- Reklama -

Hubená Rebel Wilsonová se v nové komedii vrátí na střední školu po dlouhém komatu

Rebel Wilsonová hraje v novém filmu středoškolačku, která před vyhlášením královnou plesou upadne do kómatu. Probouzí se jako sedmatřicetiletá žena, která neví, kam v moderním světě zapadá.

- Reklama -

Rebel Wilsonová je komediální stálicí od doby, kdy prorazila jako nesnesitelná spolubydlící Kristen Wiigové v komedii Družičky z roku 2011. V posledních několika letech si ale Rebel Wilsonová dala menší filmovou pauzu. Na obrazovkách se neobjevila od poměrně nepovedeného muzikálu Cats, jenž vyšel před třemi roky. Nyní se herečka vrací v hlavní roli nové komedie od Netflixu nazvané Senior Year (Maturitní ročník), informuje magazín People.

Nejpopulárnější za každou cenu

Hlavní hrdinka komedie Stephanie je odhodlaná získat zpět to, co jí právem náleží, a rozhodne se vrátit se do školy a dokončit poslední ročník. Také chce samozřejmě získat zpět svou pozici nejpopulárnější holky a zajistit si korunku královny plesu.

„Všichni ostatní se posunuli a žijí si své životy, a co? Já mám prostě skočit dopředu? Vždyť jsem právě zjistila, že existuje dalších osm filmů Rychle a zběsile!“ říká v traileru Stephanie. „Chci se vrátit do školy, dokončit poslední ročník. … Střední škola pro mě byla jako včera, nebude to divné.“

Už z upoutávky je jasné, že bude. Wilsonová se ve škole předvádí se svým z módy vyšlým šatníkem z počátku roku 2000 a snaží se zapadnout do moderní party teenagerů. Ráda by také po cestě nabrala sebevědomí. „Udělám něco, na co bych si přála mít sebevědomí už před dvaceti lety: budu sama sebou,“ říká.

Herečka na střední zamkla učitelku do skříňky

A herečka k filmu dodává, že ona sama byla na škole spíš problémová. V show Jimmyho Kimmela prozradila, že navštěvovala dívčí křesťanskou internátní školu. Prý sice byla docela dobrá studentka, ale také „trochu drzá“. Herečka uvedla, že si pro jednu ze svých učitelek připravila nepříjemný kanadský žertík.

„Na internátě jsem vymýšlela a organizovala útěky, protože vedle byla chlapecká škola,“ svěřila se Wilsonová Kimmelovi. „Na oknech jsme měli mříže – byl to takový ten typ dobré křesťanské školy. Musela jsem proto vymýlšet, jak se odtamtud dostat. Zjištovala jsem kódy k alarmu a tak… A jednou jsem pak zavřela učitelku na čtyři hodiny do skříně.“

Podle herečky na ni kantorka byla „zlá“ a tohle „byla opravdu dobrá pomsta“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -