- Reklama -

Noah Schnapp: Všechno, co nevíte o hvězdě Stranger Things

Jaký je v soukromí představitel Willa ze Stranger Things?

- Reklama -

Noah Schnapp hraje jednu z hlavních rolí v úspěšném seriálu společnosti Netflix „Stranger Things“. Představuje v seriálu chlapce jménem Will Byers.

Ta otázka je na místě: Jaký je Noah Schnapp v soukromém životě? Na hlavní hvězdu Stranger Things se toho o něm ví docela málo. Světohled vám proto nabízí 7 zajímavých faktů o Noahu Schnappovi, které jste pravděpodobně dosud nevěděli!

1. Noah Schnapp je velmi úspěšným hercem, ale to zdaleka není jeho jediný talent, věnuje se také modelingu! A rozhodně ne bez úspěchu.

Noah se už ve 13 letech stal modelem pro „Gucci Cruise Collection“ a fotil také pro známého fotografa Benja Arwase. Kromě toho má dokonce svůj kanál na YouTube.

2. Noahu Schnappovi je teprve 16 let a už hraje v jednom z nejúspěšnějších seriálů na světě! Herec ze Stranger Things se narodil 3. října 2004. Je tedy ze znamení Váhy a za svůj krátký život toho stihl docela dost. Stal se milionářem, stejně jako jeho seriálová kolegyně Millie Bobby Brown.

3. Seriál „Stranger Things“, v němž hraje jednu z hlavních rolí, se poprvé vysílal v roce 2016. Noahu Schnappovi bylo v té době pouhých 11 let!

4. Noah Schnapp nevěděl, co je to walkman.

V nedávném rozhovoru přiznal, že ho při natáčení seriálu Stranger Things čekalo velké překvapení. Co je to Walkman, totiž zjistil až díky seriálu Stranger Things.

5. Mladý herec pochází z dvojčat.

Jeho dvojčetem je Chloe Schnapp. S bratrem si je Noah Schnapp opravdu blízký, skvěle spolu vycházejí.

6. Stejně jako bratr má kromě amerického i kanadské občanství.

7. Millie Bobby Brownová je také jednou z jeho nejlepších kamarádek.

Millie Bobby Brown hraje v seriálu Stranger Things roli Eleven. Stejně jako v seriálu jsou oba dětští herci dobrými přáteli i v soukromí! S Millie Bobby Brown se potkali při natáčení seriálu a hned si skvěle rozuměli.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -