- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021): Které opravdu stojí za to?

Nový měsíc, nové filmy. Jaké jsou aktuálně ty nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021)?

- Reklama -

Předsevzetí? Ne. Nejdůležitější součástí nového roku jsou nové filmy ke sledování! Pokud první týdny roku 2021 něco naznačily, tak to, že budeme letos streamovat asi dost podobně jako loni. Pokud tedy přemýšlíte, co sledovat tento měsíc na Netflixu, má pro vás Světohled přehled „nejlepší filmy na Netflixu (2021)“. Mrkněte, které z nových filmů, co v lednu dorazí na streamovací službu, opravdu stojí za to.

Jako obvykle je na Netflixu tento měsíc k vidění i spousta starších filmových perel. Včetně akčního Sherlocka Holmese a dvou trháků z produkce Netflixu.

V oblasti novinek, co útočí na filmové ceny, určitě stojí za zmínku titul Střípky ženy. Pokud chcete spíše satirický thriller, určitě byste si neměli nechat ujít snímek Bílý tygr. Podívejte se ale raději na všechny naše filmové tipy. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, můžete se podívat na kompletní seznam lednových novinek na Netflixu. Také můžete zkusit omrknout, jaké nabízí Netflix nejlepší seriály.

Sherlock Holmes – české titulky

Režisér Guy Ritchie dodal ve své adaptaci Sherlocka Holmese z roku 2009 slavnému detektivovi image citlivého drsňáka. Holmese staví do role menšího superhrdiny pomocí technik zpomalené kamery a výrazných zvukových efektů. Díky tomu má člověk při sledování pocit, že každý úder překvapivě akčního detektiva najde svůj cíl. Příběh sleduje Holmese (Robert Downey) a Watsona (Jude Law) vyšetřující spiknutí s cílem ovládnout Británii nadpřirozenými prostředky. Ve filmu zazáří i Rachel McAdams jako neodolatelná zlodějka Irene Adler. Tohle je zábava.

- Reklama -

Střípky ženy

Dramatický snímek, možná spíš nádherný portrét smutku. To je film Střípky ženy (Pieces of a Woman). Děj sleduje pár (hráli Vanessu Kirby a Shia LaBeouf), který utrpí zničující ztrátu. Jejich malá dcera záhadně zemřela brzy po zdánlivě zdravém domácím porodu. Film vás provede devastující psychickou situací dvojice. Obzvlášť výkon Vanessy Kirby aspiruje na Oscarovou sošku. Jako žena chycená v pasti nepochopitelného zármutku a paralyzující deprese vskutku zazářila. Připravte se na brutální emocionální nálož.

Bílý tygr

Bílý tygr se prezentuje jako ostrý satirický thriller. Vypráví příběh o tom, jak se Balram (Ardash Gourav) z ničeho se stal bohatým podnikatelem. Černá komedie plná absurdity a empatických nedostatků kastovního systému Indie, Bílý tygr, slibuje podívanou s jedovatým humorem a pevným stiskem dramatického objetí.

Julie a Julia

Ctižádostivá spisovatelka Julia Powell, která se potýká se svou depresivní prací, se rozhodne vyzkoušet něco nového. Po celý rok se pokouší připravovat každý z receptů Julie Childové a výsledky sdílí na svém blogu o jídle. Souběžně film ukazuje, jak Julia Childová, jedna z nejoblíbenějších amerických kuchařek, dosáhla svého prvního knižního obchodu a stal se v 50. letech se známou televizní kuchařkou.

Vykopávky

Pokud jste fanouškem historických filmů, zejména těch založených na knihách, pak je tento film přesně pro vás. Carey Mulliganová hraje Edith Pretty: bohatou anglickou vdovu, která je přesvědčena, že na jejím pozemku je pohřbeno něco neobvyklého. Požádá o pomoc místního archeologa Basila Browna (kterého hraje Ralph Fiennes), aby jí pomohl odhalit skrytá tajemství. To, co odhalí, se stane jedním z archeologicky nejvýznamnějších objevů na světě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -