- Reklama -

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

- Reklama -

Rowan Atkinson se po celém světě proslavil rolemi nemotorného pana Beana a neschopného špióna Johnnyho Englishe. Tentokrát se nepřevtělí v agenta, ale v jakéhosi milejšího pana Beana. Diváci se tak mohou těšit na množství frašek, při kterých se Aktinson představí jako nemotorný hlídač domu Trevor.

A i když si Rowan Atkinson uvědomuje, že diváci nejspíš Trevora budou srovnávat s panem Beanem, myslí si, že je to úplně jiný postava. „Trevor je jiný. Je to mnohem milejší a mnohem hodnější a normálnější člověk, doufám – a to bylo určitě naším cílem… Vypadá jako milý, dobromyslný, dokonale inteligentní muž, ale samozřejmě má své chyby, svá slabá místa, a jeho slabým místem je jeho posedlost,“ řekl herec webu Deadline.com.

O čem je seriál Včela na mušce?

Trevor je rozvedený muž, který doufá, že mu práce hlídače domu pomůže našetřit dost peněz, aby vzal rodinu na dovolenou. Místo na pláži však nakonec skončí u soudu, kde je obviněn ze „14 případů nebezpečné jízdy, zničení neocenitelných uměleckých děl a žhářství“. To vše kvůli válce se včelou, upozorňuje ladbible.com.

V novém komediálním seriálu totiž přijede Aktinsonův Trevor do luxusního sídla, které vlastní domýšlivý pár Nina (hraje ji Jing Lusiová) a Christian (Julian Rhind-Tutt). O dům se má starat, zatímco budou pryč. Jakmile však majitelé domu odjedou, objeví se nezvaný host… dotěrná včela!

Rowan Aktinson jako obsedantní dobrák

Dokáže se Trevor, obklopený neocenitelnými uměleckými díly, klasickými auty, nejmodernější technikou a psem jménem Cupcake, vyhnout katastrofě? „Trevor je slušný chlap, kterému se v životě ne vždy dařilo,“ poodhalil další kus povahy hlavního hrdiny Atkinson. „Rozvedl se se svou bývalou [Claudie Blakleyová], která si myslí, že je nespolehlivý, zatímco jeho dcera Maddy věří, že je to dobrák s obsedantní povahou. Bohužel se terčem jeho posedlosti stane včela, což vede k Trevorově pádu.“

Rowan přiznává, že pracovat naproti včele byla docela výzva. Především proto, že nebyla skutečná. „Hodně jsme se spoléhali na počítačem vytvořenou včelu,“ vysvětlil. „Ale často jsem dostával pokyny od loutkáře, který měl včelu na konci tyče a měl velmi specifickou představu o tom, jak včela létá. Takže mým úkolem bylo sledovat rekvizitu v reakci na to, jak se včela bude pohybovat. Například, že čím blíž je včela k vašemu obličeji, tím víc se vám křižují oči!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -