- Reklama -

Noah Schnapp: Všechno, co nevíte o hvězdě Stranger Things

Jaký je v soukromí představitel Willa ze Stranger Things?

- Reklama -

Noah Schnapp hraje jednu z hlavních rolí v úspěšném seriálu společnosti Netflix „Stranger Things“. Představuje v seriálu chlapce jménem Will Byers.

Ta otázka je na místě: Jaký je Noah Schnapp v soukromém životě? Na hlavní hvězdu Stranger Things se toho o něm ví docela málo. Světohled vám proto nabízí 7 zajímavých faktů o Noahu Schnappovi, které jste pravděpodobně dosud nevěděli!

1. Noah Schnapp je velmi úspěšným hercem, ale to zdaleka není jeho jediný talent, věnuje se také modelingu! A rozhodně ne bez úspěchu.

Noah se už ve 13 letech stal modelem pro „Gucci Cruise Collection“ a fotil také pro známého fotografa Benja Arwase. Kromě toho má dokonce svůj kanál na YouTube.

2. Noahu Schnappovi je teprve 16 let a už hraje v jednom z nejúspěšnějších seriálů na světě! Herec ze Stranger Things se narodil 3. října 2004. Je tedy ze znamení Váhy a za svůj krátký život toho stihl docela dost. Stal se milionářem, stejně jako jeho seriálová kolegyně Millie Bobby Brown.

- Reklama -

3. Seriál „Stranger Things“, v němž hraje jednu z hlavních rolí, se poprvé vysílal v roce 2016. Noahu Schnappovi bylo v té době pouhých 11 let!

4. Noah Schnapp nevěděl, co je to walkman.

V nedávném rozhovoru přiznal, že ho při natáčení seriálu Stranger Things čekalo velké překvapení. Co je to Walkman, totiž zjistil až díky seriálu Stranger Things.

5. Mladý herec pochází z dvojčat.

Jeho dvojčetem je Chloe Schnapp. S bratrem si je Noah Schnapp opravdu blízký, skvěle spolu vycházejí.

6. Stejně jako bratr má kromě amerického i kanadské občanství.

7. Millie Bobby Brownová je také jednou z jeho nejlepších kamarádek.

Millie Bobby Brown hraje v seriálu Stranger Things roli Eleven. Stejně jako v seriálu jsou oba dětští herci dobrými přáteli i v soukromí! S Millie Bobby Brown se potkali při natáčení seriálu a hned si skvěle rozuměli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -