- Reklama -

Peacemaker 2. série je oficiálně potvrzená. Kdy se objeví na HBO Max?

Peacemaker 2. série je oficiálně na cestě.

- Reklama -

HBO Max potvrdilo před vydáním posledního dílu seriálu z prostředí DC Comics s Johnem Cenou v hlavní roli, že se fanoušci dočkají u seriálu Peacemaker 2. série.

Druhá série Peacemakera byla tak nějak nevyhnutelná od chvíle, kdy seriál začal trhat rekordy sledovanosti na streamovací platformě HBO Max. Seriál zvyšoval týden od týdne svou sledovanost. Nakonec se Peacemaker dokonce stal nejstreamovanějším seriálem v dosavadní historii HBO Max.

Nečekaný nástup neznámého superhrdiny

Přitom ještě před dvěma lety většina lidí o „Peacemakerovi“ vůbec nic nevěděla. Ve vesmíru postav DC comics rozhodně nepatří mezi věhlasné tahouny. Dnes je ale Peacemaker jedním z nejlepších televizních seriálů, který se díky skvělému scénáři Jamese Gunna a perfektnímu hereckému výkonu Johna Ceny dočkal nečekaně vřelého diváckého přijetí.

Scénárista James Gunn představil tuto postavu ve filmu Sebevražedný oddíl. Poté se rozhodl pokračovat v příběhu prostoduchého „superhrdiny“ Christophera Smithe, známého jako Peacemaker. Celý seriál napsal během karantény. „Normálně bych si v tomto prostoru dával větší pauzu, ale byl COVID. Trčel jsem doma, tak jsem napsal seriál,“ řekl v září 2020.

Víc než povedený seriál, sluší se dodat. A proto pojďme co nejrychleji k tomu podstatnému. Co se zatím o schváleném projektu jménem Peacemaker 2. série ví?

Peacemaker 2. série bude mít premiéru v roce 2023

Hlavní otázka zní: kdy se nakonec objeví na HBO Max? Koneckonců jeho scenárista a režisér James Gunn má na krku ještě práci na Strážcích Galaxie 3, takže jeho rozvrh je pěkně nabitý.

No a nyní se na Twitteru objevila jedna z velkých postav samotného HBO Max a potenciálně prozradila, kdy očekává návrat seriálu. Byl to konkrétně Luis Duran, generální manažer HBO Max, který se na Twitteru pochlubil úspěchem první série Peacemakera a zároveň naznačil, kdy se objeví druhá.

V reakci na nadšení Johna Ceny z úspěchu seriálu prezentovaném nadšenými statusy na sociálních sítích Duran poznamenal, jak v HBO „už teď vědí, že 2. série bude jednou z největších novinek příštího roku“. Tím nepřímo potvrdil, že vydání Peacemaker 2. série stanice určila na rok 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -