- Reklama -

Papírový dům 5: Gangu půjde po krku nelítostný Sagasta (VIDEO)

Nová postava - voják Sagasta - je nelítostným vůdcem armády. Povede v seriálu Papírový dům 5 s gangem krvavou válku?

- Reklama -

Papírový dům 5 představí nového vůdce armády, který půjde po krku našim milovaným zlodějům – herce José Manuela Sedu v roli Sagasty. Ten je podle všeho nějak spojený s Gandiou, jak naznačují videa, co zveřejnili tvůrci na sociálních sítích.

Dlouho předlouho čekali fanoušci na novinky o seriálu Papírový dům 5. Nakonec se s nimi doslova roztrhl pytel. Před nedávnem Netflix představil tři nové postavy z nadcházející 5. série La Casa De Papel. Zatímco herci Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado jsou spojení s partou, José Manuel Seda jako Sagasta se stane jejich nelítostným protivníkem, který je hodlá zničit za jakoukoli cenu.

Krutější než Gandia…

Asi každému fanouškovi v poslední sérii připadalo, že naší partičku nemůže potkat nic horšího než na násilí ulítlý ochrankář Gandia, který brutálně zabil Nairobi a narušil plány loupeže. Sagastova krutost bude ještě o úroveň výš. Jako velitel speciálních jednotek španělské armády je to zkušený profesionál a rozený zabiják. Podle tvůrců Money Heist 5 „je to rozený vůdce, kterého jeho muži následují až do konce. Když nasadí uniformu, stává se z něj analytický, chladný a nelítostný myslitel, který je schopen překročit jakékoli etické či morální konvence, pokud to mise vyžaduje.“

Sagasta se s největší pravděpodobností pustí do snahy zlikvidovat gang z první linie, což nakonec vyvolá menší válku uvnitř banky. To ostatně naznačují i záběry v teaseru a traileru na Money Heist 5.

Přátelství, které všechno zničí?

Produkce seriálu zveřejnila video, v němž je Sagasta spolu s Gandiou a několika dalšími vojáky ve zbrani proti Profesorově gangu.

Sdílný na záběry ze zákulisí je hlavně José Manuel Seda. Nová postava na svém Instagramu sdílela hned několik exkluzivních záběrů ze zákulisí.

Premiéry první poloviny 5. řady Papírového domu je naplánovaná na 3. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -