- Reklama -

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

- Reklama -

Rowan Atkinson se po celém světě proslavil rolemi nemotorného pana Beana a neschopného špióna Johnnyho Englishe. Tentokrát se nepřevtělí v agenta, ale v jakéhosi milejšího pana Beana. Diváci se tak mohou těšit na množství frašek, při kterých se Aktinson představí jako nemotorný hlídač domu Trevor.

A i když si Rowan Atkinson uvědomuje, že diváci nejspíš Trevora budou srovnávat s panem Beanem, myslí si, že je to úplně jiný postava. „Trevor je jiný. Je to mnohem milejší a mnohem hodnější a normálnější člověk, doufám – a to bylo určitě naším cílem… Vypadá jako milý, dobromyslný, dokonale inteligentní muž, ale samozřejmě má své chyby, svá slabá místa, a jeho slabým místem je jeho posedlost,“ řekl herec webu Deadline.com.

O čem je seriál Včela na mušce?

Trevor je rozvedený muž, který doufá, že mu práce hlídače domu pomůže našetřit dost peněz, aby vzal rodinu na dovolenou. Místo na pláži však nakonec skončí u soudu, kde je obviněn ze „14 případů nebezpečné jízdy, zničení neocenitelných uměleckých děl a žhářství“. To vše kvůli válce se včelou, upozorňuje ladbible.com.

V novém komediálním seriálu totiž přijede Aktinsonův Trevor do luxusního sídla, které vlastní domýšlivý pár Nina (hraje ji Jing Lusiová) a Christian (Julian Rhind-Tutt). O dům se má starat, zatímco budou pryč. Jakmile však majitelé domu odjedou, objeví se nezvaný host… dotěrná včela!

Rowan Aktinson jako obsedantní dobrák

Dokáže se Trevor, obklopený neocenitelnými uměleckými díly, klasickými auty, nejmodernější technikou a psem jménem Cupcake, vyhnout katastrofě? „Trevor je slušný chlap, kterému se v životě ne vždy dařilo,“ poodhalil další kus povahy hlavního hrdiny Atkinson. „Rozvedl se se svou bývalou [Claudie Blakleyová], která si myslí, že je nespolehlivý, zatímco jeho dcera Maddy věří, že je to dobrák s obsedantní povahou. Bohužel se terčem jeho posedlosti stane včela, což vede k Trevorově pádu.“

Rowan přiznává, že pracovat naproti včele byla docela výzva. Především proto, že nebyla skutečná. „Hodně jsme se spoléhali na počítačem vytvořenou včelu,“ vysvětlil. „Ale často jsem dostával pokyny od loutkáře, který měl včelu na konci tyče a měl velmi specifickou představu o tom, jak včela létá. Takže mým úkolem bylo sledovat rekvizitu v reakci na to, jak se včela bude pohybovat. Například, že čím blíž je včela k vašemu obličeji, tím víc se vám křižují oči!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -