- Reklama -

Krásná Stockholm se před vydáním Papírového domu 5 ukázala nahoře bez!

Jako by se fanoušci už tak dost netěšili. Krásná herečka Esther Acebo, která hraje Stockholm v seriálu Papírový dům, se před vydáním nových dílů 5. řady na Instagramu zatraceně odvázala.

- Reklama -

Po dechberoucím finále poslední série se tento týden konečně vrátí na obrazovky dlouho očekávané španělské kriminální drama společnosti Netflix. Hvězda seriálu Papírový dům Esther Acebo (seriálový Stockholm) se před uvedením další série na Instagramu pochlubila fotkou nahoře bez.

Esther Acebo se divákům představila už v 1. řadě jako Monica Gaztambide. Když se parta rozhodla převzít kontrolu nad španělskou královskou mincovnu, pracovala v ní jako sekretářka.

V první sérii ji parta držela jako rukojmí, zažívala přitom ale ještě další osobní drama. Čekala dítě s ředitelem mincovny Arturem Romanem (hraje ho Enrique Arce). Radost z toho zrovna neměla, protože byl ženatý a měl děti.

Ve druhé sérii Monika zapomněla na zbabělého Artura a rozhodla se připojit k lupičům při jejich loupeži.

- Reklama -

V době, kdy byla rukojmí, se zamilovala do Denvera (Jaime Lorente), protože spolu trávili hodně času, když byla ukrytá v trezoru.

Poté, co dokázala svou loajalitu gangu, její členství v partě schválil i hlavní organizátor loupeže Profesor (Alvaro Morte). Dostala jméno Stockholm.

Stejně jako ostatní z party se totiž přejmenovala podle města, aby ochránila svou identitu.

U vody odhodila zábrany

A snad aby Esther ukrátila čekání fanoušků na nové díly jejich oblíbeného seriálu, sdílela na sociálních sítích snímek s popiskem „The Kids are Alright“ (děcka jsou v pohodě).

Na snímku sedí u jezera, zatímco její psi stojí ve vodě. Herečka sedí na kameni, a rukama si zakrývá ňadra, protože má na sobě pouze spodek svých modrých bikin.

Snímek vyvolal hotové šílenství. Rychle získal přes 295 700 lajků a fanoušci se mohli přetrhnout, kdo herečce zalichotí nejvíc.

Jeden z fanoušků ocenil prostředí a napsal: „Podívejte se na tu nádhernou vodu, dokonalé.“

„Kde máte šaty, slečno Stockholm?“ ptal se jiný.

„Kde je ta fotka pořízená? Pěkná řeka, roztomilí psi, hezká paní,“ přidal se další.

Ale zpět k seriálu:4. série skončila tím, že vyhozená policejní detektivka Alicia Sierra (Najwa Nimri) odhalila Profesorovu tajnou skrýš a mířila na něj zbraň.

Papírový dům 5 se na Netflixu objeví v pátek 3. září (první polovina dílů). Druhá polovina dílů má plánovanou premiéru na pátek 3. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -