- Reklama -

Peacemaker 2. série je oficiálně potvrzená. Kdy se objeví na HBO Max?

Peacemaker 2. série je oficiálně na cestě.

- Reklama -

HBO Max potvrdilo před vydáním posledního dílu seriálu z prostředí DC Comics s Johnem Cenou v hlavní roli, že se fanoušci dočkají u seriálu Peacemaker 2. série.

Druhá série Peacemakera byla tak nějak nevyhnutelná od chvíle, kdy seriál začal trhat rekordy sledovanosti na streamovací platformě HBO Max. Seriál zvyšoval týden od týdne svou sledovanost. Nakonec se Peacemaker dokonce stal nejstreamovanějším seriálem v dosavadní historii HBO Max.

Nečekaný nástup neznámého superhrdiny

Přitom ještě před dvěma lety většina lidí o „Peacemakerovi“ vůbec nic nevěděla. Ve vesmíru postav DC comics rozhodně nepatří mezi věhlasné tahouny. Dnes je ale Peacemaker jedním z nejlepších televizních seriálů, který se díky skvělému scénáři Jamese Gunna a perfektnímu hereckému výkonu Johna Ceny dočkal nečekaně vřelého diváckého přijetí.

Scénárista James Gunn představil tuto postavu ve filmu Sebevražedný oddíl. Poté se rozhodl pokračovat v příběhu prostoduchého „superhrdiny“ Christophera Smithe, známého jako Peacemaker. Celý seriál napsal během karantény. „Normálně bych si v tomto prostoru dával větší pauzu, ale byl COVID. Trčel jsem doma, tak jsem napsal seriál,“ řekl v září 2020.

- Reklama -

Víc než povedený seriál, sluší se dodat. A proto pojďme co nejrychleji k tomu podstatnému. Co se zatím o schváleném projektu jménem Peacemaker 2. série ví?

Peacemaker 2. série bude mít premiéru v roce 2023

Hlavní otázka zní: kdy se nakonec objeví na HBO Max? Koneckonců jeho scenárista a režisér James Gunn má na krku ještě práci na Strážcích Galaxie 3, takže jeho rozvrh je pěkně nabitý.

No a nyní se na Twitteru objevila jedna z velkých postav samotného HBO Max a potenciálně prozradila, kdy očekává návrat seriálu. Byl to konkrétně Luis Duran, generální manažer HBO Max, který se na Twitteru pochlubil úspěchem první série Peacemakera a zároveň naznačil, kdy se objeví druhá.

V reakci na nadšení Johna Ceny z úspěchu seriálu prezentovaném nadšenými statusy na sociálních sítích Duran poznamenal, jak v HBO „už teď vědí, že 2. série bude jednou z největších novinek příštího roku“. Tím nepřímo potvrdil, že vydání Peacemaker 2. série stanice určila na rok 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -