- Reklama -

Nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021): Které opravdu stojí za to?

Nový měsíc, nové filmy. Jaké jsou aktuálně ty nejlepší filmy na Netflixu (leden 2021)?

- Reklama -

Předsevzetí? Ne. Nejdůležitější součástí nového roku jsou nové filmy ke sledování! Pokud první týdny roku 2021 něco naznačily, tak to, že budeme letos streamovat asi dost podobně jako loni. Pokud tedy přemýšlíte, co sledovat tento měsíc na Netflixu, má pro vás Světohled přehled „nejlepší filmy na Netflixu (2021)“. Mrkněte, které z nových filmů, co v lednu dorazí na streamovací službu, opravdu stojí za to.

Jako obvykle je na Netflixu tento měsíc k vidění i spousta starších filmových perel. Včetně akčního Sherlocka Holmese a dvou trháků z produkce Netflixu.

V oblasti novinek, co útočí na filmové ceny, určitě stojí za zmínku titul Střípky ženy. Pokud chcete spíše satirický thriller, určitě byste si neměli nechat ujít snímek Bílý tygr. Podívejte se ale raději na všechny naše filmové tipy. Pokud jste zde nenašli to, co hledáte, můžete se podívat na kompletní seznam lednových novinek na Netflixu. Také můžete zkusit omrknout, jaké nabízí Netflix nejlepší seriály.

Sherlock Holmes – české titulky

Režisér Guy Ritchie dodal ve své adaptaci Sherlocka Holmese z roku 2009 slavnému detektivovi image citlivého drsňáka. Holmese staví do role menšího superhrdiny pomocí technik zpomalené kamery a výrazných zvukových efektů. Díky tomu má člověk při sledování pocit, že každý úder překvapivě akčního detektiva najde svůj cíl. Příběh sleduje Holmese (Robert Downey) a Watsona (Jude Law) vyšetřující spiknutí s cílem ovládnout Británii nadpřirozenými prostředky. Ve filmu zazáří i Rachel McAdams jako neodolatelná zlodějka Irene Adler. Tohle je zábava.

- Reklama -

Střípky ženy

Dramatický snímek, možná spíš nádherný portrét smutku. To je film Střípky ženy (Pieces of a Woman). Děj sleduje pár (hráli Vanessu Kirby a Shia LaBeouf), který utrpí zničující ztrátu. Jejich malá dcera záhadně zemřela brzy po zdánlivě zdravém domácím porodu. Film vás provede devastující psychickou situací dvojice. Obzvlášť výkon Vanessy Kirby aspiruje na Oscarovou sošku. Jako žena chycená v pasti nepochopitelného zármutku a paralyzující deprese vskutku zazářila. Připravte se na brutální emocionální nálož.

Bílý tygr

Bílý tygr se prezentuje jako ostrý satirický thriller. Vypráví příběh o tom, jak se Balram (Ardash Gourav) z ničeho se stal bohatým podnikatelem. Černá komedie plná absurdity a empatických nedostatků kastovního systému Indie, Bílý tygr, slibuje podívanou s jedovatým humorem a pevným stiskem dramatického objetí.

Julie a Julia

Ctižádostivá spisovatelka Julia Powell, která se potýká se svou depresivní prací, se rozhodne vyzkoušet něco nového. Po celý rok se pokouší připravovat každý z receptů Julie Childové a výsledky sdílí na svém blogu o jídle. Souběžně film ukazuje, jak Julia Childová, jedna z nejoblíbenějších amerických kuchařek, dosáhla svého prvního knižního obchodu a stal se v 50. letech se známou televizní kuchařkou.

Vykopávky

Pokud jste fanouškem historických filmů, zejména těch založených na knihách, pak je tento film přesně pro vás. Carey Mulliganová hraje Edith Pretty: bohatou anglickou vdovu, která je přesvědčena, že na jejím pozemku je pohřbeno něco neobvyklého. Požádá o pomoc místního archeologa Basila Browna (kterého hraje Ralph Fiennes), aby jí pomohl odhalit skrytá tajemství. To, co odhalí, se stane jedním z archeologicky nejvýznamnějších objevů na světě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -