- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021): Které opravdu stojí za to?

Nový měsíc, nové filmy. Jaké jsou aktuálně ty nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021)?

- Reklama -

Předsevzetí? Ne. Nejdůležitější součástí nového roku jsou nové filmy ke sledování! Pokud první týdny roku 2021 něco naznačily, tak to, že budeme letos streamovat asi dost podobně jako loni. Pokud tedy přemýšlíte, co sledovat tento měsíc na Netflixu, má pro vás Světohled přehled „nejlepší filmy na Netflixu (2021)“. Mrkněte, které z nových filmů, co v lednu dorazí na streamovací službu, opravdu stojí za to.

Jako obvykle je na Netflixu tento měsíc k vidění i spousta starších filmových perel. Včetně akčního Sherlocka Holmese a dvou trháků z produkce Netflixu.

V oblasti novinek, co útočí na filmové ceny, určitě stojí za zmínku titul Střípky ženy. Pokud chcete spíše satirický thriller, určitě byste si neměli nechat ujít snímek Bílý tygr. Podívejte se ale raději na všechny naše filmové tipy. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, můžete se podívat na kompletní seznam lednových novinek na Netflixu. Také můžete zkusit omrknout, jaké nabízí Netflix nejlepší seriály.

Sherlock Holmes – české titulky

Režisér Guy Ritchie dodal ve své adaptaci Sherlocka Holmese z roku 2009 slavnému detektivovi image citlivého drsňáka. Holmese staví do role menšího superhrdiny pomocí technik zpomalené kamery a výrazných zvukových efektů. Díky tomu má člověk při sledování pocit, že každý úder překvapivě akčního detektiva najde svůj cíl. Příběh sleduje Holmese (Robert Downey) a Watsona (Jude Law) vyšetřující spiknutí s cílem ovládnout Británii nadpřirozenými prostředky. Ve filmu zazáří i Rachel McAdams jako neodolatelná zlodějka Irene Adler. Tohle je zábava.

Střípky ženy

Dramatický snímek, možná spíš nádherný portrét smutku. To je film Střípky ženy (Pieces of a Woman). Děj sleduje pár (hráli Vanessu Kirby a Shia LaBeouf), který utrpí zničující ztrátu. Jejich malá dcera záhadně zemřela brzy po zdánlivě zdravém domácím porodu. Film vás provede devastující psychickou situací dvojice. Obzvlášť výkon Vanessy Kirby aspiruje na Oscarovou sošku. Jako žena chycená v pasti nepochopitelného zármutku a paralyzující deprese vskutku zazářila. Připravte se na brutální emocionální nálož.

Bílý tygr

Bílý tygr se prezentuje jako ostrý satirický thriller. Vypráví příběh o tom, jak se Balram (Ardash Gourav) z ničeho se stal bohatým podnikatelem. Černá komedie plná absurdity a empatických nedostatků kastovního systému Indie, Bílý tygr, slibuje podívanou s jedovatým humorem a pevným stiskem dramatického objetí.

Julie a Julia

Ctižádostivá spisovatelka Julia Powell, která se potýká se svou depresivní prací, se rozhodne vyzkoušet něco nového. Po celý rok se pokouší připravovat každý z receptů Julie Childové a výsledky sdílí na svém blogu o jídle. Souběžně film ukazuje, jak Julia Childová, jedna z nejoblíbenějších amerických kuchařek, dosáhla svého prvního knižního obchodu a stal se v 50. letech se známou televizní kuchařkou.

Vykopávky

Pokud jste fanouškem historických filmů, zejména těch založených na knihách, pak je tento film přesně pro vás. Carey Mulliganová hraje Edith Pretty: bohatou anglickou vdovu, která je přesvědčena, že na jejím pozemku je pohřbeno něco neobvyklého. Požádá o pomoc místního archeologa Basila Browna (kterého hraje Ralph Fiennes), aby jí pomohl odhalit skrytá tajemství. To, co odhalí, se stane jedním z archeologicky nejvýznamnějších objevů na světě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -