- Reklama -

Noah Schnapp: Všechno, co nevíte o hvězdě Stranger Things

Jaký je v soukromí představitel Willa ze Stranger Things?

- Reklama -

Noah Schnapp hraje jednu z hlavních rolí v úspěšném seriálu společnosti Netflix „Stranger Things“. Představuje v seriálu chlapce jménem Will Byers.

Ta otázka je na místě: Jaký je Noah Schnapp v soukromém životě? Na hlavní hvězdu Stranger Things se toho o něm ví docela málo. Světohled vám proto nabízí 7 zajímavých faktů o Noahu Schnappovi, které jste pravděpodobně dosud nevěděli!

1. Noah Schnapp je velmi úspěšným hercem, ale to zdaleka není jeho jediný talent, věnuje se také modelingu! A rozhodně ne bez úspěchu.

Noah se už ve 13 letech stal modelem pro „Gucci Cruise Collection“ a fotil také pro známého fotografa Benja Arwase. Kromě toho má dokonce svůj kanál na YouTube.

2. Noahu Schnappovi je teprve 16 let a už hraje v jednom z nejúspěšnějších seriálů na světě! Herec ze Stranger Things se narodil 3. října 2004. Je tedy ze znamení Váhy a za svůj krátký život toho stihl docela dost. Stal se milionářem, stejně jako jeho seriálová kolegyně Millie Bobby Brown.

3. Seriál „Stranger Things“, v němž hraje jednu z hlavních rolí, se poprvé vysílal v roce 2016. Noahu Schnappovi bylo v té době pouhých 11 let!

4. Noah Schnapp nevěděl, co je to walkman.

V nedávném rozhovoru přiznal, že ho při natáčení seriálu Stranger Things čekalo velké překvapení. Co je to Walkman, totiž zjistil až díky seriálu Stranger Things.

5. Mladý herec pochází z dvojčat.

Jeho dvojčetem je Chloe Schnapp. S bratrem si je Noah Schnapp opravdu blízký, skvěle spolu vycházejí.

6. Stejně jako bratr má kromě amerického i kanadské občanství.

7. Millie Bobby Brownová je také jednou z jeho nejlepších kamarádek.

Millie Bobby Brown hraje v seriálu Stranger Things roli Eleven. Stejně jako v seriálu jsou oba dětští herci dobrými přáteli i v soukromí! S Millie Bobby Brown se potkali při natáčení seriálu a hned si skvěle rozuměli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -