- Reklama -

Hubená Rebel Wilsonová se v nové komedii vrátí na střední školu po dlouhém komatu

Rebel Wilsonová hraje v novém filmu středoškolačku, která před vyhlášením královnou plesou upadne do kómatu. Probouzí se jako sedmatřicetiletá žena, která neví, kam v moderním světě zapadá.

- Reklama -

Rebel Wilsonová je komediální stálicí od doby, kdy prorazila jako nesnesitelná spolubydlící Kristen Wiigové v komedii Družičky z roku 2011. V posledních několika letech si ale Rebel Wilsonová dala menší filmovou pauzu. Na obrazovkách se neobjevila od poměrně nepovedeného muzikálu Cats, jenž vyšel před třemi roky. Nyní se herečka vrací v hlavní roli nové komedie od Netflixu nazvané Senior Year (Maturitní ročník), informuje magazín People.

Nejpopulárnější za každou cenu

Hlavní hrdinka komedie Stephanie je odhodlaná získat zpět to, co jí právem náleží, a rozhodne se vrátit se do školy a dokončit poslední ročník. Také chce samozřejmě získat zpět svou pozici nejpopulárnější holky a zajistit si korunku královny plesu.

„Všichni ostatní se posunuli a žijí si své životy, a co? Já mám prostě skočit dopředu? Vždyť jsem právě zjistila, že existuje dalších osm filmů Rychle a zběsile!“ říká v traileru Stephanie. „Chci se vrátit do školy, dokončit poslední ročník. … Střední škola pro mě byla jako včera, nebude to divné.“

Už z upoutávky je jasné, že bude. Wilsonová se ve škole předvádí se svým z módy vyšlým šatníkem z počátku roku 2000 a snaží se zapadnout do moderní party teenagerů. Ráda by také po cestě nabrala sebevědomí. „Udělám něco, na co bych si přála mít sebevědomí už před dvaceti lety: budu sama sebou,“ říká.

- Reklama -

Herečka na střední zamkla učitelku do skříňky

A herečka k filmu dodává, že ona sama byla na škole spíš problémová. V show Jimmyho Kimmela prozradila, že navštěvovala dívčí křesťanskou internátní školu. Prý sice byla docela dobrá studentka, ale také „trochu drzá“. Herečka uvedla, že si pro jednu ze svých učitelek připravila nepříjemný kanadský žertík.

„Na internátě jsem vymýšlela a organizovala útěky, protože vedle byla chlapecká škola,“ svěřila se Wilsonová Kimmelovi. „Na oknech jsme měli mříže – byl to takový ten typ dobré křesťanské školy. Musela jsem proto vymýlšet, jak se odtamtud dostat. Zjištovala jsem kódy k alarmu a tak… A jednou jsem pak zavřela učitelku na čtyři hodiny do skříně.“

Podle herečky na ni kantorka byla „zlá“ a tohle „byla opravdu dobrá pomsta“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -