- Reklama -

Objeví se nekompromisní tetička Polly znovu v Peaky Blinders 6?

Představitelka tetičky Polly zemřela kvůli rakovině. Stihla ještě natočit nějaké další díly Peaky Blinders?

- Reklama -

V lednu letošního roku se fanoušci Peaky Blinders po dlouhé době zase začali smát: šestá sezóna se konečně začala natáčet! Nadšení přitom neumenšila ani skutečnost, že se blíží konec seriálu. Hlavní je: konečně dozvíme, jak to s partičkou gangsterů z Peaky Blinders dopadne.

Prostoje v natáčení způsobené koronavirem nebyly jedinou smutnou zprávou z natáčení dalších dílů seriálu. V polovině dubna svět zcela šokovala zpráva, že Helen McCrory, seriálová tetička Polly, přišla o život kvůli rakovině. Prostřednictvím oficiálních sítí herečky a produkce se s ní rozloučila její rodina a kolegové.

Zůstalo však otázkou, zda se její postava objeví v připravované další řadě, která, jak se předpokládá, dorazí koncem letošního roku. Zatímco BBC přítomnost herečky vůbec nepotvrdila, protože se potýkala se svou nemocí, scénárista Steven Knight dal alespoň náznak naděje.

V rozhovoru pro Britský filmový institut totiž odpověděl kladně, zda Polly přežije až do konce.

Jak to ale bude vypadat? Na fotografiích z natáčení, na kterých byly další hvězdy jako Cillian Murphy, McCrory vidět nebyla.

Je tedy otázkou, zda je Knightovo prohlášení jen jakousi poctou zesnulé herečce, nebo zda s ní skutečně tvůrci stihli pracovat ještě před její smrtí. Pokud ano, příběh tety Polly nabere velký spád. Naposledy jsme ji totiž v Peaky Blinders viděli v době, kdy opustila rodinu, protože cítila, že Tommymu už nemůže věřit…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -