- Reklama -

Koho si vezme Rhaenyra? Rod draka chystá velké partnerské překvapení

Následnice Železného trůnu má spoustu nápadníků a v Rodu draka je Rhaenyře Targaryen předpovězena svatba s jedním z nich.

- Reklama -

Ať už je situace jakákoli, pro mladou dámu není příjemné cítit se pod tlakem, aby si našla partnera. Rhaenyra Targaryen však musí jednat rychle, aby získala prsten a ještě více upevnila svůj nárok na trůn uprostřed násilnického světa Západozemí.

Kdo se nakonec ujme role manžela Rhaenyry Targaryen? Jednoho jsme již poznali a brzy se v seriálu Rod draka dobře seznámíme s dalším, píše distractify.com.

Zatímco pokus lorda Corlyse sjednotit rody Velaryonů a Targaryenů prostřednictvím svazku jeho dcery Laeny a krále Viseryse I. ztroskotal, Rhaenyřin první svazek je se synem Laenorem. Jacaerys, Lucerys a Joffrey Velaryon jsou trojice dětí, které spolu měli později.

Strýc nebo milenec?

Rhaenyra se znovu vdá poté, co Laenor deset let před „Dračím tancem“ tragicky zemře. Jak upozornil inverse.com, později se provdá za svého strýce Daemona a má další dvě děti, Aegona III. a Viseryse.

- Reklama -

Její první tři děti později zahynou v občanské válce. Smrt jejího druhého syna Luceryse během údajně bezpečné mise změnila občanskou válku Sedmi království v totální válku. Její prvorozený syn Jacaerys přijde o život v bitvě, ale ne dříve, než vycvičí další čtyři dračí jezdce.

Temná budoucnost princezny Rhaenyry

Viseryse se zmocnil nepřítel, když se Rhaenyra po Jacaerysově smrti pokusila přivést Aegona III. a Viseryse do Essosu. Hrůzy války zanechají Aegona III. zničeného, i když se mu podaří vrátit se na Dračí kámen. Během Bouře v Dračí jámě zahyne Joffrey, poslední z Rhaenyřiných prvních tří dětí, když se pokusí vystoupit na Rhaenyřina draka.

Aegon III. se stane svědkem popravy své matky, kterou vykoná jeho otec Aegon II. a při níž s ní nakrmí svého draka, jak uvedl Joffrey Baratheon v rozhovoru s Margaery Tyrell ve Hře o trůny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -