- Reklama -

Objeví se nekompromisní tetička Polly znovu v Peaky Blinders 6?

Představitelka tetičky Polly zemřela kvůli rakovině. Stihla ještě natočit nějaké další díly Peaky Blinders?

- Reklama -

V lednu letošního roku se fanoušci Peaky Blinders po dlouhé době zase začali smát: šestá sezóna se konečně začala natáčet! Nadšení přitom neumenšila ani skutečnost, že se blíží konec seriálu. Hlavní je: konečně dozvíme, jak to s partičkou gangsterů z Peaky Blinders dopadne.

Prostoje v natáčení způsobené koronavirem nebyly jedinou smutnou zprávou z natáčení dalších dílů seriálu. V polovině dubna svět zcela šokovala zpráva, že Helen McCrory, seriálová tetička Polly, přišla o život kvůli rakovině. Prostřednictvím oficiálních sítí herečky a produkce se s ní rozloučila její rodina a kolegové.

Zůstalo však otázkou, zda se její postava objeví v připravované další řadě, která, jak se předpokládá, dorazí koncem letošního roku. Zatímco BBC přítomnost herečky vůbec nepotvrdila, protože se potýkala se svou nemocí, scénárista Steven Knight dal alespoň náznak naděje.

V rozhovoru pro Britský filmový institut totiž odpověděl kladně, zda Polly přežije až do konce.

Jak to ale bude vypadat? Na fotografiích z natáčení, na kterých byly další hvězdy jako Cillian Murphy, McCrory vidět nebyla.

Je tedy otázkou, zda je Knightovo prohlášení jen jakousi poctou zesnulé herečce, nebo zda s ní skutečně tvůrci stihli pracovat ještě před její smrtí. Pokud ano, příběh tety Polly nabere velký spád. Naposledy jsme ji totiž v Peaky Blinders viděli v době, kdy opustila rodinu, protože cítila, že Tommymu už nemůže věřit…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -