- Reklama -

Papírový dům 5: Gangu půjde po krku nelítostný Sagasta (VIDEO)

Nová postava - voják Sagasta - je nelítostným vůdcem armády. Povede v seriálu Papírový dům 5 s gangem krvavou válku?

- Reklama -

Papírový dům 5 představí nového vůdce armády, který půjde po krku našim milovaným zlodějům – herce José Manuela Sedu v roli Sagasty. Ten je podle všeho nějak spojený s Gandiou, jak naznačují videa, co zveřejnili tvůrci na sociálních sítích.

Dlouho předlouho čekali fanoušci na novinky o seriálu Papírový dům 5. Nakonec se s nimi doslova roztrhl pytel. Před nedávnem Netflix představil tři nové postavy z nadcházející 5. série La Casa De Papel. Zatímco herci Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado jsou spojení s partou, José Manuel Seda jako Sagasta se stane jejich nelítostným protivníkem, který je hodlá zničit za jakoukoli cenu.

Krutější než Gandia…

Asi každému fanouškovi v poslední sérii připadalo, že naší partičku nemůže potkat nic horšího než na násilí ulítlý ochrankář Gandia, který brutálně zabil Nairobi a narušil plány loupeže. Sagastova krutost bude ještě o úroveň výš. Jako velitel speciálních jednotek španělské armády je to zkušený profesionál a rozený zabiják. Podle tvůrců Money Heist 5 „je to rozený vůdce, kterého jeho muži následují až do konce. Když nasadí uniformu, stává se z něj analytický, chladný a nelítostný myslitel, který je schopen překročit jakékoli etické či morální konvence, pokud to mise vyžaduje.“

Sagasta se s největší pravděpodobností pustí do snahy zlikvidovat gang z první linie, což nakonec vyvolá menší válku uvnitř banky. To ostatně naznačují i záběry v teaseru a traileru na Money Heist 5.

Přátelství, které všechno zničí?

Produkce seriálu zveřejnila video, v němž je Sagasta spolu s Gandiou a několika dalšími vojáky ve zbrani proti Profesorově gangu.

Sdílný na záběry ze zákulisí je hlavně José Manuel Seda. Nová postava na svém Instagramu sdílela hned několik exkluzivních záběrů ze zákulisí.

Premiéry první poloviny 5. řady Papírového domu je naplánovaná na 3. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -