- Reklama -

Krásná Stockholm se před vydáním Papírového domu 5 ukázala nahoře bez!

Jako by se fanoušci už tak dost netěšili. Krásná herečka Esther Acebo, která hraje Stockholm v seriálu Papírový dům, se před vydáním nových dílů 5. řady na Instagramu zatraceně odvázala.

- Reklama -

Po dechberoucím finále poslední série se tento týden konečně vrátí na obrazovky dlouho očekávané španělské kriminální drama společnosti Netflix. Hvězda seriálu Papírový dům Esther Acebo (seriálový Stockholm) se před uvedením další série na Instagramu pochlubila fotkou nahoře bez.

Esther Acebo se divákům představila už v 1. řadě jako Monica Gaztambide. Když se parta rozhodla převzít kontrolu nad španělskou královskou mincovnu, pracovala v ní jako sekretářka.

V první sérii ji parta držela jako rukojmí, zažívala přitom ale ještě další osobní drama. Čekala dítě s ředitelem mincovny Arturem Romanem (hraje ho Enrique Arce). Radost z toho zrovna neměla, protože byl ženatý a měl děti.

Ve druhé sérii Monika zapomněla na zbabělého Artura a rozhodla se připojit k lupičům při jejich loupeži.

V době, kdy byla rukojmí, se zamilovala do Denvera (Jaime Lorente), protože spolu trávili hodně času, když byla ukrytá v trezoru.

Poté, co dokázala svou loajalitu gangu, její členství v partě schválil i hlavní organizátor loupeže Profesor (Alvaro Morte). Dostala jméno Stockholm.

Stejně jako ostatní z party se totiž přejmenovala podle města, aby ochránila svou identitu.

U vody odhodila zábrany

A snad aby Esther ukrátila čekání fanoušků na nové díly jejich oblíbeného seriálu, sdílela na sociálních sítích snímek s popiskem „The Kids are Alright“ (děcka jsou v pohodě).

Na snímku sedí u jezera, zatímco její psi stojí ve vodě. Herečka sedí na kameni, a rukama si zakrývá ňadra, protože má na sobě pouze spodek svých modrých bikin.

Snímek vyvolal hotové šílenství. Rychle získal přes 295 700 lajků a fanoušci se mohli přetrhnout, kdo herečce zalichotí nejvíc.

Jeden z fanoušků ocenil prostředí a napsal: „Podívejte se na tu nádhernou vodu, dokonalé.“

„Kde máte šaty, slečno Stockholm?“ ptal se jiný.

„Kde je ta fotka pořízená? Pěkná řeka, roztomilí psi, hezká paní,“ přidal se další.

Ale zpět k seriálu:4. série skončila tím, že vyhozená policejní detektivka Alicia Sierra (Najwa Nimri) odhalila Profesorovu tajnou skrýš a mířila na něj zbraň.

Papírový dům 5 se na Netflixu objeví v pátek 3. září (první polovina dílů). Druhá polovina dílů má plánovanou premiéru na pátek 3. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -