- Reklama -

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

- Reklama -

Rowan Atkinson se po celém světě proslavil rolemi nemotorného pana Beana a neschopného špióna Johnnyho Englishe. Tentokrát se nepřevtělí v agenta, ale v jakéhosi milejšího pana Beana. Diváci se tak mohou těšit na množství frašek, při kterých se Aktinson představí jako nemotorný hlídač domu Trevor.

A i když si Rowan Atkinson uvědomuje, že diváci nejspíš Trevora budou srovnávat s panem Beanem, myslí si, že je to úplně jiný postava. „Trevor je jiný. Je to mnohem milejší a mnohem hodnější a normálnější člověk, doufám – a to bylo určitě naším cílem… Vypadá jako milý, dobromyslný, dokonale inteligentní muž, ale samozřejmě má své chyby, svá slabá místa, a jeho slabým místem je jeho posedlost,“ řekl herec webu Deadline.com.

O čem je seriál Včela na mušce?

Trevor je rozvedený muž, který doufá, že mu práce hlídače domu pomůže našetřit dost peněz, aby vzal rodinu na dovolenou. Místo na pláži však nakonec skončí u soudu, kde je obviněn ze „14 případů nebezpečné jízdy, zničení neocenitelných uměleckých děl a žhářství“. To vše kvůli válce se včelou, upozorňuje ladbible.com.

V novém komediálním seriálu totiž přijede Aktinsonův Trevor do luxusního sídla, které vlastní domýšlivý pár Nina (hraje ji Jing Lusiová) a Christian (Julian Rhind-Tutt). O dům se má starat, zatímco budou pryč. Jakmile však majitelé domu odjedou, objeví se nezvaný host… dotěrná včela!

- Reklama -

Rowan Aktinson jako obsedantní dobrák

Dokáže se Trevor, obklopený neocenitelnými uměleckými díly, klasickými auty, nejmodernější technikou a psem jménem Cupcake, vyhnout katastrofě? „Trevor je slušný chlap, kterému se v životě ne vždy dařilo,“ poodhalil další kus povahy hlavního hrdiny Atkinson. „Rozvedl se se svou bývalou [Claudie Blakleyová], která si myslí, že je nespolehlivý, zatímco jeho dcera Maddy věří, že je to dobrák s obsedantní povahou. Bohužel se terčem jeho posedlosti stane včela, což vede k Trevorově pádu.“

Rowan přiznává, že pracovat naproti včele byla docela výzva. Především proto, že nebyla skutečná. „Hodně jsme se spoléhali na počítačem vytvořenou včelu,“ vysvětlil. „Ale často jsem dostával pokyny od loutkáře, který měl včelu na konci tyče a měl velmi specifickou představu o tom, jak včela létá. Takže mým úkolem bylo sledovat rekvizitu v reakci na to, jak se včela bude pohybovat. Například, že čím blíž je včela k vašemu obličeji, tím víc se vám křižují oči!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -