- Reklama -

Netflix novinky listopad 2021: Dorazí Narcos, Tiger King 2 či Kovboj Bebop

Při pohledu na Netflix novinky listopad 2021 se člověku až tají dech. Našlapané premiéry vypadají, jako by se streamovací gigant rozhodl dopřát předplatitelům Vánoce o měsíc dřív. Na co všechno se můžeme těšit?

- Reklama -

Kromě Narcos se tento měsíc dočkáme Kovboje Bebopa. A v listopadu nebude chybět ani premiéra Arcane – nového anime na motivy League of Legends. Na své si přijdou i fanoušci reality show, vrátí se oblíbený Joe Exotic v Tiger King 2.

Dalším z taháků přehledu „netflix novinky listopad 2021“ je každopádně western s Idrisem Elbou, Jonathanem Majorsem a Reginou Kingovou Tím tvrdší je pád, který se představí už 3. listopadu.

Hodně se také očekává od filmu Red Notice s Dwaynem Johnsonem, který se divákům v premiéře ukáže 11. listopadu. Chybět nebude ani několik nových originálních titulů od Netflixu.

Zde je přehled filmů a seriálů, na které byste si měli tento měsíc dávat pozor – patří totiž k tomu nejlepšímu, co by se na Netflixu mělo v listopadu objevit.

- Reklama -

3. listopadu

Tím tvrdší je pád

Tento americký western, který si nelze splést se stejnojmenným boxerským filmem z roku 1956, nabízí hvězdné obsazení, včetně Reginy Kingové, Idrise Elby, Zazie Beetzové, LaKeitha Stanfielda, Delroye Linda, Damona Wayanse Jr. a dalších.

5. listopadu

Love Hard

Nešťastně zamilovaná dívka ze západního pobřeží se na seznamce zamiluje do drsného muže z východního pobřeží… dokud nezjistí, že ji někdo ulovil. Možná to tak nezní, ale i tento film je vánoční a odehrává se o svátcích.

Narcos: Mexico 3. řada

Třetí série se odehrává v 90. letech, kdy se rozhořívá globalizace drogového byznysu, a zkoumá válku, která vypukne po Felixově zatčení. Jak se nově nezávislé kartely snaží přežít politické otřesy a stupňující se násilí, objevuje se nová generace mexických kingpinů. V této válce je však pravda první obětí – a každé zatčení, vražda a únos jen oddalují skutečné vítězství…

10. listopadu

Přebíhání

Film natočený podle románu Nelly Larsenové sleduje dvě černošky (Tessa Thompsonová, Ruth Neggaová), které se mohou vydávat za bělošky a rozhodnou se žít na opačných stranách barevné hranice v New Yorku v roce 1929.

12. listopadu

Red Notice

Odvážná loupež svede dohromady špičkového profilovače FBI (Dwayne Johnson) a dva konkurenční zločince (Gal Gadot a Ryan Reynolds).

17. listopadu

Tygří král 2

Joe Exotic je za mřížemi a Carole Baskinová se blíží k převzetí vlastnictví jeho nechvalně proslulé zoologické zahrady.Sága nominovaná na cenu Emmy pokračuje ve svém zvráceném vývoji v Králi tygrů 2, kde se objevují nová odhalení motivů, pozadí a tajemství nejznámějších amerických majitelů velkých koček. Staří nepřátelé a nepřátelé, včetně Jeffa Lowea, Tima Starka, Allena Glovera a Jamese Garretsona, se vracejí v další sezóně plné vražd, chaosu a šílenství.

18. listopadu

Princezna z cukrárny 3: Romantika s hvězdou

Pokud se vám líbily první dva díly, pak si nenechte ujít třetí pokračování. Když je ukradena neocenitelná relikvie, královna Margaret a princezna Stacy požádají o pomoc Margaretinu odvážnou sestřenici Fionu, která vypadá jako její dvojnice.

19. listopadu

Kovboj Bebop

Kovboj Bebop je akční vesmírný western o třech lovcích odměn, tzv. kovbojích, kteří se snaží uniknout minulosti. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) a Faye Valentine (Daniella Pineda), kteří jsou stejně rozdílní jako smrtelně nebezpeční, tvoří neohrabanou a chraplavou posádku připravenou ulovit nejnebezpečnější zločince sluneční soustavy – za správnou cenu. Mohou se však vymanit jen z tolika potyček, než je jejich minulost konečně dostihne.

24. listopadu

Modřiny

Jackie Justice (Halle Berry) je bojovnice smíšených bojových umění, která tento sport potupně opouští. Když má po letech smůlu a dusí se v ní vztek a lítost, přemluví ji její manažer a přítel Desi (Adan Canto) k brutálnímu podzemnímu zápasu a upoutá pozornost promotéra bojové ligy (Shamier Anderson), který Jackie slíbí návrat do oktagonu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -