- Reklama -

Papírový dům 5: Gangu půjde po krku nelítostný Sagasta (VIDEO)

Nová postava - voják Sagasta - je nelítostným vůdcem armády. Povede v seriálu Papírový dům 5 s gangem krvavou válku?

- Reklama -

Papírový dům 5 představí nového vůdce armády, který půjde po krku našim milovaným zlodějům – herce José Manuela Sedu v roli Sagasty. Ten je podle všeho nějak spojený s Gandiou, jak naznačují videa, co zveřejnili tvůrci na sociálních sítích.

Dlouho předlouho čekali fanoušci na novinky o seriálu Papírový dům 5. Nakonec se s nimi doslova roztrhl pytel. Před nedávnem Netflix představil tři nové postavy z nadcházející 5. série La Casa De Papel. Zatímco herci Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado jsou spojení s partou, José Manuel Seda jako Sagasta se stane jejich nelítostným protivníkem, který je hodlá zničit za jakoukoli cenu.

Krutější než Gandia…

Asi každému fanouškovi v poslední sérii připadalo, že naší partičku nemůže potkat nic horšího než na násilí ulítlý ochrankář Gandia, který brutálně zabil Nairobi a narušil plány loupeže. Sagastova krutost bude ještě o úroveň výš. Jako velitel speciálních jednotek španělské armády je to zkušený profesionál a rozený zabiják. Podle tvůrců Money Heist 5 „je to rozený vůdce, kterého jeho muži následují až do konce. Když nasadí uniformu, stává se z něj analytický, chladný a nelítostný myslitel, který je schopen překročit jakékoli etické či morální konvence, pokud to mise vyžaduje.“

- Reklama -

Sagasta se s největší pravděpodobností pustí do snahy zlikvidovat gang z první linie, což nakonec vyvolá menší válku uvnitř banky. To ostatně naznačují i záběry v teaseru a traileru na Money Heist 5.

Přátelství, které všechno zničí?

Produkce seriálu zveřejnila video, v němž je Sagasta spolu s Gandiou a několika dalšími vojáky ve zbrani proti Profesorově gangu.

Sdílný na záběry ze zákulisí je hlavně José Manuel Seda. Nová postava na svém Instagramu sdílela hned několik exkluzivních záběrů ze zákulisí.

Premiéry první poloviny 5. řady Papírového domu je naplánovaná na 3. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -