- Reklama -

Netflix česky: Jak zobrazit celý seznam dabovaných titulů?

Jednoduchý způsob, jak se vyhnout zobrazování filmů v jiném jazyce, než je čeština.

- Reklama -

Netflix je přední světová streamovací služba pro sledování filmů, seriálů a dokumentů nejrůznějších žánrů. Jak ho nastavit, aby byl Netflix česky? Tedy, aby vám zobrazil všechny dostupné tituly s dabingem?

Netflix začal fungovat před téměř 20 lety a nyní už působí ve 190 zemích světa. Na Netflixu můžete sledovat cokoli, co chcete, a Netflix si přitom zaznamenává vaší sledovací historii pro lepší návrhy do budoucna.

Netflix má mnoho jazykově specifického obsahu. Pokud chcete sledovat nějaký televizní pořad nebo film v určitém jazyce, můžete to udělat. Zde je návod, jak vyhledávat jazykově specifické tituly v Netflixu. Protože jsme v Čechách, budeme se pochopitelně soustředit na to, jak ho nastavit pro český dabing.

Krok – 1

- Reklama -

Otevřete „Netflix“. Přejděte na stránku https://www.netflix.com/ ve webovém prohlížeči nebo si můžete stáhnout aplikaci Netflix z Obchodu Play.

Pokud je Netflix již přihlášen k nějakému účtu, odhlaste se ze stávajícího účtu tak, že najedete na ikonu profilu v pravém horním rohu webové stránky. Pak se přihlaště pod svým účtem.

Krok – 2

Přejděte do „adresního řádku“ webové stránky a pro pokračování zadejte tuto adresu URL: https://www.netflix.com/browse/audio.

To vám umožní změnit zvuk a titulky pro libovolný jazyk dostupný ve vaší lokalitě.

Krok – 3

Klikněte na ‚Audio‘ a poté vyberte cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní. V našem případě to bude „czech“.

Krok – 4

Můžete také kliknout na Audio a „Přepnout na titulky“ a poté vybrat cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní.

Krok – 5

Nyní budete mít Netflix česky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -