- Reklama -

Netflix novinky listopad 2021: Dorazí Narcos, Tiger King 2 či Kovboj Bebop

Při pohledu na Netflix novinky listopad 2021 se člověku až tají dech. Našlapané premiéry vypadají, jako by se streamovací gigant rozhodl dopřát předplatitelům Vánoce o měsíc dřív. Na co všechno se můžeme těšit?

- Reklama -

Kromě Narcos se tento měsíc dočkáme Kovboje Bebopa. A v listopadu nebude chybět ani premiéra Arcane – nového anime na motivy League of Legends. Na své si přijdou i fanoušci reality show, vrátí se oblíbený Joe Exotic v Tiger King 2.

Dalším z taháků přehledu „netflix novinky listopad 2021“ je každopádně western s Idrisem Elbou, Jonathanem Majorsem a Reginou Kingovou Tím tvrdší je pád, který se představí už 3. listopadu.

Hodně se také očekává od filmu Red Notice s Dwaynem Johnsonem, který se divákům v premiéře ukáže 11. listopadu. Chybět nebude ani několik nových originálních titulů od Netflixu.

Zde je přehled filmů a seriálů, na které byste si měli tento měsíc dávat pozor – patří totiž k tomu nejlepšímu, co by se na Netflixu mělo v listopadu objevit.

3. listopadu

Tím tvrdší je pád

Tento americký western, který si nelze splést se stejnojmenným boxerským filmem z roku 1956, nabízí hvězdné obsazení, včetně Reginy Kingové, Idrise Elby, Zazie Beetzové, LaKeitha Stanfielda, Delroye Linda, Damona Wayanse Jr. a dalších.

5. listopadu

Love Hard

Nešťastně zamilovaná dívka ze západního pobřeží se na seznamce zamiluje do drsného muže z východního pobřeží… dokud nezjistí, že ji někdo ulovil. Možná to tak nezní, ale i tento film je vánoční a odehrává se o svátcích.

Narcos: Mexico 3. řada

Třetí série se odehrává v 90. letech, kdy se rozhořívá globalizace drogového byznysu, a zkoumá válku, která vypukne po Felixově zatčení. Jak se nově nezávislé kartely snaží přežít politické otřesy a stupňující se násilí, objevuje se nová generace mexických kingpinů. V této válce je však pravda první obětí – a každé zatčení, vražda a únos jen oddalují skutečné vítězství…

10. listopadu

Přebíhání

Film natočený podle románu Nelly Larsenové sleduje dvě černošky (Tessa Thompsonová, Ruth Neggaová), které se mohou vydávat za bělošky a rozhodnou se žít na opačných stranách barevné hranice v New Yorku v roce 1929.

12. listopadu

Red Notice

Odvážná loupež svede dohromady špičkového profilovače FBI (Dwayne Johnson) a dva konkurenční zločince (Gal Gadot a Ryan Reynolds).

17. listopadu

Tygří král 2

Joe Exotic je za mřížemi a Carole Baskinová se blíží k převzetí vlastnictví jeho nechvalně proslulé zoologické zahrady.Sága nominovaná na cenu Emmy pokračuje ve svém zvráceném vývoji v Králi tygrů 2, kde se objevují nová odhalení motivů, pozadí a tajemství nejznámějších amerických majitelů velkých koček. Staří nepřátelé a nepřátelé, včetně Jeffa Lowea, Tima Starka, Allena Glovera a Jamese Garretsona, se vracejí v další sezóně plné vražd, chaosu a šílenství.

18. listopadu

Princezna z cukrárny 3: Romantika s hvězdou

Pokud se vám líbily první dva díly, pak si nenechte ujít třetí pokračování. Když je ukradena neocenitelná relikvie, královna Margaret a princezna Stacy požádají o pomoc Margaretinu odvážnou sestřenici Fionu, která vypadá jako její dvojnice.

19. listopadu

Kovboj Bebop

Kovboj Bebop je akční vesmírný western o třech lovcích odměn, tzv. kovbojích, kteří se snaží uniknout minulosti. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) a Faye Valentine (Daniella Pineda), kteří jsou stejně rozdílní jako smrtelně nebezpeční, tvoří neohrabanou a chraplavou posádku připravenou ulovit nejnebezpečnější zločince sluneční soustavy – za správnou cenu. Mohou se však vymanit jen z tolika potyček, než je jejich minulost konečně dostihne.

24. listopadu

Modřiny

Jackie Justice (Halle Berry) je bojovnice smíšených bojových umění, která tento sport potupně opouští. Když má po letech smůlu a dusí se v ní vztek a lítost, přemluví ji její manažer a přítel Desi (Adan Canto) k brutálnímu podzemnímu zápasu a upoutá pozornost promotéra bojové ligy (Shamier Anderson), který Jackie slíbí návrat do oktagonu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -