- Reklama -

Pohádky na Netflixu v češtině: Které opravdu stojí za to?

Jaké jsou ty nejlepší pohádky na Netflixu v češtině?

- Reklama -

Pohádky člověk uvítá často, obzvlášť, když mu doma pobíhají děti. Proto se vždycky hodí mít přehled o tom, které pohádky na Netflixu v češtině můžete svým ratolestem pustit, abyste si našli chvíli pro sebe.

V tomto článku se zaměříme na filmy, které mají český dabing, protože někdy články zaměřené na Netflix pro děti bývají plné tipů na otitulkované věci, což je pro většinu rodičů naprosto k ničemu.

Jaké pohádky a filmy pro děti v češtině tedy můžete na Netflixu najít? Pro lepší přehled jsme je pro vás rozdělili do několika kategorií.

Nejlepší dabované pohádky na Netflixu

Cesta do fantazie

Chihiro se ocitne v podivném světě. Vládne mu čarodějnice, která ty, kdo ji neposlouchají, mění ve zvířata.

- Reklama -

Spongebob v kalhotách: Film

Pan Krabs prý ukradl korunu krále Neptuna! SpongeBob a Patrick se proto vydávají na divoké dobrodružství, aby dokázali, že jejich kamarád je v tom nevinně.

My little pony: Nová generace

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že pozemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz.

Addamsova rodina

Nemrtvá rodinka vede jednotvárný a ponurý život v izolaci, dokud se nepřestěhuje do uhlazené čtvrti, kde svým osobitým stylem zkříží plány jedné televizní moderátorce.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Šmoulinka s nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem se vydají hluboko do Zakázaného lesa, aby zachránili tajuplnou ztracenou vesnici od zlého čaroděje Gargamela.

Vánoční pohádky na Netflixu s dabingem

Chlapec, ktrému říkají Vánoce

Odhodlaný Nikolas se při hledání svého táty dostane do kouzelné země, kde potká elfy i svůj osud. Domů se vrátí s darem naděje.

Klaus

Příběh nominovaný na Oscara od spoluautora filmů „Já, padouch“. Sobecký pošťák se překvapivě skamarádí se samotářským výrobcem hraček. Do chladného, temného města to přinese tak potřebnou radost.

Robin není myš

Optimistická Robin vyrůstá v myší rodině a o Vánocích má velké přání. Zjistí tenhle ptáček konečně, kdo vlastně je? A naučí se létat?

Princezna z cukrárny

Obyčejná chicagská cukrářka a dáma, která se má stát princeznou, zjistí, že vypadají jako dvojčata. A tak se domluví, že si na Vánoce vymění role.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná

Margaretinu vánoční korunovaci zkomplikují trable s láskou, a tak musí přispěchat na pomoc její dvojnice Stacy. Co ale další dvojnice – zmaří jejich plány?

Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele.

Vánoční kronika

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit.

Vánoční kronika 2

Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit.

Předvánoční večer

Rytíř ze 14. století se zázračně dostane do současnosti do amerického Ohia, kde se zamiluje do učitelky biologie na střední škole, která už nemá o lásce žádné iluze.

Pan Jangle a vánoční dobrodružství

Veselého výrobce hraček kdysi zradil pomocník, kterému věřil. O spoustu let později mu ale do života vstoupí hodná a zvědavá vnučka a dá mu novou naději.

Vánoční princ

Nadějná mladá novinářka zažije předčasné Vánoce. Vyšlou ji do cizí země, aby ulovila sólokapra o elegantním princi, který se má stát králem.

Vánoční princ: Královské dítě

Aldovie dostane o Vánocích nejkrásnější dárek: královské děťátko. Královna Amber ale musí nejdřív vyřešit panovnickou záhadu, aby zachránila svoji rodinu i království.

Nejlepší animované filmy pro děti s českým dabingem

Willoughbyovi

Čtyři sourozenci vymyslí plán, jak se nadobro zbavit svých neskutečně sobeckých rodičů a založit vlastní dokonale nedokonalou rodinu.

Sněžný kluk

Osiřelá divoška a její legrační kamarádi pomáhají uprchlému yettimu vrátit se přes celou Čínu domů do Himálaje. V patách je jim ale neodbytný lovec.

Trollové

Když jejich trollí kamarády zajmou hladoví Bergeni, vydají se optimistická princezna Poppy a její mrzutý kamarád Větvík za svým největším dobrodružstvím.

Vivo

Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda.

Nová generace

Mezi osamocenou Mai a super-tajným robotem vznikne nečekané pouto a společně se pustí do velkého akčního dobrodružství s cílem zmařit plány zákeřného ničemy.

Nejlepší rodinné filmy na Netflixu v češtině

Ježek Sonic

Šerif z malého města pomáhá mimozemskému ježkovi uniknout před šíleným doktorem, který chce jeho nadzvukovou rychlost využít k ovládnutí světa.

Noční návštěva

Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava.

Čára

Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku.

Feel the beat

Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž.

Enola Holmesová

Při pátrání po nezvěstné matce dokáže neohrožená Enola Holmesová přechytračit i svého staršího bratra Sherlocka a pomoct mladému lordovi na útěku.

České pohádky na Netflixu

Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila v čase.

Anděl Páně

Anděl, který zkazí všechno, na co sáhne, je poslán na zem. Bude mít jediný den na to, aby se naučil, co znamená láska, odpuštění a obětavost.

Hurvínek a kouzelné muzeum

Kluk, který je blázen do počítačových her, musí využít svoje schopnosti, aby zachránil staré muzeum loutek i celé město před zloduchem, který se nečekaně vrací.

Čertí brko

V pekle mají kouzelné brko, které zapisuje každý hřích. Když ale někdo tenhle vzácný artefakt ukradne, musí mladý čert najít způsob, jak dát věci zase do pořádku.

Řachanda

Dva zlodějíčci a rozmazlená princezna se octnou v kouzelném lese, kde jim podivné bytosti dají cennou lekci.

Čertoviny

Pohádková komedie, ve které Luciper za trest pošle dva nemotorné a hádavé čerty na svět, aby mu každý z nich přivedl do pekla jednu hříšnou duši.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Hraná filmová adaptace oblíbeného kresleného seriálu, ve kterém se Mach, Šebestová a jejich přátelský pes díky kouzelnému sluchátku vydají na velké dobrodružství.

Fimfárum do třetice všeho dobrého

V téhle animované sbírce pohádek pro dospělé se připravte na pátrání po obrech, hledání králova kloboučku a sázku, která změní život pasáčka prasat.

Kozí příběh: Pověsti staré Prahy

Vesničan se stěhuje do velkoměsta, aby zažil něco nového, a bere s sebou i svoji kozu. Potkají ovšem měšťačku, která jim zavaří.

Když draka bolí hlava

Barborka a Tomík tráví prázdniny u prarodičů v kovárně na Dračí skále, kde mají pracovitého netradičního učně – dvouhlavého dráčka Čmoudíka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -