- Reklama -

Noah Schnapp: Všechno, co nevíte o hvězdě Stranger Things

Jaký je v soukromí představitel Willa ze Stranger Things?

- Reklama -

Noah Schnapp hraje jednu z hlavních rolí v úspěšném seriálu společnosti Netflix „Stranger Things“. Představuje v seriálu chlapce jménem Will Byers.

Ta otázka je na místě: Jaký je Noah Schnapp v soukromém životě? Na hlavní hvězdu Stranger Things se toho o něm ví docela málo. Světohled vám proto nabízí 7 zajímavých faktů o Noahu Schnappovi, které jste pravděpodobně dosud nevěděli!

1. Noah Schnapp je velmi úspěšným hercem, ale to zdaleka není jeho jediný talent, věnuje se také modelingu! A rozhodně ne bez úspěchu.

Noah se už ve 13 letech stal modelem pro „Gucci Cruise Collection“ a fotil také pro známého fotografa Benja Arwase. Kromě toho má dokonce svůj kanál na YouTube.

2. Noahu Schnappovi je teprve 16 let a už hraje v jednom z nejúspěšnějších seriálů na světě! Herec ze Stranger Things se narodil 3. října 2004. Je tedy ze znamení Váhy a za svůj krátký život toho stihl docela dost. Stal se milionářem, stejně jako jeho seriálová kolegyně Millie Bobby Brown.

- Reklama -

3. Seriál „Stranger Things“, v němž hraje jednu z hlavních rolí, se poprvé vysílal v roce 2016. Noahu Schnappovi bylo v té době pouhých 11 let!

4. Noah Schnapp nevěděl, co je to walkman.

V nedávném rozhovoru přiznal, že ho při natáčení seriálu Stranger Things čekalo velké překvapení. Co je to Walkman, totiž zjistil až díky seriálu Stranger Things.

5. Mladý herec pochází z dvojčat.

Jeho dvojčetem je Chloe Schnapp. S bratrem si je Noah Schnapp opravdu blízký, skvěle spolu vycházejí.

6. Stejně jako bratr má kromě amerického i kanadské občanství.

7. Millie Bobby Brownová je také jednou z jeho nejlepších kamarádek.

Millie Bobby Brown hraje v seriálu Stranger Things roli Eleven. Stejně jako v seriálu jsou oba dětští herci dobrými přáteli i v soukromí! S Millie Bobby Brown se potkali při natáčení seriálu a hned si skvěle rozuměli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -