- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021): Které opravdu stojí za to?

Nový měsíc, nové filmy. Jaké jsou aktuálně ty nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021)?

- Reklama -

Předsevzetí? Ne. Nejdůležitější součástí nového roku jsou nové filmy ke sledování! Pokud první týdny roku 2021 něco naznačily, tak to, že budeme letos streamovat asi dost podobně jako loni. Pokud tedy přemýšlíte, co sledovat tento měsíc na Netflixu, má pro vás Světohled přehled „nejlepší filmy na Netflixu (2021)“. Mrkněte, které z nových filmů, co v lednu dorazí na streamovací službu, opravdu stojí za to.

Jako obvykle je na Netflixu tento měsíc k vidění i spousta starších filmových perel. Včetně akčního Sherlocka Holmese a dvou trháků z produkce Netflixu.

V oblasti novinek, co útočí na filmové ceny, určitě stojí za zmínku titul Střípky ženy. Pokud chcete spíše satirický thriller, určitě byste si neměli nechat ujít snímek Bílý tygr. Podívejte se ale raději na všechny naše filmové tipy. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, můžete se podívat na kompletní seznam lednových novinek na Netflixu. Také můžete zkusit omrknout, jaké nabízí Netflix nejlepší seriály.

Sherlock Holmes – české titulky

Režisér Guy Ritchie dodal ve své adaptaci Sherlocka Holmese z roku 2009 slavnému detektivovi image citlivého drsňáka. Holmese staví do role menšího superhrdiny pomocí technik zpomalené kamery a výrazných zvukových efektů. Díky tomu má člověk při sledování pocit, že každý úder překvapivě akčního detektiva najde svůj cíl. Příběh sleduje Holmese (Robert Downey) a Watsona (Jude Law) vyšetřující spiknutí s cílem ovládnout Británii nadpřirozenými prostředky. Ve filmu zazáří i Rachel McAdams jako neodolatelná zlodějka Irene Adler. Tohle je zábava.

Střípky ženy

Dramatický snímek, možná spíš nádherný portrét smutku. To je film Střípky ženy (Pieces of a Woman). Děj sleduje pár (hráli Vanessu Kirby a Shia LaBeouf), který utrpí zničující ztrátu. Jejich malá dcera záhadně zemřela brzy po zdánlivě zdravém domácím porodu. Film vás provede devastující psychickou situací dvojice. Obzvlášť výkon Vanessy Kirby aspiruje na Oscarovou sošku. Jako žena chycená v pasti nepochopitelného zármutku a paralyzující deprese vskutku zazářila. Připravte se na brutální emocionální nálož.

Bílý tygr

Bílý tygr se prezentuje jako ostrý satirický thriller. Vypráví příběh o tom, jak se Balram (Ardash Gourav) z ničeho se stal bohatým podnikatelem. Černá komedie plná absurdity a empatických nedostatků kastovního systému Indie, Bílý tygr, slibuje podívanou s jedovatým humorem a pevným stiskem dramatického objetí.

Julie a Julia

Ctižádostivá spisovatelka Julia Powell, která se potýká se svou depresivní prací, se rozhodne vyzkoušet něco nového. Po celý rok se pokouší připravovat každý z receptů Julie Childové a výsledky sdílí na svém blogu o jídle. Souběžně film ukazuje, jak Julia Childová, jedna z nejoblíbenějších amerických kuchařek, dosáhla svého prvního knižního obchodu a stal se v 50. letech se známou televizní kuchařkou.

Vykopávky

Pokud jste fanouškem historických filmů, zejména těch založených na knihách, pak je tento film přesně pro vás. Carey Mulliganová hraje Edith Pretty: bohatou anglickou vdovu, která je přesvědčena, že na jejím pozemku je pohřbeno něco neobvyklého. Požádá o pomoc místního archeologa Basila Browna (kterého hraje Ralph Fiennes), aby jí pomohl odhalit skrytá tajemství. To, co odhalí, se stane jedním z archeologicky nejvýznamnějších objevů na světě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -