- Reklama -

Krásná Stockholm se před vydáním Papírového domu 5 ukázala nahoře bez!

Jako by se fanoušci už tak dost netěšili. Krásná herečka Esther Acebo, která hraje Stockholm v seriálu Papírový dům, se před vydáním nových dílů 5. řady na Instagramu zatraceně odvázala.

- Reklama -

Po dechberoucím finále poslední série se tento týden konečně vrátí na obrazovky dlouho očekávané španělské kriminální drama společnosti Netflix. Hvězda seriálu Papírový dům Esther Acebo (seriálový Stockholm) se před uvedením další série na Instagramu pochlubila fotkou nahoře bez.

Esther Acebo se divákům představila už v 1. řadě jako Monica Gaztambide. Když se parta rozhodla převzít kontrolu nad španělskou královskou mincovnu, pracovala v ní jako sekretářka.

V první sérii ji parta držela jako rukojmí, zažívala přitom ale ještě další osobní drama. Čekala dítě s ředitelem mincovny Arturem Romanem (hraje ho Enrique Arce). Radost z toho zrovna neměla, protože byl ženatý a měl děti.

Ve druhé sérii Monika zapomněla na zbabělého Artura a rozhodla se připojit k lupičům při jejich loupeži.

- Reklama -

V době, kdy byla rukojmí, se zamilovala do Denvera (Jaime Lorente), protože spolu trávili hodně času, když byla ukrytá v trezoru.

Poté, co dokázala svou loajalitu gangu, její členství v partě schválil i hlavní organizátor loupeže Profesor (Alvaro Morte). Dostala jméno Stockholm.

Stejně jako ostatní z party se totiž přejmenovala podle města, aby ochránila svou identitu.

U vody odhodila zábrany

A snad aby Esther ukrátila čekání fanoušků na nové díly jejich oblíbeného seriálu, sdílela na sociálních sítích snímek s popiskem „The Kids are Alright“ (děcka jsou v pohodě).

Na snímku sedí u jezera, zatímco její psi stojí ve vodě. Herečka sedí na kameni, a rukama si zakrývá ňadra, protože má na sobě pouze spodek svých modrých bikin.

Snímek vyvolal hotové šílenství. Rychle získal přes 295 700 lajků a fanoušci se mohli přetrhnout, kdo herečce zalichotí nejvíc.

Jeden z fanoušků ocenil prostředí a napsal: „Podívejte se na tu nádhernou vodu, dokonalé.“

„Kde máte šaty, slečno Stockholm?“ ptal se jiný.

„Kde je ta fotka pořízená? Pěkná řeka, roztomilí psi, hezká paní,“ přidal se další.

Ale zpět k seriálu:4. série skončila tím, že vyhozená policejní detektivka Alicia Sierra (Najwa Nimri) odhalila Profesorovu tajnou skrýš a mířila na něj zbraň.

Papírový dům 5 se na Netflixu objeví v pátek 3. září (první polovina dílů). Druhá polovina dílů má plánovanou premiéru na pátek 3. prosince.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -