ncuti Gatwa nevrátí do třetí série?

sexualni vychova 3 serie
Otis a Eric vyhlížejí 3. sezónu seriálu Sexuální výchova. Foto: Sam Taylor/Netflix

Naštěstí se není čeho obávat, osmadvacetiletý herec se v zářijovém termínu vrátí spolu s ostatními.

Ani není žádný oficiální důvod, proč se Eric v upoutávce neobjevil.

Naštěstí ale Gatwa otevřeně promluvil o tom, co mohou diváci od jeho postavy očekávat, až začne třetí série. Vysvětlil, že Eric směřuje „zpět ke své kultuře“ a bude se nadále snažit najít sám sebe.

„Otis se hodně snaží, aby se mu dařilo. Jsou to velmi zvláštní situace. Už jen to, že jsme měli scénu, kde většina lidí byla černá, bylo opravdu skvělé a silné a představovalo to Ericovu kulturu a jeho rodinu. To jsou pro mě vždycky velmi hluboké momenty,“ svěřil se Ncuti Gatwa deníku Metro.

Podobnou obavu jako nepřítomnost Erica v traileru vyvolalo i to, že se v krátkém klipu neobjevila ani Otisova maminka Jean Milburnová.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -