- Reklama -

Papírový dům 5: Gangu půjde po krku nelítostný Sagasta (VIDEO)

Nová postava - voják Sagasta - je nelítostným vůdcem armády. Povede v seriálu Papírový dům 5 s gangem krvavou válku?

- Reklama -

Papírový dům 5 představí nového vůdce armády, který půjde po krku našim milovaným zlodějům – herce José Manuela Sedu v roli Sagasty. Ten je podle všeho nějak spojený s Gandiou, jak naznačují videa, co zveřejnili tvůrci na sociálních sítích.

Dlouho předlouho čekali fanoušci na novinky o seriálu Papírový dům 5. Nakonec se s nimi doslova roztrhl pytel. Před nedávnem Netflix představil tři nové postavy z nadcházející 5. série La Casa De Papel. Zatímco herci Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado jsou spojení s partou, José Manuel Seda jako Sagasta se stane jejich nelítostným protivníkem, který je hodlá zničit za jakoukoli cenu.

Krutější než Gandia…

Asi každému fanouškovi v poslední sérii připadalo, že naší partičku nemůže potkat nic horšího než na násilí ulítlý ochrankář Gandia, který brutálně zabil Nairobi a narušil plány loupeže. Sagastova krutost bude ještě o úroveň výš. Jako velitel speciálních jednotek španělské armády je to zkušený profesionál a rozený zabiják. Podle tvůrců Money Heist 5 „je to rozený vůdce, kterého jeho muži následují až do konce. Když nasadí uniformu, stává se z něj analytický, chladný a nelítostný myslitel, který je schopen překročit jakékoli etické či morální konvence, pokud to mise vyžaduje.“

- Reklama -

Sagasta se s největší pravděpodobností pustí do snahy zlikvidovat gang z první linie, což nakonec vyvolá menší válku uvnitř banky. To ostatně naznačují i záběry v teaseru a traileru na Money Heist 5.

Přátelství, které všechno zničí?

Produkce seriálu zveřejnila video, v němž je Sagasta spolu s Gandiou a několika dalšími vojáky ve zbrani proti Profesorově gangu.

Sdílný na záběry ze zákulisí je hlavně José Manuel Seda. Nová postava na svém Instagramu sdílela hned několik exkluzivních záběrů ze zákulisí.

Premiéry první poloviny 5. řady Papírového domu je naplánovaná na 3. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -