- Reklama -

Netflix česky: Jak zobrazit celý seznam dabovaných titulů?

Jednoduchý způsob, jak se vyhnout zobrazování filmů v jiném jazyce, než je čeština.

- Reklama -

Netflix je přední světová streamovací služba pro sledování filmů, seriálů a dokumentů nejrůznějších žánrů. Jak ho nastavit, aby byl Netflix česky? Tedy, aby vám zobrazil všechny dostupné tituly s dabingem?

Netflix začal fungovat před téměř 20 lety a nyní už působí ve 190 zemích světa. Na Netflixu můžete sledovat cokoli, co chcete, a Netflix si přitom zaznamenává vaší sledovací historii pro lepší návrhy do budoucna.

Netflix má mnoho jazykově specifického obsahu. Pokud chcete sledovat nějaký televizní pořad nebo film v určitém jazyce, můžete to udělat. Zde je návod, jak vyhledávat jazykově specifické tituly v Netflixu. Protože jsme v Čechách, budeme se pochopitelně soustředit na to, jak ho nastavit pro český dabing.

Krok – 1

- Reklama -

Otevřete „Netflix“. Přejděte na stránku https://www.netflix.com/ ve webovém prohlížeči nebo si můžete stáhnout aplikaci Netflix z Obchodu Play.

Pokud je Netflix již přihlášen k nějakému účtu, odhlaste se ze stávajícího účtu tak, že najedete na ikonu profilu v pravém horním rohu webové stránky. Pak se přihlaště pod svým účtem.

Krok – 2

Přejděte do „adresního řádku“ webové stránky a pro pokračování zadejte tuto adresu URL: https://www.netflix.com/browse/audio.

To vám umožní změnit zvuk a titulky pro libovolný jazyk dostupný ve vaší lokalitě.

Krok – 3

Klikněte na ‚Audio‘ a poté vyberte cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní. V našem případě to bude „czech“.

Krok – 4

Můžete také kliknout na Audio a „Přepnout na titulky“ a poté vybrat cokoli z rozbalovací nabídky vpravo od ní.

Krok – 5

Nyní budete mít Netflix česky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -