- Reklama -

Hubená Rebel Wilsonová se v nové komedii vrátí na střední školu po dlouhém komatu

Rebel Wilsonová hraje v novém filmu středoškolačku, která před vyhlášením královnou plesou upadne do kómatu. Probouzí se jako sedmatřicetiletá žena, která neví, kam v moderním světě zapadá.

- Reklama -

Rebel Wilsonová je komediální stálicí od doby, kdy prorazila jako nesnesitelná spolubydlící Kristen Wiigové v komedii Družičky z roku 2011. V posledních několika letech si ale Rebel Wilsonová dala menší filmovou pauzu. Na obrazovkách se neobjevila od poměrně nepovedeného muzikálu Cats, jenž vyšel před třemi roky. Nyní se herečka vrací v hlavní roli nové komedie od Netflixu nazvané Senior Year (Maturitní ročník), informuje magazín People.

Nejpopulárnější za každou cenu

Hlavní hrdinka komedie Stephanie je odhodlaná získat zpět to, co jí právem náleží, a rozhodne se vrátit se do školy a dokončit poslední ročník. Také chce samozřejmě získat zpět svou pozici nejpopulárnější holky a zajistit si korunku královny plesu.

„Všichni ostatní se posunuli a žijí si své životy, a co? Já mám prostě skočit dopředu? Vždyť jsem právě zjistila, že existuje dalších osm filmů Rychle a zběsile!“ říká v traileru Stephanie. „Chci se vrátit do školy, dokončit poslední ročník. … Střední škola pro mě byla jako včera, nebude to divné.“

Už z upoutávky je jasné, že bude. Wilsonová se ve škole předvádí se svým z módy vyšlým šatníkem z počátku roku 2000 a snaží se zapadnout do moderní party teenagerů. Ráda by také po cestě nabrala sebevědomí. „Udělám něco, na co bych si přála mít sebevědomí už před dvaceti lety: budu sama sebou,“ říká.

- Reklama -

Herečka na střední zamkla učitelku do skříňky

A herečka k filmu dodává, že ona sama byla na škole spíš problémová. V show Jimmyho Kimmela prozradila, že navštěvovala dívčí křesťanskou internátní školu. Prý sice byla docela dobrá studentka, ale také „trochu drzá“. Herečka uvedla, že si pro jednu ze svých učitelek připravila nepříjemný kanadský žertík.

„Na internátě jsem vymýšlela a organizovala útěky, protože vedle byla chlapecká škola,“ svěřila se Wilsonová Kimmelovi. „Na oknech jsme měli mříže – byl to takový ten typ dobré křesťanské školy. Musela jsem proto vymýlšet, jak se odtamtud dostat. Zjištovala jsem kódy k alarmu a tak… A jednou jsem pak zavřela učitelku na čtyři hodiny do skříně.“

Podle herečky na ni kantorka byla „zlá“ a tohle „byla opravdu dobrá pomsta“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -