- Reklama -

Papírový dům 5. série: Datum vydání, zápletka, trailer. Proč Netflix odložil premiéru?

Tvůrce seriálu Papírový dům, v originálu La Casa de Papel, konečně potvrdil ukončení natáčení 5. série oblíbeného seriálu. Ale kdy se objeví na Netflixu?

- Reklama -

Pátá sezóna seriálu Papírový bude poslední dobrodružný výlet dramatu od Netflix. Jak diváci vědí, seriál zatím skončil ve velmi dramatické chvíli, protože tým plánoval útěk ze Španělské banky.

Světohled pro vás shrnul vše, co potřebujete vědět o datu vydání, traileru a zápletce 5. série La Casa de Papel.

Kdy vyjde 5. sezóna seriálu Papírový dům?

papirovy dum 5 serie
Pátá série Papírového domu slibuje válku. Foto: Tamara Arranz Ramos

Fanoušci nadšeně slaví, že pátá sezóna byla oficiálně dokončená a je znám termín její premiéry. Dozvěděli se však také zničující informace o budoucnosti seriálu.  Tvůrci totiž odhalili, že 5. sezóna bude také poslední.

 „Strávili jsme téměř rok přemýšlením o tom, jak rozbít skupinu,“ prozradil Tvůrce a výkonný producent Alex Pina. „Museli jsme vymyslet, jak dostat profesora na hranu porážky. Jak se dostat do situací, které budou pro mnoho postav nezvratné. Výsledkem je pátá série Papírového domu. Válka proti systému dosáhne nejextrémnější úrovně, rozhodně lze říct, že tým čeká nejepičtější a nejzajímavější období.“

- Reklama -

Poslední série se točí po celé Evropě

Poslední sezóna bude mít 10 epizod. Natáčení začalo 3. srpna v Dánsku, poté se štáb vydá do Španělska a Portugalska.

Závěrečná série seriálu La Casa De Papel (Peněžní loupež) společnosti Netflix vychází ve dvou dílech, přičemž první část bude uvedena 3. září a druhá 3. prosince. Co ještě prozradil tvůrce Alex Pina?

„Když jsme uprostřed pandemie začali psát pátý díl, cítili jsme, že musíme změnit to, co se od desetidílné sezóny očekává. A využili jsme všechny nástroje, které jsme mohli, abychom už v prvním díle vytvořili dojem finále sezóny nebo finále seriálu,“ řekl Álex Pina. „Rozhodli jsme se položit gang na lopatky.“

„Ve druhé části série se pak více soustředíme na emocionální situaci postav. Je to cesta napříč jejich sentimentální mapou.“

Papírový dům: Co se stane v 5. sezóně?

papirovy dum denver stockholm monica
Denvera a Monicu nejspíš čekají v páté série těžké chvíle. Foto: Tamara Arranz Ramos

UPOZORNĚNÍ: Tato část obsahuje spoilery čtvrté sezóny.

Pro pátou sezónu Money Heist zatím nebyly zveřejněny žádné podrobnosti o ději.

Producent Alex Pina však příznivce seriálu připravuje na to, že mohou očekávat válku.

 „Přecházíme od šachové hry – pouhé intelektuální strategie – k válečné strategii: útok a svár,“ řekl Pina v rozhovoru pro Entertainment Weekly. „Adrenalin je v DNA Papírového domu. „

Gang tlačen ke zdi

Adrenalin nabité chvilky tvůrce slibuje až do konce loupeže ve Španělské bance.

„Gang se dostává nevratných situací, do divoké války. Bude to nejepičtější ze všech sérií, které jsme natočili,“ slibuje Pina.

V závěrečné epizodě čtvrté série se Lisabon sešla s týmem uvnitř banky, zatímco Gandia leží v bezvědomí.

Kromě toho se show musí vypořádat s mohutným zvratem z konce sezóny, když inspektorka Sierrová našla profesorův úkryt. V posledních několika okamžicích posledního dílu mu míří zbraní na hlav.

„Mat,“ říká přitom.

Podle několika teorií by Sierrová prý mohla zabít profesora jako odvetu za Berlina.

Papírový dům 5. série trailer

papirovy dum alicia sierra
Alicia Sierra podle některých teorií zabíje Profesora. Foto: Tamara Arranz Ramos

5. série Papírového domu má k dispozici zatím jen jeden trailer. Ten napovídá, že se rozhodně máme na co těšit!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -