- Reklama -

Koho si vezme Rhaenyra? Rod draka chystá velké partnerské překvapení

Následnice Železného trůnu má spoustu nápadníků a v Rodu draka je Rhaenyře Targaryen předpovězena svatba s jedním z nich.

- Reklama -

Ať už je situace jakákoli, pro mladou dámu není příjemné cítit se pod tlakem, aby si našla partnera. Rhaenyra Targaryen však musí jednat rychle, aby získala prsten a ještě více upevnila svůj nárok na trůn uprostřed násilnického světa Západozemí.

Kdo se nakonec ujme role manžela Rhaenyry Targaryen? Jednoho jsme již poznali a brzy se v seriálu Rod draka dobře seznámíme s dalším, píše distractify.com.

Zatímco pokus lorda Corlyse sjednotit rody Velaryonů a Targaryenů prostřednictvím svazku jeho dcery Laeny a krále Viseryse I. ztroskotal, Rhaenyřin první svazek je se synem Laenorem. Jacaerys, Lucerys a Joffrey Velaryon jsou trojice dětí, které spolu měli později.

Strýc nebo milenec?

Rhaenyra se znovu vdá poté, co Laenor deset let před „Dračím tancem“ tragicky zemře. Jak upozornil inverse.com, později se provdá za svého strýce Daemona a má další dvě děti, Aegona III. a Viseryse.

- Reklama -

Její první tři děti později zahynou v občanské válce. Smrt jejího druhého syna Luceryse během údajně bezpečné mise změnila občanskou válku Sedmi království v totální válku. Její prvorozený syn Jacaerys přijde o život v bitvě, ale ne dříve, než vycvičí další čtyři dračí jezdce.

Temná budoucnost princezny Rhaenyry

Viseryse se zmocnil nepřítel, když se Rhaenyra po Jacaerysově smrti pokusila přivést Aegona III. a Viseryse do Essosu. Hrůzy války zanechají Aegona III. zničeného, i když se mu podaří vrátit se na Dračí kámen. Během Bouře v Dračí jámě zahyne Joffrey, poslední z Rhaenyřiných prvních tří dětí, když se pokusí vystoupit na Rhaenyřina draka.

Aegon III. se stane svědkem popravy své matky, kterou vykoná jeho otec Aegon II. a při níž s ní nakrmí svého draka, jak uvedl Joffrey Baratheon v rozhovoru s Margaery Tyrell ve Hře o trůny.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -