- Reklama -

Netflix česky: Jak zobrazit celý seznam dabovaných titulů?

Jednoduchý způsob, jak se vyhnout zobrazování filmů v jiném jazyce, než je čeština.

- Reklama -

Netflix je přední světová streamovací služba pro sledování filmů, seriálů a dokumentů nejrůznějších žánrů. Jak ho nastavit, aby byl Netflix česky? Tedy, aby vám zobrazil všechny dostupné tituly s dabingem?

Netflix začal fungovat před téměř 20 lety a nyní už působí ve 190 zemích světa. Na Netflixu můžete sledovat cokoli, co chcete, a Netflix si přitom zaznamenává vaší sledovací historii pro lepší návrhy do budoucna.

Netflix má mnoho jazykově specifického obsahu. Pokud chcete sledovat nějaký televizní pořad nebo film v určitém jazyce, můžete to udělat. Zde je návod, jak vyhledávat jazykově specifické tituly v Netflixu. Protože jsme v Čechách, budeme se pochopitelně soustředit na to, jak ho nastavit pro český dabing.

Krok – 1

Otevřete „Netflix“. Přejděte na stránku https://www.netflix.com/ ve webovém prohlížeči nebo si můžete stáhnout aplikaci Netflix z Obchodu Play.

Pokud je Netflix již přihlášen k nějakému účtu, odhlaste se ze stávajícího účtu tak, že najedete na ikonu profilu v pravém horním rohu webové stránky. Pak se přihlaště pod svým účtem.

Krok – 2

Přejděte do „adresního řádku“ webové stránky a pro pokračování zadejte tuto adresu URL: https://www.netflix.com/browse/audio.

To vám umožní změnit zvuk a titulky pro libovolný jazyk dostupný ve vaší lokalitě.

Krok – 3

Klikněte na ‚Audio‘ a poté vyberte cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní. V našem případě to bude „czech“.

Krok – 4

Můžete také kliknout na Audio a „Přepnout na titulky“ a poté vybrat cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní.

Krok – 5

Nyní budete mít Netflix česky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -