- Reklama -

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

- Reklama -

Rowan Atkinson se po celém světě proslavil rolemi nemotorného pana Beana a neschopného špióna Johnnyho Englishe. Tentokrát se nepřevtělí v agenta, ale v jakéhosi milejšího pana Beana. Diváci se tak mohou těšit na množství frašek, při kterých se Aktinson představí jako nemotorný hlídač domu Trevor.

A i když si Rowan Atkinson uvědomuje, že diváci nejspíš Trevora budou srovnávat s panem Beanem, myslí si, že je to úplně jiný postava. „Trevor je jiný. Je to mnohem milejší a mnohem hodnější a normálnější člověk, doufám – a to bylo určitě naším cílem… Vypadá jako milý, dobromyslný, dokonale inteligentní muž, ale samozřejmě má své chyby, svá slabá místa, a jeho slabým místem je jeho posedlost,“ řekl herec webu Deadline.com.

O čem je seriál Včela na mušce?

Trevor je rozvedený muž, který doufá, že mu práce hlídače domu pomůže našetřit dost peněz, aby vzal rodinu na dovolenou. Místo na pláži však nakonec skončí u soudu, kde je obviněn ze „14 případů nebezpečné jízdy, zničení neocenitelných uměleckých děl a žhářství“. To vše kvůli válce se včelou, upozorňuje ladbible.com.

V novém komediálním seriálu totiž přijede Aktinsonův Trevor do luxusního sídla, které vlastní domýšlivý pár Nina (hraje ji Jing Lusiová) a Christian (Julian Rhind-Tutt). O dům se má starat, zatímco budou pryč. Jakmile však majitelé domu odjedou, objeví se nezvaný host… dotěrná včela!

Rowan Aktinson jako obsedantní dobrák

Dokáže se Trevor, obklopený neocenitelnými uměleckými díly, klasickými auty, nejmodernější technikou a psem jménem Cupcake, vyhnout katastrofě? „Trevor je slušný chlap, kterému se v životě ne vždy dařilo,“ poodhalil další kus povahy hlavního hrdiny Atkinson. „Rozvedl se se svou bývalou [Claudie Blakleyová], která si myslí, že je nespolehlivý, zatímco jeho dcera Maddy věří, že je to dobrák s obsedantní povahou. Bohužel se terčem jeho posedlosti stane včela, což vede k Trevorově pádu.“

Rowan přiznává, že pracovat naproti včele byla docela výzva. Především proto, že nebyla skutečná. „Hodně jsme se spoléhali na počítačem vytvořenou včelu,“ vysvětlil. „Ale často jsem dostával pokyny od loutkáře, který měl včelu na konci tyče a měl velmi specifickou představu o tom, jak včela létá. Takže mým úkolem bylo sledovat rekvizitu v reakci na to, jak se včela bude pohybovat. Například, že čím blíž je včela k vašemu obličeji, tím víc se vám křižují oči!“

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama