- Reklama -

Koho si vezme Rhaenyra? Rod draka chystá velké partnerské překvapení

Následnice Železného trůnu má spoustu nápadníků a v Rodu draka je Rhaenyře Targaryen předpovězena svatba s jedním z nich.

- Reklama -

Ať už je situace jakákoli, pro mladou dámu není příjemné cítit se pod tlakem, aby si našla partnera. Rhaenyra Targaryen však musí jednat rychle, aby získala prsten a ještě více upevnila svůj nárok na trůn uprostřed násilnického světa Západozemí.

Kdo se nakonec ujme role manžela Rhaenyry Targaryen? Jednoho jsme již poznali a brzy se v seriálu Rod draka dobře seznámíme s dalším, píše distractify.com.

Zatímco pokus lorda Corlyse sjednotit rody Velaryonů a Targaryenů prostřednictvím svazku jeho dcery Laeny a krále Viseryse I. ztroskotal, Rhaenyřin první svazek je se synem Laenorem. Jacaerys, Lucerys a Joffrey Velaryon jsou trojice dětí, které spolu měli později.

Strýc nebo milenec?

Rhaenyra se znovu vdá poté, co Laenor deset let před „Dračím tancem“ tragicky zemře. Jak upozornil inverse.com, později se provdá za svého strýce Daemona a má další dvě děti, Aegona III. a Viseryse.

Její první tři děti později zahynou v občanské válce. Smrt jejího druhého syna Luceryse během údajně bezpečné mise změnila občanskou válku Sedmi království v totální válku. Její prvorozený syn Jacaerys přijde o život v bitvě, ale ne dříve, než vycvičí další čtyři dračí jezdce.

Temná budoucnost princezny Rhaenyry

Viseryse se zmocnil nepřítel, když se Rhaenyra po Jacaerysově smrti pokusila přivést Aegona III. a Viseryse do Essosu. Hrůzy války zanechají Aegona III. zničeného, i když se mu podaří vrátit se na Dračí kámen. Během Bouře v Dračí jámě zahyne Joffrey, poslední z Rhaenyřiných prvních tří dětí, když se pokusí vystoupit na Rhaenyřina draka.

Aegon III. se stane svědkem popravy své matky, kterou vykoná jeho otec Aegon II. a při níž s ní nakrmí svého draka, jak uvedl Joffrey Baratheon v rozhovoru s Margaery Tyrell ve Hře o trůny.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -